10 lipca 2021, 16:00 - Jastrzębie Zdrój (Stadion Miejski)
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-2 Piast Gliwice
Kristopher Vida 8, Michał Żyro 43

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): (I połowa) 81. Mariusz Pawełek - 16. Dominik Kulawiak, 3. Mateusz Słodowy, 18. Wojciech Mazurowski, 13. Dawid Witkowski - 23. Dominik Szczęch, 20. Daniel Feruga, 27. Łukasz Zejdler, 7. Konrad Handzlik, 19. Łukasz Gajda - 26. Daniel Rumin. (II połowa) 29. Mikołaj Reclaf - 25. Remigiusz Borkała, 21. Mateusz Bondarenko (74, 2. Michał Bojdys), 5. Adam Fojcik, 28. Jakub Niewiadomski - 22. Tomasz Dzida, 6. Jakub Kasperowicz, 24. Grzegorz Gulczyński, 8. Kamil Jadach, 10. Patryk Witkowski (74, 23. Dominik Szczęch) - 14. Dariusz Kamiński.

Piast Gliwice: (I połowa) 33. Karol Szymański - 20. Martin Konczkowski, 5. Tomáš Huk, 4. Jakub Czerwiński, 14. Jakub Holúbek - 19. Michael Ameyaw, 18. Patryk Sokołowski, 17. Patryk Lipski, 7. Tiago Alves, 10. Kristopher Vida - 11. Michał Żyro. (II połowa) 1. Jakub Szmatuła - 22. Tomasz Mokwa, 2. Ariel Mosór, 23. Miguel Muñoz, 13. Maksym Gendera - 77. Arkadiusz Pyrka, 3. Tomasz Jodłowiec (75, 30 Wojciech Kamiński), 6. Michał Chrapek, 16. Dominik Steczyk, 15. Mateusz Winciersz - 9. Alberto Toril.

W spotkaniu towarzyskim Piast Gliwice wygrał 2-0 (2-0) z GKS-em 1962 Jastrzębie. Mecz został rozegrany z okazji 60-lecia powstania GKS-u 1962.

W zespole gospodarzy zagrali m.in. Grzegorz Gulczyński (Olimpia Grudziądz) i Patryk Witkowski (Piast II Gliwice).

Gennaro - 10 lipca 2021, 18:10:02 - *.net.brewet.pl
Do przerwy mecz pod dyktando Piasta, ładne akcje, znów Vida z bramką, dobrze wyczuł podanie , wyszedł na czystą pozycję i ładnie strzelił, druga bramka to już wisienka na torcie, Żyro zmiótł pajęczynkę w okienku bramki gospodarzy bardzo ładnym strzałem, druga połowa bardziej wyrównana, trochę chaosu, dopiero po wejściu Kamińskiego za Jodłowca na 15 minut przed końcem uwidoczniła się przewaga Piasta.

Ja - 10 lipca 2021, 18:26:20 - *.centertel.pl
Meczw wykonaniu Jastrzębia dramatycznie słaby. Czy to jest ten impuls o którym mówił po prezesa? Nie chcę być złym prorokiem ale z takim potencjałem ludzkim czeka nas rozpaczliwa walka o utrzymanie. Obym się mylił.

PGliwice - 10 lipca 2021, 18:26:42 - *.static.as43289.net
Dołączy Świerczok i zaczynamy walkę o mistrzostwo.

Z - 10 lipca 2021, 18:36:15 - *.darnet.pl
W Jastrzębiu dalej tylko 1 napastnik. CZekamy na Adamsa i Żaka

buahah - 10 lipca 2021, 20:44:57 - *.klient.alfa-system.net
Swierczok nie przejdzie do Piasta wiec walko o mistrzostwo ale od konca się szykuje

SG 1945 P - 10 lipca 2021, 20:57:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@buahah - jak to Świerczok nie przejdzie do Piasta jeśli został wykupiony z Ludogorca?. Oczywiście może być sprzedany z zyskiem do innego klubu lecz ze zmartwieniem sympatyków gliwickiego zespołu. Zdrowy Świerczok gwarantuje Piastowi w sezonie kilkanaście goli!.

Batory - 10 lipca 2021, 20:57:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kurczaki dawać do 1 ligi, pukniemy was 3:0

Gennaro - 10 lipca 2021, 20:58:37 - *.net.brewet.pl
Gimbazo, jak Świerczok nie przejdzie jak jest zawodnikiem Piasta, ech co za niedouk.

Jarząb - 10 lipca 2021, 21:20:36 - *.play-internet.pl
Powiem tak. Przegrać z byłym mistrzem Polski 2:0 to napawa optymizmem. Widać jużrękę trenera. Kto miał możliwość być dzisiaj na stadionie to zauważył że momentami nadawaliśmy ton i Piastunki nie wśchały piłki.

1 liga - 10 lipca 2021, 21:42:11 - *.LJU-265588.op-net.com
buahah vel anty Piast to głupek. Żyje w swoim familoku, to nie wie że Kuba już jest zawodnikiem Piasta kupiony za milion euro. Macie taki hajs ?? buahaha.

ddd - 10 lipca 2021, 22:14:53 - *.dynamic.chello.pl
Do Z przecież Żak nadal grać będzie w Odrze Opole ma podpisaną umowę

SuperExper - 10 lipca 2021, 23:32:41 - *.net.vodafone.it
Gołym okiem eksperta widać, ze oba zespoły będą walczyć o najwyższe laury w wioch klasach rozgrywkowych. Spotkają się tez w finale Pucharu Polski.

Spox1984 - 11 lipca 2021, 6:36:54 - *.dynamic.chello.pl
Bez nowych dwóch napastników i bez prezesa to nawet nie przystępujcie do ligi. W tym sezonie już pewny spadek. Oby się mylił

Do Spox - 11 lipca 2021, 10:30:48 - *.204.5.103.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Zgadzam się w 100%. Jak będziemy znowu grali 1 napastnikiem to będzie dramat.

tomc - 12 lipca 2021, 1:33:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piasta Gliwice pozdrawia wasz fanklub z Jastrzebia ....GKS Gosław Jedłownik tymczasowo wystepujacy w Jastrzebiu.

tomc - 12 lipca 2021, 8:51:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

bauhaha - 12 lipca 2021, 13:24:58 - *.sti.net.pl
Piast wygrywa 2-0 z 14 zespołem 2 ligi, no na bank na mistrza pójdziecie hahahahah chyba awansu do 1 iligi a z innych się smieja a samich piach graja

1962 - 12 lipca 2021, 14:03:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak na drużynę z nowym składem i 1/3 ludzi którzy pierwszy raz ze sobą grali to niezłe . Piast to marka i czołówka exklapy , a my jak zwykle walka walka walka w 1 lidze .