14 lipca 2021, 12:30 - Kielce (Suzuki Arena)
Korona Kielce 1-0 Ruch Chorzów
Jakub Łukowski 68

Korona Kielce: (I połowa) Konrad Forenc - Radosław Seweryś, Zvonimir Petrović, Jacek Kiełb, Marko Pervan, Grzegorz Szymusik, Oskar Sewerzyński, Dawid Lisowski, Marcel Gąsior, Jakub Górski (30 Jacek Podgórski), Maciej Bortniczuk. (II połowa) Marcel Zapytowski - Adrian Danek, Piotr Malarczyk, Michał Koj, Łukasz Sierpina - Mario Zebić, Filipe Oliveira, Jacek Podgórski (62 Janusz Nojszewski), Marcin Szpakowski, Jakub Łukowski - Adam Frączczak (82 Jakub Rybus).

Ruch Chorzów: 82. Jakub Bielecki (46, 1. Tomasz Nowak) - 2. Konrad Kasolik (46, 27. Tomasz Dyr), 66. Filip Nawrocki (70, 20. Jakub Siwek), 73. Bartłomiej Kulejewski (46, 15. Marcin Kowalski) - 97. Piotr Kwaśniewski (46, 18. Kacper Będzieszak), 8. Michał Mokrzycki (86, 23. Krystian Mucha), 11. Piotr Wyroba (46, 22. Patryk Moskiewicz), 10. Tomasz Foszmańczyk (82, 32. Mateusz Wojtek), 45. Filip Żagiel (46, 99. Tomasz Neugebauer), 24. Tomasz Wójtowicz (46, 31. Przemysław Szkatuła; 86, 6. Jakub Rudek) - 9. Michał Biskup (46, 7. Daniel Szczepan).

żółta kartka: Koj.

W meczu sparingowym Korona Kielce wygrała 1-0 (0-0) z Ruchem Chorzów.

źródło: własne

Dodano: 14 lipca 2021, 14:20:25

tigana34 - 14 lipca 2021, 14:23:27 - *.static.akk.net.pl
Nic się nie zmieniło. Łukowski i 1:0. Pytam się Kiełb to na poważnie będzie grał?

Brutal - 14 lipca 2021, 14:24:34 - *.dip0.t-ipconnect.de
1 połowa wyrównana,Korona bez ofensywnych graczy.Widoczny brak napastnika.Druga połówka lekka przewaga Korony,skład podstawowy.Nadal bardzo słabo w ataku.

Varadi - 14 lipca 2021, 14:27:19 - *.play-internet.pl
Mecz dwóch byłych trenerów Miedzi z ostatnich lat. Lepszy Nowak. Szkoda że Łukowski musiał odejść przez Skrobacza. Bardzo by się teraz przydał

AmandhaFox - 14 lipca 2021, 14:37:15 - *.ptr.icomera.net (*.168.3.11)
Jest MOCC!!!

Brutal - 14 lipca 2021, 14:58:50 - *.dip0.t-ipconnect.de
A gdzie takie tuzy piłki kopanej jak Szywacza,Szarek i Łysiak?

RUCH1920 - 14 lipca 2021, 15:13:13 - *.centertel.pl
Wie ktoś czemu Janoszka nie grał już 2 mecz?ewidentnie go brakuje.

kibic - 14 lipca 2021, 15:31:21 - *.toya.net.pl
jak grał Nojszewski

kibic - 14 lipca 2021, 15:32:37 - *.toya.net.pl

Brutal - 14 lipca 2021, 15:58:49 - *.dip0.t-ipconnect.de
Nojszewski podpisze kontrakt i idzie na wypożyczenie.

mr - 14 lipca 2021, 16:37:47 - *.telpol.net.pl
Bardzo wyrównane spotkanie, kilka okazji na gola z obu stron, na pewno pożyteczny sparing, Ruch powinien skończyć ten mecz z przynajmniej jednym trafieniem, ale skuteczność szwankuje. Janoszka pewnie niedługo wróci do grania, bo brakuje kogoś kto będzie wykańczał. Trzeba też pamiętać, że to środek obozu więc nastawienie idzie na inne aspekty niż sama gra, na którą póki co nie można narzekać, prócz wykończenia.

artur - 14 lipca 2021, 16:58:01 - *.135.163.136.static.kolnet.eu
a Bilinski przychodzi do Korony

pewne info - 14 lipca 2021, 17:11:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@artur przyjdzie jak wróci z Paryża

112233 - 14 lipca 2021, 20:25:32 - *.dyn.telefonica.de
Idzik odchodzi, trzeba sprowadzić konkretnego napastnika, bo będą mecze na remis 0:0 lub w plecy.

dft - 14 lipca 2021, 21:16:56 - *.dynamic.chello.pl
Tylko 1:0 z takimi cieniasami? Wstyd.

Gipsumordo - 14 lipca 2021, 21:53:34 - *.static.ziggozakelijk.nl
Wystąpił 2 skład Korony .. , muszę przyznać że Ruch Chorzów szybko się odbudował po i dobry poprzedni sezon i już są w 3 lidze.Takze istnieje szansa na awans do 2 ligi .

19 R 20 - 14 lipca 2021, 22:00:44 - *.centertel.pl
Z mysla zeby w 2 kolejce zwyciezyli na Podkarpaciu

19 R 20 - 14 lipca 2021, 22:00:47 - *.centertel.pl

KKK - 15 lipca 2021, 10:12:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ja do dziś nie rozumiem jak się można było pozbyć takiego gracza jak Łukowski. Z jakimkolwiek sensownym uderzeniem sprzed pola karnego - poza może częściowo Garuchem - nie został nikt. Korona może walczyć o awans w tym sezonie i zapowiada się ciekawy sezon.

PsychoBart - 16 lipca 2021, 13:39:04 - *.jmdi.pl