9 lipca 2021, 16:00 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)
Lech Poznań 0-2 Arka Gdynia
Marcus Vinícius 12, Rafał Wolsztyński 67

Lech Poznań: (I połowa) 1. Mickey van der Hart - 44. Alan Czerwiński, 27. Mateusz Skrzypczak, 5. Đorđe Crnomarković, 74. Krystian Palacz - 8. Jan Sýkora, 15. Karlo Muhar, 30. Nika Kwekweskiri, 11. Filip Marchwiński, 38. Jakub Karbownik - 20. Aron Jóhannsson (35, 17. Filip Wilak). (II połowa) 99. Miłosz Mleczko - 28. Filip Borowski, 5. Đorđe Crnomarković, 36. Maksymilian Pingot, 44. Alan Czerwiński (68, 10. Dani Ramírez) - 2. Joel Pereira, 27. Mateusz Skrzypczak (53, 6. Jesper Karlström), 43. Antoni Kozubal, 11. Filip Marchwiński (68, 21. Michał Skóraś), 17. Filip Wilak - 24. João Amaral.

Arka Gdynia: (I połowa) 30. Kacper Krzepisz - 17. Fabian Hiszpański, 29. Michał Marcjanik, 3. Haris Memić, 14. Luis Valcarce - 21. Kacper Skóra, 25. Adam Danch, 10. Michał Bednarski, 8. Marcus Vinícius, 28. Artur Siemaszko - 38. Jakub Wilczyński. (II połowa) 22. Daniel Kajzer - 15. Arkadiusz Kasperkiewicz, 29. Michał Marcjanik (75, 3. Haris Memić), 4. Martin Dobrotka, 17. Fabian Hiszpański - 7. Christian Alemán, 35. Mikołaj Łabojko, 25. Adam Danch (72, 46. Jakub Chojnowski), 37. Mateusz Stępień - 77. Mateusz Żebrowski (61, 11. Rafał Wolsztyński), 20. Néstor Gordillo.

żółta kartka: Kasperkiewicz.

Mecz bez udziału publiczności.

Przebywający na zgrupowaniu w Opalenicy Lech Poznań przegrał 0-2 (0-1) z Arką Gdynia.

W drużynie Lecha wystąpił m.in. Maksymilian Pingot z rezerw.

źródło: własne

Dodano: 9 lipca 2021, 17:44:40

kibic - 9 lipca 2021, 17:46:28 - *.dynamic.chello.pl
Adam Deja uraz czy odchodzi?

SopotAG - 9 lipca 2021, 17:47:48 - *.dynamic.mm.pl
co robi ten Wolsztyński w Arce. Dno kompletne. Nie mogę zrozumieć,że ktoś go wpuszczał na boisko w ekstraklasie.

Paweł - 9 lipca 2021, 17:49:46 - *.146.165.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Arka OK

Lem - 9 lipca 2021, 17:49:59 - *.centertel.pl
Do sopotAG. Wystarczy ze strzeli jedna bramkę w meczu tak jak dziś i może być dno kompletne😁

napastnik - 9 lipca 2021, 17:50:07 - *.dynamic.mm.pl
Wolsztyński strzelił gola, ale potem ... jak łamaga, taki mecz.

Boa - 9 lipca 2021, 17:52:37 - *.centertel.pl
Buhahaha Maciuś Skorża, szkoda mi was kibice Lecha jak myślicie, że on was odbuduje. Przecież ten trener od 6 lat tylko się wszędzie kompromituje.

Mike - 9 lipca 2021, 18:05:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lech Miszcz na 100 klubu. Miszcz ale dzielnicy. Hutkowski Piothek odejdz juz i skończ kompromitować ten klub....

wichura - 9 lipca 2021, 18:06:46 - *.30.33.26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Crnomarković i Muhar jeszcze / znowu w Lechu? Nie udało się sprzedać za milion euro? ;)

Boreuk - 9 lipca 2021, 18:17:14 - *.146.254.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Arka zdecydowanie lepsza super techniczna gra połączona z finezja,bardzo szkoda ze Arka nie awansowała do ekstraklasy.

maeas - 9 lipca 2021, 18:25:22 - *.icpnet.pl
Zaorać tą Bułgarska a Skorża do Mongolii jurty stawiać i barany strzyc. Tam też publiczności nie będzie!!!

tArGd - 9 lipca 2021, 18:29:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Adam Deja wraca do Podbeskidzia.

Szymek - 9 lipca 2021, 18:48:07 - *.centertel.pl
Brawo Areczko

Rafał - 9 lipca 2021, 19:22:17 - *.147.4.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Skorża jeszcze w tym roku 2021 wyleci z Lecha, przecież to nie jest trener. Żuraw wracaj.

Maksiu - 9 lipca 2021, 21:47:44 - *.icpnet.pl
Celujemy w Puchar i Majstra na 100 lecie klubu.... Maciuś... czym? Jakim składem? Gdzie te wzmocnienia, które miały być przed obozem, w trakcie.... Barry... super, tylko on jeszcze minuty nie zagrał a poza nim kto?

Okras - 10 lipca 2021, 9:32:40 - *.8.162.200.ipv4.supernova.orange.pl
Lech już na właściwych torach brawo Maciek Skorża

Kolejorz - 10 lipca 2021, 9:39:18 - *.icpnet.pl
Arka murowany awans do Ekstraklapy przecież wygrywa z Lechem który bedzie się bił o majstra na 100 lecie

olo - 10 lipca 2021, 10:35:45 - *.walbrzych.vectranet.pl
no nie. w-fista wyników nie zrobi. szkoda ze władze to zauważą jak już bedzie po jabłkach na jakikolwiek wynik bo o sukciesie nie mówmy

olek - 10 lipca 2021, 12:27:51 - *.dynamic-1-kat-k-5-0-0.vectranet.pl
Słabo to widzę.

Kibic - 10 lipca 2021, 13:53:46 - *.136.136.203
Tak nawiązując do komentarzy przy okazji poprzedniego sparingu Kolejorza i koronowania ich na MP po wygranej z Midtyjland, to teraz pewny spadek, skoro wygrywa z nimi pierwszoligowiec?

drukarka - 10 lipca 2021, 17:47:35 - *.ds.gumed.edu.pl