[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 

 
   

Przygotowania - Ekstraklasa - lato 2017
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Arka Gdynia  
19.06

19.06-26.06 Władysławowo
  24.06 APÓEL (Nikozja)
  28.06 nieznany
  01.07 Sandecja Nowy Sącz
  04.07 Spartaks Jūrmala

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
19.06

26.06-08.07 Wola Chorzelowska
  24.06 Raków Częstochowa
  28.06 Puszcza Niepołomice
  01.07 Stal Mielec
  05.07 Górnik Łęczna
  08.07 GKS Katowice
  11.07 Cracovia

Cracovia  
20.06

28.06-07.07 Grodzisk Wielkopolski
  24.06 Sandecja Nowy Sącz
  28.06 MFK Karviná
  30.06 Pogoń Szczecin
  05.07 Zagłębie Lubin
  08.07 Chrobry Głogów
  11.07 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Górnik Zabrze  
21.06

22.06-01.07 Rybnik-Kamień
  24.06 Odra Miasteczko Śląskie
  28.06 Fotbal Třinec
  01.07 MFK Karviná
  08.07 MFK Zemplín Michalovce

Jagiellonia Białystok  
16.06

19.06-26.06 Grodzisk Wielkopolski
  20.06 AÉK (Larnaka) 0-1
  22.06 KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Korona Kielce  
18.06

29.06-06.07 Brema
  27.06 Puszcza Niepołomice
  09.07 AÉK (Ateny)

Lech Poznań  
19.06

19.06-24.06 Opalenica
  23.06 Hapoel Beer Szewa

Lechia Gdańsk  
23.06

27.06-08.07 Gniewino
  01.07 Chojniczanka Chojnice
  04.07 Sandecja Nowy Sącz

Legia Warszawa  
20.06

20.06-30.06 Warka
  24.06 Wisła Płock
  30.06 Radomiak Radom

Piast Gliwice  
19.06

26.06-06.07 Opalenica
  24.06 GKS Tychy
  29.06 Hapoel Beer Szewa
  30.06 Pogoń Szczecin
  02.07 Zagłębie Lubin
  05.07 Fulham FC
  08.07 SK Sigma Ołomuniec

Pogoń Szczecin  
19.06

20.06-30.06 Wronki
  24.06 Błękitni Stargard Szczeciński
  27.06 Zagłębie Lubin
  30.06 Cracovia
  30.06 Piast Gliwice
  07.07 nieznany
  08.07 Chojniczanka Chojnice

Sandecja Nowy Sącz  
19.06

25.06-04.07 Gniewino
  24.06 Cracovia
  27.06 APÓEL (Nikozja)
  01.07 Arka Gdynia
  04.07 Spartaks Jūrmala
  04.07 Lechia Gdańsk
  08.07 Partizán Bardejov

Śląsk Wrocław  
22.06

30.06-09.07 Kępa k. Sochocina
  29.06 GKS Katowice
  05.07 Raków Częstochowa
  08.07 Wisła Płock

Wisła Kraków  
19.06
  24.06 Olimpia Wojnicz
  28.06 Raków Częstochowa
  01.07 Odra Opole
  05.07 Puszcza Niepołomice
  07.07 Zagłębie Sosnowiec

Wisła Płock  
19.06

22.06-01.07 Siedlce
  24.06 Legia Warszawa
  28.06 Górnik Łęczna
  01.07 Pogoń Siedlce
  08.07 Śląsk Wrocław

Zagłębie Lubin  
18.06
  22.06 AÉK (Larnaka) 0-0
  26.06 Hapoel Beer Szewa
  27.06 Pogoń Szczecin
  02.07 Piast Gliwice
  05.07 Cracovia
  08.07 Odra Opole
  14.07 Chrobry Głogów

 

Napisz do nas