22 czerwca 2017, 15:00 - Szamotuły (Stadion im. Stanisława Kurowskiego)

Zagłębie Lubin: Zbigniew Małkowski (46 Konrad Forenc) - Aleksandar Todorovski (46 Alan Czerwiński), Serafin Szota (46 Bartosz Kopacz), Ľubomír Guldan (46 Dominik Jończy), Daniel Dziwniel (65 Sebastian Bonecki) - Krzysztof Janus (46 Konrad Andrzejczak), Sebastian Bonecki (46 Filip Jagiełło), Ján Vlasko (65 Dawid Pakulski), Filip Starzyński (46 Bartosz Slisz), Łukasz Janoszka (46 Arkadiusz Woźniak) - Martin Nešpor (46 Jakub Świerczok).

AEK (Larnaka): Antónis Giorgallídis - Carles Soria (65 Elvir Maloku), David Català, Jorge Larena (65 Kóstas Charalabídis), Joan Tomàs (46 Ivan Tričkovski), Tete (65 Hector Hevel), Vladimir Boljević, Vincent Laban, Níkos Englézou (65 Onissíforos Roussiás, 85 Kóstas Konstantínou), Florian Taulemesse (65 Néstor Mytídis), Mários Antoniádis.

Zagłębie Lubin zremisowało 0-0 w sparingu z wicemistrzem Cypru AÉK-iem.

W Zagłębiu zagrał wracający po wypożyczeniu do GKS-u Bełchatów Konrad Andrzejczak.

Cały mecz w AÉK-u rozegrał były pomocnik Cracovii Vladimir Boljević, a w 46. minucie na boisku pojawił się grający w przeszłości w Legii Warszawa Ivan Tričkovski

źródło: własne / Zagłębie Lubin / AÉK Larnaka

Dodano: 22 czerwca 2017, 16:39:50

zzz - 22 czerwca 2017, 16:41:46 - *.wad.pl
Od keidy to Cypr przyjeżdza na obozy do Polski? :D Dobra Zmiana? :D

Conquista - 22 czerwca 2017, 16:43:10 - *.dynamic.chello.pl
niezły wynik na rozpoczęcie przygotowań do rundy, Jagiellonia i Legia przegrały z AÉK Larnaka po 0-1

ha ha - 22 czerwca 2017, 16:48:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ZAGLEBI niech sobie sprowadzi NAPASTNIKA ! a nie Swiersczoka !!!!

dpl - 22 czerwca 2017, 16:49:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No z takim.Sponsorem pręznym Sponsor en jakim jest KGHM nie zremisowac .😆he he.

- 22 czerwca 2017, 16:49:50 - *.play-internet.pl
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Zagłębia,cały mecz przewazali. Aek dopiero w 80min oddał pierwszy strzał w drugiej połowie. Pozytywnie zagrała młodzież Jagiełło, Andrzejczak, Slisz

Olseq - 22 czerwca 2017, 16:50:20 - *.dynamic.chello.pl
Zagłębie już przed sezonem w sparingu zaczyna grać dobrą piłkę..
Świerczok już celuje w bramkę a jeżeli odpali to strach dla ligowych obrońców

dpl - 22 czerwca 2017, 16:50:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl

pwoer - 22 czerwca 2017, 16:52:03 - *.dynamic.chello.pl
Czyli transfery Zagłębia narazie są ok..
Świerczok odpala powoli a nie fochy strzela
Dojrzał chłopak

Oko - 22 czerwca 2017, 17:58:10 - *.146.9.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Będziecie mieli duży pożytek z Seby Boneckiego. W Chrobrym podniósł swoje umiejętności i spokojnie poradzi sobie w Ekstraklasie. W pamięci mam jego bramkę w derbach z Miedźią jak wszedł na boisko, pierwszy kontakt z piłką i strzelił na 1:1.

BKS - 22 czerwca 2017, 19:13:26 - *.dynamic.chello.pl
Zagłebie > Jaga

gawel69 - 22 czerwca 2017, 19:13:58 - *.179.241.59
Do dpl . Jak pracujesz w KGHM to jutro nie wybieraj się do pracy . Nadal sprawdzają trzeźwość na bramach .

mike - 22 czerwca 2017, 19:34:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
szkoda że Kopacz nie trafił do Lecha, za Bednarka który za grube miliony odchodzi do Anglii, ech

bxb - 22 czerwca 2017, 21:25:24 - *.dip0.t-ipconnect.de
Nie ma sensu wyjezdzac na zgrupowania za granice, chyba ze w zimie i tylko jezeli jest bardzo zimno. W Polsce sa optymalne warunki i do tego taniej bo nie trzeba tyle placic za transport. Na cyprze czy w turcji ciezko oddychac a co dopiero trenowac czy grac sparingi.

Igor - 23 czerwca 2017, 15:40:46 - *.centertel.pl
Juz z dwoch adresów mam bana od 90 minut, prawda w oczy kole ... no dzis grzecznie będzie
Przypomnialo sobie Zaglebie co to pilka i boisko? Bo po ostatnim meczu z Arka, to raczej zbieranina bezdomnych lepiej zagralaby mecz ... aj ... zapomnialem ze przezciez Przyjazn wiecej znaczy niz fair play w pilce ...