4 lipca 2017, 11:00 - Gniewino (Stadion Gminny)
Lechia Gdańsk 3-2 Sandecja Nowy Sącz
Aleksandar Kovačević 57, 76, Mateusz Lewandowski 67 - Aleksandyr Kolew 45, Michal Piter-Bučko 55

Lechia Gdańsk: (I połowa) 1. Dušan Kuciak - 22. Mario Maloča, 25. Michał Nalepa, 3. Jakub Wawrzyniak - 41. Paweł Stolarski (25, 13. Mateusz Lewandowski), 8. Daniel Łukasik, 32. Mateusz Matras, 7. Miloš Krasić - 28. Flávio Paixão, 19. Marco Paixão, 11. Grzegorz Kuświk. (II połowa) Oliver Zelenika - 2. Rafał Janicki, 22. Mario Maloča, 38. Milen Gamakow, 13. Mateusz Lewandowski, 31. Florian Schikowski, 32. Mateusz Matras (70, 8. Daniel Łukasik), 4. Aleksandar Kovačević, 10. Sebastian Mila, Karol Fila, 9. Michał Mak.

Sandecja Nowy Sącz: Michał Gliwa - Adrian Basta, Dawid Szufryn, Michal Piter-Bučko, Jonatan Straus - Bartłomiej Dudzic, Grzegorz Baran, Bartłomiej Kasprzak, Mateusz Cetnarski, Adrian Danek - Filip Piszczek. Grali także: Tomasz Brzyski, Aleksandyr Kolew, Wojciech Trochim, Maciej Korzym, Lukáš Kubáň, Michał Gałecki.

żółta kartka: Nalepa.

Lechia Gdańsk wygrała w sparingu 3-2 (0-1) z beniaminkiem Ekstraklasy Sandecją Nowy Sącz. Oba zespoły przebywają obecnie na zgrupowaniach w Gniewinie.

ns - 4 lipca 2017, 12:57:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pytam poważnie ,czy jeszcze u Was czy już na aucie?
Bierzcie Vanję Markovica ,albo Siergieja Pilipczuka z Kielc dobre grajki! Tylko paszportów jewropejskich nie mają

KKSiak - 4 lipca 2017, 12:59:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z tego co słyszałem grali jak równy z równym ,a przecież lechia to jeden z kandydatów do mistrzostwa. Wiadomo szkoda bo był juz stan 0:2 . Nie ma co krytykować to tylko sparing ,liga wszystko zweryfikuje. Póki co 2 wygrane, 1 remis, 1 porażka. Nie jest zle. Trener odwala kawał dobrej roboty

Czesiek - 4 lipca 2017, 13:00:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Trafforda juz nie ma w NS

ns - 4 lipca 2017, 13:04:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dzięki za info Czesiulku Nawet 90 minut tej informacji nie podało!

Znachor - 4 lipca 2017, 14:08:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@KKSIAK źle słyszałeś Lechia pełna dominacja bramki Sandecji z przypadku.

do znachor - 4 lipca 2017, 14:16:05 - *.internetdsl.tpnet.pl
Skąd się urwałeś? Nie oglądałeś to nie mów. Na YT była transmisja. Mecz wyrównany, na remis.

r@falski - 4 lipca 2017, 14:42:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sandecja się utrzyma spokojnie

Lechia - 4 lipca 2017, 15:05:58 - *.play-internet.pl
W lidze też dwa razy oberwą od Lechii, na nich mamy pewne sześć punktów.

KKS - 4 lipca 2017, 15:21:04 - *.146.139.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Lechia nie mów Chop bo się zdziwisz

Znachor - 4 lipca 2017, 15:26:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@doznachor chyba na radzieckim youtubie oglądałeś ja na żywo.Lechia pełna dominacja Sandecja wychodziła tylko na chwilę na połowę Lechii a bramki przypadkowe.

Zajmon - 4 lipca 2017, 15:43:12 - *.146.140.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Się Lewandowski rozstrzelal ale w końcu ma się to nazwisko

Gniewino - 4 lipca 2017, 15:49:01 - *.85-237-161.tkchopin.pl
LECHIA dominującą praktycznie cały mecz, pierwsza bramka z rzutu różnego do szatni (2 strzał sandecji) i od razu po przerwie tak samo po rzucie różnym w drugie tempo, Jeden z obrońców przuspal, nie wyszedł i gość zmienił lot piłki = 2:0, później Lechia grała swoje i kilka razy ładnie wjechali w pole karne, stąd też 3:2
Ale Sandecja walcząca ekipa.

JEBAĆ ZL - 4 lipca 2017, 16:02:17 - *.play-internet.pl
Ale sandecja będzie lana w tej lidze co mecz to baty.

Danziger - 4 lipca 2017, 17:50:35 - *.dynamic.chello.pl
Nie grał Janicki to Lechia w 7 meczach i to z czołówką ligi nie straciła ani jednej bramki, wrócił i znów zaczęły się głupie błędy w obronie, nerwowe interwencje i nie trzymanie linii spalonego. Mam nadzieje, że Steven wygryzie go na stałe.

Staszek - 4 lipca 2017, 17:53:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Marna Lechia zeby sie w lidze nie zdziwila jeszcze

Prorok - 4 lipca 2017, 18:40:52 - *.LAN3.mega-net.pl
Sandencja wejdzie ostro w lige ale po 5,6 kolejkach spuchna i bedzie prosta droga do spadku. Trener poleci po 9 kolejce i przyjdzie Jacek Zielinski to ratowac.

obserwator - 5 lipca 2017, 17:38:25 - *.play-internet.pl
Na filmie YT widać, że drugą połowę bronił Radliński, a tu o tym ani słowa.Mecz ogólnie dobry.

Trumpinho - 5 lipca 2017, 19:21:58 - *.hsd1.il.comcast.net
Oglosze dzisiaj,a moze jutro na spotkaniu z "wiadomymi" ze z wolskiej extraklasy spadnie 2 zespoly - wiadomo - z tej piatki: