5 lipca 2017, 17:00 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)

Piast Gliwice: 31. Dobrivoj Rusov (46, 1. Jakub Szmatuła) - 20. Martin Konczkowski (85, 15. Adam Mójta), 25. Aleksandar Sedlar, 91. Hebert (71, 88. Uroš Korun), 5. Marcin Pietrowski - 82. Martin Bukata, 16. Patryk Dziczek (78, 23. Stojan Vranješ), 21. Gerard Badía (69, 3. Denis Gojko), 14. Konstantin Vassiljev (71, 27. Michal Papadopulos), 12. Saša Živec - 7. Maciej Jankowski (62, 10. Karol Angielski; 83, 18. Łukasz Krakowczyk).

Fulham FC: 42. Marek Rodák (46, 27. David Button) - 30. Steven Sessegnon (46, 2. Ryan Fredericks), 20. Marcelo Djaló, 15. Michael Madl (46, 17. Ragnar Sigurðsson), 45. Jérôme Opoku (46, 4. Denis Odoi) - 28. Jón Dagur Þorsteinsson (46, 24. Sone Aluko), 21. Lasse Vigen Christensen, 26. Luca de la Torre, 44. Matthew O'Riley (46, 6. Kevin McDonald), 7. Neeskens Kebano (46, 11. Floyd Ayité) - 18. George Williams (76, 28. Jón Dagur Þorsteinsson).

sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).
widzów: 200.

W sparingu rozegranym podczas zgrupowania w Opalenicy Piast Gliwice przegrał 0-1 (0-1) z Fulham FC - szóstą drużyną angielskiej Championship (drugi poziom ligowy).

źródło: własne

Dodano: 5 lipca 2017, 18:43:37

Konserwa - 5 lipca 2017, 18:47:18 - *.80.35.165.antenal.eu
Fulham? Chyba 4 drużyna rezerw, taka przykra prawda.

tomi - 5 lipca 2017, 18:49:07 - *.eimperium.pl
Mecz w miare wyrównany , przesadziła bramka z karnego ogolnie nadal brak napastnika

Adam - 5 lipca 2017, 18:49:16 - *.centertel.pl
To pierwszy garnitur Fulham? Swoją drogą dobrze że zagraniczne zespoły jeżdżą na zgrupowania także do Polski.

Do Konserw - 5 lipca 2017, 18:49:57 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Mylisz się. To 15 drużyna i jeszcze rezerw na dodatek

janCor - 5 lipca 2017, 18:52:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wstydu wielkiego tu nie ma. Bo przegrywamy po wątpliwym karnym.
Ale niepokojące jest to, że "strzelby" są, tylko dalej puste.

tomi - 5 lipca 2017, 18:56:02 - *.eimperium.pl
Fulham FC - szóstą drużyną angielskiej Championship (drugi poziom ligowy), czego jeszcze nie rozumiesz ?

Olsztyn - 5 lipca 2017, 19:14:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Polsce jest na obozie pierwszy zespół Fulam.
Nie piszcie bzdur, że rezerwy . To ich pierwszy obóz . Ma być trzy .
W 2010 roku Fulam przegrał w finale Ligi Europy z Atletico. Jest też zwycięzca pucharu Intertoto.
Budżet roczny 90 mln euro .
To bardzo dobrze , że do Polski przyjeżdżają zespoły z Anglii .
Do tej pory z Cypru Izraela Rosji Ukrainy .

Art - 5 lipca 2017, 19:29:48 - *.play-internet.pl
W Kielcach AEK Ateny.

Olsztyn - 5 lipca 2017, 19:38:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedy i gdzie te AEK?

marian - 5 lipca 2017, 19:50:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Miśki to pierwszy zespół Fulham...znacie troche angielski to wejdzcie sobie na ich strone...

dudus31 - 5 lipca 2017, 20:00:03 - *.jmdi.pl
Na zgrupowaniu przebywa 1 zespół Fulham a tu zagrał 4ty... Specjalnie wysłali za grubą kasę z Angli na 1 mecz rezerwy. Wy to kacie mózgi! Brawo

Kolunio - 5 lipca 2017, 20:41:53 - *.play-internet.pl
Lepsze 0:1 z Fulham niz porażka z polskimi czy czeskimi patałachami.

do Olsztyn - 5 lipca 2017, 21:08:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
AEK jest na zgrupowaniu w Kielcach. W niedziele sparing z Korona.Godzina 18 jak sie nie myle

Seal - 5 lipca 2017, 21:25:46 - *.syrion.pl
Olsztyn. Czyli maja dwa razy większy budżet od naszej potęgi Legii

chopek - 5 lipca 2017, 21:27:31 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Serwus,
chodzę na Craven Cottage regularnie. Mecz, z podstawowych zaczęli Sessagnon (17 lat będą z niego mieli Angole pożytek), Kebano i Madl. Reszta z podstawowych weszła po przerwie (Button, Aluko, MacDonalds, Ayite, Odoi, FRendriksen).

sdfs - 5 lipca 2017, 22:13:23 - *.dynamic.mm.pl
Sam Neeskens Kebano i Ragnar Sigurðsson warci prawie 10 mln Euro, wielkie gwiazdy Fulham Londyn, nie wspominając o innych.

andy - 5 lipca 2017, 22:24:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak wybronił kilka 100% okazji Anglików Jakub Szmatuła, to ręce same składały się do oklasków!
4 albo 5 razy piłka normalnie musiała być w sieci,
a jednak Jakub obronił. Klasa!!!

bart - 5 lipca 2017, 22:50:39 - *.res.pl
na stronie fulham jest skrót meczu...
Piast to amatorzy... tylko stali i patrzyli sie grają anglicy...gdyby nie bramkach piasta spokojnie wynik byłby wyższy. Przegrana 1-0 to chyba sukces historyczny tak beznadziejnej druzyny
jaka jest Piast Gliwice...

Piast - 6 lipca 2017, 1:38:28 - *.146.3.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bart-Człowieku weź idź przed lustro i zobacz jak wygląda beznadzieja .

Sebo(L) - 6 lipca 2017, 6:26:06 - *.slupsk.vectranet.pl
Procentuje EURO 2012. Są w polsce ośrodki wybudowane z okazji tej imprezy i latem przy sprzyjających warunkach pogodowych są bardzo atrakcyjnym miejscem dla wielu drużyn z Europy. Jak widać nawet Anglicy,którzy mają takich ośrodków całe multum, nie wstydzą korzystać się z usług naszych polskich. W tamtym roku pamiętam,że przebywała w Polsce inna drużyna z zaplecza Premiership ROTHERHAM UNITED.

Lesaux76 - 7 lipca 2017, 15:21:11 - *.play-internet.pl
Witam,kibic Cracovii.
Na Wyspach chodze na mecze Fulham,50 procent ludzi z pierwszego skladu.Pozdrawiam oszolomow.