[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - II liga - zima 2018
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Błękitni Stargard  
04.01
  07.01 FC Hansa Rostock 0-4
  10.01 Pogoń Szczecin 0-3
  13.01 Vineta Wolin 3-2
  20.01 Chemik Police 3-2
  21.01 Pogoń II Szczecin 2-1
  24.01 Świt Skolwin (Szczecin) 2-3
  03.02 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4-1
  10.02 Gwardia Koszalin 2-0
  17.02 Kotwica Kołobrzeg 1-1
  24.02 Bałtyk Koszalin 3-2

Garbarnia Kraków  
15.01
  20.01 Skra Częstochowa 0-3
  27.01 GKS II Tychy 4-0
  03.02 Sandecja Nowy Sącz 0-6
  07.02 BKS Stal Bielsko-Biała 1-1
  10.02 Resovia 1-1
  14.02 Victoria 1918 Jaworzno 8-0
  17.02 Radomiak Radom 1-3
  24.02 Wiślanie Jaśkowice 5-2

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
09.01

28.01-04.02 Rybnik-Kamień
  13.01 Piast Gliwice 0-2
  20.01 Raków Częstochowa 0-0
  27.01 MKS Kluczbork 1-0
  28.01 Unia Turza Śląska 4-1
  31.01 Dąb Gaszowice 6-1
  31.01 Odra Centrum Wodzisław Śląski 3-0
  14.02 Elana Toruń 1-3
  17.02 Pniówek Pawłowice Śląskie 4-0
  23.02 Odra Opole 0-1

GKS Bełchatów  
08.01
  20.01 MKS Kluczbork 1-1
  24.01 Skra Częstochowa 2-4
  27.01 Mszczonowianka Mszczonów 4-1
  27.01 Wisła Sandomierz 5-1
  03.02 ŁKS Łódź 2-2
  10.02 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1
  17.02 Polonia Warszawa 0-0
  24.02 Zagłębie Sosnowiec 1-0

Gryf Wejherowo  
08.01
  18.01 Wisła Płock 4-4
  20.01 Lechia Gdańsk 2-2
  27.01 Odra Opole 1-2
  31.01 Chrobry Głogów 1-1
  02.02 Radunia Stężyca 1-1
  14.02 GKS Przodkowo 3-1
  17.02 Radunia Stężyca 4-2
  24.02 Olimpia Grudziądz 1-0

Gwardia Koszalin  
08.01

03.02-10.02 Police
  20.01 Chojniczanka Chojnice 0-5
  20.01 Anioły Garczegorze 2-3
  24.01 MKP Szczecinek 10-1
  27.01 Sokół Karlino 8-0
  30.01 Bytovia Bytów 0-1
  31.01 Astra Ustronie Morskie 7-2
  02.02 GKS Przodkowo 2-0
  04.02 Świt Skolwin (Szczecin) 2-1
  07.02 Chemik Police 2-0
  10.02 Błękitni Stargard 0-2
  17.02 Sokół Suliszewo 10-0
  22.02 Unia Swarzędz 7-0

Legionovia Legionowo  
15.01
  27.01 Polonia Warszawa 2-0
  03.02 Stomil Olsztyn 2-3
  07.02 Victoria Sulejówek 5-2
  10.02 Motor Lublin 1-1
  17.02 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1
  17.02 Dolcan Ząbki 0-1
  21.02 Pilica Białobrzegi 1-1
  24.02 Legia II Warszawa 2-2

ŁKS Łódź  
08.01

29.01-04.02 miejsce nieznane
  13.01 Elana Toruń 0-1
  20.01 Polonia Środa Wielkopolska 2-1
  27.01 Hutnik Kraków 6-2
  03.02 GKS Bełchatów 2-2
  07.02 FK Gorodieja 1-0
  10.02 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2
  17.02 KKS 1925 Kalisz 6-4
  23.02 Raków Częstochowa 2-1
  23.02 Sokół Aleksandrów Łódzki 0-1

MKS Kluczbork  
04.01

20.01-27.01 Bogdańczowice
  17.01 Agroplon Głuszyna 7-0
  20.01 GKS Bełchatów 1-1
  24.01 Ruch Zdzieszowice 1-1
  27.01 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1
  03.02 Stal Brzeg 2-4
  07.02 Polonia Bytom 1-1
  10.02 Ślęza Wrocław 0-1
  17.02 Odra Opole 0-0
  23.02 Skra Częstochowa 2-2

Olimpia Elbląg  
05.01
  13.01 Cartusia Kartuzy 8-0
  20.01 Bytovia Bytów 1-3
  24.01 GKS Przodkowo 0-1
  27.01 Bałtyk Gdynia 0-0
  03.02 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-2
  03.02 Grom Nowy Staw 3-0
  10.02 Huragan Morąg 0-2
  16.02 Sokół Ostróda 0-2
  24.02 Olimpia Elbląg (j) 4-0

Radomiak Radom  
08.01
  13.01 Pilica Białobrzegi 1-2
  20.01 Pogoń Siedlce 2-1
  27.01 Siarka Tarnobrzeg 2-0
  27.01 Victoria Sulejówek 3-1
  02.02 Stal Stalowa Wola 5-2
  02.02 Polonia Warszawa 0-2
  10.02 Górnik Łęczna 3-2
  17.02 Garbarnia Kraków 3-1
  23.02 Motor Lublin 1-0

ROW 1964 Rybnik  
08.01

22.01-26.01 Rybnik-Kamień
  20.01 GKS Katowice 1-5
  23.01 Polonia Łaziska Górne 5-3
  26.01 Rekord Bielsko-Biała 2-1
  31.01 Unia Racibórz 2-1
  03.02 Górnik II Zabrze 1-2
  07.02 LZS Piotrówka 11-0
  07.02 Forteca Świerklany 5-1
  10.02 Stal Brzeg 1-1
  14.02 Odra Centrum Wodzisław Śląski 2-0
  17.02 KS Polkowice 2-1
  24.02 Ruch Zdzieszowice 2-2

Rozwój Katowice  
08.01

10.02-16.02 Grodzisk Wielkopolski
  20.01 Szombierki Bytom 0-1
  24.01 BKS Stal Bielsko-Biała 3-0
  27.01 Stal Brzeg 2-1
  31.01 Ruch Chorzów 1-4
  03.02 Skra Częstochowa 0-1
  07.02 Przemsza Siewierz 4-0
  07.02 SKS Łagisza (Będzin) 4-2
  10.02 Odra Opole 2-2
  14.02 Mieszko Gniezno 1-2
  17.02 Górnik II Zabrze 2-1
  24.02 GKS Katowice 3-3

Siarka Tarnobrzeg  
08.01
  20.01 Górnik Łęczna 1-2
  20.01 Cracovia 2-1
  24.01 Unia Tarnów 0-5
  27.01 Radomiak Radom 0-2
  03.02 Motor Lublin 5-2
  09.02 Resovia (j) 1-1
  10.02 Stal Rzeszów 4-0
  16.02 Partizán Bardejov 0-4
  17.02 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-2
  23.02 Resovia 2-2
  28.02 Wisła Sandomierz 1-2

Stal Stalowa Wola  
03.01
  13.01 Resovia (j) 7-1
  17.01 Górnik Łęczna 4-3
  27.01 Stal Mielec 2-3
  31.01 Wólczanka Wólka Pełkińska 4-4
  02.02 Radomiak Radom 2-5
  07.02 Stal Rzeszów 2-4
  10.02 Chełmianka Chełm 2-0
  14.02 Unia Tarnów 0-1
  17.02 Sokół Nisko 5-2
  21.02 Resovia 4-0
  24.02 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-0

Warta Poznań  
08.01

15.02-25.02 Lara
  13.01 Warta Sieradz 1-1
  20.01 Górnik Konin 1-0
  24.01 Lech II Poznań 1-4
  27.01 Sokół Kleczew 3-2
  03.02 Polonia Środa Wielkopolska 1-1
  07.02 Widzew Łódź 0-1
  11.02 Świt Skolwin (Szczecin) 1-0
  16.02 Boldklubben af 1893 (Kopenhaga) 1-0
  19.02 Torpiedo Moskwa 3-0
  22.02 Kołos Kowaliwka 1-1

Wisła Puławy  
10.01

08.02-14.02 Siedlce
  24.01 Orlęta Radzyń Podlaski 4-1
  27.01 Pogoń Siedlce 3-1
  31.01 Avia Świdnik 2-2
  03.02 Górnik Łęczna 0-1
  07.02 Puszcza Niepołomice 1-2
  10.02 Victoria Sulejówek 2-1
  14.02 Pogoń Siedlce 2-1
  17.02 FK Gorodieja 2-0
  17.02 Energia Kozienice 2-1
  24.02 Avia Świdnik 0-2

Znicz Pruszków  
10.01
  20.01 Polonia Warszawa 2-1
  24.01 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0
  27.01 Ursus Warszawa 1-1
  27.01 Motor Lublin 0-0
  03.02 Victoria Sulejówek 0-2
  07.02 Lech Poznań 0-3
  10.02 Wisła Płock 2-1
  14.02 Anprel Nowa Wieś 8-0
  17.02 Pogoń Siedlce 0-3
  24.02 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6-3

 

Napisz do nas