20 stycznia 2018, 14:00 - Mielec (boczne boisko stadionu MOSiR)
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Cracovia
Kamil Radulj 33, Piotr Poński 52 - Mateusz Wdowiak 22

Siarka Tarnobrzeg: Adam Radzikowski (46 Mateusz Jedynak) - Jan Grzesik, Mateusz Wawrylak, Dawid Witkowski, Kamil Woźniak, Mateusz Janeczko, Bartłomiej Sztuka, Kamil Radulj, Piotr Poński, Mateusz Kwiatkowski, Krzysztof Ropski.

Cracovia: Michal Peškovič (72 Krzysztof Sendorek) - Adrian Kajpust (57 Daniel Pik), Radosław Kruppa, Radosław Kanach, Dawid Gojny (76 Szymon Pająk) - Mateusz Wdowiak, Milan Dimun, Michał Rakoczy (53 Hubert Przybycień), Sergei Zenjov, Antonini Čulina - Sebastian Strózik.

Drugoligowa Siarka Tarnobrzeg pokonała w meczu sparingowym Cracovię 2-1 (1-1). Dla obu zespołów było dzisiaj to drugie spotkanie.

W Siarce zagrali m.in. testowani Mateusz Kwiatkowski (Legionovia Legionowo), Adam Radzikowski (MKS Ełk) i Piotr Poński, który niedawno rozwiązał kontrakt z Koroną Kielce, oraz zawodnicy rezerw Kamil Woźniak i Bartłomiej Sztuka. W zespole Cracovii wystąpili m.in. Krzysztof Sendorek i Szymon Pająk z juniorów oraz Dawid Gojny z ROW-u 1964 Rybnik.

źródło: własne

Dodano: 20 stycznia 2018, 15:37:08

anton - 20 stycznia 2018, 15:48:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
z przodu jako tako to wyglądało, natomiast obrona (zwłaszcza w 2. meczu) beznadziejna, zaś "bramkarze" (Wilk i Peskovic) to parodyści a nie bramkarze ekstraklasy. Sendorka nie oceniam, bo nie miał okazji do interwencji
Z innej beczki":
Skąd wytrzaśnięto takich "arbitrów" jak w meczu z Siarką? "Geniusz" w czapeczce z chorągiewką w szachownicę powinien iść na szkolenie z zakresu przepisów o spalonym, bo pokazywał je dokładnie odwrotnie (gdy ich nie było. Gdy był spalony - to puszczał). "Główny" nie lepszy. Obrońca Siarki wchodzi nakładką w swoim polu karnym, a ten artysta dyktuje wolnego. Dla Siarki. Kabaret
Natomiast brawa dla działaczy Stali Mielec. W odróżnieniu od Sosnowca potrafili świetnie przygotować boisko.

bobr - 20 stycznia 2018, 15:59:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pomijam sędziowanie, bo jestem przyzwyczajony do tych parodystów, ale żeby Cracovia nie znalazła przyzwoitego wykonawcy rzutów rożnych - to jakiś kabaret. Ponadto tyle naczytałem się, że Czulina to taka gwiazda, takie bolsze wzmocnienie, a tymczasem okazał się słabizną ponad wyobraźnię. Pozostał niesmak.

do bobr - 20 stycznia 2018, 16:23:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Siarka cięła po nogach równo przy tolerancji "arbitrów", stad nie dziwię się Culinie że jak go trzy razy kopnęli w tym nakładką - to odechciało mu się walczyć. Wdowiaka w II połowie poniewierali ile się dało
Zastanawiam się jaki jest sens meczów z takimi rzeźnikami jak Siarka. Mielec grał fair. Po Sosnowcu 2 kontuzje, zobaczymy ile będzie jutro.

artur - 20 stycznia 2018, 16:33:36 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Bravo Siarka. Występ na plus.

zks - 20 stycznia 2018, 16:37:56 - *.centertel.pl
ale placzecie

do artur - 20 stycznia 2018, 18:14:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakie plusy zauważyłeś? Gdyby Pasy (nieopierzone juniorki)chociaż troszkę lepiej bili kornery a jakiś garbaty nadstawił tylko plery - to inaczej byś mówił.

Siara - 20 stycznia 2018, 19:02:20 - *.szybszyinternet.pl
Jak by Siarka zagrała najlepszym składem to też przeciętniacy z Cracovii by tak nie harcowali

dobranasza - 20 stycznia 2018, 19:18:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Siara do ekstraklasy!

Kibic - 20 stycznia 2018, 20:36:59 - *.191.80.135
Brawo dla juniorów Cracovii.Świetne występy w CLJ,teraz dostali w sparingach szansę i pokazali kawał dobrego futbolu.Kanach,Krupa czy Przybycień te nazwiska będą kiedyś znali wszyscy kibice w Polsce.

argon - 20 stycznia 2018, 20:53:20 - *.internetia.net.pl
Mecz ładny ,cracovia narzeka narzeka a to sędzia a to nakładka ,faule ze strony siarki a tak samo cravovia faulowała trzeba twardo grać a nie odkładać nogi , bramkarz z siarki w drugiej połowie rewelacja(Jedynak )super wybronił kilka 100% strzałów .Brawo SIARKA.

Do Łukasz - 20 stycznia 2018, 21:43:58 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Jakie plusy ? Ano takie, że w piłce wygrywa ten, który strzela więcej bramek. "Gdyby" w piłce nie istnieje. A przypomnę Ci, że Twoja Cracovia gra dwie klasy wyżej niż Siarka, która też nie grała seniorskim składem. Stąd występ Siarki zdecydowanie bardziej na plus niż Cracovii i wcale nie chodzi mi tylko o wynik... Życzę sukcesów w lidze. Pozdrawiam.

Oreo - 20 stycznia 2018, 22:11:08 - *.cust.tele2.lv