14 lutego 2018, 17:00 - Rybnik-Kamień (boczne boisko Hotelu Olimpia)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-3 Elana Toruń
Kamil Jadach 56 (k) - Daniel Kraska 75 (k), Maciej Stefanowicz 85 (k), Patryk Urbański 88

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): Grzegorz Drazik (46 Bartosz Szelong) - Damian Zajączkowski (46 Oskar Mazurkiewicz, 73 Farid Ali), Kacper Czajkowski (32 Piotr Pacholski), Kamil Szymura (66 Kacper Czajkowski), Dominik Kulawiak (60 Damian Zajączkowski), Bartosz Semeniuk (60 Dawid Weis), Damian Tront (66 Tomasz Dzida), Bartosz Jaroszek (63 Marcin Ruda), Dominik Szczęch (46 Krzysztof Gancarczyk), Kamil Jadach (73 Wojciech Caniboł), Daniel Szczepan (46 Ville Salmikivi).

Elana Toruń: Michał Nowak (46 Bartosz Poloczek) - Patryk Urbański, Daniel Ciach, Maciej Mysiak (46 Maciej Felsch), Kordian Górka - Mateusz Stąporski, Mariusz Kryszak (60 Adam Dobosz), Artur Lenartowski (46 Maciej Stefanowicz), Daniel Ciechański (46 Daniel Kraska), Damian Lenkiewicz (60 Dominik Kościelniak) - Filip Kozłowski (60 Patryk Aleksandrowicz).

W meczu sparingowym GKS 1962 Jastrzębie przegrał 1-3 (0-0) z trzecioligową Elaną Toruń.

źródło: własne / Elana Toruń / GKS 1962 Jastrzębie

Dodano: 14 lutego 2018, 18:36:15

Pomorski - 14 lutego 2018, 18:39:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo. Elana z tą grą to awans pewny do 2 ligi.

Bart - 14 lutego 2018, 18:41:45 - *.58.142.197
Awans Bałtyk Gdynia 100%

adam - 14 lutego 2018, 18:41:45 - *.centertel.pl
Jastrzębie już puchnie, ta runda będzie bardzo trudna dla tej drużyny. Może im się uda awansować bo przewaga jednak jest spora.

GKS1962 - 14 lutego 2018, 18:44:34 - *.dynamic.chello.pl
Bardzo dziwny sędzia - wszystkie bramki w tym sparingu padły z rzutów karnych. Elana miała "11"-tki w 75', 85' i 89'! GKS 1962 w 56'

Erwin - 14 lutego 2018, 18:45:18 - *.dynamic.chello.pl
Dobry mecz ze strony Jastrzębia do 70 min ogromną przewaga. Po zmianach 3 karne dla Elany i wynik 1-3. Dobry materiał dla trenera na wyciągnięcie wniosków przy ustalaniu składu wyjściowego na ligę. 1 liga dla Jastrzębia!!!!💪

GKsJ.Zdrój - 14 lutego 2018, 18:51:46 - *.ostrog.net.pl
Jak zagrał Salmikivi ?

Gks - 14 lutego 2018, 18:55:56 - *.cust.net.upc.cz
Trza byłoby lepszego bramkarza załatwić ,bo szelong za słaby jest dla drazika zdecydowanie

kolo - 14 lutego 2018, 18:59:41 - *.cable.smsnet.pl
Slabe te Jastrzebie,Elana o klase lepsza

Mariusz - 14 lutego 2018, 19:02:20 - *.centertel.pl
Słaba pierwsza połowa Elany. Druga połowa to już dobrze wyglądającą gra.

Kibic - 14 lutego 2018, 19:02:51 - *.146.40.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Elana zdominowała w 1 połowie jastrzębie karny z kapelusza,Braw elana z taka gra awnas pewny

Tom - 14 lutego 2018, 19:52:31 - *.31.140.163.rybnet.pl
Mecz wyrównany. Elana b. Ambitnie grała i budżet przypuszczam, że ma większy niż Jastrzębie. Pocztajcie dzisiejszy wywiad w Sporcie z trenerem Skrobaczem.
Sprawiedliwy byłby remis. Fin powiedzmy pobiegał w II połowie (biega „ładnie” ) i oddał 1 strzał (celny).

Gks - 14 lutego 2018, 20:10:40 - *.cust.net.upc.cz

Piast - 15 lutego 2018, 7:16:13 - *.ext.gm.com