7 stycznia 2018, 13:30 - Rostock (Ostseestadion Trainingsplatz 1)
Selçuk Alibaz 43, Joshua Nadeau 61, Pascal Breier 88, Marcel Hilßner 90

FC Hansa Rostock: 1. Kai Eisele - 27. Vladimir Ranković, 5. Oliver Hüsing (46, 4. Tommy Grupe), 2. Joshua Nadeau, 6. Fabian Holthaus (46, 20. Lukas Scherff) - 13. Selçuk Alibaz (46, 33. Marcel Hilßner), 10. Amaury Bischoff (46, 19. Brian Henning), 24. Stefan Wannenwetsch (46, 14. Mike Owusu), 22. Christopher Quiring (46, 15. Harry Föll) - 39. Pascal Breier, 23. Soufian Benyamina (46, 9. Mounir Bouziane).

Błękitni Stargard: 1. Marek Ufnal (46, 57. Mariusz Rzepecki) - 6. Filip Karmański (46, 26. Patryk Włóka), 7. Maciej Liśkiewicz (46, 2. Marcin Banaszak), 10. Patryk Skórecki (45, 20. Michał Magnuski), 11. Patryk Burzyński, 15. Damian Mosiejko (46, 19. Tomasz Pustelnik; 60, 3. Karol Jabłoński), 18. Wojciech Fadecki (46, 17. Maciej Więcek), 21. Grzegorz Rogala (46, 4. Hubert Kotus), 24. Rafał Gutowski (60, 8. Tomasz Antczak), 25. Grzegorz Szymusik (46, 16. Konrad Korczyński), 27. Mateusz Węsierski (46, 23. Radosław Wiśniewski).

sędziował: Florian Lechner.

W sparingu rozegranym w Niemczech drugoligowi Błękitni Stargard przegrali 0-4 (0-1) z czwartą drużyną niemieckiej 3. Ligi Hansą Rostock.

W Błękitnych zagrali m.in. Marcin Banaszak (Gryf Wejherowo) i Konrad Korczyński (ostatnio Stal Stalowa Wola).

źródło: własne / Hansa Rostock / Błękitni Stargard

Dodano: 7 stycznia 2018, 15:26:03

gumis1987 - 7 stycznia 2018, 15:29:58 - *.dynamic.chello.pl
Sparingowpier*** od zagranicznych drużyn w 2018 roku rozpoczęty.

Rafcio - 7 stycznia 2018, 15:30:12 - *.blast.pl
Hurrrrrraaaaa wspanialy wynik uwielbiam gdy Niemcy wygrywaja, kiedys Hansa byla potega ale brawa ze dzisiaj wygrali choc szanuje klub Błekitni Stargard.

cycu - 7 stycznia 2018, 15:30:45 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl
trageddia panie kapuscinski ci mlodziezowcy nic nie umieja żeby przez 90 minut ani razu nie zagrozić bramce rywali i tylko ratować się wybijaniem pilki na oslep jeżeli chce pan grac takim skladem jak dziś to takie wyniki jak wyżej będą niestety bardzo czeste

KiKe - 7 stycznia 2018, 15:35:04 - *.centertel.pl
Pierwsza połowa okej ale druga to brak już siły. Niemcy kojdycyjnie lepsi

dzejkop - 7 stycznia 2018, 16:15:04 - *.centertel.pl
Błękitni Stargard Szczeciński są słabi i w tym sezonie spadną do III ligi (IV poziom rozgrywkowy)

star - 7 stycznia 2018, 16:54:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
dzejkop,obudź się chłopie bo żyjesz w innej epoce

adi4567 - 7 stycznia 2018, 16:55:37 - *.dynamic.mm.pl
Ja też się nie ciesze, że przegrali wysoko, ale wierze w to, że ten sparing był dla Błekitnych idealnym testem w doświadczeniem, które nabrali. Moim zdaniem ten sparing tylko ich dodatkowo zmobilizuje, że naprawią błedy, które popełniali i na Wiosne włączą się ewentualnie o jak najwyższe miejsze w II Lidze(pierwsza dziesiątka nie druga)

Flota - 7 stycznia 2018, 16:56:02 - *.188.165.24
w województwie zachodniopomorskim Flota Świnoujście rządzi

Mike - 7 stycznia 2018, 17:04:22 - *.centertel.pl
Dwie ostatnie bramki to już przypadek i brak koncentracji. Powinno być 2:0 i jeszcze Ci sędziowie z Niemiec gwizdali pod swoich. Hansa fajna drużyna z dużym stadionem jak ma 3 ligę.

Max - 7 stycznia 2018, 20:29:30 - *.play-internet.pl
Nie ma co rozdzierać szat Błękitni ledwo co treningi wznowili. To początek okresu przygotowawczego. A >dzejkopa< pragnę poinformować że niestety jego pobożne życzenie pozostanie tylko pobożnym życzeniem

Star - 7 stycznia 2018, 20:31:56 - *.dynamic.mm.pl
Szkoda straconych dwóch ostatnich bramek wynik 2:0 inaczej wygląda niż 4:0 ale to tylko sparing i mam nadzieje że dużo da drużynie ze Stargardu.

xyz - 7 stycznia 2018, 20:53:47 - *.215.35.248
I mamy porównanie 3 ligi niemieckiej z 3 poziomem w Polsce. Wynik mówi sam za siebie.

fansport - 8 stycznia 2018, 9:52:24 - *.dynamic.chello.pl
aha

koparka - 8 stycznia 2018, 18:58:48 - *.dynamic.chello.pl
Wstydu nie ma. Wynik w normie. Hansa to już tradycyjnie kandydat do awansu do 2.Bundesligi, a to już poziom ekstraklasy.

Rodowity08 - 8 stycznia 2018, 23:03:33 - *.43.142.185.ipv4.supernova.orange.pl
ale niespodzianka :D

das - 9 stycznia 2018, 9:58:37 - *.dynamic.mm.pl
W pierwszej połowie grały pierwsze składy a wyniki to tylko 1:0 dla gospodarzy jakiś Turecki Niemiec strzelił. I to w 44 minucie strzelił :P