[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 27 lutego 2024, 13:06:51

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Arka Gdynia  
Przychodzą: Janusz Gol (P - Górnik Łęczna), Omran Haydary (N - Lechia Gdańsk), Marcel Predenkiewicz (P - rezerwy), Kornel Przyborowski (P - rezerwy), Adrian Purzycki (P - Górnik Polkowice), Bartosz Rymaniak (O - Górnik Łęczna), Przemysław Stolc (O - KKS 1925 Kalisz), Marcel Szymański (N - rezerwy), Marcel Ziemann (O - Chrobry Głogów), Filip Gołoś (rezerwy), Wojciech Zieliński (rezerwy)

Odchodzą: Gordan Bunoza (O - NK Karlovac 1919), Adam Deja (P - Korona Kielce), Elhadji Pape Diaw (O - Stade Lavallois Mayenne FC), Fabian Hiszpański (P - Stal Mielec), Olaf Kobacki (N - Miedź Legnica), Kasjan Lipkowski (O - KKS 1925 Kalisz), Haris Memić (O - ?), Mateusz Mikulski (O - rezerwy), Leonid Otczenaszenko (B - GKS Bełchatów), Paweł Sasin (O - Polonia Nysa), Artur Siemaszko (N - Puszcza Niepołomice), Jakub Staniszewski (P - rezerwy), Dariusz Szczerbal (B - Polonia Nysa), Piotr Zmorzyński (P - KKS 1925 Kalisz)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
Przychodzą: Jakub Banasik (O - rezerwy), Krystian Bartoszek (B - Podlasie Biała Podlaska), Marcel Błachewicz (O - Wisła Płock), Bartosz Farbiszewski (O - Escola Varsovia Warszawa), Łukasz Gajda (P - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Filip Jania (O - Wisła Kraków (j)), Andrej Kadlec (O - MTK Budapeszt), Kacper Karasek (P - Widzew Łódź), Michał Litwa (N - Raków Częstochowa (j)), Daniel Pietraszkiewicz (P - Resovia), Rajko Rep (P - SK Austria Klagenfurt), Dominik Sokół (N - Radomiak Radom), Eric Topór (B - AKS SMS Łódź), Marcel Vasiľ (P - FC Košice), Bruno Wacławek (P - rezerwy), Taras Zawijśkyj (P - Desna Czernihów)

Odchodzą: Sebastian Bonecki (P - Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Budziłek (B - Motor Lublin), Andrij Dombrowśkyj (P - ?), David Domgjoni (O - Manisa FK), Roman Gergel (P - rezerwy), Mateusz Grzybek (O - Radomiak Radom), Matěj Hybš (O - FK Teplice), Vlastimir Jovanović (P - rezerwy), Dawid Kocyła (N - Wisła Płock), Tomasz Matuszewski (N - rezerwy), Filip Modelski (O - Kotwica Kołobrzeg), Jakub Pek (P - rezerwy), Adam Radwański (P - Wieczysta Kraków), Samuel Štefánik (P - FC Spartak Trnava), Veton Tusha (N - Ballkani Suharekë), Roland Varga (N - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe), Marcel Vasiľ (P - FK Železiarne Podbrezová), Marcin Wasielewski (O - GKS Katowice), Piotr Wlazło (P - Stal Mielec), Paweł Żyra (P - Stal Mielec)

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Maciej Białczyk (O - Pogoń II Szczecin), Wojciech Błyszko (O - Motor Lublin), Medard Dahms (P - Zawisza Bydgoszcz), Szymon Drewniak (P - Górnik Łęczna), Sebastian Golak (O - Sokół Kleczew), Robert Janicki (P - Sandecja Nowy Sącz), Igor Jankowski (N - Bałtyk Gdynia), Bartłomiej Kalinkowski (P - Górnik Łęczna), Mateusz Kuchta (B - Odra Opole), Bartosz Neugebauer (B - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Antoni Prałat (N - Jarota Jarocin), Adam Ryczkowski (N - Motor Lublin), Kacper Skwierczyński (P - Legia Warszawa), Szymon Stróżyński (P - Miedź Legnica), Sebastian Szabłowski (B - Wda Świecie), Patryk Tuszyński (N - Wisła Płock), Szymon Zimnicki (O - rezerwy), Adam Stefański (rezerwy), Czesław Raburski (rezerwy), Kacper Sztuka (rezerwy), Szymon Galikowski (rezerwy)

Odchodzą: Kamil Broda (B - Wisła Kraków), Mateusz Cegiełka (P - Znicz Pruszków), Bartłomiej Gajda (O - Warta Gorzów Wielkopolski), Michał Grobelny (P - Jarota Jarocin), Mateusz Klichowicz (N - Wisła Puławy), Mateusz Koniuszy (P - rezerwy), Szymon Lewandowski (B - Unia Wąbrzeźno), Kacper Madej (P - rezerwy), Michał Marszałkiewicz (P - Jarota Jarocin), Sebastian Olszewski (P - Olimpia Grudziądz), Artur Pląskowski (N - Ruch Chorzów), Sebastian Szabłowski (B - Sokół Kleczew), Daniel Ściślak (P - Górnik Zabrze), Marcin Trojanowski (P - rezerwy)

Chrobry Głogów  
Przychodzą: Artur Bogusz (O - Radomiak Radom), Jakub Cieślicki (P - Lechia II Gdańsk), Jakub Górski (P - Korona Kielce), Dawid Hanc (P - Zagłębie II Lubin), Miłosz Jóźwiak (P - rezerwy), Tymon Krawiec (rezerwy), Patryk Kusztal (N - Zagłębie Lubin), Jakub Kuzdra (P - brak klubu), Adrian Marciniak (rezerwy), Patryk Mucha (P - Widzew Łódź), Kacper Skwierczyński (P - Legia Warszawa), Sebastian Steblecki (P - GKS Tychy), Damian Węglarz (B - Wisła Płock), Kamil Wojtyra (N - Skra Częstochowa), Rafał Wolsztyński (P - Seinäjoen JK)

Odchodzą: Tomasz Cywka (P - Lech II Poznań), Dominik Dziąbek (P - Świt Skolwin (Szczecin)), Michał Ilków-Gołąb (O - kontuzja), Toshiya Inoue (P - rezerwy), Miłosz Jandziak (P - rezerwy), Mikołaj Lebedyński (N - Stal Mielec), Rafał Leszczyński (B - Śląsk Wrocław), Natan Malczuk (O - rezerwy), Jakub Michalczyk (P - PE Sant Jordi), Dominik Piła (P - Lechia Gdańsk), Michał Rzuchowski (P - Śląsk Wrocław), Hubert Turski (N - Pogoń II Szczecin), Dennis van der Heijden (N - vv Capelle), Wiktor Wawrzyniak (N - rezerwy), Marcel Ziemann (O - Arka Gdynia)

GKS Katowice  
Przychodzą: Jakub Arak (N - Raków Częstochowa), Alan Bród (P - rezerwy), Dawid Brzozowski (P - Chełmianka Chełm), Daniel Dudziński (P - Zagłębie Lubin), Kacper Grzebieluch (N - Cracovia II), Daniel Krasucki (P - RB Leipzig), Marcel Potoczny (B - rezerwy), Patryk Szczuka (B - LKS Goczałkowice Zdrój), Daniel Tanżyna (O - Widzew Łódź), Norbert Warmuz (O - rezerwy), Marcin Wasielewski (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza)

Odchodzą: Jakub Karbownik (P - Garbarnia Kraków), Kamil Korczak (B - ROW 1964 Rybnik), Filip Kozłowski (N - Skra Częstochowa), Patryk Królczyk (B - Hutnik Kraków), Danian Pawłas (P - AO Proodeftikí Neoléa), Kacper Pietrzyk (P - rezerwy, ?), Hubert Sadowski (O - Skra Częstochowa), Krystian Sanocki (P - Lech II Poznań), Filip Szymczak (N - Lech Poznań), Bartosz Wodnicki (P - MKS Lędziny), Arkadiusz Woźniak (P - Zagłębie Lubin)

GKS Tychy  
Przychodzą: Aleksander Biegański (P - rezerwy), Jan Biegański (P - Lechia Gdańsk), Petr Buchta (O - MFK Karviná), Antonio Domínguez (P - ŁKS Łódź), Adrian Kostrzewski (B - Górnik Łęczna), Patryk Mikita (N - Stomil Olsztyn), Miłosz Pawlusiński (P - powrót po kontuzji), Konrad Pipia (O - rezerwy), Michał Ploch (P - rezerwy), Mateusz Radecki (P - Radomiak Radom)

Odchodzą: Bartosz Biel (P - ŁKS Łódź), Stanisław Czarnogłowski (B - Lublinianka Lublin), Łukasz Grzeszczyk (P - Górnik Łęczna), Kacper Janiak (P - Sokół Kleczew), Tomasz Krężelok (P - Odra Wodzisław Śląski), Oskar Paprzycki (P - Odra Opole), Jakub Piątek (P - Ruch Chorzów), Sebastian Steblecki (P - Chrobry Głogów), Marcel Stefaniak (O - Olimpia Elbląg), Krystian Wachowiak (O - Wisła Kraków), Bartosz Zarębski (O - rezerwy)

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Igor Belka (B - Huczwa Tyszowce), Marcin Biernat (O - Górnik Polkowice), Souleymane Cissé (O - US Quevilly Rouen Métropole), Jakub Czarniecki (O - Start Krasnystaw), Jakub Czelej (P - GD Lagoa), Kamil Duda (O - Chełmianka Chełm), Łukasz Grzeszczyk (P - GKS Tychy), Grzegorz Gulczyński (P - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Mikołaj Kiliszek (B - rezerwy), Egzon Kryeziu (P - Lechia Gdańsk), Jakub Kwiatkowski (P - Legia II Warszawa), Szymon Lewkot (P - Śląsk Wrocław), Wiktor Łychowydko (O - Narew 1962 Ostrołęka), Oliver Martyn (N - rezerwy), Bartłomiej Mruk (O - Pogoń Szczecin), Patryk Pierzak (P - Legia Warszawa), Arkadiusz Pluta (P - rezerwy), Karol Podliński (N - Zagłębie Lubin), Mikołaj Smyłek (B - Stal Stalowa Wola), Hubert Sobol (N - Wisła Kraków), Karol Turek (O - Sokół Ostróda), Szymon Zabłotny (P - rezerwy), Damian Zbozień (O - Wisła Płock), Bryan Lokilo (FC Crossing Schaerbeek), Karol Pendel (rezerwy), Luiz Mołodecki (rezerwy), Oliwier Konojacki (junior), Sebastian Bałaszek (rezerwy)

Odchodzą: Przemysław Banaszak (N - Paxtakor Toshkent), Igor Belka (B - Sparta Rejowiec Fabryczny), Szymon Drewniak (P - Chojniczanka Chojnice), Gérson (O - ?), Janusz Gol (P - Arka Gdynia), Michał Goliński (P - ?), Bartłomiej Kalinkowski (P - Chojniczanka Chojnice), Adrian Kostrzewski (B - GKS Tychy), Michał Król (O - Motor Lublin), Leândro (O - Stal Mielec), Jason Lokilo (P - Sparta Rotterdam), Michał Mak (P - Wieczysta Kraków), Tomasz Midzierski (O - Avia Świdnik), Jakub Nowaczek (B - KP Starogard Gdański), Marcel Obroślak (P - Orlęta Radzyń Podlaski), Kamil Pajnowski (O - Stal Rzeszów), Bartosz Rymaniak (O - Arka Gdynia), Álex Serrano (P - Chebyr Pazardżik), Kryspin Szcześniak (O - Pogoń Szczecin), Bartosz Śpiączka (N - Korona Kielce), Marcel Wędrychowski (P - Pogoń Szczecin)

ŁKS Łódź  
Przychodzą: Nelson Balongo (N - Koninklijke Sint-Truidense VV), Bartosz Biel (P - GKS Tychy), Grzegorz Glapka (N - Pniówek Pawłowice), Meik Karwot (O - Radomiak Radom), Dawid Kort (P - Stal Mielec), Igor Lambrecht (O - rezerwy), Władysław Ochronczuk (P - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Jowin Radziński (P - rezerwy), Artemijus Tutyškinas (O - FC Crotone)

Odchodzą: Samu Corral (N - Linares Deportivo), Antonio Domínguez (P - GKS Tychy), Dariusz Gmosiński (N - Sokół Aleksandrów Łódzki), Adrian Klimczak (O - Wieczysta Kraków), Mikołaj Lipień (P - rezerwy), Ricardinho (N - ?), Maksymilian Rozwandowicz (P - Zagłębie Sosnowiec), Jakub Tosik (P - rezerwy), Maciej Wolski (P - Stal Mielec)

Odra Opole  
Przychodzą: Michał Bednarski (N - Miedź Legnica), Bartosz Guzdek (N - Widzew Łódź), Artur Haluch (B - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Michal Klec (P - Garbarnia Kraków), Mikołaj Łabojko (P - Wigry Suwałki), Szymon Łapiński (P - Mamry Giżycko), Maciej Makuszewski (P - Leiknir (Reykjavík)), Seweryn Michalski (O - Wieczysta Kraków), Oskar Paprzycki (P - GKS Tychy), Maciej Urbańczyk (P - Stal Mielec), Michał Drescher (rezerwy), Mikołaj Owsiak (rezerwy)

Odchodzą: Krzysztof Janus (P - Wisła II Płock), Kacper Kaczka (P - LZS Piotrówka), Konrad Kostrzycki (O - kontuzja), Mateusz Kuchta (B - Chojniczanka Chojnice), Mateusz Maćkowiak (O - Śląsk II Wrocław), Michał Pawlik (P - Västerås SK), Arkadiusz Piech (N - Górnik Polkowice), Cezary Sauczek (P - Radunia Stężyca), Marcel Sluga (N - Bałtyk Gdynia), Miłosz Trojak (P - Korona Kielce), Adam Żak (N - Garbarnia Kraków)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Lionel Abate Etoundi (N - Kuźnia Ustroń), Bartosz Bernard (O - Drzewiarz Jasienica), Krzysztof Drzazga (N - Miedź Legnica), Tomasz Jodłowiec (P - brak klubu), Dominik Kulak (P - Cuiavia Inowrocław), Maksymilian Manikowski (B - Lech Poznań (j)), Iwajło Markow (O - Hapoel Hadera), Maksymilian Nowak (P - Zagłębie II Lubin), Maksymilian Sitek (P - Stal Mielec), Krystian Wieczorek (B - MKS Kluczbork), Michał Willmann (P - rezerwy), Kamil Turoń (rezerwy)

Odchodzą: Dominik Frelek (P - Puszcza Niepołomice), Kacper Gach (O - Sandecja Nowy Sącz), Konrad Gutowski (O - Olimpia Elbląg), Maciej Kowalski-Haberek (O - Polonia Warszawa), Mateusz Lipp (O - Polonia Bytom), Giorgi Merebaszwili (P - Sandecja Nowy Sącz), Michal Peškovič (B - ?), Martin Polaček (B - FK Mladá Boleslav)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Monsuru Adisa (N - Wiślanie Jaśkowice), Filip Bakowski (O - Czarni Połaniec), Michał Czarny (O - Olimpia Elbląg), Dominik Frelek (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Gabriel Dornellas (O - Ślęza Wrocław), Eryk Grabowski (B - rezerwy), Szymon Jopek (P - Stal Stalowa Wola), Lucjan Klisiewicz (N - Watra Białka Tatrzańska), Michał Koj (O - Korona Kielce), Adam Kramarz (P - Czarni Połaniec), Szymon Majewski (P - Korona Kielce), Janusz Nojszewski (P - Korona Kielce), Artur Siemaszko (N - Arka Gdynia), Kacper Skwierczyński (P - Legia Warszawa), Jędrzej Strózik (O - powrót po kontuzji), Krystian Szymocha (O - ŁKS Łagów), Jakub Wójcik (P - Stal II Mielec), Krzysztof Wróblewski (B - Wisła Sandomierz), Kacper Piechota (Sokół Kolbuszowa Dolna)

Odchodzą: Monsuru Adisa (N - Wiślanie Jaśkowice), Sebastian Górski (O - Lechia Zielona Góra), Szymon Kobusiński (N - Zagłębie Lubin), Gabriel Kobylak (B - Radomiak Radom), Kamil Kościelny (O - Warta Poznań), Karol Płonka (N - Watra Białka Tatrzańska), Bartosz Włodarczyk (P - MKS Kluczbork), Łukasz Wroński (P - GKS Bełchatów)

Resovia  
Przychodzą: Radosław Bąk (P - rezerwy), Mateusz Bondarenko (O - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Bruno Garcia (P - Miedź Legnica), Bartłomiej Eizenchart (P - Górnik Zabrze), Maciej Górski (N - Pogoń Siedlce), Ruben Hoogenhout (O - Miedź Legnica), Miłosz Kałahur (O - Olimpia Elbląg), Hubert Karpiński (N - Jagiellonia II Białystok), Filip Mikrut (N - rezerwy), Daniel Morys (P - Garbarnia Kraków), Nikodem Niski (O - Legia Warszawa), Pedro Vieira (N - Raków Częstochowa), Nikodem Sujecki (B - Skra Częstochowa), César Peña (Cosmos Nowotaniec)

Odchodzą: Bruno Garcia (P - kontuzja), Bartłomiej Eizenchart (P - Górnik Zabrze), Damian Hilbrycht (N - Skra Częstochowa), Bartosz Jaroch (O - Wisła Kraków), Marcel Myszka (O - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Daniel Pietraszkiewicz (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Josip Šoljić (P - Kotwica Kołobrzeg), Sebastian Strózik (N - Cracovia), Jakub Wróbel (N - Sandecja Nowy Sącz)

Ruch Chorzów  
Przychodzą: Bartłomiej Barański (N - Lech Poznań (j)), Antoni Franke (O - rezerwy), Mikołaj Kwietniewski (P - Skra Częstochowa), Bartłomiej Lenert (O - SKFiS Górnik 09 Mysłowice), Kacper Michalski (O - Wigry Suwałki), Łukasz Moneta (P - Stomil Olsztyn), Bartosz Musiolik (O - Pniówek Pawłowice), Tomasz Neugebauer (P - Lechia Gdańsk), Jakub Piątek (P - GKS Tychy), Artur Pląskowski (N - Chojniczanka Chojnice), Maksymilian Roguła (P - rezerwy), Maciej Sadlok (O - Wisła Kraków), Kacper Skwierczyński (P - Legia Warszawa), Tomasz Swędrowski (P - Motor Lublin), Przemysław Szur (O - Radunia Stężyca), Mateusz Winciersz (P - Piast Gliwice), Jakub Witek (P - Radunia Stężyca)

Odchodzą: Kacper Będzieszak (P - Gwarek Tarnowskie Góry), Kamil Chiliński (N - Raków II Częstochowa), Antoni Franke (O - Bologna FC 1909 (j)), Kacper Kawula (O - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Marcin Kowalski (O - Ruch Radzionków), Bartłomiej Kulejewski (O - Kotwica Kołobrzeg), Jakub Malec (O - Lechia Zielona Góra), Vanja Marković (P - SC Oțelul Galați), Michał Mokrzycki (P - Wisła Płock), Krystian Mucha (P - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Piotr Stępień (N - KP Starogard Gdański), Przemysław Szkatuła (P - Odra Wodzisław Śląski), Mateusz Wacławski (O - Podlesianka Katowice), Mateusz Wojtek (P - rezerwy), Piotr Wyroba (O - Rekord Bielsko-Biała), Rusłan Zubkow (O - Polonia Bytom), Filip Żagiel (P - Polonia Bytom), Paweł Żuk (P - Barrow AFC)

Sandecja Nowy Sącz  
Przychodzą: Mariusz Gabrych (N - Znicz Pruszków), Kacper Gach (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Iskra (O - Śląsk Wrocław), Patryk Kapica (P - Chemik Kędzierzyn-Koźle), Sylwester Lusiusz (P - Cracovia), Maciej Mas (N - Skra Częstochowa), Giorgi Merebaszwili (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Ivan Nekić (O - NK Inter (Zaprešić)), Mateusz Popiela (O - junior), Matúš Putnocký (B - Śląsk Wrocław), Michał Surzyn (P - Jagiellonia Białystok), Krzysztof Toporkiewicz (N - Stomil Olsztyn), Jakub Wróbel (N - Resovia), Kacper Talar (junior), Kamil Żarnowski (junior)

Odchodzą: Swetosław Dikow (N - Sportist Swoge), Robert Janicki (P - Chojniczanka Chojnice), Rafał Kobryń (O - ?), Gershon Koffie (P - Ironi Tyberiada), Damian Nowak (N - Pogoń Siedlce), Kornel Osyra (O - Chebyr Pazardżik), Sebastian Rudol (O - Motor Lublin), Dawid Salamon (N - Barciczanka Barcice), Błażej Szczepanek (P - Miedź Legnica), Łukasz Zjawiński (N - Lechia Gdańsk), Jakub Zych (P - Stal II Rzeszów)

Skra Częstochowa  
Przychodzą: Bartłomiej Babiarz (P - Wigry Suwałki), Jakub Bursztyn (B - Pogoń Szczecin), Beniamin Czajka (O - Stomil Olsztyn), Jan Flak (P - Wisła Puławy), Radosław Gołębiowski (P - Widzew Łódź), Jakub Hajda (B - Unia Rędziny), Damian Hilbrycht (N - Resovia), Paweł Kołodziejczyk (P - rezerwy), Filip Kozłowski (N - GKS Katowice), Oskar Krzyżak (O - Raków Częstochowa), Kacper Łukasiak (P - Pogoń Szczecin), Szymon Michalski (O - Śląsk Wrocław), Jakub Niedzielski (P - rezerwy), Hubert Sadowski (O - GKS Katowice), Jakub Sangowski (P - Warta Poznań), Karol Szymkowiak (B - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski)

Odchodzą: Mariusz Holik (O - GKS Bełchatów), Mateusz Kos (B - Zagłębie Sosnowiec), Oskar Krawczyk (N - rezerwy), Mikołaj Kwietniewski (P - Ruch Chorzów), Mateusz Magdziarz (P - Unia Skierniewice), Maciej Mas (N - Sandecja Nowy Sącz), Krzysztof Napora (P - MKS Kluczbork), Aleksander Paluszek (O - Górnik Zabrze), Milan Posmyk (O - Zagłębie II Lubin), Nikodem Sujecki (B - Resovia), Kamil Wojtyra (N - Chrobry Głogów), Adrian Żabik (N - Unia Rędziny)

Stal Rzeszów  
Przychodzą: Meik Karwot (O - Radomiak Radom), Wiktor Kłos (P - Stal Mielec), Miłosz Kozak (P - FC Spartak Trnava), Ramil Mustafajew (O - Legia Warszawa), Dawid Olejarka (P - Radomiak Radom), Mateusz Olejarka (P - rezerwy), Kamil Pajnowski (O - Górnik Łęczna), Kacper Paśko (O - rezerwy), Przemysław Pęksa (B - Avia Świdnik), Jakub Raciniewski (B - Lechia II Gdańsk), Bartosz Wierzchowski (B - Wólczanka Wólka Pełkińska)

Odchodzą: Radosław Dąbrowski (B - Błażowianka Błażowa), Miłosz Kaczor (P - rezerwy), Samuel Kuc (O - FK Humenné), Rafał Maciejewski (P - Legia II Warszawa), Dominik Marczuk (O - Piast Gliwice), Paweł Ofiara (O - rezerwy), Michał Opalski (P - rezerwy), Bartosz Snopczyński (N - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Krystian Stępniowski (B - ?), Sławomir Szeliga (P - ?), Kacper Ważny (B - Wisłoka Dębica)

Wisła Kraków  
Przychodzą: Marcin Bartoń (N - junior), Vullnet Basha (P - powrót po kontuzji), Kamil Broda (B - Chojniczanka Chojnice), Sławomir Chmiel (P - Hutnik Kraków), Kacper Duda (P - Garbarnia Kraków), Dorian Frątczak (B - Garbarnia Kraków), Bartosz Jaroch (O - Resovia), Ivan Jelić Balta (P - FC Koper), Jakub Krzyżanowski (O - junior), Igor Łasicki (O - Pogoń Szczecin), Adi Mehremić (O - Maccabi Petach Tikwa), Boris Moltenis (O - US Boulogne Côte d'Opale), Jakub Niewiadomski (O - Lech II Poznań), Michaël Pereira (P - Kocaelispor Kulübü), Kacper Przybyłko (O - junior), Ángel Rodado (N - UD Ibiza), Kacper Skrobański (O - junior), Hubert Sobol (N - Stomil Olsztyn), Wiktor Szywacz (P - Garbarnia Kraków), Bartosz Talar (P - Olympique Lyonnais B), Wojciech Urbański (P - junior), Krystian Wachowiak (O - GKS Tychy), Kuba Wiśniewski (O - junior), Jakub Złoch (O - junior), Michał Żyro (N - Jagiellonia Białystok), Karol Sałamaj (junior)

Odchodzą: Jakub Błaszczykowski (P - kontuzja, ?), Heorhij Citaiszwili (P - Lech Poznań), Enis Fazlagić (P - FC DAC 1904 Dunajská Streda), Luis Fernández (N - FK Vojvodina (Nowy Sad)), Michal Frydrych (O - FC Baník Ostrawa), Dorian Gądek (P - Garbarnia Kraków), Matěj Hanousek (O - Gaziantep FK), Dor Hugi (P - ?), Paweł Kieszek (B - ?), Jan Kliment (N - FC Viktoria Plzeň), Nikola Kuveljić (P - FK TSC (Bačka Topola)), Elvis Manu (N - Botew Płowdiw), Adi Mehremić (O - İstanbulspor Kulübü), Marko Poletanović (P - Zagłębie Lubin), Sebastian Ring (O - Amiens SC), Kacper Rosa (B - KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Maciej Sadlok (O - Ruch Chorzów), Stefan Savić (P - Tuzlaspor Kulübü), Michal Škvarka (P - APO Levadiakós), Hubert Sobol (N - Górnik Łęczna), Serafin Szota (O - Widzew Łódź), Gieorgij Żukow (P - Cangzhou Mighty Lions)

Zagłębie Sosnowiec  
Przychodzą: Michał Barć (P - rezerwy), Sebastian Bonecki (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Ołeksij Bykow (O - KA (Akureyri)), Marek Fábry (N - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Meik Karwot (O - Radomiak Radom), Tymoteusz Klupś (N - Lech II Poznań), Mateusz Kos (B - Skra Częstochowa), Antoni Kulawiak (N - rezerwy), Kamil Lipka (P - rezerwy), Maksym Niemiec (O - Odra Wodzisław Śląski), Patryk Pawela (B - Kuźnia Ustroń), Maksymilian Rozwandowicz (P - ŁKS Łódź), Mateusz Ziółkowski (P - Górnik Zabrze), Aleksander Piątek (rezerwy), Bartosz Paszczela (junior), Damian Hałatek (rezerwy), Jakub Sraga (junior), Kacper Wołowiec (rezerwy)

Odchodzą: Aléx Tanque (N - GD Sagrada Esperança), Kamil Bielikow (B - Zagłębie II Lubin), Lukáš Ďuriška (O - AS Trenčín), Szymon Frankowski (B - rezerwy, ?), João Oliveira (P - FC Penafiel), Jakub Kaczmarek (P - rezerwy), Wojciech Kamiński (P - Piast Gliwice), Nikolas Korzeniecki (P - Radomiak Radom), Patryk Mociak (O - Odra Wodzisław Śląski), Matko Perdijić (B - koniec kariery), Mykyta Peterman (P - KF Laçi), Mateusz Popczyk (N - Odra Wodzisław Śląski, ?), Vamara Sanogo (N - MS Kafr Qasim), Quentin Seedorf (O - ?), Roman Tierbalan (N - MKS Myszków), Łukasz Turzyniecki (O - Olimpia Elbląg)

 

Napisz do nas