[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2022, 20:16:25

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Arka Gdynia  
Przychodzą: Łukasz Burliga (O - Wieczysta Kraków), Janusz Gol (P - Górnik Łęczna), Krystian Nowak (O - Widzew Łódź), Adrian Purzycki (P - Górnik Polkowice), Bartosz Rymaniak (O - Górnik Łęczna), Patryk Soboczyński (P - rezerwy), Przemysław Stolc (O - KKS 1925 Kalisz), Marcel Szymański (N - rezerwy), Marcel Ziemann (O - Chrobry Głogów), Filip Gołoś (rezerwy), Kornel Przyborowski (rezerwy), Marcel Predenkiewicz (rezerwy), Wojciech Zieliński (rezerwy)

Odchodzą: Adam Deja (P - Korona Kielce), Elhadji Pape Diaw (O - Stade Lavallois Mayenne FC), Olaf Kobacki (N - Śląsk Wrocław, Lech Poznań, Raków Częstochowa)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
Przychodzą: Dominik Banach (P - Wisła Puławy), Krystian Bartoszek (B - Podlasie Biała Podlaska), Marcel Błachewicz (O - Wisła Płock), Łukasz Gajda (P - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Filip Jania (O - Wisła Kraków (j)), Kacper Karasek (P - Widzew Łódź), Kuba Lizakowski (O - Radunia Stężyca), Michał Orzechowski (P - Znicz Pruszków), Daniel Pietraszkiewicz (P - Resovia), Bartosz Snopczyński (N - Stal Rzeszów), Dominik Sokół (P - Radomiak Radom), Marcel Vasiľ (P - FC Košice), Taras Zawijśkyj (P - Desna Czernihów), Bartłomiej Żynel (B - Stolem Gniewino)

Odchodzą: Sebastian Bonecki (P - Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Budziłek (B - ?), Andrij Dombrowśkyj (P - ?), David Domgjoni (O - ?), Mateusz Grzybek (O - Radomiak Radom), Matěj Hybš (O - ?), Dawid Kocyła (N - Wisła Płock), Tomasz Loska (B - Górnik Zabrze, Radomiak Radom), Samuel Štefánik (P - FC Spartak Trnava), Veton Tusha (N - ?), Roland Varga (N - ?), Marcin Wasielewski (O - GKS Katowice), Piotr Wlazło (P - Stal Mielec), Paweł Żyra (P - Stal Mielec)

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Jakub Banach (B - Bałtyk Koszalin), Maciej Białczyk (O - Pogoń II Szczecin), Wojciech Błyszko (O - Motor Lublin), Medard Dahms (P - Zawisza Bydgoszcz), Miłosz Garstkiewicz (B - Polonia Środa Wielkopolska), Sebastian Golak (O - Sokół Kleczew), Robert Janicki (P - Sandecja Nowy Sącz), Igor Jankowski (N - Bałtyk Gdynia), Bartłomiej Kalinkowski (P - Górnik Łęczna), Maciej Kikolski (B - Legia Warszawa), Antoni Prałat (N - Jarota Jarocin), Mikołaj Reclaf (B - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Adam Ryczkowski (N - Motor Lublin), Szymon Stróżyński (P - Miedź Legnica), Maciej Urbańczyk (P - Stal Mielec), Adam Stefański (rezerwy), Czesław Raburski (rezerwy), Kacper Sztuka (rezerwy), Mateusz Ciapa (VfB Lübeck), Pascal Poloński (Hamburger SV II), Szymon Galikowski (rezerwy), Szymon Zimnicki (rezerwy)

Odchodzą: Kamil Broda (B - Wisła Kraków), Michał Grobelny (P - ?), Mateusz Klichowicz (N - Wisła Puławy), Szymon Lewandowski (B - ?), Sebastian Olszewski (P - Puszcza Niepołomice, ?), Artur Pląskowski (N - Ruch Chorzów), Daniel Ściślak (P - Górnik Zabrze), Marcin Trojanowski (P - rezerwy)

Chrobry Głogów  
Przychodzą: Artur Bogusz (O - Radomiak Radom), Miłosz Jóźwiak (P - rezerwy), Tymon Krawiec (rezerwy), Jakub Kuzdra (P - brak klubu), Adrian Marciniak (rezerwy), Patryk Mucha (P - Widzew Łódź), Sebastian Steblecki (P - GKS Tychy), Damian Węglarz (B - Wisła Płock), Kamil Wojtyra (N - Skra Częstochowa), Rafał Wolsztyński (P - Seinäjoen JK), Jakub Cieślicki (Lechia II Gdańsk)

Odchodzą: Tomasz Cywka (P - Lech II Poznań ), Dominik Dziąbek (P - ?), Jaka Kolenc (P - ŁKS Łódź), Mikołaj Lebedyński (N - Stal Mielec), Rafał Leszczyński (B - Śląsk Wrocław), Dominik Piła (P - Lechia Gdańsk), Michał Rzuchowski (P - Śląsk Wrocław), Dennis van der Heijden (N - vv Capelle), Marcel Ziemann (O - Arka Gdynia)

GKS Katowice  
Przychodzą: Jakub Arak (N - Raków Częstochowa), Dawid Brzozowski (P - Chełmianka Chełm), Daniel Dudziński (P - Zagłębie Lubin), Kacper Grzebieluch (N - Cracovia II), Patryk Szczuka (B - LKS Goczałkowice Zdrój), Daniel Tanżyna (O - Widzew Łódź), Marcin Wasielewski (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Alan Bród (rezerwy), Norbert Warmuz (rezerwy)

Odchodzą: Jakub Karbownik (P - ?), Kamil Korczak (B - ?), Filip Kozłowski (N - Skra Częstochowa), Patryk Królczyk (B - Piast Gliwice), Hubert Sadowski (O - Skra Częstochowa ), Krystian Sanocki (P - ?), Patryk Szwedzik (N - Miedź Legnica, Widzew Łódź), Filip Szymczak (N - Lech Poznań), Arkadiusz Woźniak (P - Zagłębie Lubin)

GKS Tychy  
Przychodzą: Petr Buchta (O - MFK Karviná) , Antonio Domínguez (P - ŁKS Łódź), Ezana Kahsay (N - Chełmianka Chełm), Patryk Mikita (N - Stomil Olsztyn), Konrad Pipia (O - rezerwy), Mateusz Radecki (P - Radomiak Radom), Alec Mudimu (Altrincham FC), Michał Ploch (rezerwy)

Odchodzą: Bartosz Biel (P - ŁKS Łódź), Łukasz Grzeszczyk (P - ?), Kacper Janiak (P - ?), Marcin Kozina (P - Śląsk Wrocław), Oskar Paprzycki (P - Odra Opole), Jakub Piątek (P - Ruch Chorzów), Sebastian Steblecki (P - Chrobry Głogów), Marcel Stefaniak (O - Pogoń Siedlce), Krystian Wachowiak (O - Wisła Kraków)

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Artur Amroziński (N - Korona Kielce), Jakub Czarniecki (O - Start Krasnystaw), Kamil Duda (O - Chełmianka Chełm), Michał Grudniewski (O - Widzew Łódź), Jakub Kwiatkowski (P - Legia II Warszawa) , Oliver Martyn (N - rezerwy), Krystian Nowak (O - Widzew Łódź), Patryk Pierzak (P - Legia Warszawa) , Karol Turek (O - Sokół Ostróda), Jozef Menich (FC ViOn Zlaté Moravce), Karol Pendel (rezerwy), Luiz Mołodecki (rezerwy), Oliwier Konojacki (junior), Pawło Czmełenko (Watra Białka Tatrzańska), Sebastian Bałaszek (rezerwy), Szymon Zabłotny (rezerwy), Wiktor Łychowydko (Narew Ostrołęka)

Odchodzą: Gérson (O - ?), Janusz Gol (P - Arka Gdynia), Michał Goliński (P - ?), Bartłomiej Kalinkowski (P - Chojniczanka Chojnice), Michał Król (O - Motor Lublin), Leândro (O - Stal Mielec), Jason Lokilo (P - Sparta Rotterdam), Michał Mak (P - Wieczysta Kraków), Tomasz Midzierski (O - Avia Świdnik ), Bartosz Rymaniak (O - Arka Gdynia), Kryspin Szcześniak (O - Pogoń Szczecin), Bartosz Śpiączka (N - Korona Kielce), Marcel Wędrychowski (P - Pogoń Szczecin)

ŁKS Łódź  
Przychodzą: Nelson Balongo (N - Koninklijke Sint-Truidense VV), Bartosz Biel (P - GKS Tychy), Meik Karwot (O - Radomiak Radom), Jaka Kolenc (P - Chrobry Głogów), Dawid Kort (P - Stal Mielec), Władysław Ochronczuk (P - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Dieter Reynders (Koninklijke Sint-Truidense VV (rezerwy))

Odchodzą: Samu Corral (N - ?), Antonio Domínguez (P - GKS Tychy), Adrian Klimczak (O - Wieczysta Kraków), Maksymilian Rozwandowicz (P - Zagłębie Sosnowiec), Maciej Wolski (P - Stal Mielec)

Odra Opole  
Przychodzą: Artur Haluch (B - Pogoń Grodzisk Mazowiecki) , Michal Klec (P - Garbarnia Kraków), Mikołaj Łabojko (P - Wigry Suwałki), Szymon Łapiński (P - Mamry Giżycko) , Oskar Paprzycki (P - GKS Tychy), Piotr Stępień (N - Ruch Chorzów) , Mikołaj Owsiak (rezerwy)

Odchodzą: Krzysztof Janus (P - ?), Mateusz Kuchta (B - ?), Mateusz Maćkowiak (O - Śląsk Wrocław), Michał Pawlik (P - ?), Arkadiusz Piech (N - ?), Cezary Sauczek (P - ?), Miłosz Trojak (P - Korona Kielce), Adam Żak (N - Garbarnia Kraków)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Krzysztof Drzazga (N - Miedź Legnica), Tomasz Jodłowiec (P - brak klubu), Kamil Kruk (O - Zagłębie Lubin), Maksymilian Manikowski (B - Lech Poznań (j)), Iwajło Markow (O - Hapoel Hadera), Maksymilian Sitek (P - Stal Mielec), Krystian Wieczorek (B - MKS Kluczbork), Jakub Wasztyl (rezerwy), Michał Willmann (rezerwy)

Odchodzą: Giorgi Merebaszwili (P - Sandecja Nowy Sącz), Martin Polaček (B - FK Mladá Boleslav)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Monsuru Adisa (N - Wiślanie Jaśkowice), Michał Czarny (O - Olimpia Elbląg), Denis Gojko (P - Wigry Suwałki), Dani Jodar (O - ŁKS Łagów), Szymon Jopek (P - Stal Stalowa Wola) , Lucjan Klisiewicz (N - Watra Białka Tatrzańska), Adam Kramarz (P - Czarni Połaniec), Jakub Lorek (P - Wólczanka Wólka Pełkińska), Sebastian Olszewski (P - Chojniczanka Chojnice), Eryk Sobków (N - Górnik Polkowice), Krzysztof Wróblewski (B - Wisła Sandomierz), Antoni Wójcik (junior), Kacper Piechota (Sokół Kolbuszowa Dolna), Władysław Chomutow (FC ŠTK 1914 Šamorín)

Odchodzą: Sebastian Górski (O - ?), Szymon Kobusiński (N - Zagłębie Lubin), Gabriel Kobylak (B - Radomiak Radom), Kamil Kościelny (O - Warta Poznań), Łukasz Wroński (P - ?)

Resovia  
Przychodzą: Mateusz Bondarenko (O - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Maciej Górski (N - Pogoń Siedlce), Miłosz Kałahur (O - Olimpia Elbląg), Hubert Karpiński (N - Jagiellonia II Białystok), Daniel Morys (P - Garbarnia Kraków), Filip Mikrut (rezerwy), Igor Wódz (rezerwy), Radosław Bąk (rezerwy)

Odchodzą: Bartłomiej Eizenchart (P - Górnik Zabrze), Damian Hilbrycht (N - Skra Częstochowa), Bartosz Jaroch (O - Wisła Kraków), Daniel Pietraszkiewicz (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Josip Šoljić (P - ?), Sebastian Strózik (N - Cracovia), Jakub Wróbel (N - Sandecja Nowy Sącz)

Ruch Chorzów  
Przychodzą: Farid Ali (P - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Kacper Michalski (O - Wigry Suwałki), Łukasz Moneta (P - Stomil Olsztyn), Jakub Piątek (P - GKS Tychy), Artur Pląskowski (N - Chojniczanka Chojnice), Maciej Sadlok (O - Wisła Kraków), Tomasz Swędrowski (P - Motor Lublin), Przemysław Szur (O - Radunia Stężyca), Mateusz Winciersz (P - Piast Gliwice), Antoni Franke (rezerwy), Bartłomiej Barański (Lech Poznań (j)), Maksymilian Roguła (rezerwy)

Odchodzą: Kacper Będzieszak (P - ?), Kamil Chiliński (N - ?), Tomasz Dyr (O - ?), Kacper Kawula (O - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Marcin Kowalski (O - ?), Bartłomiej Kulejewski (O - ?), Jakub Malec (O - Lech Poznań), Vanja Marković (P - ?), Michał Mokrzycki (P - Wisła Płock), Piotr Stępień (N - Odra Opole , Ślęza Wrocław), Przemysław Szkatuła (P - ?), Piotr Wyroba (O - ?), Rusłan Zubkow (O - Polonia Bytom), Filip Żagiel (P - ?), Paweł Żuk (P - Zagłębie Sosnowiec)

Sandecja Nowy Sącz  
Przychodzą: Giorgi Merebaszwili (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Ivan Nekić (O - NK Inter (Zaprešić)), Michał Surzyn (P - Jagiellonia Białystok), Krzysztof Toporkiewicz (N - Stomil Olsztyn), Jakub Wróbel (N - Resovia), Kacper Talar (junior), Kamil Żarnowski (junior), Mateusz Popiela (junior)

Odchodzą: Swetosław Dikow (N - ?), Robert Janicki (P - Chojniczanka Chojnice), Rafał Kobryń (O - Lechia Gdańsk), Gershon Koffie (P - Ironi Tyberiada), Damian Nowak (N - ?), Kornel Osyra (O - Chebyr Pazardżik ), Sebastian Rudol (O - ?), Błażej Szczepanek (P - Stal Rzeszów), Łukasz Zjawiński (N - Lechia Gdańsk)

Skra Częstochowa  
Przychodzą: Bartłomiej Babiarz (P - Wigry Suwałki), Jakub Bursztyn (B - Pogoń Szczecin), Beniamin Czajka (O - Stomil Olsztyn), Jan Flak (P - Wisła Puławy), Damian Hilbrycht (N - Resovia), Filip Kozłowski (N - GKS Katowice), Sebastian Rogala (P - Sokół Ostróda), Hubert Sadowski (O - GKS Katowice) , Jakub Sangowski (P - Warta Poznań)

Odchodzą: Mariusz Holik (O - ?), Mateusz Kos (B - Zagłębie Sosnowiec ), Mikołaj Kwietniewski (P - ?), Aleksander Paluszek (O - Górnik Zabrze), Kamil Wojtyra (N - Chrobry Głogów)

Stal Rzeszów  
Przychodzą: Meik Karwot (O - Radomiak Radom), Wiktor Kłos (P - Stal Mielec), Dawid Olejarka (P - Radomiak Radom), Mateusz Olejarka (P - rezerwy), Przemysław Pęksa (B - Avia Świdnik), Błażej Szczepanek (P - Sandecja Nowy Sącz)

Odchodzą: Rafał Maciejewski (P - ?), Bartosz Snopczyński (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Krystian Stępniowski (B - ?), Sławomir Szeliga (P - ?)

Wisła Kraków  
Przychodzą: Marcin Bartoń (N - junior), Vullnet Basha (P - powrót po kontuzji), Kamil Broda (B - Chojniczanka Chojnice), Kacper Chełmecki (N - ŁKS Łagów), Sławomir Chmiel (P - Hutnik Kraków), Piotr Ćwik (P - Orlęta Radzyń Podlaski), Kacper Duda (P - Garbarnia Kraków), Dorian Frątczak (B - Garbarnia Kraków), Daniel Hoyo-Kowalski (O - Hutnik Kraków), Bartosz Jaroch (O - Resovia), Miłosz Jaskuła (B - Stal Brzeg), Paweł Koncewicz-Żyłka (O - Orlęta Radzyń Podlaski), Igor Łasicki (O - Pogoń Szczecin), Krzysztof Mączyński (P - Śląsk II Wrocław), Adi Mehremić (O - Maccabi Petach Tikwa), Jakub Niewiadomski (O - Lech II Poznań), Michaël Pereira (P - Kocaelispor Kulübü) , Szymon Sobczak (N - Zagłębie Sosnowiec), Hubert Sobol (N - Stomil Olsztyn), Wiktor Szywacz (P - Garbarnia Kraków), Krystian Wachowiak (O - GKS Tychy), Patryk Warczak (O - Garbarnia Kraków), Michał Żyro (N - Jagiellonia Białystok), Ivan Jelić Balta (FC Koper) , Kacper Skrobański (junior)

Odchodzą: Mikołaj Biegański (B - Stal Mielec), Jakub Błaszczykowski (P - ?), Heorhij Citaiszwili (P - Lech Poznań , Ferencvárosi TC, Dynamo Kijów), Luis Fernández (N - ?), Michal Frydrych (O - FC Baník Ostrawa), Matěj Hanousek (O - AC Sparta Praga, Śląsk Wrocław), Dor Hugi (P - ?), Paweł Kieszek (B - ?), Jan Kliment (N - FC Viktoria Plzeň), Elvis Manu (N - ?), Marko Poletanović (P - Zagłębie Lubin), Sebastian Ring (O - Amiens SC), Kacper Rosa (B - ?), Maciej Sadlok (O - Wieczysta Kraków, Ruch Chorzów), Stefan Savić (P - ?), Michal Škvarka (P - Ümraniyespor Kulübü), Serafin Szota (O - Widzew Łódź), Gieorgij Żukow (P - Wuhan Yangtze River, ?)

Zagłębie Sosnowiec  
Przychodzą: Sebastian Bonecki (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Ariel Borysiuk (P - Chennaiyin FC), Marek Fábry (N - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Marcel Gąsior (P - Korona Kielce), Bartosz Guzdek (N - Widzew Łódź), Meik Karwot (O - Radomiak Radom), Tymoteusz Klupś (N - Lech II Poznań), Michał Koj (O - Korona Kielce), Mateusz Kos (B - Skra Częstochowa) , Arkadiusz Maj (N - Polonia Bytom), Wojciech Muzyk (B - Legia Warszawa), Maksym Niemiec (O - Odra Wodzisław Śląski), Patryk Pawela (B - Kuźnia Ustroń), Mateusz Radecki (P - Radomiak Radom), Maksymilian Rozwandowicz (P - ŁKS Łódź), Przemysław Szarek (O - Korona Kielce), Paweł Żuk (P - Ruch Chorzów), Aleksander Piątek (rezerwy), Antoni Kulawiak (rezerwy), Bartosz Paszczela (junior), Damian Hałatek (rezerwy), Kacper Wołowiec (rezerwy), Michał Barć (rezerwy)

Odchodzą: Kamil Bielikow (B - Zagłębie Lubin, Zagłębie II Lubin ), Lukáš Ďuriška (P - AS Trenčín), João Oliveira (P - FC Penafiel), Wojciech Kamiński (P - Piast Gliwice), Nikolas Korzeniecki (P - Radomiak Radom), Mykyta Peterman (P - ?), Vamara Sanogo (N - Kuopion Palloseura), Quentin Seedorf (O - ?), Szymon Sobczak (N - Wisła Kraków), Łukasz Turzyniecki (O - ?)

 

Napisz do nas