[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 5 września 2023, 15:50:55

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Arka Gdynia  
Przychodzą: Ołeksandr Azaćkyj (O - Dinamo Batumi), Modou Camara (O - Hawks FC), Dawid Gojny (O - Zagłębie Sosnowiec), Luan Capanni (N - CF Estrela da Amadora), Jakub Staniszewski (P - rezerwy), Marcel Szymański (N - rezerwy), Wojciech Zieliński (P - rezerwy), Jakub Siekierski (junior), Krzysztof Babś (rezerwy), Mateusz Nawrocki (rezerwy)

Odchodzą: Christian Alemán (P - SD Aucas), Mateusz Kuzimski (N - Radunia Stężyca), Haris Memić (O - SV Excelsior '31), Kornel Przyborowski (P - KP Starogard Gdański), Marcel Ziemann (O - Zagłębie Sosnowiec)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
Przychodzą: Daniel Cieśla (O - rezerwy), Jakub Cukrowski (O - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Mariusz Fornalczyk (P - Pogoń Szczecin), Damian Hilbrycht (N - Skra Częstochowa), Jakub Janczy (N - rezerwy), Florin Purece (P - Universitatea Cluj), Andrzej Trubeha (N - Jagiellonia Białystok), Maciej Kuchta (rezerwy)

Odchodzą: Łukasz Gajda (P - Odra Wodzisław Śląski), Filip Jania (O - Siarka Tarnobrzeg), Tomasz Matuszewski (N - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Pawieł Pawluczenko (B - Górnik Zabrze)

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Jakub Banach (B - Carina Gubin), Hlib Buchał (O - Chebyr Pazardżik), Michał Jakóbowski (P - Warta Poznań), Maciej Kiełkucki (P - Radomiak II Radom), Kacper Korczyc (P - rezerwy), Michał Marszałkiewicz (P - Jarota Jarocin), Damian Primel (B - brak klubu), Czesław Raburski (P - rezerwy), Sebastian Szabłowski (B - Sokół Kleczew), Daniel Szelągowski (P - Raków Częstochowa), Grzegorz Szymusik (O - Korona Kielce)

Odchodzą: Maciej Białczyk (O - Pogoń II Szczecin), Wojciech Błyszko (O - Wisła Puławy), Sebastian Golak (O - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Robert Janicki (P - Wisła Puławy), Bartosz Neugebauer (B - Kotwica Kołobrzeg), Antoni Prałat (N - Polonia Środa Wielkopolska), Łukasz Wolsztyński (P - Kotwica Kołobrzeg)

Chrobry Głogów  
Przychodzą: Szymon Bartlewicz (P - rezerwy), Dmytro Biłonoh (N - Riteriai Wilno), Sebastian Górski (O - Lechia Zielona Góra), Michał Ilków-Gołąb (O - powrót po kontuzji), Maciej Maćkowiak (O - rezerwy), Natan Malczuk (O - rezerwy), Mateusz Ozimek (P - Orlęta Radzyń Podlaski), Oskar Sewerzyński (P - Korona Kielce), Adrian Tworzydło (P - rezerwy), Jakub Korolewicz (junior)

Odchodzą: Mateusz Bochnak (P - Cracovia), Patryk Kusztal (N - Zagłębie II Lubin)

GKS Katowice  
Przychodzą: Sebastian Bergier (N - Śląsk Wrocław), Mateusz Białka (B - rezerwy), Antoni Kozubal (P - Lech Poznań), Szymon Krawczyk (P - rezerwy), Mateusz Marzec (P - Odra Opole), Paweł Czopek (rezerwy)

Odchodzą: Kacper Grzebieluch (N - Pniówek Pawłowice), Daniel Krasucki (P - Tennis Borussia Berlin), Marcin Stromecki (P - Stomil Olsztyn), Patryk Szwedzik (N - Śląsk Wrocław)

GKS Tychy  
Przychodzą: Jan Biegański (P - Lechia Gdańsk), Fryderyk Janaszek (P - Lublinianka Lublin), Kamil Jasiński (O - KP Starogard Gdański), Mikołaj Oleksy (P - rezerwy), Kacper Skibicki (P - Legia Warszawa), Jakub Tecław (O - Stomil Olsztyn), Radosław Tuleja (P - Kotwica Kołobrzeg), Bartosz Zarębski (O - rezerwy), Oscar Boateng (?)

Odchodzą: Jan Biegański (P - Lechia Gdańsk), Gracjan Jaroch (N - Skra Częstochowa), Kamil Kargulewicz (P - Wisła Puławy), Tomáš Malec (N - 1.SK Prostějov), Adrian Odyjewski (B - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, ?)

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Jakub Bednarczyk (P - brak klubu), Wojciech Kobylarczyk (P - Watra Białka Tatrzańska), Miłosz Kozak (P - FC Spartak Trnava), Michał Pawlik (P - Västerås SK), Michał Sienicki (O - rezerwy), Michał Steszuk (P - rezerwy), Michał Wachowicz (P - rezerwy), Kacper Żabiński (P - rezerwy), Diego Deisadze (Drukarz Warszawa), Kacper Kocyła (rezerwy)

Odchodzą: Kamil Duda (O - Widzew II Łódź), Rubén Lobato (O - CD Alcoyano), Michał Szałachowski (N - Hutnik Kraków)

ŁKS Łódź  
Przychodzą: Jakub Letniowski (P - Radunia Stężyca), Jan Łabędzki (P - rezerwy), Michał Mokrzycki (P - Wisła Płock), Jowin Radziński (P - rezerwy), Milan Spremo (P - FK Borac (Banja Luka)), Maciej Śliwa (P - Miedź Legnica)

Odchodzą: Piotr Gryszkiewicz (P - Cartusia Kartuzy), Jan Kuźma (P - Górnik Polkowice), Javi Moreno (P - UCAM Murcia CF), Maciej Radaszkiewicz (N - Polonia Warszawa)

Odra Opole  
Przychodzą: Kacper Dachnowski (P - rezerwy), Borja Galán (N - brak klubu), Wojciech Kamiński (P - Piast Gliwice), Artur Pikk (O - FC Levadia Tallin), Maksymilian Pingot (O - Lech Poznań), Dariusz Szczerbal (B - Polonia Nysa), Szymon Szkliński (P - junior), Adam Wójcik (B - rezerwy)

Odchodzą: Stanisław Hrebeń (P - Polonia Nysa), Szymon Łapiński (P - Unia Skierniewice), Mateusz Marzec (P - GKS Katowice), Oskar Paprzycki (P - ?), Bernard Petrák (O - FC Košice), Błażej Sapielak (B - Wisła Puławy)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Szymon Brańczyk (B - rezerwy), Florian Hartherz (O - Maccabi Natanja), Wiktor Kaczorowski (B - Stal Rzeszów), Tomasz Neugebauer (P - Lechia Gdańsk), Kacper Pietrzyk (O - Broń Radom), Kamil Turoń (O - rezerwy), Arthur Vitelli (O - En Avant Guingamp), Szymon Brańczyk (rezerwy)

Odchodzą: Lionel Abate Etoundi (N - Wisła Sandomierz), Bartosz Bernard (O - Wisła Puławy), Dawid Polkowski (P - ?), Kacper Wełniak (N - Motor Lublin), Krystian Wieczorek (B - Polonia Bytom)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Monsuru Adisa (N - Wiślanie Jaśkowice), Filip Gil (O - junior), Roman Jakuba (O - Valmiera FC), Karol Płonka (N - Watra Białka Tatrzańska), Michał Pojasek (O - Miedź Legnica), Jakub Stec (P - Sokół Kolbuszowa Dolna), Thiago (P - Cracovia), Kamil Zapolnik (P - Miedź Legnica), Aleksander Zębala (rezerwy), Igor Pieprzyca (junior), Kacper Piechota (rezerwy), Konrad Pasternak (rezerwy), Kosma Zawada (LKS Bełk), Mateusz Cygan (rezerwy), Patryk Kusak (Sokół Kolbuszowa Dolna)

Odchodzą: Grzegorz Aftyka (P - Polonia Warszawa), Kacper Cichoń (P - Siarka Tarnobrzeg), Erik Čikoš (O - USC Pöggstall), Michał Czarny (O - Górnik Polkowice), Kacper Stokłosa (N - Wisła Sandomierz), Jędrzej Strózik (O - Unia Skierniewice)

Resovia  
Przychodzą: Hubert Derlatka (O - Broń Radom), Radosław Kanach (P - Cracovia), Mehdi Lehaire (P - Miedź Legnica), Jakub Maćkowiak (P - rezerwy), Nikodem Niski (O - Legia Warszawa), Dawid Pieniążek (N - rezerwy), Łukasz Seweryn (O - ŁKS Łagów), Jakub Sylvestr (N - Žalgiris Wilno), Jan Sobczuk (Legia II Warszawa)

Odchodzą: Mateusz Bondarenko (O - ?), Tadeusz Grabowski (B - ?), Hubert Karpiński (N - Hutnik Kraków), Klaudiusz Krasa (P - Górnik Polkowice), Dawid Kubowicz (O - Hutnik Kraków), Marcin Kumorek (P - Sokół Kolbuszowa Dolna), Bartosz Kwiecień (O - Korona Kielce), Paweł Łakota (B - ?), Daniel Morys (P - Stal Brzeg), Paweł Wojciechowski (N - ?)

Ruch Chorzów  
Przychodzą: Paweł Baranowski (O - FK Atyrau), Michał Feliks (N - Radomiak Radom), Szymon Kobusiński (N - Zagłębie Lubin), Przemysław Maj (P - Stal Mielec), Wiktor Rusin (B - junior), Kacper Sadlak (O - rezerwy), Jan Sedlák (P - SK Sigma Ołomuniec), Kacper Skwierczyński (P - Legia II Warszawa), Igor Stasiński (N - rezerwy), Jakub Domagała (rezerwy)

Odchodzą: Bartłomiej Barański (N - Odra Wodzisław Śląski), Kacper Bąk (P - Gwarek Tarnowskie Góry), Antoni Franke (O - Cagliari Calcio (ME)), Łukasz Moneta (P - ?), Filip Nawrocki (O - ?), Maksymilian Roguła (P - Odra Wodzisław Śląski), Mateusz Winciersz (P - Skra Częstochowa)

Sandecja Nowy Sącz  
Przychodzą: Robert Kirss (N - FC Levadia Tallin), Martin Košťál (P - SK Sigma Ołomuniec), Zvonimir Kožulj (P - powrót po kontuzji), Jérémy Manzorro (P - FK Astana (2)), Karl-Romet Nõmm (B - FC Flora Tallin), Krystian Palacz (O - Lech Poznań), Dariusz Pawłowski (O - Radomiak Radom), Denis Potoma (P - MFK Skalica), Mateusz Sopoćko (P - brak klubu), Kacper Talar (P - rezerwy), Kamil Żarnowski (P - rezerwy), Kamil Żołnowski (O - rezerwy), Arkadiusz Orzeł (rezerwy), Jakub Bednarek (rezerwy), Mikołaj Podgórski (rezerwy), Piotr Kowalik (rezerwy)

Odchodzą: Mariusz Gabrych (N - Olimpia Elbląg), Kacper Gach (O - Rekord Bielsko-Biała), Patryk Kapica (P - Polonia Nysa), Łukasz Kosakiewicz (O - Kotwica Kołobrzeg), Giorgi Merebaszwili (P - Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Dawid Pietrzkiewicz (B - rezerwy), Damir Šovšić (P - Cheonan City FC), Miłosz Tysiak (B - Okocimski KS Brzesko)

Skra Częstochowa  
Przychodzą: Daniel Błędowski (P - MKS Kluczbork), Denis Gojko (P - Olimpia Grudziądz), Gracjan Jaroch (N - GKS Tychy), Michał Kitliński (P - Stal Stalowa Wola), Mateusz Lipp (O - Polonia Bytom), Mateusz Machała (O - Zagłębie Sosnowiec), Adam Matyja (P - rezerwy), Mateusz Winciersz (P - Ruch Chorzów), Bartosz Warszakowski (rezerwy), Daniel Żakowski (rezerwy), Kamil Frukacz (rezerwy)

Odchodzą: Bartłomiej Burman (P - koniec kariery), Damian Hilbrycht (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Kacper Łukasiak (P - Pogoń II Szczecin), Mateusz Malec (P - Jagiellonia II Białystok), Szymon Michalski (O - Śląsk Wrocław), Dawid Niedbała (P - Unia Rędziny), Krzysztof Ropski (N - Polonia Bytom), Hubert Sadowski (O - Stomil Olsztyn)

Stal Rzeszów  
Przychodzą: Krzysztof Bąkowski (B - Lech Poznań), Miłosz Kaczor (P - rezerwy), Szymon Kądziołka (P - rezerwy), Jakub Lorek (P - rezerwy), Jakub Lorek (P - rezerwy), Szymon Łyczko (P - rezerwy), Manuel Ponce García (N - rezerwy), Krystian Wachowiak (O - Wisła Kraków), Joachim Majchrzak (Mazur Karczew), Kacper Plichta (junior), Kacper Wolicki (rezerwy), Kamil Mazur (rezerwy), Karol Łysiak (rezerwy), Michał Synoś (junior), Patryk Mazur (junior)

Odchodzą: Wiktor Kaczorowski (B - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Igor Ławrynowicz (P - Polonia Bytom), Jakub Raciniewski (B - Wisłoka Dębica), Jakub Szczypek (P - Wisła Sandomierz)

Wisła Kraków  
Przychodzą: Sergio Benito (N - Córdoba CF), Jakub Błaszczykowski (P - powrót po kontuzji), Michał Głogowski (P - junior), James Igbekeme (P - Columbus Crew), David Juncà (O - brak klubu), Álex Mula (P - brak klubu), Kacper Przybyłko (O - junior), Igor Sapała (P - Raków Częstochowa), Jakub Stępak (B - junior), Tachi (O - brak klubu), Wojciech Urbański (P - junior), Miki Villar (P - UD Ibiza), Dominik Sarga (junior), Feliks Grzybowski (junior), Jehor Chromych (junior), Karol Tokarczyk (junior), Mariusz Kutwa (junior), Shane Kaemerle (junior)

Odchodzą: Marcin Bartoń (N - ?), Sławomir Chmiel (P - Hutnik Kraków), Momo Cissé (P - ?), Dor Hugi (P - Ihud Bnei Sakhnin), Ivan Jelić Balta (P - FK Sarajevo), Jakub Niewiadomski (O - ?), Michaël Pereira (P - GS Apóllon Smýrnis), Patryk Plewka (P - ?), Piotr Starzyński (P - ?), Krystian Wachowiak (O - Stal Rzeszów)

Zagłębie Sosnowiec  
Przychodzą: Dean Guezen (P - PEC Zwolle), Meik Karwot (O - brak klubu), Jakub Nowak (P - rezerwy), Aleksander Piątek (O - rezerwy), Maksymilian Śliwiński (P - junior), Jacek Tkaczyk (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Konrad Wrzesiński (P - Jagiellonia II Białystok), Marcel Ziemann (O - Arka Gdynia)

Odchodzą: Patryk Bryła (P - ?), Szymon Frankowski (B - ?), Dawid Gojny (O - Arka Gdynia), Mateusz Machała (O - Skra Częstochowa), Michał Masłowski (P - Gwardia Koszalin), Szymon Pawłowski (P - Lech II Poznań), Mateusz Popczyk (N - Odra Wodzisław Śląski), Mateusz Ziółkowski (P - Siarka Tarnobrzeg)

 

Napisz do nas