[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 19 kwietnia 2013, 13:21:33

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

GKS Bełchatów  
Przychodzą: Bartłomiej Bartosiak (P - Olimpia Elbląg), Adrian Basta (O - Kolejarz Stróże), Marcin Flis (P - zespół ME), Raúl González (O - Carabobo FC (Valencia)), Mikołaj Grzelak (O - zespół ME), Damian Gul (P - zespół ME), Łukasz Madej (P - Śląsk Wrocław), Seweryn Michalski (O - zespół ME), Konrad Niedzielski (P - zespół ME), Krystian Paprocki (B - zespół ME), Damian Podleśny (B - Lewart Lubartów), Filip Rośniak (P - zespół ME), Patryk Rynkiewicz (P - junior), Marko Šimić (N - Ferencvárosi TC), Adam Stachowiak (B - AS Anórthossis Ammochóstou), Alan Stulin (P - 1.FC Kaiserslautern II), Mateusz Szymorek (O - zespół ME), Mateusz Szymorek (O - zespół ME), Paweł Zięba (P - zespół ME), Paweł Zięba (P - zespół ME)

Odchodzą: Joshua Balogun Kayode (P - Raków Częstochowa), Grzegorz Fonfara (P - GKS Katowice), Dominik Kisiel (B - Berliner AK 07), Filip Modelski (O - Jagiellonia Białystok), Jacek Popek (O - Zawisza Bydgoszcz), Łukasz Sapela (B - Rəvan Baku), Dawid Smug (B - FC Internazionale Milano (ME)), Damian Zawieja (P - zespół ME), Damian Zbozień (O - Piast Gliwice), Marcin Żewłakow (N - Korona Kielce)

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Michał Bedronka (O - zespół ME), Seweryn Gancarczyk (O - Łódzki KS), Bartłomiej Grzelak (N - Cracovia), Bartosz Iwan (P - Garbarnia Kraków), Marcin Janik (N - zespół ME), Wojciech Łuczak (P - Bogdanka Łęczna), Antoni Łukasiewicz (P - Łódzki KS), Tomasz Margol (P - Stal Rzeszów), Konrad Nowak (P - Rozwój Katowice), Przemysław Oziębała (P - Widzew Łódź), Maciej Wolański (P - zespół ME), Adam Wolniewicz (O - zespół ME), Mateusz Zachara (N - GKS Katowice), Bartłomiej Olszewski (junior)

Odchodzą: Bartłomiej Grzelak (N - ?), Michał Jonczyk (P - ?), Adam Marciniak (O - Cracovia), Eimantas Marozas (N - PAEE Kerýnias), Damian Michalik (P - Kolejarz Stróże), Michał Pazdan (O - Jagiellonia Białystok), Szymon Sobczak (N - Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Paul Thomik (P - VfL Osnabrück), Michał Zieliński (N - Korona Kielce)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Krzysztof Baran (B - Ruch Radzionków), Adam Dźwigała (O - zespół ME), Maciej Gajos (P - Raków Częstochowa), Damian Kądzior (P - powrót po kontuzji), Filip Modelski (O - GKS Bełchatów), Michał Pawlik (P - Mazur Karczew), Michał Pazdan (O - Górnik Zabrze), Adam Radecki (O - zespół ME), Łukasz Skowron (B - Radomiak Radom), Jakub Słowik (B - Warta Poznań), Euzebiusz Smolarek (N - HFC ADO Den Haag), Paweł Tarnowski (P - Radomiak Radom), Ugochukwu Ukah (O - Widzew Łódź), Adam Waszkiewicz (O - zespół ME), Tomasz Zahorski (N - MSV 02 Duisburg), Oleg Szałajew (Krylja Sowietow Samara)

Odchodzą: Grzegorz Arłukowicz (P - Kolejarz Stróże), Robert Arzumanjan (O - SKA-Eniergija Chabarowsk), Marcin Burkhardt (P - Simurq Zaqatala), Karol Buzun (P - zespół ME), Marko Ćetković (P - Buriram United), Merab Gigauri (P - Torpedo Kutaisi), Emil Łupiński (O - zespół ME), Maciej Makuszewski (P - Tieriek Grozny), Paweł Nowotka (O - Motor Lublin), Jan Pawłowski (N - Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Tomasz Ptak (B - Stomil Olsztyn), Grzegorz Rasiak (N - Lechia Gdańsk), Grzegorz Sandomierski (B - Blackburn Rovers FC), Ermin Seratlić (P - FK Mladost (Podgorica)), Thiago Cionek (O - Calcio Padova 1910)

Korona Kielce  
Przychodzą: Karol Angielski (N - junior), Mateusz Bodzioch (O - Piast Gliwice), Marcin Cebula (P - zespół ME), Tomasz Foszmańczyk (P - Warta Poznań), Bartosz Gugulski (B - zespół ME), Adam Imiela (P - Granat Skarżysko-Kamienna), Michał Janota (P - DVV Go Ahead Eagles), Nikon Jevtić (P - Újpest FC), Wojciech Małecki (B - powrót po kontuzji), Michał Michałek (N - powrót po kontuzji), Seiji Saitō (P - Singapore Armed Forces FC), Łukasz Sierpina (P - KS Polkowice), János Székely (P - Wołga Niżni Nowogród), Rafał Zawłocki (O - zespół ME), Michał Zieliński (N - Górnik Zabrze), Marcin Żewłakow (N - GKS Bełchatów), Libor Hrdlička (MFK Ružomberok)

Odchodzą: Jakub Bąk (P - GKS Tychy), Daniel Gołębiewski (N - Polonia Warszawa), Mateusz Janiec (P - Siarka Tarnobrzeg), Nikon Jevtić (P - ?), Paweł Kaczmarek (P - Łódzki KS), Jacek Kiełb (P - Lech Poznań), Mateusz Łuczak (N - Cartusia Kartuzy), Krzysztof Pilarz (B - Cracovia), Rafał Zawłocki (O - Siarka Tarnobrzeg)

Lech Poznań  
Przychodzą: Bartosz Bereszyński (O - Warta Poznań), Kebba Ceesay (O - Djurgårdens IF), Adrian Cieślak (O - zespół ME), Jacek Kiełb (P - Korona Kielce), Karol Linetty (P - zespół ME), Gergő Lovrencsics (P - Lombard Pápa FC), Jakub Miszczuk (B - Nielba Wągrowiec), Bartłomiej Olejniczak (P - zespół ME), Jarosław Ratajczak (O - Olimpia Grudziądz), Piotr Reiss (N - Warta Poznań), Łukasz Trałka (P - Polonia Warszawa), Jakub Wilk (P - Lechia Gdańsk)

Odchodzą: Kamil Drygas (P - Zawisza Bydgoszcz), Dimitrije Injac (P - Polonia Warszawa), Jacek Kiełb (P - Polonia Warszawa), Marcin Kikut (O - Ruch Chorzów), Siergiej Kriwiec (P - Jiangsu Sainty), Artjoms Rudņevs (N - Hamburger SV), Semir Štilić (P - Karpaty Lwów), Grzegorz Wojtkowiak (O - TSV München von 1860), Karol Zaniewski (O - zespół ME)

Lechia Gdańsk  
Przychodzą: Andreu (P - Dinamo Tbilisi), Adrian Bielawski (O - zespół ME), Jarosław Bieniuk (O - Widzew Łódź), Piotr Brożek (O - Trabzonspor Kulübü), Paweł Dawidowicz (O - zespół ME), Przemysław Frankowski (P - rezerwy), Bartosz Kaniecki (B - Bałtyk Gdynia), Kacper Łazaj (P - junior), Christopher Oualembo (O - Czernomorec Burgas), Grzegorz Rasiak (N - Jagiellonia Białystok), Ricardinho (N - Wisła Płock), Patryk Sobczak (B - rezerwy), Wojciech Zyska (P - Gryf 2009 Tczew)

Odchodzą: Tomasz Dawidowski (N - koniec kariery), Jakub Kosecki (P - Legia Warszawa), Maciej Kostrzewa (P - kontuzja), Sergejs Kožans (O - Szachtior Soligorsk), Ivans Lukjanovs (N - Metałurh Zaporoże), Wojciech Pawłowski (B - Udinese Calcio), Kamil Poźniak (P - Łódzki KS), Aleksandr Sazankow (N - Dniepr Mohylew), Josip Tadić (N - Melbourne Heart FC), Luka Vučko (O - Pécsi MFC), Jakub Wilk (P - Lech Poznań)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Mateusz Cichocki (O - zespół ME), Konrad Jałocha (B - zespół ME), Michał Kopczyński (P - zespół ME), Jakub Kosecki (P - Lechia Gdańsk), Marek Saganowski (N - Łódzki KS), Jorge Salinas (P - FK AS Trenčín), Marko Šuler (O - Hapoel Tel Awiw), Bartosz Widejko (O - zespół ME)

Odchodzą: Ismael Blanco (N - TSV München von 1860), Albert Bruce (P - zespół ME), Mateusz Cichocki (O - zespół ME), Michał Efir (N - kontuzja), Michal Hubník (N - SK Sigma Ołomuniec), Aleksander Jagiełło (P - zespół ME), Nacho Novo (P - SD Huesca), Jakub Szumski (B - Piast Gliwice), Bartosz Widejko (O - zespół ME), Bartosz Żurek (P - zespół ME)

Piast Gliwice  
Przychodzą: Matej Ižvolt (P - MFK Dubnica nad Váhom), Artis Lazdiņš (P - FK Jelgava), Paweł Oleksy (O - Zawisza Bydgoszcz), Kornel Osyra (O - Zagłębie Lubin), Jan Polák (O - FC Slovan Liberec), El Mehdi Sidqy (O - Bogdanka Łęczna), Adrian Sikora (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Szumski (B - Legia Warszawa), Jakub Świerczok (N - 1.FC Kaiserslautern), Damian Zbozień (O - GKS Bełchatów)

Odchodzą: Mateusz Bodzioch (O - Korona Kielce), Marcin Korbecki (B - ?), Patryk Nalepa (N - BKS Stal Bielsko-Biała), Kornel Osyra (O - Gryf Wejherowo), Gediminas Paulauskas (O - FK Brześć), Rafał Pietrzak (O - Kolejarz Stróże), Adrian Świątek (N - Górnik II Zabrze), Rudolf Urban (P - kontuzja), Dominik Witek (O - ?)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Kamil Adamek (N - Drzewiarz Jasienica), Damian Chmiel (P - GKS Katowice), Ireneusz Jeleń (N - LOSC Lille Métropole), Dariusz Kołodziej (P - powrót po zawieszeniu), Mateusz Niechciał (O - Sandecja Nowy Sącz), Krzysztof Ostrowski (O - Widzew Łódź), Fabian Pawela (N - Czarni Żagań), Dariusz Pietrasiak (O - Maccabi Natanja), Michal Piter-Bučko (O - 1.FC Tatran Prešov), Damian Szczęsny (N - GKS Tychy)

Odchodzą: Ivan Ćurić (N - NK Imotski), Liad Elmalich (P - Hapoel Nazaret Illit), Tomasz Górkiewicz (O - Polonia Bytom), Wojciech Jurek (O - Czarni-Góral Żywiec), Bartłomiej Konieczny (O - kontuzja), Łukasz Mierzejewski (O - HNK Rijeka), Mariusz Mikoda (O - BKS Stal Bielsko-Biała), Sylwester Patejuk (P - Śląsk Wrocław), Maciej Rogalski (P - Olimpia Grudziądz), Adrian Sikora (N - Piast Gliwice), Ondřej Šourek (O - FC Vysočina Jihlava), Maciej Wierzbicki (B - GKS Katowice)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Grzegorz Bonin (P - Łódzki KS), Maciej Dąbrowski (O - Olimpia Grudziądz), Dušan Perniš (B - Dundee United FC), Krystian Rudnicki (B - rezerwy), Sebastian Rudol (O - rezerwy), Mouhamadou Traoré (N - Zagłębie Lubin), Kamil Zieliński (N - junior)

Odchodzą: Dawid Kucharski (O - ?), Adrian Łuszkiewicz (P - Miedź Legnica), Robert Mandrysz (P - Bogdanka Łęczna), Łukasz Matuszczyk (O - Motor Lublin), Vuk Sotirović (N - FK BSK Borča (Belgrad)), Mekeil Williams (O - FC Fyn), Łukasz Wójcik (O - Radomiak Radom), Daniel Wólkiewicz (P - Energetyk Gryfino)

Polonia Warszawa  
Przychodzą: Dominik Budzyński (B - zespół ME), Mateusz Gliński (P - zespół ME), Siergiej Golatkin (O - SKA-Eniergija Chabarowsk), Daniel Gołębiewski (N - Korona Kielce), Tomasz Hołota (P - GKS Katowice), Dimitrije Injac (P - Lech Poznań), Isidoro (O - Real Betis Balompié), Jacek Kiełb (P - Lech Poznań), Mateusz Michalski (P - zespół ME), Sebastian Olczak (P - Znicz Pruszków), Mariusz Pawełek (B - Konyaspor Kulübü), Miłosz Przybecki (P - powrót po kontuzji), Borys Rusak (P - zespół ME), Wojciech Szymanek (O - Czornomoreć Odessa), Diemé Yahiya (P - Górnik Wesoła (Mysłowice))

Odchodzą: Aviram Baruchyan (P - Hapoel Beer Szewa), Bruno (P - Hapoel Tel Awiw), Edgar Çani (N - zespół ME), Daniel Ciach (O - Warta Poznań), Michał Gliwa (B - Zagłębie Lubin), Michał Grunt (N - Zagłębie Sosnowiec), Róbert Jež (P - Zagłębie Lubin), Tomasz Jodłowiec (P - Śląsk Wrocław), Adrian Lis (B - Warta Poznań), Radek Mynář (O - TJ Sokol Dlouhá Lhota), Maciej Sadlok (O - Ruch Chorzów), Daniel Sikorski (N - Wisła Kraków), Pavel Šultes (N - Ruch Chorzów), Jakub Tosik (P - Karpaty Lwów), Łukasz Trałka (P - Lech Poznań), Dawid Weis (P - Zagłębie Sosnowiec)

Ruch Chorzów  
Przychodzą: Bartosz Flis (P - Arka Gdynia), Krzysztof Kamiński (B - Wisła Płock), Marcin Kikut (O - Lech Poznań), Martin Konczkowski (P - zespół ME), Hubert Kotus (O - zespół ME), Grzegorz Kuświk (N - KS Polkowice), Mateusz Kwiatkowski (P - zespół ME), Nika Narmania (O - FC Gagra), Mindaugas Panka (P - Widzew Łódź), Maciej Sadlok (O - Polonia Warszawa), Michał Staszowski (O - zespół ME), Mateusz Struski (B - GKS Tychy), Pavel Šultes (N - Polonia Warszawa)

Odchodzą: Paweł Abbott (N - Zawisza Bydgoszcz), Łukasz Burliga (O - Wisła Kraków), Rafał Grodzicki (O - Śląsk Wrocław), Wojciech Grzyb (P - Reprezentacja Śląska Oldbojów Katowice), Tomáš Josl (O - FC Vysočina Jihlava), Przemysław Kanarek (O - Motor Lublin), Damian Matras (B - Gwarek Ornontowice), Mateusz Struski (B - ?)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Paweł Garyga (P - zespół ME), Dariusz Góral (N - Polonia Bytom), Rafał Grodzicki (O - Ruch Chorzów), Tomasz Jodłowiec (P - Polonia Warszawa), Kamil Juraszek (O - zespół ME), Marcin Kowalczyk (O - Zagłębie Lubin), Sylwester Patejuk (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Krzysztof Żukowski (B - Arka Gdynia)

Odchodzą: Piotr Celeban (O - FC Vaslui), Sebastian Dudek (P - Widzew Łódź), Jarosław Fojut (O - kontuzja), Łukasz Madej (P - GKS Bełchatów), Dariusz Pietrasiak (O - Maccabi Natanja), Marcin Staszewski (N - Odra Wodzisław Śląski), Dariusz Sztylka (P - koniec kariery), Krzysztof Wołczek (O - Miedź Legnica)

Widzew Łódź  
Przychodzą: Aléx Bruno (P - brak klubu), Adam Banasiak (P - Olimpia Elbląg), Radosław Bartoszewicz (P - Bogdanka Łęczna), Đorđe Đikanović (O - FK Budućnost (Podgorica)), Miloš Dragojević (B - FK Budućnost (Podgorica)), Sebastian Dudek (P - Śląsk Wrocław), Emerson Carvalho (P - brak klubu), Bartłomiej Kasprzak (P - Garbarnia II Kraków), Jakub Kowalski (P - Arka Gdynia), Aleksandr Lebiediew (N - FK Gorodieja), Krystian Nowak (O - Tur Turek), Thomas Phibel (O - Royal Antwerp FC), Adrian Pietrowski (P - Nielba Wągrowiec), Sebastian Radzio (P - Ruch Radzionków)

Odchodzą: Souheïl Ben Radhia (O - Club Athlétique Bizertin), Jarosław Bieniuk (O - Lechia Gdańsk), Bruno Pinheiro (O - Gil Vicente FC), Đorđe Đikanović (O - FK Budućnost (Podgorica)), Dudu Paraíba (O - CF Lobos de la BUAP), Konrad Kowalski (B - zespół ME), Radosław Matusiak (N - FC Rot-Weiß Erfurt), Piotr Mroziński (P - Sandecja Nowy Sącz), Krzysztof Ostrowski (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Przemysław Oziębała (P - Górnik Zabrze), Mindaugas Panka (P - Ruch Chorzów), Michał Pytkowski (B - Nielba Wągrowiec), Damian Radowicz (P - ?), Rafał Serwaciński (P - Sokół Aleksandrów Łódzki), Ugochukwu Ukah (O - Jagiellonia Białystok), Jurijs Žigajevs (P - FK Ventspils)

Wisła Kraków  
Przychodzą: Damian Buras (P - Hutnik Nowa Huta (Kraków)), Łukasz Burliga (O - Ruch Chorzów), Michał Chrapek (P - Kolejarz Stróże), Jan Frederiksen (O - Brøndbyernes IF), Arkadiusz Głowacki (O - Trabzonspor Kulübü), Piotr Karłowicz (N - zespół ME), Jan Kocoń (B - zespół ME), Bartłomiej Kolanko (O - zespół ME), Damian Lepiarz (N - zespół ME), Michał Miśkiewicz (B - FC Südtirol-Alto Adige), Romell Quioto (N - CDyS Vida (La Ceiba)), Daniel Sikorski (N - Polonia Warszawa), Paweł Stolarski (O - junior), Piotr Żemło (O - zespół ME)

Odchodzą: Mateusz Arian (P - MKS Kluczbork), Dudu Biton (N - Royal Standard de Liège), Daniel Brud (P - Łódzki KS), Júnior Díaz (O - 1.FSV Mainz 05), Tomáš Jirsák (P - Botew Płowdiw), Andraž Kirm (P - FC Groningen), Bartłomiej Kolanko (O - zespół ME), Filip Kurto (B - Roda JC Kerkrade), Michael Lamey (O - RKC Waalwijk), Patryk Małecki (P - Eskişehirspor Kulübü), Maksymilian Michalski (P - zespół ME), Kamil Moskal (O - zespół ME), Gervasio Núñez (P - Quilmes AC), Dragan Paljić (O - Heracles Almelo), Jakub Pułka (P - zespół ME), Łukasz Rojewski (N - Zagłębie Sosnowiec), Adrian Stanek (P - Soła Oświęcim), Piotr Żemło (O - zespół ME)

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Martins Ekwueme (P - Zawisza Bydgoszcz), Michał Gliwa (B - Polonia Warszawa), Róbert Jež (P - Polonia Warszawa), Damian Kowalczyk (N - zespół ME), Maciej Kowalski-Haberek (O - zespół ME), Mateusz Magdziak (O - zespół ME), Michal Papadopulos (N - FK Rostow), Amadeusz Skrzyniarz (B - zespół ME), Aleksandyr Tunczew (O - Leicester City FC)

Odchodzą: Ariel Famulski (P - KS Polkowice), Konrad Forenc (B - Kolejarz Stróże), Bojan Isailović (B - ?), Marcin Kowalczyk (O - Śląsk Wrocław), Kornel Osyra (O - Piast Gliwice), Aleksander Ptak (B - Miedź Legnica), Patryk Rachwał (P - ?), Mateusz Szczepaniak (P - KS Polkowice), Mouhamadou Traoré (N - Pogoń Szczecin)

 

Napisz do nas