[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 10 września 2013, 17:04:01

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

GKS Bełchatów  
Przychodzą: Wiktor Baranowski (B - zespół ME), Rafał Dzierbicki (P - Mrągowia Mrągowo), Łukasz Grzeszczyk (P - Warta Poznań), Rafał Kosznik (O - Warta Poznań), Krzysztof Michalak (O - Polonia Bytom), Kamil Poźniak (P - Łódzki KS), Patryk Rachwał (P - brak klubu), Krystian Stolarczyk (O - zespół ME), Damian Szymański (P - zespół ME), Mouhamadou Traoré (N - Pogoń Szczecin), Emilijus Zubas (B - Ekranas Poniewież), Bartosz Żurek (P - Legia Warszawa)

Odchodzą: Miroslav Božok (P - MFK Zemplín Michalovce), Łukasz Budziłek (B - GKS Katowice), Paweł Buzała (N - Lechia Gdańsk), Paweł Giel (P - Warta Poznań), Kamil Kosowski (P - Wisła Kraków), Mate Lacić (O - Cracovia), Leszek Nowosielski (P - Warta Poznań), Piotr Piekarski (P - Polonia Warszawa), Marko Šimić (N - ND Mura 05 (Murska Sobota)), Adam Stachowiak (B - Botew Płowdiw), Alan Stulin (P - ?), Maciej Szmatiuk (O - ?), Tomasz Wróbel (P - ?), Damian Zawieja (P - Odra Opole)

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Grzegorz Bonin (P - Pogoń Szczecin), Ireneusz Jeleń (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartosz Kopacz (O - Zawisza Bydgoszcz), Mateusz Kuchta (B - Stadion Śląski Chorzów (juniorzy)), Marcin Kuś (O - brak klubu), Sergei Mošnikov (P - Pogoń Szczecin), Bartłomiej Olszewski (P - zespół ME), Rafał Otwinowski (O - Chrobry Głogów), Fabian Piasecki (N - zespół ME), Jarosław Pikuła (B - zespół ME), Przemysław Piwowarczyk (P - zespół ME), Mateusz Słodowy (O - FK Viktoria Žižkov (Praga)), Maciej Wolański (P - zespół ME), Tomasz Zahorski (N - Jagiellonia Białystok), Adrian Sikora (junior)

Odchodzą: Michał Bedronka (O - LZS Piotrówka), Maciej Bębenek (P - Sandecja Nowy Sącz), Michał Jonczyk (P - Widzew Łódź), Tomasz Margol (P - Stal Rzeszów), Arkadiusz Milik (N - TSV Bayer 04 Leverkusen), Gabriel Nowak (P - Rozwój Katowice), Michał Płonka (P - Zawisza Bydgoszcz), Błażej Telichowski (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marcin Wodecki (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Bartłomiej Drągowski (B - zespół ME), Michał Fidziukiewicz (N - Gryf Wejherowo), Ľuboš Hanzel (O - FC Spartak Trnava), Krzysztof Karpieszuk (B - zespół ME), Kim Min-kyun (P - Fagiano Okayama), Tomasz Kowalski (P - Tur Turek), Karol Mackiewicz (P - zespół ME), Dani Quintana (P - Club Gimnàstic de Tarragona), Jonatan Straus (O - zespół ME)

Odchodzą: Krzysztof Baran (B - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Nika Dzalamidze (P - kontuzja), Luka Gusić (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damian Kądzior (P - Motor Lublin), Luka Pejović (O - ?), Paweł Tarnowski (P - Polonia Warszawa), Łukasz Tymiński (P - Ruch Chorzów), Tomasz Zahorski (N - Górnik Zabrze)

Korona Kielce  
Przychodzą: Kamil Adamek (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Seweryn Derbisz (B - Lech Poznań (ME)), Artur Gieraga (O - Łódzki KS), Michał Jeziorski (P - zespół ME), Paweł Kal (O - powrót po kontuzji), Bartosz Kwiecień (P - Juventa Starachowice), Ivan Marković (N - FK Partizan (Belgrad) (juniorzy)), Vanja Marković (P - FK Partizan (Belgrad) (juniorzy)), Mateusz Stąporski (P - Łódzki KS), Kamil Sylwestrzak (O - Chojniczanka Chojnice), Paweł Zawistowski (P - Zawisza Bydgoszcz)

Odchodzą: Bartosz Gugulski (B - zespół ME), Nikon Jevtić (P - Nyíregyháza Spartacus FC), Grzegorz Lech (P - Stomil Olsztyn), Bartłomiej Michalski (P - Siarka Tarnobrzeg), Michał Michałek (P - Stal Mielec), Bartosz Papka (P - zespół ME), Seiji Saito (P - ?), János Székely (P - Universitatea Cluj), Aleksandar Vuković (P - koniec kariery), Michał Zieliński (N - Cracovia)

Lech Poznań  
Przychodzą: Błażej Cyfert (O - zespół ME), Dariusz Formella (N - Arka Gdynia), Przemysław Frąckowiak (B - Unia Swarzędz), Kasper Hämäläinen (P - Djurgårdens IF), Jakub Miszczuk (B - Arka Gdynia), Łukasz Teodorczyk (N - Polonia Warszawa), Adam Makuchowski (junior)

Odchodzą: Bartosz Bereszyński (O - Legia Warszawa), Adrian Cieślak (O - KS Polkowice), Jakub Miszczuk (B - Arka Gdynia), Bartłomiej Olejniczak (P - Jarota Jarocin), Jarosław Ratajczak (O - GKS Katowice), Jakub Wilk (P - Žalgiris Wilno)

Lechia Gdańsk  
Przychodzą: Paweł Buzała (N - GKS Bełchatów), Przemysław Czerwiński (P - rezerwy), Damian Garbacik (O - Granica Kętrzyn), Adam Gołuński (N - junior), Maciej Kostrzewa (P - powrót po kontuzji), Damian Kugiel (N - rezerwy), Mohammed Rahoui (P - ?), Julian Ripoli (N - ?), Kacper Rosa (B - rezerwy), Bartłomiej Smuczyński (P - zespół ME)

Odchodzą: Andreu (P - Real Racing Club de Santander), Vytautas Andriuškevičius (O - Djurgårdens IF), Marko Bajić (P - kontuzja), Piotr Grzelczak (N - Polonia Warszawa), Lewon Hajrapetjan (O - kontuzja), Paweł Nowak (P - Sandecja Nowy Sącz), Abdou Razack Traoré (P - Gaziantepspor Kulübü), Patryk Tuszyński (N - Sandecja Nowy Sącz)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Bartosz Bereszyński (O - Lech Poznań), Ihor Berezowśkyj (B - Obołoń Kijów), Tomasz Brzyski (O - Polonia Warszawa), Wladimer Dwaliszwili (N - Polonia Warszawa), Tomasz Jodłowiec (O - Śląsk Wrocław), Przemysław Mizgała (P - zespół ME), Oliwer Wienczatek (B - zespół ME)

Odchodzą: Albert Bruce (P - Asante Kotoko FC), Mateusz Cichocki (O - Dolcan Ząbki), Konrad Jałocha (B - Chojniczanka Chojnice), Tomasz Kiełbowicz (O - koniec kariery), Bartosz Widejko (O - Wigry Suwałki), Rafał Wolski (P - AC Fiorentina), Bartosz Żurek (P - GKS Bełchatów)

Piast Gliwice  
Przychodzą: Paweł Lisowski (P - Ruch Chorzów), Kornel Osyra (O - Gryf Wejherowo), Marcin Robak (N - Mersin İdman Yurdu SK), Bartosz Szeliga (P - Sandecja Nowy Sącz), Rudolf Urban (P - powrót po kontuzji)

Odchodzą: Wojciech Kędziora (N - kontuzja)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Piotr Adamek (B - Szczakowianka Jaworzno), Krzysztof Baran (B - Jagiellonia Białystok), Daniel Bujok (P - BKS Stal Bielsko-Biała), Marko Ćetković (P - Buriram United), Adam Deja (P - MKS Kluczbork), Daniel Gołuch (O - Szczakowianka Jaworzno), Tomasz Górkiewicz (O - Polonia Bytom), Luka Gusić (O - Jagiellonia Białystok), Dariusz Kołodziej (P - powrót po dyskwalifikacji), Bartłomiej Konieczny (O - powrót po kontuzji), Adrian Miroski (O - zespół ME), Anton Sloboda (P - FK Viktoria Žižkov (Praga)), Błażej Telichowski (O - Górnik Zabrze), Marcin Wodecki (P - Górnik Zabrze), Łukasz Zakrzewski (P - zespół ME)

Odchodzą: Kamil Adamek (N - Korona Kielce), Mateusz Bąk (B - Etyr 1924 Wielkie Tyrnowo), Damian Byrtek (O - Okocimski KS Brzesko), Sławomir Cienciała (O - Etyr 1924 Wielkie Tyrnowo), Liran Cohen (P - Hapoel Hajfa), Bartłomiej Danowski (B - Odra Opole), Ireneusz Jeleń (N - Górnik Zabrze), Piotr Koman (P - Okocimski KS Brzesko), Krzysztof Król (O - Sheriff Tiraspol), Matej Náther (P - Zawisza Bydgoszcz), Mateusz Niechciał (O - Okocimski KS Brzesko), Damian Nowak (N - BKS Stal Bielsko-Biała), Wojciech Reiman (P - Stal Stalowa Wola), Mariusz Sacha (P - Polonia Bytom), Damian Szczęsny (N - GKS Tychy), Sebastian Ziajka (P - Zawisza Bydgoszcz)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Alan Błajewski (P - rezerwy), Tomasz Chałas (N - Zawisza Bydgoszcz), Patryk Galoch (P - rezerwy), Dawid Kort (P - rezerwy), Takuya Murayama (P - Gwardia Koszalin), Norbert Neumann (N - rezerwy), Grzegorz Otocki (B - rezerwy), Abdul Moustapha Ouédraogo (P - rezerwy), Julien Tadrowski (O - Arka Gdynia), Mateusz Wilk (O - rezerwy), Kamil Zieliński (N - rezerwy)

Odchodzą: Grzegorz Bonin (P - Górnik Zabrze), Sergei Mošnikov (P - Górnik Zabrze), Błażej Radler (O - Energetyk ROW Rybnik), Mateusz Szałek (O - Flota Świnoujście), Mouhamadou Traoré (N - GKS Bełchatów), Kamil Zieliński (N - rezerwy), Łukasz Zwoliński (N - Arka Gdynia)

Polonia Warszawa  
Przychodzą: Wojciech Antczak (P - zespół ME), Martin Baran (O - Polonia Bytom), Bartosz Czarnecki (O - zespół ME), Patryk Duda (P - zespół ME), Artur Gieraga (O - Łódzki KS), Piotr Grzelczak (N - Lechia Gdańsk), Maciej Joczys (O - zespół ME), Krzysztof Kopciński (P - Znicz Pruszków), Andrzej Krajewski (O - MKS Polonia Warszawa (juniorzy)), Vytautas Lukša (P - Ekranas Poniewież), Igor Morozov (O - FC Levadia Tallin), Michał Olczak (B - zespół ME), Piotr Piekarski (P - GKS Bełchatów), Mateusz Pielak (O - zespół ME), Paweł Tarnowski (P - Jagiellonia Białystok), Jakub Tosik (O - Karpaty Lwów), Tomasz Wełna (O - zespół ME), Konrad Wrzesiński (P - zespół ME)

Odchodzą: Marcin Baszczyński (O - Ruch Chorzów), Tomasz Brzyski (O - Legia Warszawa), Dominik Budzyński (B - Radomiak Radom), Edgar Çani (N - Calcio Catania), Đorđe Čotra (O - Zagłębie Lubin), Wladimer Dwaliszwili (N - Legia Warszawa), Siergiej Golatkin (O - SKA-Eniergija Chabarowsk), Dimitrije Injac (P - kontuzja), Isidoro (O - CD Numancia de Soria), Adam Kokoszka (O - Śląsk Wrocław), Wojciech Szymanek (O - zespół ME), Łukasz Teodorczyk (N - Lech Poznań)

Ruch Chorzów  
Przychodzą: Marcin Baszczyński (O - Polonia Warszawa), Robert Chwastek (P - Dolcan Ząbki), Jakub Kosiorek (B - zespół ME), Łukasz Tymiński (P - Jagiellonia Białystok)

Odchodzą: Bartosz Flis (N - Okocimski KS Brzesko), Michał Kołodziejski (O - Warta Poznań), Hubert Kotus (P - Warta Poznań), Paweł Lisowski (P - Piast Gliwice), Nika Narmania (O - zespół ME), Matko Perdijić (B - Cracovia), Arkadiusz Piech (N - Sivasspor Kulübü), Michał Staszowski (O - Polonia Łaziska Górne), Mateusz Struski (B - Wisła Płock)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Kamil Dankowski (P - zespół ME), Mateusz Fedyna (P - zespół ME), Adam Kokoszka (O - Polonia Warszawa), Éric Mouloungui (N - Al-Wahda FC), Krzysztof Ostrowski (P - brak klubu), Marcin Przybylski (N - zespół ME), Stefan Vuković (N - brak klubu), Jakub Więzik (N - Łódzki KS), Sebino Plaku (K.F. Skënderbeu Korçë)

Odchodzą: Paweł Garyga (P - MKS Oława), Dariusz Góral (N - zespół ME), Tomasz Jodłowiec (O - Legia Warszawa), Robert Menzel (O - zespół ME), Patrik Mráz (O - FK Senica)

Widzew Łódź  
Przychodzą: Dino Gavrić (O - brak klubu), Bartłomiej Grube (P - zespół ME), Michał Jonczyk (P - Górnik Zabrze), Maciej Krakowiak (B - Chojniczanka Chojnice), Denis Kramar (O - ND Mura 05 (Murska Sobota)), Bartłomiej Pawłowski (P - Warta Poznań), Michał Płotka (O - Warta Poznań), Mateusz Wlazłowski (B - zespół ME)

Odchodzą: Adam Banasiak (O - Olimpia Grudziądz), Sebastian Duda (O - Sandecja Nowy Sącz), Jakub Kowalski (P - Okocimski KS Brzesko), Aleksandr Lebiediew (N - ?), Adrian Pietrowski (N - Nielba Wągrowiec), Patryk Wolański (B - Sokół Aleksandrów Łódzki)

Wisła Kraków  
Przychodzą: Gerard Bieszczad (B - Warta Międzychód), Daniel Brud (P - Łódzki KS), Kamil Kaminski (B - Elana Toruń), Kamil Kosowski (P - GKS Bełchatów), Patryk Małecki (P - Eskişehirspor Kulübü), Emmanuel Sarki (P - brak klubu)

Odchodzą: Jan Frederiksen (O - Vejle BK Kolding), Milan Jovanić (B - ?), Dawid Kamiński (N - zespół ME), Piotr Karłowicz (N - zespół ME), Jan Kocoń (B - zespół ME), Bartłomiej Kolanko (O - zespół ME), Damian Lepiarz (O - zespół ME), Maor Melikson (P - Valenciennes FC), Romell Quioto (N - CDyS Vida (La Ceiba)), Piotr Żemło (O - zespół ME)

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Adrian Błąd (P - Zawisza Bydgoszcz), Đorđe Čotra (O - Polonia Warszawa), Boris Godál (O - FK AS Trenčín), Dominik Hładun (B - zespół ME), Mateusz Magdziak (O - zespół ME), Wojciech Trochim (P - Warta Poznań)

Odchodzą: Ivan Hodúr (P - FC Spartak Trnava), Sergio Reina (O - Patriotas FC (Tunja)), Darvydas Šernas (N - Gaziantepspor Kulübü), Roman Sloboda (N - FK Mladá Boleslav)

 

Napisz do nas