[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 21 stycznia 2019, 15:28:16

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
Przychodzą: Andrzej Rutkiewicz (junior), Maciej Bartel (junior), Maciej Kuchta (junior)

Odchodzą: Hubert Gostomski (B - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Marek Mróz (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Samuel Štefánik (P - FK Železiarne Podbrezová)

Bytovia Bytów  
Przychodzą: Fabian Hiszpański (P - Wisła II Płock), Mikołaj Kwietniewski (P - Legia Warszawa), Łukasz Moneta (P - Zagłębie Lubin) , Tomasz Swędrowski (P - Stal Mielec), Denisław Stanczew (Wereja Stara Zagora), Matej Šošterič (NK Jadran (Dekani)), Ołeksandr Łapin (Dinamo-Auto Tiraspol), Ołeksandr Masznin (brak klubu), Petro Perewerza (FK Sumy)

Odchodzą: Kacper Chodyna (P - Zagłębie Lubin), Michał Jakóbowski (P - Warta Poznań), Juliusz Letniowski (P - Lech Poznań)

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Adam Bluma (P - brak klubu), Mateusz Bondarenko (O - Legia II Warszawa), Eryk Borczyński (P - Podhale Nowy Targ), Michał Dziubek (O - Korona Kielce), Oskar Frygier (N - rezerwy), Igor Kania (N - Ner Poddębice), Jakub Kotarzewski (P - Neptun Końskie), Michał Sacharuk (P - Pogoń II Szczecin), Filip Żagiel (P - Górnik II Zabrze), Paweł Żyra (P - Zagłębie Lubin), Artur Szwoch (rezerwy), Dawid Żeliszczak (rezerwy), Krystian Wachowiak (rezerwy), Marcin Kurs (rezerwy), Piotr Gogola (Glinik Gorlice)

Odchodzą: Deleu (O - ?), Emil Drozdowicz (N - ?), Tomasz Foszmańczyk (P - ?), Karol Gardzielewicz (P - Miedź Legnica), Piotr Grzelczak (N - ?), Tomasz Prusaczyk (P - Radunia Stężyca), Serhij Pyłypczuk (P - ?), Wojciech Trochim (P - ?), Hubert Wołąkiewicz (O - ?)

Chrobry Głogów  
Przychodzą: Maciej Górski (N - Korona Kielce), Mateusz Kulchawy (O - rezerwy), Mikołaj Lebedyński (N - brak klubu), Mateusz Machaj (P - Jagiellonia Białystok), Przemysław Siudak (N - rezerwy), Bartosz Sulkowski (O - Wisła Puławy)

Odchodzą: Jakub Bach (P - ?), Serhij Napołow (P - ?), Jarosław Ratajczak (O - ?), Marek Wasiluk (O - ?), Łukasz Zejdler (P - ?)

Garbarnia Kraków  
Przychodzą: Kamil Słoma (P - Pogoń II Szczecin), Kamil Włodyka (P - Gryf Wejherowo), Łukasz Kowalski (rezerwy), Michał Feliks (brak klubu)

Odchodzą: Szymon Kobusiński (O - Skra Częstochowa, ?), Damian Nieśmiałowski (N - ?), Łukasz Pietras (P - ?), Mateusz Węsierski (N - Gryf Wejherowo), Michał Wrześniewski (O - ?)

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Przychodzą: Rafał Adamek (O - Pniówek Pawłowice Śląskie), Bartłomiej Gajda (O - Heart of Midlothian FC (rezerwy)) , Hubert Gostomski (B - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Szymon Jarosz (O - Stomil Olsztyn), Marek Mróz (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Dawid Chochulski (rezerwy), Przemysław Pastuszak (rezerwy)

Odchodzą: Tomasz Dzida (P - Śląsk II Wrocław, GKS Bełchatów), Bartosz Semeniuk (P - ROW 1964 Rybnik), Dawid Weis (P - ?), Damian Zajączkowski (O - Pniówek Pawłowice Śląskie, ?)

GKS Katowice  
Przychodzą: Adam Danch (O - Arka Gdynia), Radek Dejmek (O - Páfos FC), Patryk Grychtolik (P - Zagłębie II Lubin), Arkadiusz Jędrych (O - Zagłębie Sosnowiec), Uroš Korun (O - Piast Gliwice), Hubert Krawczun (O - MKS Kluczbork), Piotr Malarczyk (O - Korona Kielce), Sławomir Musiolik (P - Polonia Bytom), Callum Rzonca (P - Zagłębie Sosnowiec), Przemysław Wiśniewski (O - Górnik Zabrze), Dominik Ivkič (NK Fužinar), Leon Marojević (SK Bischofshofen), Marek Todorski (junior), Thomas Skiba (junior)

Odchodzą: Šimon Kupec (O - FC Vysočina Jihlava, MFK Ružomberok), Kamil Kurowski (P - ?), Damian Michalik (P - Raków Częstochowa), Sebastian Nowak (B - ?), Tymoteusz Puchacz (O - Lech Poznań), Wojciech Słomka (P - Wisła Kraków), Michał Szczyrba (P - Ruch Radzionków)

GKS Tychy  
Przychodzą: Adrian Danek (P - Cracovia), Piotr Fortuna (P - FC Olten), Łukasz Krzczuk (B - Skra Częstochowa), Oskar Kubik (B - Ruch Zdzieszowice), Damian Nowak (N - Skra Częstochowa), Mateusz Pańkowski (O - FC Olten), Artur Siemaszko (N - Zagłębie Lubin), Paweł Szołtys (N - KP Starogard Gdański), Aleksander Biegański (rezerwy) , Arkadiusz Wolak (rezerwy), Carlo Licona (brak klubu), Kamil Kokoszka (rezerwy), Maciej Blach (rezerwy), Manuel Ponce (FC Marina Central de Reservas), Mauricio Moreno (brak klubu)

Odchodzą: Mateusz Grzybek (O - Górnik Zabrze)

ŁKS Łódź  
Przychodzą: Adrian Klimczak (P - Arka Gdynia), Łukasz Sekulski (N - SKA Chabarowsk), Adam Ratajczyk (rezerwy), Jakub Romanowicz (rezerwy)

Odchodzą: Bartosz Widejko (O - Puszcza Niepołomice), Paweł Wojowski (P - Radunia Stężyca), Kamil Żylski (N - Radunia Stężyca)

Odra Opole  
Przychodzą: Dawid Błanik (P - Pogoń Szczecin), Tomasz Gajda (P - Stal Brzeg), Mateusz Gancarczyk (P - Stal Mielec), Artur Krysiak (B - FK Bodø/Glimt), Kamil Spratek (P - ROW 1964 Rybnik), Miłosz Trojak (P - Stomil Olsztyn)

Odchodzą: Aleksander Kowalski (O - ?), Jakub Moder (P - Lech Poznań), Marcin Wodecki (P - ROW 1964 Rybnik, ?)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Damian Hilbrycht (N - Rekord Bielsko-Biała), Arkadiusz Maj (N - Stal Kraśnik) , Marcin Ryszka (P - GKS Bełchatów), Wojciech Zyska (P - KP Starogard Gdański), Marko Roginić (NK Nafta (Lendava))

Odchodzą: Jakub Bąk (P - ?), Paweł Moskwik (O - ?), Przemysław Płacheta (P - Raków Częstochowa )

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Aleksander Drobot (P - Siarka Tarnobrzeg), Szymon Gwiazda (N - Wisłoka Dębica), Mateusz Kompanicki (N - Chełmianka Chełm), Rafał Mikulec (O - Resovia), Bartosz Widejko (O - ŁKS Łódź), Jakub Zagórski (O - Górnik Łęczna), Rafał Michalik (KS Wiązownica)

Odchodzą: Krzysztof Drzazga (N - Wisła Kraków), Dawid Ryndak (P - Zagłębie Sosnowiec)

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Jakub Apolinarski (P - Polonia Środa Wielkopolska), Damian Michalik (P - GKS Katowice), Przemysław Płacheta (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała) , Dawid Sztekler (rezerwy), Dominik Steczyk (1.FC Nürnberg VfL II), Franciszek Wróblewski (rezerwy), Kacper Trelowski (rezerwy)

Odchodzą: Kacper Chorążka (B - Wisła Kraków), Adam Mesjasz (O - Pogoń Siedlce), Chidiebere Nwakali (P - Kalmar FF ), Adam Radwański (P - Widzew Łódź)

Sandecja Nowy Sącz  
Przychodzą: Dominik Kun (P - Stomil Olsztyn), Wojciech Pawłowski (B - Górnik Zabrze) , Maciej Rogóż (O - Bocheński KS), Joel Mangano (1.FSV Mainz 05 (j)), Kamil Ogorzały (rezerwy), Michał Szaflarski (Triton College Trojans), Sebastian Wąchała (rezerwy), Wiktor Szewczak (junior)

Odchodzą: Wiktor Nowak (N - Resovia), Kacper Smoleń (P - Znicz Pruszków)

Stal Mielec  
Przychodzą: Adam Banasiak (P - Zagłębie Sosnowiec), Peter Ďungel (P - FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa), Maciej Firlej (P - Korona Kielce) , Denis Gojko (P - Piast Gliwice), Łukasz Moneta (P - Zagłębie Lubin), Rafał Strączek (B - Wólczanka Wólka Pełkińska), Adam Kramarz (rezerwy), Filiberto Mazur (rezerwy), Piotr Kron (rezerwy), Wojciech Gajda (Sokół Kolbuszowa Dolna)

Odchodzą: Maksymilian Banaszewski (P - Arka Gdynia), Sebastian Bergier (N - Wigry Suwałki), Mateusz Gancarczyk (P - Odra Opole), Waldemar Gancarczyk (P - ?), Arkadiusz Górka (P - Resovia), Krzysztof Kiercz (O - ?), Szymon Sobczak (P - ?), Tomasz Swędrowski (P - Bytovia Bytów)

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Kensuke Enjo (P - Auda Ryga), Marcin Świderski (P - ŁKS 1926 Łomża), Kuba Wardzyński (P - ŁKS 1926 Łomża), Jakub Jurczak (Burza Słupy), Kacper Grzeszczyk (rezerwy), Kacper Szczerba (DKS Dobre Miasto), Łukasz Sadowski (rezerwy), Mateusz Jońca (rezerwy), Piotr Błędowski (rezerwy)

Odchodzą: Piotr Głowacki (P - Stal Rzeszów), Szymon Jarosz (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Dominik Kun (P - Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Mętlicki (N - Znicz Pruszków), Adrian Serowiec (B - ?), Łukasz Sołowiej (O - RFS Ryga), Remigiusz Szywacz (O - ?), Miłosz Trojak (P - Odra Opole), Tomasz Wełnicki (O - Okżetpes Kokczetaw)

Warta Poznań  
Przychodzą: Michał Jakóbowski (P - Bytovia Bytów), Michał Kozajda (O - Sokół Kleczew), Maciej Orłowski (O - Lech Poznań), Hubert Sobol (N - Lech Poznań), Michał Żebrakowski (N - Arka Gdynia), Filip Fiborek (junior), Kajetan Szmyt (junior), Patryk Prange (junior)

Odchodzą: Paweł Piceluk (N - ?), Krystian Sanocki (P - Górnik Łęczna ), Niklas Zulciak (P - FC Würzburger Kickers, ?)

Wigry Suwałki  
Przychodzą: Sebastian Bergier (N - Stal Mielec), Adam Chrzanowski (O - Lechia Gdańsk), Bartłomiej Gajda (O - Heart of Midlothian FC (rezerwy)), Piotr Gorczyca (B - MOSP Białystok), Joel Huertas (P - CD Quintanar del Rey), Patryk Klimala (N - Jagiellonia Białystok), Łukasz Sosnowski (O - Górnik Łęczna)

Odchodzą: Martin Adamec (P - Jagiellonia Białystok), Gabriel Krupiński (P - MKS Ełk), Bartosz Mroczek (P - Górnik Łęczna), Aron Stasiak (N - Górnik Łęczna), Hieronim Zoch (B - ?)

 

Napisz do nas