[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 16 września 2020, 12:11:54

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Anglia

Anglia

 
Przychodzą: Kamil Grosicki (P - Hull City AFC -> West Bromwich Albion FC)

Odchodzą: Marcin Brzozowski (B - Braintree Town FC -> Queens Park Rangers FC (rezerwy)), Kamil Grosicki (P - Hull City AFC -> West Bromwich Albion FC), Kacper Łopata (O - Whitehawk FC -> Zagłębie Sosnowiec), Jakub Sulima (P - Huntingdon Town FC -> Orzeł Piaski Wielkie (Kraków))

Australia

Australia

 
Przychodzą:

Odchodzą: Radosław Majewski (P - Western Sydney Wanderers FC -> kontuzja)

Austria

Austria

 
Przychodzą: Sebastian Boenisch (O - Floridsdorfer AC -> 1.Wiener Neustädter SC), Paweł Kapsa (B - Bytovia Bytów -> SK Bischofshofen), Martin Pajaczkowski (P - Floridsdorfer AC -> Wiener SC)

Odchodzą: Sebastian Boenisch (O - Floridsdorfer AC -> 1.Wiener Neustädter SC), Martin Pajaczkowski (P - Floridsdorfer AC -> Wiener SC), Norbert Walczak (N - SK Bischofshofen -> Karkonosze Jelenia Góra)

Belgia

Belgia

 
Przychodzą: Jakub Piotrowski (P - KRC Genk -> Waasland-Beveren)

Odchodzą: Rafał Pietrzak (O - Royal Excel Mouscron -> Lechia Gdańsk), Jakub Piotrowski (P - KRC Genk -> Waasland-Beveren)

Bułgaria

Bułgaria

 
Przychodzą:

Odchodzą: Jacek Góralski (P - Łudogorec Razgrad -> Kajrat Ałmaty)

Chorwacja

Chorwacja

 
Przychodzą:

Odchodzą: Krystian Nowak (O - NK Slaven (Koprivnica) -> Widzew Łódź), Łukasz Zwoliński (N - HNK Gorica -> Lechia Gdańsk)

Cypr

Cypr

 
Przychodzą:

Odchodzą: Mateusz Szczepaniak (P - Énossis Néon Paralimníou -> Warta Poznań)

Dania

Dania

 
Przychodzą: Bartosz Danowski (P - Concordia Elbląg -> FC Sydvest 05 Tønder), Rafał Kurzawa (P - Amiens SC -> Esbjerg fB)

Odchodzą: Kamil Wilczek (N - Brøndbyernes IF -> Göztepe SK)

Finlandia

Finlandia

 
Przychodzą: Martin Kompalla (B - Vaasan Palloseura -> Rovaniemen Palloseura)

Odchodzą: Martin Kompalla (B - Vaasan Palloseura -> Rovaniemen Palloseura)

Francja

Francja

 
Przychodzą:

Odchodzą: Rafał Kurzawa (P - Amiens SC -> Esbjerg fB)

Grecja

Grecja

 
Przychodzą: Damian Szymański (P - Achmat Grozny -> AEK (Ateny))

Odchodzą: Dawid Śnieg (O - AS Astéras Vlachióti -> Sokół Kleczew)

Hiszpania

Hiszpania

 
Przychodzą: Hugo Bartkowiak (P - Raków II Częstochowa -> Almagro CF), Marcel Lizak (B - Girona FC B -> RCD Espanyol B)

Odchodzą: Marcel Lizak (B - Girona FC B -> RCD Espanyol B), Marcin Szeibe (P - Manises CF -> Olimpia Grudziądz)

Irlandia Północna

Irlandia Północna

 
Przychodzą: Łukasz Adamczyk (N - Ballyclare Comrades FC -> Moneyslane FC)

Odchodzą: Łukasz Adamczyk (N - Ballyclare Comrades FC -> Moneyslane FC)

Islandia

Islandia

 
Przychodzą: Paweł Grudziński (P - Njarðvík -> Víðir (Garður)), Patryk Hryniewicki (O - Leiknir (Reykjavík) -> Ægir (Þorlákshöfn)), Patryk Hryniewicki (O - KB (Reykjavík) -> Leiknir (Reykjavík))

Odchodzą: Paweł Grudziński (P - Njarðvík -> Víðir (Garður)), Patryk Hryniewicki (O - KB (Reykjavík) -> Leiknir (Reykjavík), Leiknir (Reykjavík) -> Ægir (Þorlákshöfn))

Japonia

Japonia

 
Przychodzą:

Odchodzą: Krzysztof Kamiński (B - Júbilo Iwata -> Wisła Płock), Maciej Krakowiak (B - FC Imabari -> KKS 1925 Kalisz)

Jordania

Jordania

 
Przychodzą: Łukasz Gikiewicz (N - FCSB Bukareszt -> Al-Faisaly SC)

Odchodzą:

Kazachstan

Kazachstan

 
Przychodzą: Jacek Góralski (P - Łudogorec Razgrad -> Kajrat Ałmaty)

Odchodzą:

Luksemburg

Luksemburg

 
Przychodzą: Dariusz Brzyski (O - CS Grevenmacher -> FC Résidence Walferdange 1908), Matthias Tietz (P - SG Wattenscheid 09 -> FC Differdange 03)

Odchodzą: Dariusz Brzyski (O - CS Grevenmacher -> FC Résidence Walferdange 1908), Wojciech Mielcarek (P - FC Jeunesse Canach -> Zawisza Bydgoszcz)

Łotwa

Łotwa

 
Przychodzą: Mateusz Cetnarski (P - Stomil Olsztyn -> FK Tukums 2000)

Odchodzą: Kamil Biliński (N - Riga FC -> Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Malta

Malta

 
Przychodzą: Piotr Branicki (N - ACD San Tommaso -> Ħamrun Spartans FC)

Odchodzą:

Mołdawia

Mołdawia

 
Przychodzą:

Odchodzą: Ariel Borysiuk (P - Sheriff Tiraspol -> Jagiellonia Białystok)

Niemcy

Niemcy

 
Przychodzą: Daniel Góra (N - FC Ederbergland -> VfL Biedenkopf), Maciej Grąbczewski (N - ? -> FC Schwedt 02), Adam Grisgraber (P - BSV Eintracht Sondershausen -> Brandenburger SC Süd 05), Gracjan Horoszkiewicz (O - Bałtyk Gdynia -> Brandenburger SC Süd 05), Dennis Jastrzembski (N - Hertha BSC Berlin II -> SC Paderborn 07), Dominik Krupa (O - Pogoń II Siedlce -> TSV Bützow 1952), Mariusz Kukuć (P - SC Liessem 90 -> SC Villip 1924), Adam Lisiecki (P - SV Blau-Rot Coswig -> FC Grün-Weiß Piesteritz), Marcel Lotka (B - junior -> TSV Bayer 04 Leverkusen), Dominik Mucha (B - FC Mecklenburg Schwerin -> SG Dynamo Schwerin), Krzysztof Piątek (N - AC Milan -> Hertha BSC Berlin), Kamil Popowicz (O - VfL 05 Hohenstein-Ernstthal -> VfB Germania Halberstadt), Piotr Rojek (O - MKS Szczawno Zdrój -> FC Blaubeuren), Kordian Rudziński (O - TuRa Löhne 1910 -> FC Rot-Weiß Kirchlengern), Patrick Schikowski (P - Bonner SC 01/04 -> SC Verl 1924), Bartosz Sobótka (P - Warmia Olsztyn -> FC Blaubeuren), Mateusz Świechowski (P - brak klubu -> VfL Biedenkopf), Tomasz Wandzik (O - brak klubu -> SV 90 Altengottern), Szymon Wierzchowski (P - Hutnik Szczecin -> Torgelower FC Greif), Wojciech Wiśniewski (P - ? -> SV Victoria Seelow), Mateusz Woś (O - Bathgate Thistle FC -> TSV Stiefenhofen), Sebastian Zieleniecki (O - Widzew Łódź -> Offenbacher FC Kickers 1901)

Odchodzą: Wojciech Bil (P - SV Wilhelmshaven 92 -> KS Łomianki), Mikołaj Gorzelański (B - LSV Neustadt/Spree -> Sokół Aleksandrów Łódzki), Daniel Góra (N - FC Ederbergland -> VfL Biedenkopf), Adam Grisgraber (P - BSV Eintracht Sondershausen -> Brandenburger SC Süd 05), Dawid Janczyk (N - FC Blaubeuren -> MKS Ciechanów), Łukasz Jasiak (N - SV Blau-Weiß 90 Gartz -> Czarni Lubanowo), Dennis Jastrzembski (N - Hertha BSC Berlin II -> SC Paderborn 07), Przemysław Jurków (P - Torgelower FC Greif -> Kotwica Kołobrzeg), Bartosz Konarski (N - LSV Neustadt/Spree -> AKS Strzegom), Mariusz Kukuć (P - SC Liessem 90 -> SC Villip 1924), Adam Lisiecki (P - SV Blau-Rot Coswig -> FC Grün-Weiß Piesteritz), Mateusz Maćkowiak (O - RB Leipzig (j) -> Śląsk Wrocław), Dominik Mucha (B - FC Mecklenburg Schwerin -> SG Dynamo Schwerin), Maciej Ossowski (O - FC Eisenhüttenstadt -> Polonia Słubice), Kamil Popowicz (O - VfL 05 Hohenstein-Ernstthal -> VfB Germania Halberstadt), Tomasz Porębski (O - FC Blaubeuren -> Ruch Wysokie Mazowieckie), Kordian Rudziński (O - TuRa Löhne 1910 -> FC Rot-Weiß Kirchlengern), Patrick Schikowski (P - Bonner SC 01/04 -> SC Verl 1924), Hubert Szczypek (P - SV Petersdorf -> Jantar Ustka), Matthias Tietz (P - SG Wattenscheid 09 -> FC Differdange 03), Tobiasz Weinzettel (B - 1.FC Bocholt -> Odra Opole)

Norwegia

Norwegia

 
Przychodzą: Grzegorz Flasza (B - Błękitni Ropczyce -> Alta IF)

Odchodzą: Filip Adamczyk (B - Trysil FK -> Pilica Białobrzegi), Damian Garbacik (O - Lysekloster IL -> Bałtyk Gdynia), Maciej Gostomski (B - FK Haugesund -> Bytovia Bytów), Łukasz Jarosiński (B - Hamarkameratene -> ?), Hubert Kotus (O - Staal Jørpeland IL -> ?), Karol Zieliński (N - Lysekloster IL -> KP Starogard Gdański)

Rosja

Rosja

 
Przychodzą: Maciej Wilusz (O - FK Rostow -> Urał Jekaterynburg)

Odchodzą: Konrad Michalak (P - Achmat Grozny -> MKE Ankaragücü SK), Damian Szymański (P - Achmat Grozny -> AEK (Ateny)), Maciej Wilusz (O - FK Rostow -> Urał Jekaterynburg)

Rumunia

Rumunia

 
Przychodzą: Grzegorz Sandomierski (B - Jagiellonia Białystok -> CFR Cluj)

Odchodzą: Łukasz Gikiewicz (N - FCSB Bukareszt -> Al-Faisaly SC), Rafał Zaborowski (P - Viitorul Pandurii Târgu Jiu -> Partizán Bardejov)

Słowacja

Słowacja

 
Przychodzą: Paweł Jarzębak (O - Poprad Muszyna -> Partizán Bardejov), Rafał Zaborowski (P - Viitorul Pandurii Târgu Jiu -> Partizán Bardejov), Mateusz Zachara (N - FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa -> FK Železiarne Podbrezová)

Odchodzą: Mateusz Zachara (N - FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa -> FK Železiarne Podbrezová)

Szkocja

Szkocja

 
Przychodzą: Maciej Dąbrowski (B - Cowdenbeath FC -> Hibernian FC), Patryk Klimala (N - Jagiellonia Białystok -> Celtic FC)

Odchodzą: Maciej Dąbrowski (B - Cowdenbeath FC -> Hibernian FC), Mateusz Woś (O - Bathgate Thistle FC -> TSV Stiefenhofen)

Szwecja

Szwecja

 
Przychodzą: Marek Dąbrowski (P - brak klubu -> Arameisk-Syrianska IF), Radosław Erlich (N - Morön BK -> Skellefteå FF)

Odchodzą: Radosław Erlich (N - Morön BK -> Skellefteå FF), Mateusz Struś (B - Tvärskogs IF -> Wieża Postomino)

Turcja

Turcja

 
Przychodzą: Daniel Łukasik (P - Lechia Gdańsk -> MKE Ankaragücü SK), Konrad Michalak (P - Achmat Grozny -> MKE Ankaragücü SK), Artur Sobiech (N - Lechia Gdańsk -> Fatih Karagümrük SK), Kamil Wilczek (N - Brøndbyernes IF -> Göztepe SK)

Odchodzą:

USA

USA

 
Przychodzą: Adam Buksa (N - Pogoń Szczecin -> New England Revolution), Jarosław Niezgoda (N - Legia Warszawa -> Portland Timbers), Wojciech Wójcik (N - Hartford Athletic -> Forward Madison FC)

Odchodzą: Konrad Plewa (O - Real Monarchs -> ?), Wojciech Wójcik (N - Hartford Athletic -> Forward Madison FC)

Walia

Walia

 
Przychodzą: Dawid Szczepaniak (B - Wrexham FC -> Cefn Druids AFC)

Odchodzą: Dawid Szczepaniak (B - Wrexham FC -> Cefn Druids AFC)

Włochy

Włochy

 
Przychodzą: Kamil Bielikow (B - zespół ME -> Ascoli Calcio), Łukasz Dynel (P - KS Kutno -> ASD Acireale), Szymon Fyda (N - Ravenna FC 1913 -> AC Sandonà 1922), Hubert Idasiak (B - zespół ME -> SSC Napoli), Jakub Iskra (O - zespół ME -> SPAL 2013), Tomasz Kupisz (P - SSC Bari -> Trapani Calcio), Filip Piszczek (N - Cracovia -> Trapani Calcio), Szymon Żurkowski (P - ACF Fiorentina -> Empoli FC)

Odchodzą: Piotr Branicki (N - ACD San Tommaso -> Ħamrun Spartans FC), Szymon Fyda (N - Ravenna FC 1913 -> AC Sandonà 1922), Mateusz Hudzik (O - Monterosi FC -> Stal Stalowa Wola), Jan Jurczak (B - Pordenone Calcio -> Znicz II Pruszków), Michał Kitliński (P - AC Este -> Sokół Sieniawa), Tomasz Kupisz (P - SSC Bari -> Trapani Calcio), Krzysztof Piątek (N - AC Milan -> Hertha BSC Berlin), Szymon Żurkowski (P - ACF Fiorentina -> Empoli FC)

Wyspy Owcze

Wyspy Owcze

 
Przychodzą: Łukasz Cieślewicz (P - B36 Tórshavn -> Víkingur)

Odchodzą: Łukasz Cieślewicz (P - B36 Tórshavn -> Víkingur)

 

Napisz do nas