[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 21 stycznia 2020, 0:47:06

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
Przychodzą: Adrian Chłoń (P - rezerwy), Marcin Grabowski (O - Wisła Kraków), Jakub Jakimiuk (N - KS Wasilków), Dawid Linca (P - Hutnik Kraków), Piotr Nowak (P - rezerwy), Tomasz Palonek (N - Podhale Nowy Targ), Daniel Pietraszkiewicz (P - Legionovia Legionowo), Mateusz Piotrowski (P - Gwardia Koszalin), Kacper Rogoziński (N - Korona II Kielce), Piotr Skrobosiński (O - Polonia Środa Wielkopolska), Bruno Wacławek (P - Hetman Zamość), Patryk Wnuk (O - Ruch Radzionków), Piotr Wyroba (O - Rekord Bielsko-Biała)

Odchodzą: Vladislavs Gutkovskis (N - Raków Częstochowa), Jacek Kiełb (P - Korona Kielce)

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Aleksander Jagiełło (P - Piast Gliwice), Martin Klabník (O - Radomiak Radom) , Kamil Kurowski (P - brak klubu), Marcin Kurs (O - Gwardia Koszalin), Jakub Letniowski (P - Radunia Stężyca), Maciej Spychała (P - Wisła Płock), Kacper Kasperowicz (rezerwy), Kacper Madej (junior)

Odchodzą: Toni Conejo (P - ?), Miłosz Przybecki (P - ?), Kamil Sylwestrzak (O - Korona Kielce, ?), Wojciech Trochim (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Hubert Wołąkiewicz (O - ?), Paweł Zawistowski (P - Bytovia Bytów, GKS Bełchatów)

Chrobry Głogów  
Przychodzą:

Odchodzą: Gerard Artigas (N - ?)

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Przychodzą: Maciej Gaszka (N - Górnik Konin), Kacper Kawula (O - Bytovia Bytów), Wojciech Łaski (P - Pniówek Pawłowice Śląskie), Michał Mydlarz (P - Legia II Warszawa), Mateusz Słodowy (O - Odra Wodzisław Śląski), Daniel Szczepan (N - Śląsk Wrocław)

Odchodzą: Rafał Adamek (P - Pniówek Pawłowice Śląskie, ?), Dawid Chochulski (P - ?), Kacper Kawula (O - Ruch Chorzów , ? ), Mateusz Kurzanowski (B - ? ), Oskar Mazurkiewicz (P - ?), Marek Mróz (P - Piast Gliwice, Raków Częstochowa), Przemysław Pastuszak (O - ?), Jakub Wróbel (N - ŁKS Łódź), Adam Żak (N - ?)

GKS Bełchatów  
Przychodzą: Maciej Koziara (P - Miedź Legnica), Patryk Winsztal (N - Radomiak Radom), Paweł Zawistowski (P - Chojniczanka Chojnice), Kacper Kondracki (rezerwy), Piotr Mielczarek (Omega Kleszczów)

Odchodzą: Dawid Kocyła (N - Wisła Płock), Mateusz Marzec (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Mas (N - Cagliari Calcio), Karol Stanek (N - Piast Gliwice), Krzysztof Wołkowicz (P - Widzew Łódź)

GKS Tychy  
Przychodzą: Szymon Bielusiak (O - rezerwy), Marcin Flis (P - Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Machała (O - Ruch Chorzów), Mateusz Maciejowski (B - rezerwy), Damian Nieśmiałowski (N - rezerwy), Arkadiusz Wolak (rezerwy), Boris Kipeya (Sportis Łochowo), Kajetan Rutkowski (rezerwy), Kamil Kokoszka (rezerwy), Maciej Blach (rezerwy), Marcel Misztal (junior), Mateusz Poświstajło (Piast Nowa Ruda), Michał Paluch (rezerwy), Radosław Szafrański (junior)

Odchodzą: Kacper Laskoś (P - ?), Damian Nieśmiałowski (N - ?), Carlos Peña (P - Correcaminos de la UAT), Paweł Szołtys (N - ?), Nikolas Wróblewski (N - ?)

Miedź Legnica  
Przychodzą: Omar Santana (P - brak klubu), Josip Šoljić (P - Stal Mielec), Kristijan Šoljić (O - Stal Mielec)

Odchodzą: Hubert Antkowiak (N - ?), Maciej Koziara (P - GKS Bełchatów), Roko Mišlov (P - rezerwy)

Odra Opole  
Przychodzą: Jarosław Czernysz (P - Polonia Bytom), Konrad Kostrzycki (O - Ruch Zdzieszowice), Kacper Majchrowski (B - LZS Starowice Dolne), Denis Smolarek (N - Ruch Zdzieszowice), Konrad Warmiński (P - ROW 1964 Rybnik), Tobiasz Weinzettel (B - 1.FC Bocholt), Błażej Sapielak (junior), Kacper Pudlik (junior), Natanael Wnuk (junior)

Odchodzą: Martin Adamec (P - SK Sigma Ołomuniec), Kacper Kołotyło (B - Wisła Puławy ), Adam Mesjasz (O - Puszcza Niepołomice , Skra Częstochowa , ?), Germán Ruiz (P - ?), Hubert Sobol (N - Lech II Poznań), Bartłomiej Wdowik (P - Pogoń Szczecin, Raków Częstochowa, Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk)

Olimpia Grudziądz  
Przychodzą: Szymon Bartosik (P - Górnik Konin), José Embaló (N - Puszcza Niepołomice), Cyprian Maciejewski (P - Concordia Elbląg)

Odchodzą: Artem Filimonow (P - ?), Omran Haydary (N - Zagłębie Lubin, Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Lech Poznań), Bartosz Nowicki (P - Arka II Gdynia), Ivan Očenáš (O - ?), Florian Pfertzel (O - ?), Maciej Twarowski (N - ?)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Arkadiusz Maj (N - Stal Kraśnik), Mateusz Marzec (P - GKS Bełchatów), Szymon Mroczko (rezerwy)

Odchodzą: Kamil Wiktorski (O - ?)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Jarosław Czernysz (P - Polonia Bytom), Szymon Gwiazda (N - Wisłoka Dębica), Michal Klec (P - FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa), Adam Mesjasz (O - Odra Opole) , Daniel Rumin (N - GKS Katowice), Jakub Wojtaszek (P - Jutrzenka Giebułtów)

Odchodzą: José Embaló (N - Olimpia Grudziądz), Marcel Kotwica (P - Stal Rzeszów), Bartosz Widejko (O - ?), Mykyta Wowczenko (N - ?)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Mateusz Bondarenko (O - Skra Częstochowa), Merveille Fundambu (P - KTS Weszło Warszawa), Dominik Sokół (P - Elana Toruń), Damian Warchoł (P - Pelikan Łowicz), Kamil Mieszkowski (Legionovia II Legionowo)

Odchodzą: Bruno Luz (P - ?), Martin Klabník (O - Chojniczanka Chojnice ), Marcin Kluska (P - Legionovia Legionowo), Rafał Makowski (P - Śląsk Wrocław), Mateusz Michalski (P - Widzew Łódź), Patryk Winsztal (N - GKS Bełchatów)

Sandecja Nowy Sącz  
Przychodzą: Jakub Zych (P - rezerwy), Dominik Urban (rezerwy), Jakub Leśniak (rezerwy), Jan Kuźma (rezerwy), Kamil Palacz (rezerwy), Karol Matras (rezerwy), Konrad Kuzera (rezerwy), Konrad Mrózek (rezerwy), Patryk Orlof (rezerwy), Paweł Jarzębak (Poprad Muszyna), Piotr Bryja (rezerwy), Rafał Ciastoń (junior), Wiktor Żołądź (rezerwy), Wojciech Oleksy (rezerwy)

Odchodzą: Marcin Flis (P - GKS Tychy), Hubert Maślanka (P - Garbarnia Kraków, ?), Thiago (P - Cracovia)

Stal Mielec  
Przychodzą: Mateusz Bondarenko (O - Skra Częstochowa), Robert Dadok (P - Stal Stalowa Wola), Jarosław Fojut (O - Wisła Płock), Kamil Juraszek (O - ŁKS Łódź), Filip Piszczek (N - Cracovia), Kacper Sadłocha (N - RC Lens (j)) , Damian Skiba (P - rezerwy), Arkadiusz Słysz (B - KS Wiązownica), Rafał Strączek (B - Motor Lublin), Mateusz Załucki (O - rezerwy), Filip Bakowski (rezerwy), Paweł Sosiński (rezerwy), Piotr Kron (rezerwy)

Odchodzą: Josip Barišić (N - ?), Martin Dobrotka (O - FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa), Łukasz Janoszka (P - Ruch Chorzów), Seweryn Kiełpin (B - ?), Bartosz Nowak (P - Górnik Zabrze), Paweł Olszewski (O - Śląsk Wrocław, Jagiellonia Białystok), Josip Šoljić (P - Miedź Legnica), Kristijan Šoljić (O - Miedź Legnica)

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Mateusz Bondarenko (O - Skra Częstochowa), Rafał Parobczyk (P - Unia Skierniewice), Jakub Staszak (P - Górnik Konin), Jonatan Straus (O - Legionovia Legionowo), Michał Szczyrba (P - Warta Zawiercie), Eduards Tīdenbergs (FK Ventspils), Jakub Kanclerz (rezerwy), Richard Amaechi Johnson (brak klubu), Romāns Mickevičs (FK Ventspils), Vladislavs Kuzmins (FK Palanga)

Odchodzą: Szymon Rak (N - Hutnik Kraków), Dawid Rudnik (P - ?)

Warta Poznań  
Przychodzą: Jakub Apolinarski (P - Raków Częstochowa), Piotr Skrobosiński (O - Polonia Środa Wielkopolska), Mateusz Szczepaniak (P - Énossis Néon Paralimníou)

Odchodzą: Gracjan Jaroch (N - Wisła Płock), Krzysztof Kiklaisz (N - ?)

Wigry Suwałki  
Przychodzą: Denis Gojko (P - Piast Gliwice), Oskar Nowak (P - Błękitni Stargard), Johan Oremo (N - Halmstads BK), Mikołaj Wasilewski (P - Jagiellonia Białystok) , Stanisław Wawrzynowicz (P - Legionovia Legionowo), Kacper Wełniak (N - Legia II Warszawa), Mateusz Zając I (B - Hutnik Kraków)

Odchodzą: Oskar Furst (N - Znicz Biała Piska), Bartosz Gużewski (P - Znicz Biała Piska), Szymon Klepacki (O - ?), Kamil Sabiłło (N - KKS 1925 Kalisz)

Zagłębie Sosnowiec  
Przychodzą: Sebastian Kopeć (O - Concordia Elbląg), Damian Hałatek (rezerwy), Patryk Wiszniowski (rezerwy)

Odchodzą: Mateusz Bieniek (O - Piast Żmigród), Stanisław Biłeńkyj (N - Ruch Lwów), Rafał Grzelak (P - Korona Kielce), Michał Kieca (P - Skra Częstochowa), Kacper Radkowski (P - Royal Standard de Liège), Błażej Radwanek (P - Garbarnia Kraków), Dawid Ryndak (P - ?), Carl Stewart (P - Piast Żmigród)

 

Napisz do nas