[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 5 kwietnia 2020, 18:18:38

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
Przychodzą: Patryk Bryła (P - ŁKS Łódź), Adrian Chłoń (P - rezerwy), Marcin Grabowski (O - Wisła Kraków), Jakub Janczy (N - rezerwy), Tomasz Loska (B - Górnik Zabrze), Piotr Nowak (P - rezerwy), Daniel Pietraszkiewicz (P - Legionovia Legionowo), Feiz Shamsin (P - Nejmeh SC), Bruno Wacławek (P - Hetman Zamość), Andrzej Rutkiewicz (rezerwy), Tomasz Piotrowski (junior)

Odchodzą: Jacek Kiełb (P - Korona Kielce)

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Jakub Banach (B - Gedania Gdańsk), Aleksander Jagiełło (P - Piast Gliwice), Martin Klabník (O - Radomiak Radom), Marcin Kurs (O - Gwardia Koszalin), Jakub Letniowski (P - Radunia Stężyca), Maciej Spychała (P - Wisła Płock), Marcin Trojanowski (P - Kotwica Kołobrzeg), Kamil Wiktorski (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Zejdler (P - Widzew Łódź), Robert Ziętarski (P - Olimpia Grudziądz), Kacper Kasperowicz (rezerwy), Kacper Madej (junior)

Odchodzą: Toni Conejo (P - CD El Ejido 2012), Oskar Frygier (N - Grom Nowy Staw), Michal Obročník (P - FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa), Miłosz Przybecki (P - Resovia), Kamil Sylwestrzak (O - ?), Artur Szwoch (P - Borowiak Czersk), Wojciech Trochim (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Hubert Wołąkiewicz (O - Widzew Łódź), Paweł Zawistowski (P - Bytovia Bytów), Matic Žitko (O - ?), Mateusz Żukowski (N - Lechia II Gdańsk)

Chrobry Głogów  
Przychodzą: Maksymilian Banaszewski (P - Arka II Gdynia), Kamil Juraszek (O - ŁKS Łódź)

Odchodzą: Gerard Artigas (N - Lorca FC), Łukasz Góra (O - Stal Rzeszów)

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Przychodzą: Petr Galuška (P - MFK Karviná), Filip Karmański (P - Błękitni Stargard), Wojciech Łaski (P - Pniówek Pawłowice Śląskie), Michał Mydlarz (P - Legia II Warszawa), Mateusz Słodowy (O - Odra Wodzisław Śląski), Daniel Szczepan (N - Śląsk Wrocław)

Odchodzą: Rafał Adamek (P - Pniówek Pawłowice Śląskie), Dawid Chochulski (P - Odra Wodzisław Śląski), Mateusz Kurzanowski (B - Unia Dąbrowa Górnicza), Oskar Mazurkiewicz (P - Pniówek Pawłowice Śląskie), Marek Mróz (P - Piast Gliwice, Raków Częstochowa), Przemysław Pastuszak (O - Pniówek Pawłowice Śląskie), Jakub Wróbel (N - ŁKS Łódź), Adam Żak (N - Polonia Bytom)

GKS Bełchatów  
Przychodzą: Kacper Kondracki (P - rezerwy), Maciej Koziara (P - Miedź Legnica), Patryk Winsztal (N - Radomiak Radom), Przemysław Zdybowicz (N - Wisła Kraków), Jakub Chudzik (rezerwy), Jarosław Trzeboński (rezerwy), Jeremiasz Góralczyk (rezerwy), Kamil Mizera (rezerwy ), Michał Ciołkowski (rezerwy), Wiktor Korpas (rezerwy)

Odchodzą: Dawid Kocyła (N - Wisła Płock), Mateusz Marzec (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Mas (N - Cagliari Calcio), Karol Stanek (N - Piast Gliwice)

GKS Tychy  
Przychodzą: Szymon Bielusiak (O - rezerwy), Wilson Kamavuaka (P - brak klubu), Marcel Misztal (P - junior), Omar Monterde (P - Olimpia Grudziądz), Damian Nieśmiałowski (N - rezerwy), Abdelaye Diakité (Menemen Spor Kulübü), Arkadiusz Wolak (rezerwy), Kajetan Rutkowski (rezerwy), Kamil Kokoszka (rezerwy), Maciej Blach (rezerwy), Michał Paluch (rezerwy), Radosław Szafrański (junior)

Odchodzą: Marcin Kowalczyk (O - ?), Kacper Laskoś (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Damian Nieśmiałowski (N - ?), Carlos Peña (P - Correcaminos de la UAT), Paweł Szołtys (N - ?), Nikolas Wróblewski (N - Kotwica Kołobrzeg)

Miedź Legnica  
Przychodzą: Rafał Adamski (N - rezerwy), Adam Chrzanowski (O - Lechia Gdańsk), Kacper Kostorz (P - Legia Warszawa), Marcin Pietrowski (O - Piast Gliwice), Joan Román (P - Panetolikós GFS), Omar Santana (P - brak klubu), Josip Šoljić (P - Stal Mielec)

Odchodzą: Hubert Antkowiak (N - Resovia), Krzysztof Danielewicz (P - Warta Poznań), Maciej Koziara (P - GKS Bełchatów), Roko Mišlov (P - SV Horn), Henrik Ojamaa (P - Widzew Łódź), Marcin Warcholak (O - rezerwy)

Odra Opole  
Przychodzą: Jarosław Czernysz (P - Polonia Bytom), Witalij Fedotow (P - brak klubu), Adrian Gryszkiewicz (O - Górnik Zabrze), Konrad Kostrzycki (O - Ruch Zdzieszowice), Kacper Tabiś (P - GKS Katowice), Tobiasz Weinzettel (B - 1.FC Bocholt), Błażej Sapielak (junior), Kacper Pudlik (junior), Michał Jadeszko (junior), Natanael Wnuk (junior)

Odchodzą: Martin Adamec (P - Wigry Suwałki), Kacper Kołotyło (B - Wisła Puławy), Adam Mesjasz (O - Skra Częstochowa), Germán Ruiz (P - ?), Hubert Sobol (N - Lech II Poznań), Michał Sparwasser (N - MKS Kluczbork), Bartłomiej Wdowik (O - Jagiellonia Białystok)

Olimpia Grudziądz  
Przychodzą: Kacper Janiak (P - Lech II Poznań), José Embaló (N - Puszcza Niepołomice), Jakub Szczepaniak (O - junior), Marcin Szeibe (P - Manises CF), Łukasz Wiśniewski (B - rezerwy), Denis Rienkiewicz (rezerwy), Jakub Strzykowski (rezerwy)

Odchodzą: Artem Filimonow (P - ?), Omran Haydary (N - Lechia Gdańsk), Omar Monterde (P - GKS Tychy), Bartosz Nowicki (P - Znicz Pruszków), Ivan Očenáš (O - Pogoń Siedlce), Florian Pfertzel (O - Piast Żmigród), Maciej Twarowski (N - ?), Robert Ziętarski (P - Chojniczanka Chojnice)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Kamil Biliński (N - Riga FC), Adrian Gryszkiewicz (O - Górnik Zabrze), Mateusz Marzec (P - GKS Bełchatów), Szymon Mroczko (O - rezerwy), Dawid Kukuła (rezerwy), Michał Batelt (rezerwy)

Odchodzą: Kamil Wiktorski (O - Chojniczanka Chojnice)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Erik Čikoš (O - ŠK Slovan Bratysława B), Bartłomiej Eizenchart (P - Górnik Zabrze), Jan Goliński (O - Polonia Warszawa), Szymon Gwiazda (N - Wisłoka Dębica), Michal Klec (P - FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa), Lucjan Klisiewicz (N - junior), Jewhen Radionow (N - ŁKS Łódź), Krzysztof Wróblewski (B - junior), Norbert Uchacz (junior)

Odchodzą: Aleksander Drobot (P - Igloopol Dębica), José Embaló (N - Olimpia Grudziądz), Marcel Kotwica (P - Stal Rzeszów), Bartosz Widejko (O - ?), Mykyta Wowczenko (N - Chemik Police)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Marcin Budziński (P - Arka Gdynia), Merveille Fundambu (P - KTS Weszło Warszawa), Dante Leverock (O - Sligo Rovers FC), Cezary Miszta (B - Legia Warszawa), Dominik Sokół (P - Elana Toruń), Kamil Mieszkowski (Legionovia II Legionowo), Marcel Szymański (junior)

Odchodzą: Bruno Luz (P - Partizán Bardejov), Chams Faraji (O - ?), Martin Klabník (O - Chojniczanka Chojnice), Marcin Kluska (P - Legionovia Legionowo), Mateusz Kochalski (B - Legia II Warszawa), Adrian Nowosadko (P - RKS Radomsko), Patryk Winsztal (N - GKS Bełchatów)

Sandecja Nowy Sącz  
Przychodzą: Piotr Bryja (P - rezerwy), Jan Kuźma (P - rezerwy), Konrad Mrózek (B - rezerwy), Kamil Palacz (P - rezerwy), Dominik Urban (P - rezerwy), Jakub Zych (P - rezerwy), Wiktor Żołądź (P - rezerwy), Jakub Leśniak (rezerwy), Karol Matras (rezerwy), Konrad Kuzera (rezerwy), Patryk Orlof (rezerwy), Rafał Ciastoń (junior), Wojciech Oleksy (rezerwy)

Odchodzą: Bartłomiej Kasprzak (P - kontuzja), Hubert Maślanka (P - Podhale Nowy Targ), Thiago (P - Cracovia)

Stal Mielec  
Przychodzą: Jakub Bartosz (O - Wisła Kraków), Mateusz Chmielowiec (P - rezerwy), Robert Dadok (P - Stal Stalowa Wola), Maciej Domański (P - Raków Częstochowa), Jarosław Fojut (O - Wisła Płock), Bartłomiej Kiełbasa (N - rezerwy), Kacper Sadłocha (N - RC Lens (j)), Damian Skiba (P - rezerwy), Adrian Skrzyniak (O - rezerwy), Rafał Strączek (B - Motor Lublin), Jakub Wrąbel (B - Wisła Płock), Mateusz Załucki (O - rezerwy), Michał Żyro (N - Korona Kielce), Filip Bakowski (rezerwy), Paweł Sosiński (rezerwy), Piotr Kron (rezerwy)

Odchodzą: Josip Barišić (N - HNK Vukovar '91), Martin Dobrotka (O - Wigry Suwałki), Łukasz Janoszka (P - Ruch Chorzów), Seweryn Kiełpin (B - ?), Paweł Olszewski (O - Jagiellonia II Białystok), Bartosz Sobczyk (P - ?), Josip Šoljić (P - Miedź Legnica), Kristijan Šoljić (O - NK Špansko (Zagrzeb))

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Mateusz Bondarenko (O - Skra Częstochowa), Jurich Carolina (O - NAC (Breda) (ME)), Ņikita Kovaļonoks (N - Dinamo Ryga/Staicele), Vjačeslavs Kudrjavcevs (B - FK Ventspils), Skënder Loshi (P - SV TEC), Jakub Staszak (O - Górnik Konin), Jonatan Straus (O - Legionovia Legionowo), Serafin Szota (O - Wisła Kraków), Sam van Huffel (P - Koninklijke HFC), Jakub Kanclerz (rezerwy), Richard Amaechi Johnson (brak klubu)

Odchodzą: Patryk Baran (P - Hetman Zamość), Mateusz Cetnarski (P - FK Tukums 2000), Wojciech Dziemidowicz (O - Concordia Elbląg), Waldemar Gancarczyk (P - Sokół Ostróda), Paweł Głowacki (P - rezerwy), Sebastian Jarosz (P - rezerwy, ?), Jakub Jurczak (O - GKS Wikielec), Aleksander Kowalski (O - Kotwica Kołobrzeg), Karol Landowski (P - Lechia II Gdańsk), Bartłomiej Niedziela (P - rezerwy), Szymon Rak (N - Hutnik Kraków), Dawid Rudnik (P - Polonia Bytom), Maciej Serbintowicz (P - rezerwy), Michał Sobieski (B - Huragan Morąg), Hubert Szramka (P - rezerwy), Ołeh Tarasenko (O - FK Tukums 2000)

Warta Poznań  
Przychodzą: Jakub Apolinarski (P - Raków Częstochowa), Krzysztof Danielewicz (P - Miedź Legnica), Patryk Stępiński (O - Wisła Płock), Mateusz Szczepaniak (P - Énossis Néon Paralimníou), Filip Małek (junior), Leo Przybylak (junior)

Odchodzą: Adrian Cierpka (P - Górnik Łęczna), Wiktor Długosz (P - Korona II Kielce), Krzysztof Kiklaisz (N - kontuzja), Mateusz Kustosz (B - Luboński KS), Artur Marciniak (P - Lech II Poznań), Sebastian Olszewski (P - Kotwica Kołobrzeg), Kajetan Szmyt (P - Górnik Polkowice)

Wigry Suwałki  
Przychodzą: Martin Adamec (P - Odra Opole), Patryk Czułowski (P - Chełmianka Chełm), Martin Dobrotka (O - Stal Mielec), Denis Gojko (P - Piast Gliwice), Mohamed Loua (P - brak klubu), Adam Najem (P - Memphis 901 FC), Oskar Nowak (O - Błękitni Stargard), Johan Oremo (N - Halmstads BK), Mikołaj Wasilewski (P - Jagiellonia Białystok), Kacper Wełniak (N - Legia II Warszawa), Mateusz Zając I (B - Hutnik Kraków), Dominykas Valeckas (FK Vilnius), Sergio Llamas (Rovaniemen Palloseura)

Odchodzą: Abdoulaye Diallo (O - ?), Oskar Furst (P - Znicz Biała Piska), Bartosz Gużewski (P - Znicz Biała Piska), Joel Huertas (P - Górnik Zabrze), Szymon Klepacki (O - Ursus Warszawa), Bartosz Olszewski (O - Skra Częstochowa), Adrian Piekarski (O - Bytovia Bytów), Kamil Sabiłło (N - KKS 1925 Kalisz), Łukasz Sosnowski (O - ?)

Zagłębie Sosnowiec  
Przychodzą: Markas Beneta (O - JK Trans Narva), Nathan Kabasele (N - brak klubu), Kacper Łopata (O - Whitehawk FC), Miguel Quintais (P - brak klubu), Rubio (N - Cracovia), Bartosz Chęciński (rezerwy), Collins Tanor (?), Damian Hałatek (rezerwy), Emil Kłosek (rezerwy), Jakub Knap (rezerwy), Nikolas Korzeniecki (Chrobry II Głogów), Patryk Wiszniowski (rezerwy), Wiktor Zarzycki (rezerwy)

Odchodzą: Mateusz Bieniek (O - Piast Żmigród), Stanisław Biłeńkyj (N - Ruch Lwów), Michał Kieca (P - Skra Częstochowa), Płamen Kraczunow (O - Łokomotiw Sofia), Błażej Radwanek (P - Garbarnia Kraków), Carl Stewart (P - Piast Żmigród)

 

Napisz do nas