[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 26 stycznia 2021, 14:09:44

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Arka Gdynia  
Przychodzą: Christian Alemán (P - Guayaquil City FC), Fabian Hiszpański (P - KKS 1925 Kalisz), Haris Memić (O - Bytovia Bytów), Maciej Rosołek (N - Legia Warszawa), Paweł Sasin (O - Górnik Łęczna), Mateusz Stępień (P - rezerwy), Daniel Ściślak (P - Górnik Zabrze), Luis Valcarce (O - brak klubu), Krystian Faltyński (rezerwy)

Odchodzą: Bartosz Boniecki (P - Błękitni Stargard), Szymon Drewniak (P - Odra Opole, ?), Maciej Jankowski (P - Stal Mielec), Bartosz Kwiecień (O - Jagiellonia Białystok), Adam Marciniak (O - ŁKS Łódź), Mateusz Młyński (P - Wisła Kraków), Andrzej Witan (B - Olimpia Elbląg)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
Przychodzą: Wiktor Biedrzycki (O - Stomil Olsztyn), Sebastian Bonecki (P - Odra Opole), Sebastian Rugowski (N - Sokół Ostróda), Marcel Vasiľ (P - ROW 1964 Rybnik), Krzysztof Wrzosek (P - Wisłoka Dębica), Jakub Banasik (rezerwy)

Odchodzą: Jonathan de Amo (O - Stal Mielec), Patrik Mišák (P - Zagłębie Sosnowiec), Michał Orzechowski (P - Wigry Suwałki)

Chrobry Głogów  
Przychodzą: Przemysław Siudak (N - rezerwy), Olaf Zygmunt (rezerwy)

Odchodzą: Jarosław Ratajczak (O - Górnik Polkowice)

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Przychodzą: Aleksander Komor (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Niewiadomski (O - Lech Poznań), Mikołaj Reclaf (B - Sportis Łochowo) , Jakub Maciejowski (junior)

Odchodzą: Łukasz Gajda (P - Zagłębie II Lubin, ?), Wojciech Łaski (P - ?), Michał Mydlarz (P - ?), Leonid Otczenaszenko (B - GKS Bełchatów), Michał Rutkowski (O - Garbarnia Kraków), Patryk Skórecki (P - ?), Dominik Sokół (P - Radomiak Radom), Michał Zabielski (O - ?)

GKS Bełchatów  
Przychodzą: Bartosz Bartkowiak (P - Miedź Legnica), Wiktor Gasztyk (B - Ruch Chorzów), Mikołaj Grzelak (O - powrót po kontuzji), Maciej Koziara (P - Miedź II Legnica), Kajetan Kunka (O - Rozwój Katowice), Filip Laskowski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Leszczyński (B - Concordia Elbląg), Leonid Otczenaszenko (B - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Marcin Ryszka (P - powrót po kontuzji), Kacper Sionkowski (N - rezerwy), Jakub Staszak (O - Stomil Olsztyn), Bartosz Kołodziejczyk (rezerwy), Bartosz Pawlak (junior), Hubert Jakubiec (rezerwy)

Odchodzą: Dawid Błanik (P - Sandecja Nowy Sącz), Bartłomiej Eizenchart (P - Górnik Zabrze), Paweł Lenarcik (B - Miedź Legnica), Bartłomiej Lisowski (O - ?), Patryk Makuch (P - Miedź Legnica), Seweryn Michalski (O - Wieczysta Kraków), Piotr Skrobosiński (O - Polonia Środa Wielkopolska), Jakub Witek (P - Wisła Płock), Przemysław Zdybowicz (N - Wisła Kraków)

GKS Tychy  
Przychodzą: Kamil Kargulewicz (P - Siarka Tarnobrzeg), Maciej Mańka (O - powrót po kontuzji), Wiktor Żytek (P - Puszcza Niepołomice), Artur Sip (rezerwy), Bartosz Zarębski (rezerwy), Dorian Orliński (rezerwy), Miłosz Pawlusiński (rezerwy), Natan Dzięgielewski (rezerwy), Oliver Nowak (rezerwy)

Odchodzą: Jan Biegański (P - Lechia Gdańsk)

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Łukasz Broź (O - brak klubu) , Aleksander Jagiełło (P - Piast II Gliwice), Dawid Tkacz (rezerwy), Dorian Bronowicki (junior), Jakub Latała (rezerwy), Kacper Kocyła (rezerwy), Kamil Duda (rezerwy), Szymon Zabłotny (junior)

Odchodzą: Patryk Rojek (B - Orlęta Radzyń Podlaski ), Paweł Sasin (O - Arka Gdynia), Jakub Zagórski (O - ?)

Korona Kielce  
Przychodzą: Amarildo Balotelli (N - ŁKS Łagów), Filipe Oliveira (P - UD Vilafranquense), Rafał Kobryń (O - Lechia Gdańsk), Jakub Konstantyn (P - rezerwy), Marko Pervan (P - NK Široki Brijeg), Jakub Rybus (N - rezerwy), Miłosz Strzeboński (P - rezerwy), Radosław Turek (P - rezerwy), Kubilay Yılmaz (N - Menemenspor Kulübü), Marcel Zapytowski (B - Resovia) , Mario Zebić (P - NK Tabor (Sežana)), Adrian Bielka (Escola Varsovia Warszawa (j)), Hubert Zwoźny (rezerwy)

Odchodzą: Piotr Basiuk (P - ?), Mateusz Cetnarski (P - ?), Wiktor Długosz (P - Raków Częstochowa), Jakub Górski (P - Garbarnia Kraków), Iwo Kaczmarski (P - Raków Częstochowa), Mateusz Sowiński (N - Wigry Suwałki)

ŁKS Łódź  
Przychodzą: Piotr Janczukowicz (P - Olimpia Grudziądz), Michał Karlikowski (O - rezerwy), Oskar Koprowski (O - rezerwy), Mateusz Maćkowiak (O - Śląsk Wrocław), Adam Marciniak (O - Arka Gdynia), Maciej Radaszkiewicz (N - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Mikkel Rygaard (P - FC Nordsjælland), Aleksander Ślęzak (O - rezerwy), Marcel Wszołek (P - powrót po kontuzji), Tomasz Górecki (rezerwy)

Odchodzą: Tadej Vidmajer (O - ?)

Miedź Legnica  
Przychodzą: Piotr Azikiewicz (P - Górnik Polkowice), Mateusz Kaczmarek (P - Raków Częstochowa), Paweł Lenarcik (B - GKS Bełchatów), Patryk Makuch (P - GKS Bełchatów), Michał Pojasek (O - rezerwy), Damian Maksymowicz (Calcio Desenzano Calvina), Korneliusz Karolczak (rezerwy)

Odchodzą: Rafał Adamski (N - Zagłębie II Lubin), Bartosz Bartkowiak (P - GKS Bełchatów), Aboubacar Condé (P - Stal Stalowa Wola), Krzysztof Danielewicz (P - ? ), Carlos Heredia (P - ?), Mateusz Hewelt (B - Trelleborgs FF ), Božo Musa (O - rezerwy), David Panka (P - ?), Jan Szpaderski (B - Radomiak Radom)

Odra Opole  
Przychodzą: Szymon Drewniak (P - Arka Gdynia), Mateusz Maćkowiak (O - Śląsk Wrocław), Adam Żak (N - Polonia Bytom), Antoni Klimek (rezerwy)

Odchodzą: Sebastian Bonecki (P - Górnik Zabrze, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Śląsk Wrocław), Jakub Czajkowski (P - Sokół Ostróda), Kacper Pudlik (P - MKS Kluczbork), Tobiasz Weinzettel (B - Błękitni Stargard)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Jakub Banach (O - Stal Brzeg), Łukasz Dynel (P - KS Kutno), Sebastian Górski (O - Lechia Zielona Góra), Ivan Hladík (O - Sūduva Marijampolė) , Arkadiusz Kasia (P - KS Wiązownica), Szymon Kobusiński (N - Lechia Zielona Góra), Maciej Kołoczek (N - Wisła Sandomierz), Marcel Pięczek (P - Widzew Łódź), Paweł Uliczny (P - Avia Świdnik), Owen Edosomwan (Izolator Boguchwała)

Odchodzą: Mateusz Skrzypczak (P - Stomil Olsztyn), Wiktor Żytek (P - GKS Tychy)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Michał Kopczyński (P - Warta Poznań), Filip Majchrowicz (B - Cracovia II), Rafał Makowski (P - Śląsk Wrocław), Dominik Sokół (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Jan Szpaderski (B - Miedź Legnica), Dominik Banach (Opolanin Opole Lubelskie), Dominik Paradowski (Delta Warszawa (j)), Filip Głowala (Delta Warszawa (j)), Kacper Pankowski (junior), Mamadu Candé (brak klubu) , Patryk Wołczyński (rezerwy), Wiktor Bogacz (Delta Warszawa (j))

Odchodzą: Milan Kvocera (N - MFK Dukla Bańska Bystrzyca), Jakub Nowakowski (P - Bytovia Bytów)

Resovia  
Przychodzą: Kamil Antonik (P - Zagłębie Sosnowiec), Karol Dybowski (B - Piast II Gliwice), Bartosz Jaroch (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Nemanja Marković (O - FK Železničar (Pančevo)), Oliver Podhorin (O - FC Nitra), Kamil Słaby (O - powrót po kontuzji), Josip Šoljić (P - Wigry Suwałki), Szymon Szymański (P - Rekord Bielsko-Biała), Jakub Wróbel (N - Stal Mielec)

Odchodzą: Przemysław Brychlik (N - Polonia Środa Wielkopolska), Wojciech Daniel (B - ?), Maksymilian Hebel (P - ?), Mateusz Kantor (O - Korona Rzeszów), Simon Loshi (O - Feronikeli Drenas ), Grzegorz Płatek (P - Olimpia Grudziądz ), Dawid Rogalski (N - ?), Marcel Zapytowski (B - Korona Kielce )

Sandecja Nowy Sącz  
Przychodzą: Dawid Błanik (P - GKS Bełchatów), Marcin Przybylski (P - Foto-Higiena Gać), Sebastian Wąchała (N - Poprad Muszyna), Arkadiusz Orzeł (junior), Maksymilian Dzięgiel (sc Heerenveen (j)), Péter Varga (MŠK Púchov), Samuel Gladiš (1.FC Tatran Prešov), Sebastian Adamczyk (Lubań Tylmanowa)

Odchodzą: Artem Dudik (N - ?), Miłosz Kałahur (O - ?), Wojciech Kamiński (P - Piast Gliwice), Maciej Korzym (N - Poprad Muszyna), Paweł Mandrysz (P - ?), Kamil Palacz (P - Podhale Nowy Targ), Damir Šovšić (P - ?)

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Jakub Mosakowski (O - Błękitni Stargard), Mateusz Skrzypczak (P - Puszcza Niepołomice), Filip Szabaciuk (O - Podlasie Biała Podlaska), Adrian Szczutowski (N - Wisła Płock), Krystian Żelisko (N - Lewart Lubartów), Hubert Świder (rezerwy), Kamil Dajnowski (Polonia Lidzbark Warmiński), Mateusz Jońca (Granica Kętrzyn)

Odchodzą: Wiktor Biedrzycki (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Sebastian Jarosz (P - rezerwy), Ņikita Kovaļonoks (N - Noah Jūrmala, rezerwy), Grzegorz Lech (P - koniec kariery), Skënder Loshi (P - rezerwy), Hubert Sadowski (O - Skra Częstochowa ), Maciej Serbintowicz (P - Sokół Ostróda), Jakub Staszak (O - GKS Bełchatów), Serafin Szota (O - Wisła Kraków), Jacek Troshupa (B - rezerwy), Ingo van Weert (O - rezerwy)

Widzew Łódź  
Przychodzą: Krystian Białas (N - Pelikan Łowicz), Mateusz Bienias (O - Drukarz Warszawa), Szymon Czajor (B - Fleetwood Town FC), Bartosz Guzdek (N - Rekord Bielsko-Biała), Konrad Handzlik (P - Warta Poznań), Michał Leszczyński (B - Concordia Elbląg), Mateusz Maćkowiak (O - Śląsk Wrocław), Piotr Samiec-Talar (N - Śląsk Wrocław), Paweł Tomczyk (N - Stal Mielec), Kamil Wielgus (P - KS Kutno) , Jakub Wrąbel (B - Wisła Płock), Artemijus Tutyškinas (Escola Varsovia Warszawa), Cezary Polak (Escola Varsovia Warszawa), Dawid Owczarek (rezerwy), Edgar Morais (Nybergsund IL-Trysil), Igor Drapiński (UKS SMS Łódź), Jakub Mamełka (rezerwy) , Mario Babić (NK Tabor (Sežana)), Mateusz Malec (rezerwy), Patryk Pytlewski (Escola Varsovia Warszawa) , Thoma Frick (Watra Białka Tatrzańska)

Odchodzą: Daniel Mąka (P - rezerwy), Henrik Ojamaa (P - FC Flora Tallin), Wojciech Pawłowski (B - rezerwy ), Marcel Pięczek (P - Puszcza Niepołomice), Sebastian Rudol (O - ?)

Zagłębie Sosnowiec  
Przychodzą: Maciej Ambrosiewicz (P - Wisła Płock), Mateusz Bieniek (O - Skra Częstochowa), Szymon Frankowski (B - GKS Katowice), Michał Góral (N - powrót po kontuzji), Sebastian Kopeć (O - rezerwy), Daniel Łukaszczyk (P - Ruch Wysokie Mazowieckie), Patrik Mišák (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Genís Montolio (O - brak klubu), Vamara Sanogo (N - powrót po kontuzji), Wojciech Słomka (P - Skra Częstochowa), Szymon Sobczak (N - Jagiellonia Białystok), Wojciech Szumilas (P - Wisła Płock), Dawid Więckowski (O - Korona II Kielce), Igor Dziedzic (rezerwy), Mikołaj Grochala (rezerwy)

Odchodzą: Kamil Antonik (P - Resovia), Markas Beneta (O - Sūduva Marijampolė), Mateusz Grudziński (P - Legia II Warszawa, Znicz Pruszków), Michał Kieca (P - Bytovia Bytów, ?), Patryk Małecki (P - ?), Martim Maia (P - ?), Patryk Mularczyk (P - Wigry Suwałki), Olaf Nowak (N - Chojniczanka Chojnice), Quentin Seedorf (O - ?)

 

Napisz do nas