[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 28 września 2021, 22:11:31

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Arka Gdynia  
Przychodzą: Christian Alemán (P - Guayaquil City FC), Fabian Hiszpański (P - KKS 1925 Kalisz), Jan Hošek (O - FK Teplice), Haris Memić (O - Bytovia Bytów), Bartosz Przybysz (B - Olimpia Elbląg), Maciej Rosołek (N - Legia Warszawa), Paweł Sasin (O - Górnik Łęczna), Mateusz Stępień (P - rezerwy), Luis Valcarce (O - brak klubu), Jakub Wilczyński (N - powrót po kontuzji), Łukasz Wolsztyński (P - Górnik Zabrze), Krystian Faltyński (rezerwy)

Odchodzą: Bartosz Boniecki (P - Błękitni Stargard), Szymon Drewniak (P - Odra Opole), Maciej Jankowski (P - Stal Mielec), Bartosz Kwiecień (O - Jagiellonia Białystok), Adam Marciniak (O - ŁKS Łódź), Michał Molenda (B - KKS 1925 Kalisz), Łukasz Soszyński (P - Sokół Ostróda), Jakub Wawszczyk (O - ?), Andrzej Witan (B - Olimpia Elbląg)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
Przychodzą: Wiktor Biedrzycki (O - Stomil Olsztyn), Sebastian Bonecki (P - Odra Opole), Kacper Janiak (P - Olimpia Grudziądz), Marcel Vasiľ (P - ROW 1964 Rybnik), Adrian Surówka (rezerwy), Daniel Ptak (rezerwy), Jakub Banasik (rezerwy)

Odchodzą: Jonathan de Amo (O - Stal Mielec), Patrik Mišák (P - Zagłębie Sosnowiec), Michał Orzechowski (P - Wigry Suwałki), Damian Pawelski (B - Jutrzenka Giebułtów)

Chrobry Głogów  
Przychodzą: Mavroudís Bougaḯdis (O - PAO Koufalíon), Dominik Dziąbek (P - Hutnik Szczecin), Wiktor Kobiela (P - rezerwy), Rafał Leszczyński (B - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Nikodem Niski (O - Legia Warszawa), Przemysław Siudak (N - rezerwy), Marcin Szeibe (P - GKS Bełchatów), Olaf Zygmunt (rezerwy), Wiktor Wawrzyniak (rezerwy)

Odchodzą: Adam Antochów (P - Wisła Sandomierz), Jarosław Ratajczak (O - Górnik Polkowice)

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Przychodzą: Jarosław Baranśkyj (P - ROW 1964 Rybnik), Aleksander Komor (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Niewiadomski (O - Lech Poznań), Mikołaj Reclaf (B - Sportis Łochowo), Konrad Sieracki (P - powrót po kontuzji), Filip Moiczek (junior), Jakub Maciejowski (junior), Jakub Szczepanik (junior)

Odchodzą: Łukasz Gajda (P - ROW 1964 Rybnik), Wojciech Łaski (P - Pniówek Pawłowice), Michał Mydlarz (P - ŁKS Łagów), Leonid Otczenaszenko (B - GKS Bełchatów), Michał Rutkowski (O - Garbarnia Kraków), Patryk Skórecki (P - ?), Dominik Sokół (P - Radomiak Radom), Adam Wolniewicz (O - kontuzja), Michał Zabielski (O - ?)

GKS Bełchatów  
Przychodzą: Mateusz Bartków (O - Puszcza Niepołomice), Mikołaj Grzelak (O - powrót po kontuzji), Maciej Koziara (P - Miedź II Legnica), Kajetan Kunka (O - Rozwój Katowice), Filip Laskowski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Leonid Otczenaszenko (B - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Marcin Ryszka (P - powrót po kontuzji), Valērijs Šabala (N - Viitorul Constanța), Kacper Sionkowski (N - rezerwy), Jakub Staszak (O - Stomil Olsztyn), Sebastian Zalepa (O - Resovia), Bartosz Żurek (P - Puszcza Niepołomice), Bartosz Kołodziejczyk (rezerwy), Bartosz Pawlak (junior), Hubert Jakubiec (rezerwy), Nichita Moțpan (CSF Bălți), Oskar Przywara (rezerwy)

Odchodzą: Dawid Błanik (P - Sandecja Nowy Sącz), Bartłomiej Eizenchart (P - Górnik Zabrze), Paweł Lenarcik (B - Miedź Legnica), Bartłomiej Lisowski (O - Pelikan Łowicz), Patryk Makuch (P - Miedź Legnica), Damian Michalak (P - KS Kutno), Seweryn Michalski (O - Wieczysta Kraków), Arkadiusz Najemski (O - Motor Lublin), Piotr Skrobosiński (O - Polonia Środa Wielkopolska), Marcin Szeibe (P - Chrobry Głogów), Jakub Witek (P - Wisła Płock), Łukasz Wroński (P - kontuzja), Przemysław Zdybowicz (N - Resovia)

GKS Tychy  
Przychodzą: Natan Dzięgielewski (P - rezerwy), Kamil Kargulewicz (P - Siarka Tarnobrzeg), Maciej Mańka (O - powrót po kontuzji), Dorian Orliński (P - rezerwy), Miłosz Pawlusiński (P - rezerwy), Artur Sip (B - rezerwy), Bartosz Zarębski (O - rezerwy), Wiktor Żytek (P - Puszcza Niepołomice), Oliver Nowak (rezerwy)

Odchodzą: Jan Biegański (P - Lechia Gdańsk), Anatolij Kozłenko (O - Ruch Chorzów)

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Kamil Duda (O - rezerwy), Aleksander Jagiełło (P - Piast II Gliwice), Michał Mak (P - Wisła Kraków), Gabriel Matei (O - Argeș Piteszti), Dawid Tkacz (P - rezerwy), Dorian Bronowicki (junior), Jakub Latała (rezerwy), Kacper Kocyła (rezerwy), Szymon Zabłotny (junior)

Odchodzą: Patryk Rojek (B - Orlęta Radzyń Podlaski), Paweł Sasin (O - Arka Gdynia), Karol Turek (O - Sokół Ostróda), Jakub Zagórski (O - ?)

Korona Kielce  
Przychodzą: Adrian Bielka (P - Escola Varsovia Warszawa (j)), Filipe Oliveira (P - UD Vilafranquense), Rafał Kobryń (O - Lechia Gdańsk), Jakub Konstantyn (P - rezerwy), Jakub Łukowski (P - Miedź Legnica), Marko Pervan (P - NK Široki Brijeg), Jakub Rybus (N - rezerwy), Miłosz Strzeboński (P - rezerwy), Marcin Szpakowski (P - Śląsk Wrocław), Radosław Turek (O - rezerwy), Kubilay Yılmaz (N - Menemenspor Kulübü), Marcel Zapytowski (B - Resovia), Mario Zebić (P - NK Tabor (Sežana)), Hubert Zwoźny (rezerwy)

Odchodzą: Piotr Basiuk (P - RKS Radomsko), Mateusz Cetnarski (P - Pili Pili DB Jambiani FC), Wiktor Długosz (P - Raków Częstochowa), Maciej Firlej (N - Znicz Pruszków), Jakub Górski (P - Garbarnia Kraków), Rafał Grzelak (P - Wigry Suwałki), Iwo Kaczmarski (P - Raków Częstochowa), Mateusz Sowiński (N - Wigry Suwałki), Themistoklís Tzimópoulos (O - APO Levadiakós)

ŁKS Łódź  
Przychodzą: Maciej Dampc (O - Sokół Ostróda), Piotr Janczukowicz (P - Olimpia Grudziądz), Michał Karlikowski (O - rezerwy), Oskar Koprowski (O - rezerwy), Adam Marciniak (O - Arka Gdynia), Maciej Radaszkiewicz (N - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Ricardinho (N - Khor Fakkan Club), Mikkel Rygaard (P - FC Nordsjælland), Aleksander Ślęzak (O - rezerwy), Marcel Wszołek (P - powrót po kontuzji), Tomasz Górecki (rezerwy)

Odchodzą: Daniel Celea (O - Chindia Târgoviște), Samu Corral (N - kontuzja), Tadej Vidmajer (O - ?)

Miedź Legnica  
Przychodzą: Kacper Andrzejewski (O - Lech Poznań), Piotr Azikiewicz (P - Górnik Polkowice), Byron Burgering (P - Sportlust '46), Mateusz Kaczmarek (P - Raków Częstochowa), Korneliusz Karolczak (P - rezerwy), Paweł Lenarcik (B - GKS Bełchatów), Alan Madaliński (B - junior), Patryk Makuch (P - GKS Bełchatów), Michał Pojasek (O - rezerwy)

Odchodzą: Rafał Adamski (N - Zagłębie II Lubin), Bartosz Bartkowiak (P - Polonia Środa Wielkopolska), Aboubacar Condé (P - Stal Stalowa Wola), Krzysztof Danielewicz (P - Pogoń Siedlce), Carlos Heredia (P - Delfines del Este FC), Jakub Łukowski (P - Korona Kielce), Božo Musa (O - NK Široki Brijeg), David Panka (P - Sporting Kansas City II), Jan Szpaderski (B - Radomiak Radom)

Odra Opole  
Przychodzą: Szymon Drewniak (P - Arka Gdynia), Antoni Klimek (P - rezerwy), Adam Żak (N - Polonia Bytom), Antoni Klimek (rezerwy)

Odchodzą: Sebastian Bonecki (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Jakub Czajkowski (P - Sokół Ostróda), Kacper Pudlik (P - MKS Kluczbork), Tobiasz Weinzettel (B - Błękitni Stargard)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Jakub Banach (O - Stal Brzeg), Jakub Belski (P - rezerwy), Kacper Cichoń (P - Pogoń II Szczecin), Łukasz Dynel (P - KS Kutno), Kamil Gałka (O - rezerwy), Sebastian Górski (O - Lechia Zielona Góra), Ivan Hladík (O - Sūduva Marijampolė), Arkadiusz Kasia (P - KS Wiązownica), Szymon Kobusiński (N - Lechia Zielona Góra), Tomasz Mucha (P - Czarni Połaniec), Marcel Pięczek (P - Widzew Łódź), Kacper Stokłosa (N - junior), Daniel Wolak (P - rezerwy), Mateusz Wyjadłowski (P - Jagiellonia Białystok), Edgaras Žarskis (O - Spartaks Jūrmala)

Odchodzą: Mateusz Bartków (O - GKS Bełchatów), Lucjan Klisiewicz (N - Skra Częstochowa), Mateusz Skrzypczak (P - Stomil Olsztyn), Michał Zając (O - KS Wiązownica), Bartosz Żurek (P - GKS Bełchatów), Wiktor Żytek (P - GKS Tychy)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Dawid Abramowicz (O - Wisła Kraków), Amâncio Fortes (P - RD Águeda), Dominik Banach (P - Opolanin Opole Lubelskie), Filipe Nascimento (P - brak klubu), Filip Majchrowicz (B - Cracovia II), Mamadu Candé (O - brak klubu), Patryk Mikita (N - powrót po kontuzji), Raphael Rossi (O - FC Sion), Rok Sirk (N - Zagłębie Lubin), Dominik Sokół (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Jan Szpaderski (B - Miedź Legnica), Kacper Pankowski (junior), Patryk Wołczyński (rezerwy), Rúben Ferreira (brak klubu)

Odchodzą: Alain Ebwelle (P - Kotkan Työväen Palloilijat), Mateusz Kryczka (B - Ursus Warszawa), Milan Kvocera (N - MFK Dukla Bańska Bystrzyca), Mateusz Lewandowski (O - Wisła II Płock), Jakub Nowakowski (P - Bytovia Bytów), Wiktor Pajączek (B - Proch Pionki), Karol Podliński (N - Zagłębie Lubin), Dominik Stępień (P - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Łukasz Wiech (O - Wisła Puławy)

Resovia  
Przychodzą: Kamil Antonik (P - Zagłębie Sosnowiec), Karol Dybowski (B - Piast II Gliwice), Bartosz Jaroch (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Nemanja Marković (O - FK Železničar (Pančevo)), Oliver Podhorin (O - FC Nitra), Kamil Słaby (O - powrót po kontuzji), Josip Šoljić (P - Wigry Suwałki), Sebastian Usarz (N - rezerwy), Jakub Wróbel (N - Stal Mielec), Przemysław Zdybowicz (N - GKS Bełchatów), Albert Olko (rezerwy), Bartłomiej Fluda (rezerwy), Bartosz Szymański (rezerwy), Igor Wódz (rezerwy), Kacper Kojder (rezerwy), Karol Cholewa (rezerwy), Kuba Wolański (rezerwy), Łukasz Ostrowski (junior), Marcin Kumorek (rezerwy), Michał Sitek (rezerwy)

Odchodzą: Przemysław Brychlik (N - Polonia Środa Wielkopolska), Wojciech Daniel (B - ?), Adrian Dziubiński (P - rezerwy), Maksymilian Hebel (P - ?), Mateusz Kantor (O - Korona Rzeszów), Simon Loshi (O - Feronikeli Drenas), Grzegorz Płatek (P - Olimpia Grudziądz), Dawid Rogalski (N - ?), Sebastian Zalepa (O - GKS Bełchatów), Marcel Zapytowski (B - Korona Kielce)

Sandecja Nowy Sącz  
Przychodzą: Dawid Błanik (P - GKS Bełchatów), Maksymilian Dzięgiel (O - brak klubu), Armand Ella (P - Mashʼal Muborak), Wojciech Hajda (P - Górnik Zabrze), Igor Maślanka (P - junior), Robert Prochownik (N - Widzew Łódź), Jakub Zych (P - powrót po kontuzji), Arkadiusz Orzeł (junior), Dawid Salamon (junior), Jakub Urlik (junior), Kacper Kołodziej (junior), Sebastian Adamczyk (Lubań Tylmanowa), Vinícius (?), Wojciech Oleksy (junior)

Odchodzą: Artem Dudik (N - Ahrobiznes Wołoczyska), Miłosz Kałahur (O - ?), Wojciech Kamiński (P - Wigry Suwałki), Maciej Korzym (N - Poprad Muszyna), Jakub Leśniak (O - Barciczanka Barcice), Paweł Mandrysz (P - Polonia Środa Wielkopolska), Kamil Palacz (P - Podhale Nowy Targ)

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Kamil Dajnowski (P - Polonia Lidzbark Warmiński), Bartosz Florek (N - rezerwy), Mateusz Jońca (O - Granica Kętrzyn), Michał Leszczyński (B - Concordia Elbląg), Jakub Mosakowski (O - Błękitni Stargard), Jakub Mysiorski (N - Cracovia II), Mateusz Skrzypczak (P - Puszcza Niepołomice), Filip Szabaciuk (O - Podlasie Biała Podlaska), Adrian Szczutowski (N - Wisła Płock), Hubert Świder (rezerwy), Michał Żukowski (?)

Odchodzą: Wiktor Biedrzycki (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Sebastian Jarosz (P - Znicz Biała Piska), Ņikita Kovaļonoks (N - Noah Jūrmala, rezerwy), Vjačeslavs Kudrjavcevs (B - Widzew Łódź), Grzegorz Lech (P - koniec kariery), Skënder Loshi (P - ?), Hubert Sadowski (O - Skra Częstochowa), Maciej Serbintowicz (P - GKS Wikielec), Jakub Staszak (O - GKS Bełchatów), Serafin Szota (O - Wisła Kraków), Ingo van Weert (O - Kotkan Työväen Palloilijat)

Widzew Łódź  
Przychodzą: Caique (O - Olimpia Grudziądz), Kacper Gach (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marek Hanousek (P - MFK Karviná), Vjačeslavs Kudrjavcevs (B - Stomil Olsztyn), Dawid Owczarek (O - rezerwy), Piotr Samiec-Talar (N - Śląsk Wrocław), Paweł Tomczyk (N - Stal Mielec), Jakub Wrąbel (B - Wisła Płock), Jakub Mamełka (rezerwy), Konrad Cieślak (rezerwy), Mateusz Malec (rezerwy)

Odchodzą: Przemysław Kita (N - kontuzja), Daniel Mąka (P - rezerwy), Henrik Ojamaa (P - FC Flora Tallin), Wojciech Pawłowski (B - rezerwy), Marcel Pięczek (P - Puszcza Niepołomice), Robert Prochownik (N - Sandecja Nowy Sącz)

Zagłębie Sosnowiec  
Przychodzą: Maciej Ambrosiewicz (P - Wisła Płock), Szymon Frankowski (B - GKS Katowice), Michał Góral (N - powrót po kontuzji), Sebastian Kopeć (O - rezerwy), Daniel Łukaszczyk (P - Ruch Wysokie Mazowieckie), Mateusz Machała (O - RKS Grodziec (Będzin)), Michał Masłowski (P - brak klubu), Patrik Mišák (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Patryk Mociak (O - rezerwy), Genís Montolio (O - brak klubu), Marcin Pisarek (P - rezerwy), Szymon Sobczak (N - Jagiellonia Białystok), Adrian Troć (P - rezerwy), Igor Dziedzic (rezerwy), Mikołaj Grochala (rezerwy)

Odchodzą: Kamil Antonik (P - Resovia), Markas Beneta (O - Sūduva Marijampolė), Kacper Chorążka (B - AS Omónia Lefkossías), Mateusz Grudziński (O - Znicz Pruszków), Michał Kieca (P - Bytovia Bytów), Patryk Małecki (P - Radunia Stężyca, ?), Martim Maia (P - ?), Patryk Mularczyk (P - Wigry Suwałki), Olaf Nowak (N - Chojniczanka Chojnice), Jakub Sangowski (P - Cagliari Calcio (ME)), Quentin Seedorf (O - ?)

 

Napisz do nas