[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 28 stycznia 2022, 23:40:43

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Konrad Formela (P - KTS-K Luzino), Mateusz Koniuszy (P - Hamilton United), David Niepsuj (O - brak klubu), Daniel Ściślak (P - FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa), Czesław Raburski (rezerwy), Jakub Lepak (rezerwy), Jędrzej Osowski (rezerwy), Kacper Sztuka (rezerwy), Karol Kowalik (junior)

Odchodzą: Jakub Banach (B - Bałtyk Koszalin), Kamil Broda (B - Wisła Kraków), Szymon Emche (P - Świt Skolwin (Szczecin)), Maciej Kona (P - Wisła Puławy), Kacper Madej (P - Legia II Warszawa), Kamil Orlik (P - rezerwy, ŁKS Łagów, ?), Adrian Rakowski (P - LKS Goczałkowice Zdrój, ?), Mateusz Tomaszewski (O - Tomasovia Tomaszów Lubelski)

Garbarnia Kraków  
Przychodzą: Mikołaj Jeż (P - Jutrzenka Giebułtów), Kacper Rogoziński (N - Wisła Płock), Damian Szuta (N - Tomasovia Tomaszów Lubelski), Hubert Urbański (P - Wieczysta Kraków), Bartłomiej Gruszkowski (rezerwy), Damian Derenda (rezerwy), Jacek Smyrak (rezerwy), Karol Włodarski (rezerwy), Mateusz Bartusik (Górnik II Zabrze), Szymon Gołąb (junior)

Odchodzą: Kacper Laskoś (P - ?), Mateusz Małek (P - ?), Szymon Pająk (O - ?), Mateusz Surma (O - Wisłoka Dębica)

GKS Bełchatów  
Przychodzą: Jeremiasz Góralczyk (P - rezerwy), Szymon Lewicki (N - Stomil Olsztyn), Kamil Niewiadomski (O - Miedź Legnica), Nikodem Niski (O - Legia II Warszawa), Jakub Nowakowski (P - Radomiak Radom), Michał Pojasek (O - Miedź Legnica), Robert Prochownik (N - Sandecja Nowy Sącz), Dariusz Szczerbal (B - Elana Toruń), Vinícius Veneranda (P - Miedź II Legnica), Ņikita Bērenfelds (Spartaks Jūrmala), Adriano Corro (?), Alexander Zaleczny (Madonna University Crusaders), Igor Dudariew (Gudja United FC), Mateusz Kaflowski (rezerwy)

Odchodzą: Adam Dobosz (P - ?), Mikołaj Gabor (P - Unia Janikowo), Mikołaj Grzelak (O - ?), Hubert Jakubiec (P - Omega Kleszczów), Mateusz Kempski (N - Omega Kleszczów), Martin Klabník (O - FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa), Kewin Komar (B - Puszcza Niepołomice), Rafał Kujawa (N - ?), Oskar Przywara (P - Omega Kleszczów), Jewhen Radionow (N - ?)

Hutnik Kraków  
Przychodzą: Kacper Andrzejewski (O - Miedź Legnica), Krystian Bartoszek (B - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Filip Becht (O - Widzew Łódź) , Elorhan (P - brak klubu), Filip Handzlik (P - Wisła Sandomierz), Damian Korczyk (O - Wieczysta Kraków), Norbert Leśniak (O - MKS Kluczbork), Jarosław Lis (P - Sokół Sieniawa), Mateusz Lusiusz (O - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza), Mateusz Ogrodowski (O - Warta Gorzów Wielkopolski), Mateusz Ozimek (P - ŁKS Łagów), Łukasz Skrzypek (P - Słomniczanka Słomniki), Dawid Słabosz (P - Znicz Pruszków), Szymon Stasik (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damian Matyja (TS Węgrzce), Kacper Chełmecki (Wisła Kraków (j)), Maciej Kozłowski (junior)

Odchodzą: Javier Bernal (O - ?), Łukasz Kędziora (O - Odra Opole), Kamil Sobala (N - ?), Michał Stasz (O - Karpaty Krosno), Piotr Stawarczyk (O - Ruch Chorzów, Dalin Myślenice), Igor Tarała (N - ?), Bartosz Tetych (O - ?), Piotr Zmorzyński (P - Arka Gdynia)

KKS 1925 Kalisz  
Przychodzą: Néstor Gordillo (P - Arka Gdynia), Mateusz Górski (B - Puszcza Niepołomice), Miłosz Matuszewski (N - Sokół Kleczew), Hubert Białogłowicz (Karpaty Krosno) , Kacper Dudek (rezerwy), Mateusz Baran (rezerwy), Michał Stefaniak (rezerwy), Tomasz Trzęsała (rezerwy)

Odchodzą: Łukasz Benedykciński (B - ?), Szymon Czajor (B - Carina Gubin, ?), Bartłomiej Maćczak (N - Sokół Aleksandrów Łódzki), Marcin Radzewicz (P - Odra Wodzisław Śląski), Toni Segura (P - CD Mensajero)

Lech II Poznań  
Przychodzą: Mateusz Mędrala (B - junior), Jan Niedzielski (P - junior), Jakub Niewiadomski (O - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój))

Odchodzą: Jakub Antczak (P - Lech Poznań), Maksym Czekała (P - Lech Poznań), Igor Ławrynowicz (P - Stal Rzeszów), Jakub Malec (O - Ruch Chorzów), Maksymilian Pingot (O - Lech Poznań)

Motor Lublin  
Przychodzą: Jakub Kosecki (P - brak klubu), Marcin Michota (O - powrót po kontuzji), Jakub Świeciński (P - Elana Toruń), Bartosz Zbiciak (O - Chełmianka Chełm), Marcel Złomańczuk (rezerwy)

Odchodzą: Michał Fidziukiewicz (N - Warta Poznań), Dominik Kunca (P - Avia Świdnik), Krzysztof Ropski (N - Skra Częstochowa), Vitinho (P - Barra FC (Balneário Camboriú))

Olimpia Elbląg  
Przychodzą: Szymon Drewek (P - Concordia Elbląg), Paweł Mazurek (rezerwy)

Odchodzą: Ilias El Bouh (P - ?), Klaudiusz Krasa (P - Resovia), Łukasz Sarnowski (O - Legia II Warszawa), Marcel Zając (P - ?)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki  
Przychodzą: Jakub Apolinarski (P - Raków II Częstochowa), Maciej Bortniczuk (P - Korona Kielce), Kacper Masny (O - Bałtyk Koszalin), Adam Matalík (FK Poprad), Franciszek Szymański (rezerwy)

Odchodzą: Jakub Czajkowski (P - Legia II Warszawa)

Pogoń Siedlce  
Przychodzą: Mateusz Jarzynka (O - Podlasie Biała Podlaska), Tomasz Kucz (B - PS Kalamáta), Paweł Łydkowski (O - brak klubu), Marcinho (P - Polonia Warszawa), Kamil Rokosz (O - KS Kutno), Jakub Sinior (O - brak klubu), Dawid Smug (B - Stomil Olsztyn), Vinícius Veneranda (P - Miedź II Legnica), Kamil Włodyka (P - Elana Toruń), Bartłomiej Moch (rezerwy), Bartosz Wicenciak (Legia II Warszawa), Kacper Stankiewicz (TOP 54 Biała Podlaska (j)), Maciej Kiełkucki (Silla CF (j)), Szymon Mucha (rezerwy)

Odchodzą: Mohamed El Azouan (P - ?), Bartosz Klebaniuk (B - Pogoń Szczecin), Michał Kobiałka (P - Orlęta Radzyń Podlaski), Michał Kwiecień (O - Pogoń II Szczecin), Michał Litwa (N - Raków Częstochowa), Bartosz Rymek (P - ?), Eduards Višņakovs (N - ?), Franciszek Wróblewski (N - Radomiak Radom)

Radunia Stężyca  
Przychodzą: Maciej Orłowski (O - Górnik Łęczna), Adam Płotka (rezerwy), Adrian Rajski (rezerwy)

Odchodzą: Wojciech Fadecki (P - Polonia Warszawa), Michał Leszczyński (B - ?), Damian Piotrowski (P - ?)

Ruch Chorzów  
Przychodzą: Kamil Chiliński (N - Odra Wodzisław Śląski), Szymon Frankowski (B - Zagłębie Sosnowiec), Kacper Kawula (O - powrót po kontuzji), Jakub Malec (O - Lech II Poznań), Piotr Stawarczyk (O - Hutnik Kraków), Piotr Stępień (N - Ślęza Wrocław), Remigiusz Szywacz (O - Korona Kielce), Paweł Żuk (P - brak klubu), Filip Wieliczko (rezerwy), Kacper Bąk (rezerwy), Piotr Miarka (rezerwy)

Odchodzą: Michał Biskup (N - Stal Stalowa Wola), Tomasz Dyr (O - Piast Żmigród), Damian Kowalczyk (N - ?), Piotr Kwaśniewski (P - Siarka Tarnobrzeg), Tomasz Neugebauer (P - Lechia Gdańsk), Jakub Siwek (P - Polonia Bytom), Maciej Styrczula (B - Podhale Nowy Targ), Mateusz Wojtek (P - ŁKS Łagów)

Sokół Ostróda  
Przychodzą: Mateusz Jońca (O - GKS Wikielec), Maciej Kotarba (O - Granica Kętrzyn), Rafał Kruczkowski (P - Olimpia Grudziądz), Alan Lubaski (P - Górnik II Zabrze), Wojciech Mazurowski (O - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)) , Mateusz Prochoń (B - Karkonosze Jelenia Góra), Sebastian Rogala (P - Stal Brzeg), Oskar Sikorski (P - Bałtyk Gdynia), Łukasz Święty (P - GKS Wikielec), Aleksander Spataru (junior), Mateusz Rutkowski (junior), Mateusz Sobotka (Start Nidzica)

Odchodzą: Mateusz Bondarenko (O - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Jakub Chojnowski (P - DKS Dobre Miasto), Jan Flak (P - Wisła Puławy), Gian Mendez (P - Znicz Pruszków), Filip Michalski (N - Śląsk II Wrocław), Sebastian Rugowski (N - Stomil Olsztyn), Maksymilian Sobolewski (N - ?), Marcin Staniszewski (B - FSV Union Fürstenwalde), Dominik Urban (P - Stomil Olsztyn)

Stal Rzeszów  
Przychodzą: Arkadiusz Baran (O - Wólczanka Wólka Pełkińska), Igor Ławrynowicz (P - Lech II Poznań), Kacper Piątek (P - GKS Tychy)

Odchodzą: Ramil Mustafajew (O - Legia Warszawa, Lechia Gdańsk), Dawid Olejarka (P - Radomiak Radom)

Śląsk II Wrocław  
Przychodzą: Chris Jastrzembski (P - B68 Toftir), Filip Michalski (N - Sokół Ostróda), Bartłomiej Pawłowski (P - Śląsk Wrocław), Piotr Samiec-Talar (N - GKS Katowice), Adam Stefański (Seravezza Pozzi Calcio) , Bartosz Głogowski (junior), Maciej Krawczuk (Budowlani Murzynowo)

Odchodzą: Karol Borys (P - Manchester United FC), Jakub Jezierski (P - Śląsk Wrocław), Bartosz Marchewka (N - Polonia Bytom), Szymon Michalski (O - Śląsk Wrocław)

Wigry Suwałki  
Przychodzą: Dawid Krzyżański (P - Wisła Płock), Mateusz Lewandowski (N - Korona Kielce), Eryk Matus (P - Jagiellonia Białystok), Michał Oczkowski (B - Wisła Płock), Werick Caetano (P - Miedź Legnica), Łukasz Kubrak (rezerwy)

Odchodzą: Kamil Adamek (N - Siarka Tarnobrzeg), Fahd Aktaou (O - ?), Robert Bartczak (P - ?), Kacper Gruszczyński (O - ?), Kacper Michalski (O - Górnik Zabrze), Krystian Ogrodowski (P - Wisła II Płock), Piotr Pierzchała (O - ?), Mikołaj Randak (P - Błonianka Błonie), Kacper Zaborski (N - Pogoń II Szczecin)

Wisła Puławy  
Przychodzą: Jan Flak (P - Sokół Ostróda), Maciej Kona (P - Chojniczanka Chojnice), Pedro Gaio (O - Caldas SC), Jan Czapla (junior)

Odchodzą: Karol Czelny (P - Bieszczady Ustrzyki Dolne), Mateusz Pielach (O - Świdniczanka Świdnik), Dylan Ruiz-Diaz (P - Sportis Łochowo)

Znicz Pruszków  
Przychodzą: Gian Mendez (P - Sokół Ostróda), Korneliusz Krasuski (brak klubu), Krystian Matwiejczuk (rezerwy), Maksymilian Brejnak (junior), Serhij Karetnyk (Chimik Dzierżyńsk)

Odchodzą: Peter Drobňák (O - Watra Białka Tatrzańska ), Szymon Kaliniec (P - Siarka Tarnobrzeg), Łukasz Kosakiewicz (O - Sandecja Nowy Sącz), Dawid Słabosz (P - Legia II Warszawa, Hutnik Kraków), Artur Stawikowski (O - Pelikan Łowicz)

 

Napisz do nas