[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Europy 2014/2015

I runda eliminacyjna - 3 lipca, 10 lipca
(Losowanie - 23 czerwca 2014, 13:00 - Nyon)

Sioni Bolnisi 2-3 Flamurtari Vlorë 3 lipca, 19:00
Wili Isiani 27, 30 - Franc Veliu 20, Taulant Kuqi 74, Gilman Lika 90
Tbilisi
FK Turnovo 0-1 Czichura Saczchere 3 lipca, 18:00
Lasza Kuczuchidze 31
Skopje
Veris Chișinău 0-0 Liteks Łowecz 3 lipca, 16:30
Orgiejew
FC Tiraspol 2-3 İnter Baku 3 lipca, 19:00
Andrei Novicov 78, Georgi Karanejczew 88 - Baczana Cchadadze 8 (k), Elvin Məmmədov 10, Andrei Novicov 71 (s)
Szirak Giumri 1-2 Szachtior Karaganda 3 lipca, 16:00
Serges Déblé 85 (k) - Mihret Topčagić 71, Serhij Małyj 83
UE Santa Coloma 0-3 FK Metalurg (Skopje) 3 lipca, 18:00
Mile Krstev 3, Aleksandar Stojanovski 15, Marko Simonovski 83
Andora
Hibernians FC 2-4 FC Spartak Trnava 3 lipca, 20:00
Andrew Cohen 49, Clayton Failla 50 - Erik Sabo 11 (k), 13, Ján Vlasko 36, Tomáš Mikinič 88
Ta' Qali
Qəbələ FK 0-2 NK Široki Brijeg 3 lipca, 17:00
Wágner Lago 74, 89
Kajrat Ałmaty 1-0 FK Kukësi 3 lipca, 16:00
Asłan Darabajew 89
FK Čukarički (Belgrad) 4-0 UE Sant Julià 3 lipca, 20:00
Nenad Mirosavljević 8, Petar Bojić 49, Slavoljub Srnić 89, Nikola Stojiljković 90 (k)
Diósgyőri VTK 2-1 Birkirkara FC 3 lipca, 20:30
Dávid Barczi 33, Patrik Bacsa 90 - Matheus Bissi 35
Debreczyn
SS Folgore 1-2 FK Budućnost (Podgorica) 3 lipca, 20:30
Francesco Perrotta 55 - Momčilo Raspopović 30, Miloš Raičković 36
Serravalle
FK Čelik (Nikšić) 0-5 FC Koper 3 lipca, 17:30
Matej Palčič 21, Denis Halilovič 37, Miroslav Ćovilo 49, 85, Ivica Guberac 87
FC Vaduz 3-0 College Europa FC 3 lipca, 19:00
Manuel Sutter 6, Pascal Schürpf 8, 72
RNK Split 2-0 Mika Erewan 3 lipca, 20:00
Tomislav Glumac 39, Aljoša Vojnović 87
Botew Płowdiw 4-0 SP Libertas 3 lipca, 18:45
Marijan Ognjanow 25, 51, Iwan Cwetkow 58, Luís Pedro 72
Burgas
FC Differdange 03 1-0 Atlantas Kłajpeda 3 lipca, 19:30
Omar Er Rafik 87
Aberdeen FC 5-0 Daugava Ryga 3 lipca, 20:45
Shaleum Logan 33, Niall McGinn 49, Adam Rooney 52 (k), 90, Jonny Hayes 73
FH (Hafnarfjörður) 3-0 Glenavon F&AC 3 lipca, 21:15
Ingimundur Níels Óskarsson 82, Atli Guðnason 90, 90
NK Željezničar (Sarajewo) 0-0 FK Lovćen (Cetinje) 3 lipca, 21:15
Vaasan Palloseura 2-1 IF Brommapojkarna 3 lipca, 18:00
Sebastian Strandvall 53, Jarno Parikka 54 - Christian Kouakou 33
Valkeakoski
FC Santos Tartu 0-7 Tromsø IL 3 lipca, 17:00
Magnus Andersen 14, 44, Jonas Johansen 22, Morten Moldskred 24, Thomas Drage 56, Hans Norbye 75, Lars-Gunnar Johnsen 79
JK Sillamäe Kalev 2-1 FC Honka 3 lipca, 17:30
Daniil Ratnikov 32, Jewgienij Kabajew 72 - Armend Kabashi 82
Rakvere
FK Škendija 79 (Tetovo) 2-1 Zimbru Chișinău 1 lipca, 18:00
Bojan Vručina 45, Ivan Mitrov 47 - Alexandru Grossu 50 (k)
Skopje
B36 Tórshavn 1-2 Linfield FC 3 lipca, 20:00
Adeshina Lawal 72 - Jamie Mulgrew 38, Michael Carvill 88
Crusaders FC 3-1 Ekranas Poniewież 3 lipca, 20:45
Stephen Cockcroft 23, Jordan Owens 43, Colin Coates 58 - Aleksandar Šušnjar 88
Banga Gargždai 0-0 Sligo Rovers FC 3 lipca, 17:00
Sliema Wanderers FC 1-1 Ferencvárosi TC 1 lipca, 17:45
Stanley Ohawuchi 39 - Michał Nalepa 77
Ta' Qali
Fram (Reykjavík) 0-1 JK Nõmme Kalju 3 lipca, 21:15
Fabinho 61
Stjarnan (Garðabær) 4-0 Bangor City FC 3 lipca, 21:15
Ólafur Karl Finsen 13 (k), 54, Veigar Gunnarsson 16, Arnar Björgvinsson 70
Víkingur 2-1 Daugava Daugavpils 3 lipca, 20:00
Finnur Justinussen 23, Andreas Olsen 59 - Ēriks Kokins 56
Toftir
Pjunik Erewan 1-4 FK Astana (2) 3 lipca, 16:00
Aghwan Papikjan 68 - Tanat Nusierbajew 40, Baurżan Dżołczijew 67, Foxi Kéthévoama 71, Atanas Kurdow 84
Rosenborg BK 4-0 FK Jelgava 3 lipca, 19:00
Morten Gamst Pedersen 23, Alexander Søderlund 44, 54 (k), Mike Jensen 73
AS La Jeunesse d'Esch 0-2 Dundalk FC 1 lipca, 17:45
Richie Towell 59 (k), 71
IFK Göteborg 0-0 CS Fola Esch 3 lipca, 19:00
NK Rudar (Velenje) 1-1 KF Laçi 3 lipca, 20:00
Denis Klinar 17 - Segun Adeniyi 89
Celje
Derry City FC 4-0 Aberystwyth Town FC 3 lipca, 20:45
Patrick McEleney 15, Rory Patterson 25 (k), Mark Timlin 47, Barry McNamee 86
Myllykosken Pallo-47 1-0 ÍF Fuglafjørður 3 lipca, 17:30
Denis Abdulahi 76
Airbus UK Broughton FC 1-1 FK Haugesund 3 lipca, 19:45
Jordan Johnson 29 - Daniel Bamberg 43
Bangor

Flamurtari Vlorë 1-2 Sioni Bolnisi 10 lipca, 19:00
Ardit Shehaj 85 - Dżaba Ugulawa 56, Taulant Kuqi 83 (s)
Czichura Saczchere 3-1 FK Turnovo 10 lipca, 18:00
Giorgi Gabedawa 6, 67, Giorgi Rechwiaszwili 75 - Aleksandar Pandovski 45
Tbilisi
Liteks Łowecz 3-0 Veris Chișinău 11 lipca, 19:45
Jackson Mendy 27, Wilmar Jordán 63, 74
Sofia / w pierwotnym terminie (10 lipca, 19:45) mecz w Łoweczu odwołany z powodu złego stanu boiska
İnter Baku 3-1 FC Tiraspol 10 lipca, 18:00
Arif Daşdəmirov 79, Baczana Cchadadze 83 (k), Mirzağa Hüseynpur 90 - Victor Bulat 6
Szachtior Karaganda 4-0 Szirak Giumri 10 lipca, 14:30
Edward Kpodo 12 (s), Ułan Konysbajew 29, Nikola Pokrivač 45, Andriej Finonczenko 49
FK Metalurg (Skopje) 2-0 UE Santa Coloma 10 lipca, 20:45
Bojan Gjorgievski 19, Marko Simonovski 34
FC Spartak Trnava 5-0 Hibernians FC 10 lipca, 19:30
Martin Mikovič 12, Erik Sabo 21, 90, Ján Vlasko 28, Tomáš Mikinič 85
Zlaté Moravce
NK Široki Brijeg 3-0 Qəbələ FK 10 lipca, 20:30
Goran Zakarić 17, Mirko Marić 29, 56
FK Kukësi 0-0 Kajrat Ałmaty 10 lipca, 19:30
Tirana
UE Sant Julià 0-0 FK Čukarički (Belgrad) 10 lipca, 18:00
Andora
Birkirkara FC 1-4 Diósgyőri VTK 10 lipca, 19:30
Ryan Camenzuli 44 - Ákos Elek 30, Senad Husić 62, Dávid Barczi 66, Lazar Marjanović 90
Ta' Qali
FK Budućnost (Podgorica) 3-0 SS Folgore 10 lipca, 17:30
Mihailo Tomković 14, Milivoje Raičević 58, Aleksandar Vujačić 72
Nikšić
FC Koper 4-0 FK Čelik (Nikšić) 10 lipca, 20:30
Jaka Štromajer 10, Goran Galešić 16 (k), 90, Matej Pučko 90
College Europa FC 0-1 FC Vaduz 10 lipca, 20:00
Nicolas Hasler 89
Mika Erewan 1-1 RNK Split 10 lipca, 16:00
Sargis Karapetjan 45 - Mate Bilić 88
SP Libertas 0-2 Botew Płowdiw 10 lipca, 20:30
Alexandru Benga 64, Filip Filipow 87
Serravalle
Atlantas Kłajpeda 3-1 FC Differdange 03 10 lipca, 18:00
Kazimieras Gnedojus 10, Marius Papšys 62 (k), Maksim Maksimow 89 - Jean-Philippe Caillet 81
Daugava Ryga 0-3 Aberdeen FC 10 lipca, 18:30
Adam Rooney 22, 40, 45
Glenavon F&AC 2-3 FH (Hafnarfjörður) 10 lipca, 20:45
Kevin Braniff 58, Eoin Bradley 60 - Ingimundur Níels Óskarsson 3, Kristján Gauti Emilsson 37, 69 (k)
FK Lovćen (Cetinje) 0-1 NK Željezničar (Sarajewo) 10 lipca, 17:30
Damir Sadiković 57
Petrovac
IF Brommapojkarna 2-0 Vaasan Palloseura 10 lipca, 19:00
Jacob Une Larsson 64, Gabriel Petrović 78
Tromsø IL 6-1 FC Santos Tartu 10 lipca, 19:00
Runar Espejord 13, Thomas Drage 23, Magnus Andersen 28, 57, Simen Wangberg 54, 79 - Alar Alve 39
FC Honka 3-2 JK Sillamäe Kalev 10 lipca, 17:30
pd.
Ilari Äijälä 45, Kevin Mombilo 90, Roni Porokara 105 - Andrei Sidorenkov 25, Jewgienij Kabajew 120
Vantaa
Zimbru Chișinău 2-0 FK Škendija 79 (Tetovo) 10 lipca, 19:00
Jean-Marie Amani 5, Alexandru Pașcenco 87
Linfield FC 1-1 B36 Tórshavn 8 lipca, 20:45
Michael Carvill 17 - Adeshina Lawal 48 (k)
Lurgan
Ekranas Poniewież 1-2 Crusaders FC 10 lipca, 17:30
Lukas Kochanauskas 60 - Paul Heatley 56, 71
Sligo Rovers FC 4-0 Banga Gargždai 10 lipca, 20:00
Alan Keane 45, Aaron Greene 72, Danny North 83, David Cawley 89
Ferencvárosi TC 2-1 Sliema Wanderers FC 10 lipca, 20:30
Roland Ugrai 14 (k), Attila Busai 56 - Filippo Scozzese 60
JK Nõmme Kalju 2-2 Fram (Reykjavík) 10 lipca, 18:00
Felipe Nunes 10, Hidetoshi Wakui 53 - Einar Bjarni Ómarsson 25, Tryggvi Sveinn Bjarnason 64
Tallin
Bangor City FC 0-4 Stjarnan (Garðabær) 10 lipca, 19:45
Martin Rauschenberg 53, Arnar Björgvinsson 68, 81, Atli Jóhannsson 85
Daugava Daugavpils 1-1 Víkingur 10 lipca, 17:00
Oļegs Žatkins 60 - Andreas Olsen 88
Jūrmala
FK Astana (2) 2-0 Pjunik Erewan 10 lipca, 15:00
Baurżan Dżołczijew 13, Dmitrij Szomko 78
FK Jelgava 0-2 Rosenborg BK 10 lipca, 18:00
Mike Jensen 30, Mikkel Diskerud 73
Dundalk FC 3-1 AS La Jeunesse d'Esch 10 lipca, 20:45
Brian Gartland 8, Kurtis Byrne 37, John Mountney 45 - Jonathan Zydko 55
CS Fola Esch 0-2 IFK Göteborg 10 lipca, 19:00
Lasse Vibe 76, May Mahlangu 81
Luksemburg
KF Laçi 1-1 NK Rudar (Velenje) 10 lipca, 17:00
pd. k. 3-2
Segun Adeniyi 58 - Mate Eterović 90
Aberystwyth Town FC 0-5 Derry City FC 10 lipca, 19:45
Michael Duffy 11, Barry McNamee 14, Rory Patterson 60, 84, 86 (k)
ÍF Fuglafjørður 0-0 Myllykosken Pallo-47 10 lipca, 20:00
Thorshavn
FK Haugesund 2-1 Airbus UK Broughton FC 10 lipca, 18:00
Torbjørn Agdestein 7, Maic Sema 56 - Mike Pearson 14

II runda eliminacyjna - 17 lipca, 24 lipca
(Losowanie - 23 czerwca 2014, 14:30 - Nyon)

Győri ETO FC 0-3 IFK Göteborg 17 lipca, 20:00
Lasse Vibe 8, Jakob Johansson 56, May Mahlangu 83
Nieman Grodno 1-1 FH (Hafnarfjörður) 17 lipca, 19:00
Pawieł Sawickij 66 (k) - Kristján Gauti Emilsson 55
FK Čukarički (Belgrad) 0-4 SV Grödig 17 lipca, 21:05
Stefan Nutz 37, 90, Daniel Schütz 80, 85
Aberdeen FC 0-0 FC Groningen 17 lipca, 20:45
FK Budućnost (Podgorica) 0-2 AS Omónia Lefkossías 17 lipca, 17:30
Roberto García 36, Ucza Lobżanidze 79
Nikšić
Atlantas Kłajpeda 0-0 Szachtior Karaganda 17 lipca, 18:00
Derry City FC 0-1 Szachtior Soligorsk 17 lipca, 20:45
Nikołaj Janusz 28
Botew Płowdiw 2-1 SK Niederösterreich Sankt Pölten 17 lipca, 18:45
Iwan Cwetkow 39 (k), Cwetelin Czunczukow 86 - Daniel Lucas Segovia 55
Burgas
Molde FK 4-1 ND Gorica 17 lipca, 20:30
Joona Toivio 16, Vegard Forren 37, 41 (k), Magne Hoseth 88 - Luka Majcen 70 (k)
RNK Split 2-1 Hapoel Beer Szewa 17 lipca, 20:30
Tomislav Dujmović 78, Mate Bilić 86 (k) - Maor Buzaglo 31
CFR Cluj 0-0 FK Jagodina 17 lipca, 19:30
Bursaspor Kulübü 0-0 Czichura Saczchere 17 lipca, 20:30
FK Mladá Boleslav 2-1 NK Široki Brijeg 17 lipca, 19:00
Jiří Skalák 68, Michal Ďuriš 76 - Goran Zakarić 51
FK Sarajevo 0-1 FK Haugesund 17 lipca, 21:00
Daniel Bamberg 85
Ruch Chorzów 3-2 FC Vaduz 17 lipca, 18:00 (1000)
Marek Zieńczuk 19, Piotr Stawarczyk 20, 74 - Philipp Muntwiler 16, Florian Stahel 59
Gliwice
Rovaniemen Palloseura 1-1 AGS Astéras Trípolis 17 lipca, 18:00
Jarkko Lahdenmäki 2 - Khalifa Sankaré 10
Oulu
FK Metalurg (Skopje) 0-0 NK Željezničar (Sarajewo) 17 lipca, 20:30
MFK Košice 0-1 FC Slovan Liberec 17 lipca, 17:00
Marek Jarolím 83 (k)
Motherwell FC 2-2 Stjarnan (Garðabær) 17 lipca, 20:45
Josh Law 9, 19 - Ólafur Karl Finsen 35 (k), 90 (k)
Neftçı Baku 1-2 FC Koper 17 lipca, 17:00
Araz Abdullayev 45 - Goran Galešić 24, Matej Palčič 41
FC Luzern 1-1 Saint Johnstone FC 17 lipca, 19:30
Marco Schneuwly 68 - Steve MacLean 47
SV Zulte Waregem 2-1 Zawisza Bydgoszcz 17 lipca, 20:00 (5843)
Steve Colpaert 8, Glynor Plet 45 - Kamil Drygas 15
FK Astana (2) 3-0 Hapoel Tel Awiw 17 lipca, 15:00
Róger Cañas 16 (k), Tanat Nusierbajew 58, Abzał Biejsiebiekow 69
Dundalk FC 0-2 HNK Hajduk (Split) 17 lipca, 20:45
Mijo Caktaš 9, Nikola Vlašić 75
JK Nõmme Kalju 1-0 Lech Poznań 17 lipca, 18:00 (2280)
Hidetoshi Wakui 81
Tallin
Víkingur 0-0 Tromsø IL 17 lipca, 20:00
Toftir
FC Zestaponi 0-0 FC Spartak Trnava 17 lipca, 18:00
Linfield FC 1-0 AIK (Solna) 17 lipca, 20:45
Andy Waterworth 87
Lurgan
KF Laçi 0-3 Zoria Ługańsk 17 lipca, 17:00
Arjan Sheta 23 (s), Željko Ljubenović 47, Yannick Boli 75
JK Sillamäe Kalev 0-4 FK Krasnodar 17 lipca, 20:30
Ari 9, Jurij Gazinskij 39, Wánderson 68, Władimir Bystrow 86
Tallin
FK AS Trenčín 4-0 FK Vojvodina (Nowy Sad) 17 lipca, 17:30
Moses Simon 20, 53, 60, Jairo 72
Dubnica nad Váhom
Kajrat Ałmaty 1-1 Esbjerg fB 17 lipca, 16:00
Josip Knežević 50 (k) - Mohammed Fellah 90
Dinamo Mińsk 3-0 Myllykosken Pallo-47 17 lipca, 17:30
Chigozie Udoji 25, Igor Stasiewicz 61 (k), Nemanja Nikolić 86
Petrolul Ploiești 2-0 Flamurtari Vlorë 17 lipca, 18:30
Gevaro Nepomuceno 77, Toto Tamuz 84
IF Brommapojkarna 4-0 Crusaders FC 17 lipca, 19:00
Dardan Rexhepi 9, Miiko Albornoz 27, Jacob Une Larsson 62, Nicklas Bärkroth 65 (k)
HNK Rijeka 1-0 Ferencvárosi TC 17 lipca, 20:30
Ivan Krstanović 85 (k)
Rosenborg BK 1-2 Sligo Rovers FC 17 lipca, 19:00
Gary Rogers 81 (s) - Alan Keane 56, Danny North 70
CSKA Sofia 1-1 Zimbru Chișinău 17 lipca, 19:30
Anton Karaczanakow 41 - Serghei Alexeev 31
Liteks Łowecz 0-2 Diósgyőri VTK 17 lipca, 19:45
Milán Németh 83, Miroslav Grumić 90
IF Elfsborg 0-1 İnter Baku 17 lipca, 18:00
Slavčo Georgievski 29

IFK Göteborg 0-1 Győri ETO FC 24 lipca, 19:00
Nemanja Andrić 68
FH (Hafnarfjörður) 2-0 Nieman Grodno 24 lipca, 21:15
Atli Guðnason 42, Atli Björnsson 80
SV Grödig 1-2 FK Čukarički (Belgrad) 24 lipca, 19:00
Maximilian Karner 29 - Petar Bojić 61, Nikola Stojiljković 65
Salzburg
FC Groningen 1-2 Aberdeen FC 24 lipca, 19:30
Maikel Kieftenbeld 44 - Adam Rooney 26 (k), Niall McGinn 33
AS Omónia Lefkossías 0-0 FK Budućnost (Podgorica) 24 lipca, 18:00
Szachtior Soligorsk 5-1 Derry City FC 24 lipca, 19:00
Siergiej Bałanowicz 9, Aleksandre Guruli 28, Dmitrij Osipienko 68, Nikołaj Janusz 81, Illa Haluza 90 - Michael Duffy 6
SK Niederösterreich Sankt Pölten 2-0 Botew Płowdiw 24 lipca, 21:05
Daniel Lucas Segovia 6, 55
ND Gorica 1-1 Molde FK 24 lipca, 20:30
Alen Jogan 63 - Agnaldo 49
Hapoel Beer Szewa 0-0 RNK Split 24 lipca, 15:30
Larnaka
FK Jagodina 0-1 CFR Cluj 24 lipca, 20:30
Guima 81
Czichura Saczchere 0-0 Bursaspor Kulübü 24 lipca, 19:00
pd. k. 4-1
Tbilisi
NK Široki Brijeg 0-4 FK Mladá Boleslav 24 lipca, 20:30
Jiří Skalák 19, Michal Ďuriš 55, 85, Antonín Rosa 75
FK Haugesund 1-3 FK Sarajevo 24 lipca, 18:00
Maic Sema 47 (k) - Miloš Stojčev 21, Ševko Okić 36, 82
FC Vaduz 0-0 Ruch Chorzów 24 lipca, 19:00 (2036)
AGS Astéras Trípolis 4-2 Rovaniemen Palloseura 24 lipca, 20:00
Dimítris Kourbélis 12, Pablo De Blasis 45 (k), 73, Tássos Bakassétas 81 - Mika Mäkitalo 53, Jarkko Lahdenmäki 62
FC Slovan Liberec 3-0 MFK Košice 24 lipca, 19:00
Tomáš Ďubek 54, John Delarge 81, Josef Šural 90
Stjarnan (Garðabær) 3-2 Motherwell FC 24 lipca, 21:15
pd.
Ólafur Karl Finsen 37 (k), Rolf Toft 85, Atli Jóhannsson 114 - Steven Hammell 11, Lionel Ainsworth 66
FC Koper 0-2 Neftçı Baku 24 lipca, 20:30
Mirhüseyn Seyidov 21, Carlos Cardoso 84
Saint Johnstone FC 1-1 FC Luzern 24 lipca, 20:45
pd. k. 5-4
Stevie May 22 (k) - Marco Schneuwly 60
Zawisza Bydgoszcz 1-3 SV Zulte Waregem 24 lipca, 20:00
Piotr Petasz 52 - Glynor Plet 1, Chuks Aneke 48, Ólafur Ingi Skúlason 76
Hapoel Tel Awiw 1-0 FK Astana (2) 24 lipca, 19:30
Lucas Sasha 57 (k)
Larnaka
HNK Hajduk (Split) 1-2 Dundalk FC 24 lipca, 20:15
Jean Evrard Kouassi 25 - Patrick Hoban 66, Kurtis Byrne 74
Lech Poznań 3-0 JK Nõmme Kalju 24 lipca, 19:00 (20 263)
Tomasz Kędziora 33, Kasper Hämäläinen 43, Dawid Kownacki 90
FC Spartak Trnava 3-0 FC Zestaponi 24 lipca, 19:30
Marek Janečka 4, 43, Erik Sabo 60 (k)
Zlaté Moravce
AIK (Solna) 2-0 Linfield FC 24 lipca, 19:00
Kennedy Igboananike 55, Henok Goitom 72
Zoria Ługańsk 2-1 KF Laçi 24 lipca, 19:30
Nikola Ignjatijević 74, Pyłyp Budkiwśkyj 87 - Valdan Nimani 85
Kijów
FK Krasnodar 5-0 JK Sillamäe Kalev 24 lipca, 18:00
Joãozinho 28, Ricardo Laborde 65, Wánderson 67, 74 (k), Nikita Burmistrow 76
FK Vojvodina (Nowy Sad) 3-0 FK AS Trenčín 24 lipca, 20:00
Mirko Ivanić 17, Enver Alivodić 52, Jovan Stojanović 68
Esbjerg fB 1-0 Kajrat Ałmaty 24 lipca, 19:00
Jakob Ankersen 38
Myllykosken Pallo-47 0-0 Dinamo Mińsk 24 lipca, 17:30
Flamurtari Vlorë 1-3 Petrolul Ploiești 24 lipca, 19:00
Nijaz Lena 37 - Filipe Teixeira 39, Pablo de Lucas 83, Njongo Priso 90
Ferencvárosi TC 1-2 HNK Rijeka 24 lipca, 20:30
Roland Ugrai 65 (k) - Ivan Krstanović 20 (k), Miral Samardžić 37
Zimbru Chișinău 0-0 CSKA Sofia 24 lipca, 19:00
İnter Baku 0-1 IF Elfsborg 24 lipca, 18:00
pd. k. 3-4
Sebastian Holmén 45
Szachtior Karaganda 3-0 Atlantas Kłajpeda 24 lipca, 14:30
Mihret Topčagić 46, Ułan Konysbajew 61, Roman Murtazajew 90
Tromsø IL 1-2 Víkingur 24 lipca, 19:00
Simen Wangberg 51 - Bárður Hansen 60, Hallur Hansson 77
NK Željezničar (Sarajewo) 2-2 FK Metalurg (Skopje) 22 lipca, 21:00
Ninoslav Dodevski 16 (s), Riad Bajić 54 - Marjan Radeski 62, Mile Krstev 90
Crusaders FC 1-1 IF Brommapojkarna 24 lipca, 20:45
Colin Coates 17 - Dardan Rexhepi 27
Sligo Rovers FC 1-3 Rosenborg BK 24 lipca, 20:00
Danny North 13 - Pål André Helland 16, Mike Jensen 48, 64
Diósgyőri VTK 1-2 Liteks Łowecz 24 lipca, 20:30
András Gosztonyi 38 (k) - Danilo Moreno Asprilla 80, Wilmar Jordán 85 (k)
Nyíregyháza

III runda eliminacyjna - 31 lipca, 7 sierpnia
(Losowanie - 18 lipca 2014, 13:00 - Nyon)

Kardemir DÇ Karabükspor 0-0 Rosenborg BK 31 lipca, 19:00
RNK Split 2-0 Czornomoreć Odessa 31 lipca, 20:00
Marko Rog 25, Henri Belle 48
Saint Johnstone FC 1-2 FC Spartak Trnava 31 lipca, 20:45
Dave Mackay 90 - Ivan Schranz 34, 63
1.FSV Mainz 05 1-0 AGS Astéras Trípolis 31 lipca, 20:30
Shinji Okazaki 45
Diósgyőri VTK 1-5 FK Krasnodar 31 lipca, 20:30
Patrik Bacsa 49 - Ari 28, Odil Ahmedov 40, Mauricio Pereyra 51, Joãozinho 88 (k), Władimir Bystrow 90
Debreczyn
FK Mladá Boleslav 1-4 Olympique Lyonnais 31 lipca, 19:00
Antonín Rosa 66 - Mohamed Yattara 9, 47, Maxime Gonalons 36, Samuel Umtiti 67
FK AS Trenčín 0-0 Hull City AFC 31 lipca, 19:00
Żylina
AS Omónia Lefkossías 3-0 FK Metalurg (Skopje) 31 lipca, 18:00
Cristóvão 9, 57, Mickaël Poté 14
IF Brommapojkarna 0-3 Torino FC 31 lipca, 19:00
Marcelo Larrondo 45 (k), 53, Paulo Barreto 58
PSV Eindhoven 1-0 SK Niederösterreich Sankt Pölten 31 lipca, 19:00
Luuk de Jong 56
Stjarnan (Garðabær) 1-0 Lech Poznań 31 lipca, 20:30 (1000)
Rolf Toft 48
Zoria Ługańsk 1-1 Molde FK 31 lipca, 19:30
Mykyta Kameniuka 62 - Sander Svendsen 88
Kijów
FK Sarajevo 1-2 APS Atrómitos Athinón 31 lipca, 20:30
Bojan Puzigaća 26 - Sokrátis Fytanídis 11, Vangélis Nástos 75
Real Sociedad de Fútbol 2-0 Aberdeen FC 31 lipca, 20:30
David Zurutuza 53, Sergio Canales 68
FK Astana (2) 1-1 AIK (Solna) 31 lipca, 16:00
Tanat Nusierbajew 42 - Nabil Bahoui 9
SV Zulte Waregem 2-5 Szachtior Soligorsk 31 lipca, 20:00
Glynor Plet 40, Ibrahima Conté 75 - Illa Haluza 4, Siergiej Matwiejczik 12, Artem Starhorodśkyj 45, Nikołaj Janusz 78, Aleksandre Guruli 90
SV Grödig 1-2 Zimbru Chișinău 31 lipca, 21:05
Tomi Correa 89 - Serghei Alexeev 35, Simon Handle 59 (s)
Salzburg
Astra Giurgiu 3-0 FC Slovan Liberec 31 lipca, 18:00
Kehinde Fatai 4, 74, 81
Ruch Chorzów 0-0 Esbjerg fB 31 lipca, 18:10 (4000)
Gliwice / mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości
Dinamo Moskwa 1-1 Hapoel Irony Kiryat Shmona 31 lipca, 18:00
Kevin Kurányi 71 - Rodgers Kola 63
Chimki
BSC Young Boys Berno 1-0 Ermís Aradíppou 31 lipca, 19:30
Raphaël Nuzzolo 58
IF Elfsborg 4-1 FH (Hafnarfjörður) 31 lipca, 18:00
Sebastian Holmén 55 (k), Per Frick 70, Marcus Rohdén 81, Simon Hedlund 89 (k) - Steven Lennon 61
Petrolul Ploiești 1-1 FC Viktoria Plzeň 31 lipca, 20:00
Adrian Mutu 76 - Daniel Kolář 90
Víkingur 1-5 HNK Rijeka 31 lipca, 20:00
Hallur Hansson 35 - Marko Lešković 14, Zoran Kvržić 45, 76, Adis Jahović 52, Andrej Kramarić 81 (k)
Dinamo Mińsk 1-0 CFR Cluj 31 lipca, 19:00
Nenad Adamović 54
Borysów
Neftçı Baku 0-0 Czichura Saczchere 31 lipca, 17:00
IFK Göteborg 0-1 Rio Ave FC 31 lipca, 19:00
Ahmed Hassan 22
Club Brugge KV 3-0 Brøndbyernes IF 31 lipca, 20:30
Óscar Duarte 14, Nicolás Castillo 30, Víctor Vázquez 63
Szachtior Karaganda 4-2 HNK Hajduk (Split) 31 lipca, 14:30
Mihret Topčagić 11, Andriej Finonczenko 21, Aldin Đidić 71, Toktar Żangyłyszbaj 90 - Sandro Gotal 2, Mijo Caktaš 78 (k)

Rosenborg BK 1-1 Kardemir DÇ Karabükspor 7 sierpnia, 19:00
Pål André Helland 8 - Hakan Özmert 35
Czornomoreć Odessa 0-0 RNK Split 7 sierpnia, 18:00
AGS Astéras Trípolis 3-1 1.FSV Mainz 05 7 sierpnia, 20:15
Pablo De Blasis 30, Pablo Mazza 68, 86 - Koo Ja-cheol 39
Olympique Lyonnais 2-1 FK Mladá Boleslav 7 sierpnia, 20:30
Alexandre Lacazette 58, Clinton N'Jié 89 - Florian Milla 71 (k)
Hull City AFC 2-1 FK AS Trenčín 7 sierpnia, 20:30
Ahmed Elmohamady 27, Sone Aluko 80 - Tomáš Malec 2
Torino FC 4-0 IF Brommapojkarna 7 sierpnia, 20:30
Kristinn Jónsson 4 (s), Matteo Darmian 37, Fabio Quagliarella 80 (k), Josef Martínez 90
SK Niederösterreich Sankt Pölten 2-3 PSV Eindhoven 7 sierpnia, 19:00
Daniel Lucas Segovia 56, Konstantin Kerschbaumer 90 - Jürgen Locadia 28, Memphis Depay 69, Luuk de Jong 70
APS Atrómitos Athinón 1-3 FK Sarajevo 7 sierpnia, 20:00
pd.
Státhis Tavlarídis 86 - Haris Duljević 24, Nemanja Bilbija 80, 105
Aberdeen FC 2-3 Real Sociedad de Fútbol 7 sierpnia, 20:45
Peter Pawlett 44, Mark Reynolds 57 - Xabi Prieto 28, 86 (k), Markel Bergara 90
FC Slovan Liberec 2-3 Astra Giurgiu 7 sierpnia, 18:00
Josef Šural 45, Michal Obročník 45 - Gabriel Enache 37, Laurențiu Rus 83, Sadat Bukari 89
Hapoel Irony Kiryat Shmona 1-2 Dinamo Moskwa 7 sierpnia, 19:00
Roi Kahat 11 - Kevin Kurányi 22 (k), Aleksiej Ionow 30
Stróvolos
Ermís Aradíppou 0-2 BSC Young Boys Berno 7 sierpnia, 16:00
Renato Steffen 36, Michael Frey 66
Larnaka
FC Viktoria Plzeň 1-4 Petrolul Ploiești 7 sierpnia, 20:00
Václav Pilař 40 - Filipe Teixeira 20, Adrian Mutu 38, Pablo de Lucas 43, Toto Tamuz 69
Rio Ave FC 0-0 IFK Göteborg 7 sierpnia, 21:00
Brøndbyernes IF 0-2 Club Brugge KV 7 sierpnia, 20:00
Nicolás Castillo 38, Fernando 45
FK Metalurg (Skopje) 0-1 AS Omónia Lefkossías 7 sierpnia, 20:45
Nuno Assis 54
HNK Hajduk (Split) 3-0 Szachtior Karaganda 7 sierpnia, 19:30
Tino-Sven Sušić 14, Anton Maglica 36, Sandro Gotal 90
CFR Cluj 0-2 Dinamo Mińsk 7 sierpnia, 19:30
Igor Stasiewicz 71, Chigozie Udoji 81 (k)
FK Krasnodar 3-0 Diósgyőri VTK 7 sierpnia, 18:00
Moussa Konaté 30, 55, Ari 86
FH (Hafnarfjörður) 2-1 IF Elfsborg 7 sierpnia, 20:30
Atli Guðnason 17, Kassim Doumbia 76 - Mikkel Beckmann 90
Szachtior Soligorsk 2-2 SV Zulte Waregem 7 sierpnia, 19:00
Siergiej Bałanowicz 7, 42 - Idrissa Sylla 40, 73
Borysów
Esbjerg fB 2-2 Ruch Chorzów 7 sierpnia, 18:00 (7008)
Martin Pušić 29, 85 - Filip Starzyński 13 (k), Łukasz Surma 90
Lech Poznań 0-0 Stjarnan (Garðabær) 7 sierpnia, 19:00 (22 629)
AIK (Solna) 0-3 FK Astana (2) 7 sierpnia, 19:00
Foxi Kéthévoama 36, Dmitrij Szomko 54, Baurżan Dżołczijew 71
Zimbru Chișinău 0-1 SV Grödig 7 sierpnia, 21:05
Sandro Djurić 84
HNK Rijeka 4-0 Víkingur 7 sierpnia, 21:15
Adis Jahović 39, 48, 64, Erling Jacobsen 77 (s)
FC Spartak Trnava 1-1 Saint Johnstone FC 7 sierpnia, 19:30
Martin Mikovič 82 - Stevie May 42
Zlaté Moravce
Molde FK 1-2 Zoria Ługańsk 7 sierpnia, 18:00
Fredrik Gulbrandsen 43 - Mykyta Kameniuka 2, Vegard Forren 89 (s)
Czichura Saczchere 2-3 Neftçı Baku 7 sierpnia, 19:00
Giorgi Gabedawa 30, 50 - Ernest Nfor 16, 27, 38
Tbilisi

IV runda eliminacyjna - 21 sierpnia, 28 sierpnia
(Losowanie - 8 sierpnia 2014, 13:00 - Nyon)

FK Sarajevo 2-3 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 21 sierpnia, 20:45
Bojan Puzigaća 26, Haris Duljević 59 - André Hahn 11, Branimir Hrgota 41, 73
FC Spartak Trnava 1-3 FC Zürich 21 sierpnia, 20:15
Ján Vlasko 14 (k) - Amine Chermiti 4, 45, 58
Zlaté Moravce
Qarabağ Ağdam 0-0 FC Twente 21 sierpnia, 18:00
Baku
RNK Split 0-0 Torino FC 21 sierpnia, 20:30
Dugopolje
FK Partizan (Belgrad) 3-2 Neftçı Baku 21 sierpnia, 20:15
Dênis Silva 29 (s), Petar Grbić 32, Elvin Yunuszadə 69 (s) - Dênis Silva 10, 17
Apóllon FC 1-1 Łokomotiw Moskwa 21 sierpnia, 19:30
Abraham Gneki Guié 80 - Ałan Kasajew 39
Stróvolos
AGS Astéras Trípolis 2-0 Maccabi Tel Awiw 21 sierpnia, 20:15
Pablo Mazza 29, Giórgos Zissópoulos 47
Petrolul Ploiești 1-3 GNK Dinamo (Zagrzeb) 21 sierpnia, 19:15
Toto Tamuz 45 - Duje Čop 29 (k), 80, Paulo Machado 90
Dinamo Moskwa 2-2 AS Omónia Lefkossías 21 sierpnia, 17:30
Christopher Samba 33, Alexander Büttner 72 - Ucza Lobżanidze 2, Gaossou Fofana 59
Chimki
Ruch Chorzów 0-0 Metalist Charków 21 sierpnia, 18:00 (6114)
Gliwice
FK Astana (2) 0-3 Villarreal CF 21 sierpnia, 17:00
Cani 33, Giovani dos Santos 48, Mario Gaspar 84
AÉL (Limassol) 1-2 Tottenham Hotspur FC 21 sierpnia, 18:00
Adrián Sardinero 14 - Roberto Soldado 74, Harry Kane 80
Larnaka
HJK 2-1 SK Rapid Wiedeń 21 sierpnia, 18:00
Robin Lod 63, Mika Väyrynen 74 - Louis Schaub 58
FK Aktobie 0-1 Legia Warszawa 21 sierpnia, 17:00 (12 500)
Ondrej Duda 48
IF Elfsborg 2-1 Rio Ave FC 21 sierpnia, 19:00
Viktor Prodell 27, Daniel Mobaeck 38 - Marcelo 65
BSC Young Boys Berno 3-1 Debreceni VSC 21 sierpnia, 19:30
Raphaël Nuzzolo 26, Renato Steffen 67, Michael Frey 87 - Ibrahim Sidibé 39
Dnipro Dniepropietrowsk 2-1 HNK Hajduk (Split) 20 sierpnia, 18:00
Nikola Kalinić 50, Jewhen Szachow 88 - Tino-Sven Sušić 47
Kijów
Trabzonspor Kulübü 2-0 FK Rostow 21 sierpnia, 20:00
Carl Medjani 37, Óscar Cardozo 73
Olympique Lyonnais 1-2 Astra Giurgiu 21 sierpnia, 20:30
Steed Malbranque 25 - Kehinde Fatai 72, Constantin Budescu 81 (k)
PSV Eindhoven 1-0 Szachtior Soligorsk 21 sierpnia, 18:45
Adam Maher 59
PEC Zwolle 1-1 AC Sparta Praga 21 sierpnia, 20:00
Jody Lukoki 77 - Ladislav Krejčí 82
Dinamo Mińsk 2-0 CD Nacional (Funchal) 21 sierpnia, 19:00
Igor Stasiewicz 44 (k), Nemanja Nikolić 55
Borysów
Zimbru Chișinău 1-0 PAÓK 21 sierpnia, 20:05
Ștefan Burghiu 80
KSC Lokeren Oost-Vlaanderen 1-0 Hull City AFC 21 sierpnia, 20:30
Hans Vanaken 58
Kardemir DÇ Karabükspor 1-0 AS Saint-Étienne Loire 21 sierpnia, 19:00
Domi Kumbela 60
Stjarnan (Garðabær) 0-3 FC Internazionale Milano 20 sierpnia, 23:00
Mauro Icardi 41, Dodô 48, Danilo D'Ambrosio 89
Reykjavík
Panathinaïkós AÓ 4-1 FC Midtjylland 21 sierpnia, 20:00
Marcus Berg 21 (k), 24, 45, 89 - Jesper Lauridsen 13
Zoria Ługańsk 1-1 Feyenoord Rotterdam 21 sierpnia, 19:45
Maksym Biłyj 27 - Mitchell te Vrede 38
Kijów
Grasshopper-Club Zurych 1-2 Club Brugge KV 21 sierpnia, 20:15
Michael Lang 8 - Sanel Jahić 14 (s), Víctor Vázquez 15
Sankt Gallen
Real Sociedad de Fútbol 1-0 FK Krasnodar 21 sierpnia, 20:30
Xabi Prieto 71
HNK Rijeka 1-0 Sheriff Tiraspol 21 sierpnia, 21:15
Marin Leovac 85

VfL Borussia Mönchengladbach 1900 7-0 FK Sarajevo 28 sierpnia, 20:45
André Hahn 20, Granit Xhaka 24, Branimir Hrgota 34, 67, 82, Thorgan Hazard 74 (k), 90
FC Zürich 1-1 FC Spartak Trnava 28 sierpnia, 20:30
Yassine Chikhaoui 48 - Nikolas Špalek 90
Sankt Gallen
FC Twente 1-1 Qarabağ Ağdam 28 sierpnia, 19:30
Luc Castaignos 37 - Muarem Muarem 51
Torino FC 1-0 RNK Split 28 sierpnia, 20:30
Omar El Kaddouri 22 (k)
Neftçı Baku 1-2 FK Partizan (Belgrad) 28 sierpnia, 18:00
Julius Wobay 58 - Petar Škuletić 24, 90
Łokomotiw Moskwa 1-4 Apóllon FC 28 sierpnia, 17:00
Roman Pawluczenko 85 - Jan Rezek 20, Fótis Papoulís 51, Thuram 78, Hugo López 84
Maccabi Tel Awiw 3-1 AGS Astéras Trípolis 28 sierpnia, 19:30
Barak Badash 27, Eran Zahavi 54 (k), Rade Prica 75 - Dorin Goian 23
Larnaka
GNK Dinamo (Zagrzeb) 2-1 Petrolul Ploiești 28 sierpnia, 21:00
Duje Čop 22, Domagoj Antolić 90 - Juan Albín 59
AS Omónia Lefkossías 1-2 Dinamo Moskwa 28 sierpnia, 18:00
Mickaël Poté 23 - Milan Stepanov 11 (s), Christopher Samba 90
Metalist Charków 1-0 Ruch Chorzów 28 sierpnia, 18:00 (2548)
pd.
Cleiton Xavier 105 (k)
Kijów
Villarreal CF 4-0 FK Astana (2) 28 sierpnia, 20:45
Luciano Vietto 21, 54, Bruno Soriano 61 (k), Matías Nahuel Leiva 67
Tottenham Hotspur FC 3-0 AÉL (Limassol) 28 sierpnia, 20:45
Harry Kane 45, Paulinho 49, Andros Townsend 66 (k)
SK Rapid Wiedeń 3-3 HJK 28 sierpnia, 20:30
Louis Schaub 10, 13, Dominik Wydra 90 - Macoumba Kandji 15, Nikolai Alho 77, Demba Savage 88 (k)
Legia Warszawa 2-0 FK Aktobie 28 sierpnia, 21:00 (18 549)
Michał Kucharczyk 26, Ivica Vrdoljak 65 (k)
Rio Ave FC 1-0 IF Elfsborg 28 sierpnia, 22:15
Esmaël Gonçalves 90
Debreceni VSC 0-0 BSC Young Boys Berno 28 sierpnia, 20:30
HNK Hajduk (Split) 0-0 Dnipro Dniepropietrowsk 28 sierpnia, 19:00
FK Rostow 0-0 Trabzonspor Kulübü 28 sierpnia, 19:00
Astra Giurgiu 0-1 Olympique Lyonnais 28 sierpnia, 18:45
Jordan Ferri 23
Szachtior Soligorsk 0-2 PSV Eindhoven 28 sierpnia, 19:00
Memphis Depay 89, 90
Borysów
AC Sparta Praga 3-1 PEC Zwolle 28 sierpnia, 20:30
Ladislav Krejčí 10, Bořek Dočkal 44, Jakub Brabec 62 - Stefan Nijland 83 (k)
CD Nacional (Funchal) 2-3 Dinamo Mińsk 28 sierpnia, 20:45
Marco Matias 30 (k), Ali Ghazal 53 - Chigozie Udoji 32, 63, Slobodan Simović 40
PAÓK 4-0 Zimbru Chișinău 28 sierpnia, 18:15
Facundo Pereyra 11, Stéfanos Athanassiádis 45, Róbert Mak 79, Maarten Martens 84
Hull City AFC 2-1 KSC Lokeren Oost-Vlaanderen 28 sierpnia, 20:45
Robbie Brady 6, 55 (k) - Jordan Remacle 49
AS Saint-Étienne Loire 1-0 Kardemir DÇ Karabükspor 28 sierpnia, 20:30
pd. k. 4-3
Kévin Monnet-Paquet 13
FC Internazionale Milano 6-0 Stjarnan (Garðabær) 28 sierpnia, 20:45
Mateo Kovačić 28, 33, 51, Pablo Osvaldo 47, Mauro Icardi 69, 80
FC Midtjylland 1-2 Panathinaïkós AÓ 28 sierpnia, 20:00
Sylvester Igboun 73 (k) - Nano 55, Viktor Klonaridis 74 (k)
Feyenoord Rotterdam 4-3 Zoria Ługańsk 28 sierpnia, 20:00
Mitchell te Vrede 18, Ruben Schaken 26, Maksym Biłyj 48 (s), Elvis Manu 90 - Rusłan Małynowśkyj 56, 80, Maksym Biłyj 71
Club Brugge KV 1-0 Grasshopper-Club Zurych 28 sierpnia, 21:00
Víctor Vázquez 62
FK Krasnodar 3-0 Real Sociedad de Fútbol 28 sierpnia, 18:00
Joãozinho 71 (k), Mauricio Pereyra 88, Ari 90
Sheriff Tiraspol 0-3 HNK Rijeka 28 sierpnia, 19:00
Ligger 29 (s), Andrej Kramarić 44, Moisés 61

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 18 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2014, 13:00 - Monako)

VfL Borussia Mönchengladbach 1900 1-1 Villarreal CF 18 września, 19:00 (39 128)
Patrick Herrmann 21 - Ikechukwu Uche 68
Apóllon FC 3-2 FC Zürich 18 września, 19:00 (5662)
Fótis Papoulís 9, Marcos Gullón 40, Philippe Koch 87 (s) - Avi Rikan 50, Gilles Yapi-Yapo 53
Stróvolos

Kolejka 2 - 2 października

FC Zürich 1-1 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 2 października, 21:05 (18 422)
Franck Etoundi 23 - Håvard Nordtveit 25
Villarreal CF 4-0 Apóllon FC 2 października, 21:05 (12 630)
Gerard Moreno 9, 82, Javier Espinosa 44, 51

Kolejka 3 - 23 października

Villarreal CF 4-1 FC Zürich 23 października, 21:05 (14 092)
Cani 6, Luciano Vietto 57, Bruno Soriano 60, Giovani dos Santos 78 - Marco Schönbächler 43
VfL Borussia Mönchengladbach 1900 5-0 Apóllon FC 23 października, 21:05 (38 182)
Ibrahima Traoré 11, 67, Branimir Hrgota 56, Patrick Herrmann 83, Angelís Charalábous 90 (s)

Kolejka 4 - 6 listopada

FC Zürich 3-2 Villarreal CF 6 listopada, 19:00 (8209)
Franck Etoundi 21, Berat Djimsiti 26, Yassine Chikhaoui 29 - Tomás Pina 19, Gerard Moreno 23
Apóllon FC 0-2 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 6 listopada, 19:00 (5258)
Raffael 56, Patrick Herrmann 90
Stróvolos

Kolejka 5 - 27 listopada

Villarreal CF 2-2 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 27 listopada, 21:05 (16 000)
Luciano Vietto 26, Dienis Czeryszew 63 - Raffael 55, Granit Xhaka 67
FC Zürich 3-1 Apóllon FC 27 listopada, 21:05 (7999)
Berat Djimsiti 32, Yassine Chikhaoui 39 (k), 59 (k) - Farley Rosa 23

Kolejka 6 - 11 grudnia

VfL Borussia Mönchengladbach 1900 3-0 FC Zürich 11 grudnia, 19:00 (44 323)
Patrick Herrmann 31, Branimir Hrgota 59, 64
Apóllon FC 0-2 Villarreal CF 11 grudnia, 19:00 (4200)
Gerard Moreno 35, Luciano Vietto 40
Stróvolos

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  VfL Borussia Mönchengladbach 1900 6 12 3 3 0 14-4 2 1 0 9-1 1 2 0 5-3
2.  Villarreal CF 6 11 3 2 1 15-7 2 1 0 10-3 1 1 1 5-4
3.  FC Zürich 6 7 2 1 3 10-14 2 1 0 7-4 0 0 3 3-10
4.  Apóllon FC 6 3 1 0 5 4-18 1 0 2 3-6 0 0 3 1-12

Grupa B
 
Kolejka 1 - 18 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2014, 13:00 - Monako)

Club Brugge KV 0-0 Torino FC 18 września, 19:00 (11 894)
FC København 2-0 HJK 18 września, 19:00 (12 191)
Nicolai Jørgensen 68, 81

Kolejka 2 - 2 października

HJK 0-3 Club Brugge KV 2 października, 21:05 (8055)
Markus Heikkinen 19 (s), Tom De Sutter 70, Laurens De Bock 78
Torino FC 1-0 FC København 2 października, 21:05 (13 734)
Fabio Quagliarella 90 (k)

Kolejka 3 - 23 października

Torino FC 2-0 HJK 23 października, 21:05 (14 759)
Cristian Molinaro 35, Amauri 58
Club Brugge KV 1-1 FC København 23 października, 21:05 (13 999)
Víctor Vázquez 90 - Daniel Amartey 89

Kolejka 4 - 6 listopada

HJK 2-1 Torino FC 6 listopada, 19:00 (6562)
Gideon Baah 60, Valtteri Moren 81 - Fabio Quagliarella 90
od 40. minuty z powodu kontuzji sędziego głównego spotkanie prowadził Raymond Crangle
FC København 0-4 Club Brugge KV 6 listopada, 19:00 (14 810)
Lior Rafaelov 7, 30, 36, Ruud Vormer 60

Kolejka 5 - 27 listopada

Torino FC 0-0 Club Brugge KV 27 listopada, 21:05 (15 102)
HJK 2-1 FC København 27 listopada, 21:05 (6752)
Gideon Baah 29, Macoumba Kandji 90 - Per Nilsson 90

Kolejka 6 - 11 grudnia

Club Brugge KV 2-1 HJK 11 grudnia, 19:00 (11 894)
Felipe Gedoz 28 (k), Lior Rafaelov 88 - Macoumba Kandji 51
FC København 1-5 Torino FC 11 grudnia, 19:00 (9202)
Daniel Amartey 6 - Josef Martínez 15, 47, Amauri 42 (k), Matteo Darmian 49, Gastón Silva 53

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Club Brugge KV 6 12 3 3 0 10-2 1 2 0 3-2 2 1 0 7-0
2.  Torino FC 6 11 3 2 1 9-3 2 1 0 3-0 1 1 1 6-3
3.  HJK 6 6 2 0 4 5-11 2 0 1 4-5 0 0 3 1-6
4.  FC København 6 4 1 1 4 5-13 1 0 2 3-9 0 1 2 2-4

Grupa C
 
Kolejka 1 - 18 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2014, 13:00 - Monako)

FK Partizan (Belgrad) 0-0 Tottenham Hotspur FC 18 września, 19:00 (22 112)
Beşiktaş JK 1-1 AGS Astéras Trípolis 18 września, 19:00 (7760)
Gökhan Töre 33 - Facundo Parra 88

Kolejka 2 - 2 października

AGS Astéras Trípolis 2-0 FK Partizan (Belgrad) 2 października, 21:05 (3601)
Fernando Usero 22, Facundo Parra 52
Tottenham Hotspur FC 1-1 Beşiktaş JK 2 października, 21:05 (24 300)
Harry Kane 27 - Demba Ba 89 (k)

Kolejka 3 - 23 października

Tottenham Hotspur FC 5-1 AGS Astéras Trípolis 23 października, 21:05 (21 428)
Harry Kane 13, 74, 81, Erik Lamela 30, 66 - Jerónimo Barrales 89
od 87. minuty w bramce Tottenhamu stał Harry Kane
FK Partizan (Belgrad) 0-4 Beşiktaş JK 23 października, 21:05 (7855)
Veli Kavlak 18, Demba Ba 45, Oğuzhan Özyakup 52, Gökhan Töre 54

Kolejka 4 - 6 listopada

AGS Astéras Trípolis 1-2 Tottenham Hotspur FC 6 listopada, 19:00 (5130)
Jerónimo Barrales 90 (k) - Andros Townsend 36 (k), Harry Kane 42
Beşiktaş JK 2-1 FK Partizan (Belgrad) 6 listopada, 19:00 (11 938)
Demba Ba 57 (k), 62 - Saša Marković 78

Kolejka 5 - 27 listopada

Tottenham Hotspur FC 1-0 FK Partizan (Belgrad) 27 listopada, 21:05 (28 362)
Benjamin Stambouli 49
AGS Astéras Trípolis 2-2 Beşiktaş JK 27 listopada, 21:05 (2858)
Jerónimo Barrales 72, Facundo Parra 83 - Demba Ba 15, Gökhan Töre 61 (k)

Kolejka 6 - 11 grudnia

FK Partizan (Belgrad) 0-0 AGS Astéras Trípolis 11 grudnia, 19:00 (6750)
Beşiktaş JK 1-0 Tottenham Hotspur FC 11 grudnia, 19:00 (19 511)
Cenk Tosun 59
mecz przerwany w 8. minucie na 16 minut oraz w 90. minucie na 13 minut z powodu awarii oświetlenia

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Beşiktaş JK 6 12 3 3 0 11-5 2 1 0 4-2 1 2 0 7-3
2.  Tottenham Hotspur FC 6 11 3 2 1 9-4 2 1 0 7-2 1 1 1 2-2
3.  AGS Astéras Trípolis 6 6 1 3 2 7-10 1 1 1 5-4 0 2 1 2-6
4.  FK Partizan (Belgrad) 6 2 0 2 4 1-9 0 2 1 0-4 0 0 3 1-5

Grupa D
 
Kolejka 1 - 18 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2014, 13:00 - Monako)

FC Salzburg 2-2 Celtic FC 18 września, 19:00 (17 886)
Alan 36, Jonathan Soriano 78 - Mubarak Wakaso 14, Scott Brown 60
GNK Dinamo (Zagrzeb) 5-1 Astra Giurgiu 18 września, 19:00 (10 383)
El Arbi Hillel 17, 24, 45, Ángelo Henríquez 70, Ante Ćorić 90 - Aurelian Chițu 82

Kolejka 2 - 2 października

Astra Giurgiu 1-2 FC Salzburg 2 października, 21:05 (3298)
Takayuki Seto 15 - Kevin Kampl 36, Jonathan Soriano 42
Celtic FC 1-0 GNK Dinamo (Zagrzeb) 2 października, 21:05 (28 132)
Kris Commons 6

Kolejka 3 - 23 października

Celtic FC 2-1 Astra Giurgiu 23 października, 21:05 (28 281)
Stefan Šćepović 73, Stefan Johansen 79 - Gabriel Enache 81
FC Salzburg 4-2 GNK Dinamo (Zagrzeb) 23 października, 21:05 (12 872)
Alan 14, 45, 52, André Ramalho 49 - Arijan Ademi 81, Ángelo Henríquez 89

Kolejka 4 - 6 listopada

Astra Giurgiu 1-1 Celtic FC 6 listopada, 19:00 (3400)
William Amorim 79 - Stefan Johansen 32
GNK Dinamo (Zagrzeb) 1-5 FC Salzburg 6 listopada, 19:00 (10 769)
Ángelo Henríquez 60 - Jonathan Soriano 40, 64, 85, Kevin Kampl 59, Massimo Bruno 72

Kolejka 5 - 27 listopada

Celtic FC 1-3 FC Salzburg 27 listopada, 21:05 (32 414)
Stefan Johansen 30 - Alan 8, 13, Naby Keïta 90
Astra Giurgiu 1-0 GNK Dinamo (Zagrzeb) 27 listopada, 21:05 (2520)
Sadat Bukari 50

Kolejka 6 - 11 grudnia

FC Salzburg 5-1 Astra Giurgiu 11 grudnia, 19:00 (8258)
Marcel Sabitzer 9, Kevin Kampl 34, 90, Alan 46, 70 - George Florescu 51
GNK Dinamo (Zagrzeb) 4-3 Celtic FC 11 grudnia, 19:00 (4054)
Marko Pjaca 14, 40, 50, Marcelo Brozović 48 - Kris Commons 23, Stefan Šćepović 30, Josip Pivarić 82 (s)

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Salzburg 6 16 5 1 0 21-8 2 1 0 11-5 3 0 0 10-3
2.  Celtic FC 6 8 2 2 2 10-11 2 0 1 4-4 0 2 1 6-7
3.  GNK Dinamo (Zagrzeb) 6 6 2 0 4 12-15 2 0 1 10-9 0 0 3 2-6
4.  Astra Giurgiu 6 4 1 1 4 6-15 1 1 1 3-3 0 0 3 3-12

Grupa E
 
Kolejka 1 - 18 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2014, 13:00 - Monako)

PSV Eindhoven 1-0 GD Estoril-Praia 18 września, 19:00 (14 200)
Luuk De Jong 26 (k)
Panathinaïkós AÓ 1-2 Dinamo Moskwa 18 września, 19:00 (13 073)
Thanássis Dínas 63 - Aleksandr Kokorin 40, Aleksiej Ionow 49

Kolejka 2 - 2 października

Dinamo Moskwa 1-0 PSV Eindhoven 2 października, 17:00 (7872)
Jurij Żyrkow 90
Chimki
GD Estoril-Praia 2-0 Panathinaïkós AÓ 2 października, 21:05 (1985)
Kléber 52, Diogo Amado 66

Kolejka 3 - 23 października

GD Estoril-Praia 1-2 Dinamo Moskwa 23 października, 21:05 (6500)
Yohan Tavares 90 - Aleksandr Kokorin 52, Jurij Żyrkow 80
PSV Eindhoven 1-1 Panathinaïkós AÓ 23 października, 21:05 (21 800)
Memphis Depay 44 - Níkos Karélis 87

Kolejka 4 - 6 listopada

Dinamo Moskwa 1-0 GD Estoril-Praia 6 listopada, 18:00 (5374)
Kevin Kurányi 77
Chimki
Panathinaïkós AÓ 2-3 PSV Eindhoven 6 listopada, 19:00 (14 240)
Abdul Ajagun 11, Mladen Petrić 43 - Memphis Depay 27, Luuk de Jong 65, Georginio Wijnaldum 78

Kolejka 5 - 27 listopada

GD Estoril-Praia x-x PSV Eindhoven 27 listopada, 21:05 (3700)
Tozé 12, Kuca 30, Diogo Amado 39 - Memphis Depay 6, Luciano Narsingh 14
w pierwotnym terminie przerwany po I połowie przy stanie 3-2 z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (28 listopada, 17:00) dokończony
Dinamo Moskwa 2-1 Panathinaïkós AÓ 27 listopada, 17:00 (4207)
Kóstas Triantafyllópoulos 55 (s), Aleksiej Ionow 61 - Marcus Berg 14
Chimki
GD Estoril-Praia 3-3 PSV Eindhoven 28 listopada, 17:00
Georginio Wijnaldum 82
w pierwotnym terminie (27 listopada, 21:05) przerwany po I połowie przy stanie 3-2 z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie dokończony

Kolejka 6 - 11 grudnia

PSV Eindhoven 0-1 Dinamo Moskwa 11 grudnia, 19:00 (20 400)
Aleksiej Ionow 90
Panathinaïkós AÓ 1-1 GD Estoril-Praia 11 grudnia, 19:00 (8200)
Níkos Karélis 55 - Kléber 87

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dinamo Moskwa 6 18 6 0 0 9-3 3 0 0 4-1 3 0 0 5-2
2.  PSV Eindhoven 6 8 2 2 2 8-8 1 1 1 2-2 1 1 1 6-6
3.  GD Estoril-Praia 6 5 1 2 3 7-8 1 1 1 6-5 0 1 2 1-3
4.  Panathinaïkós AÓ 6 2 0 2 4 6-11 0 1 2 4-6 0 1 2 2-5

Grupa F
 
Kolejka 1 - 18 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2014, 13:00 - Monako)

Dnipro Dniepropietrowsk 0-1 FC Internazionale Milano 18 września, 19:00 (25 200)
Danilo D'Ambrosio 71
Kijów
Qarabağ Ağdam 0-0 AS Saint-Étienne Loire 18 września, 18:00 (30 600)
Baku

Kolejka 2 - 2 października

AS Saint-Étienne Loire 0-0 Dnipro Dniepropietrowsk 2 października, 21:05 (28 207)
FC Internazionale Milano 2-0 Qarabağ Ağdam 2 października, 21:05 (28 435)
Danilo D'Ambrosio 18, Mauro Icardi 85

Kolejka 3 - 23 października

FC Internazionale Milano 0-0 AS Saint-Étienne Loire 23 października, 21:05 (33 379)
Dnipro Dniepropietrowsk 0-1 Qarabağ Ağdam 23 października, 21:05 (3120)
Muarem Muarem 21
Kijów

Kolejka 4 - 6 listopada

AS Saint-Étienne Loire 1-1 FC Internazionale Milano 6 listopada, 19:00 (36 411)
Moustapha Bayal Sall 50 - Dodô 33
Qarabağ Ağdam 1-2 Dnipro Dniepropietrowsk 6 listopada, 18:00 (31 000)
Leroy George 36 - Nikola Kalinić 15, 73
Baku

Kolejka 5 - 27 listopada

FC Internazionale Milano 2-1 Dnipro Dniepropietrowsk 27 listopada, 21:05 (14 415)
Zdravko Kuzmanović 30, Pablo Osvaldo 50 - Rusłan Rotań 16
AS Saint-Étienne Loire 1-1 Qarabağ Ağdam 27 listopada, 21:05 (29 769)
Ricky van Wolfswinkel 21 - Vüqar Nadirov 15

Kolejka 6 - 11 grudnia

Dnipro Dniepropietrowsk 1-0 AS Saint-Étienne Loire 11 grudnia, 18:00 (2579)
Artem Fedećkyj 66
Kijów
Qarabağ Ağdam 0-0 FC Internazionale Milano 11 grudnia, 18:00 (31 200)
Baku

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Internazionale Milano 6 12 3 3 0 6-2 2 1 0 4-1 1 2 0 2-1
2.  Dnipro Dniepropietrowsk 6 7 2 1 3 4-5 1 0 2 1-2 1 1 1 3-3
3.  Qarabağ Ağdam 6 6 1 3 2 3-5 0 2 1 1-2 1 1 1 2-3
4.  AS Saint-Étienne Loire 6 5 0 5 1 2-3 0 3 0 2-2 0 2 1 0-1

Grupa G
 
Kolejka 1 - 18 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2014, 13:00 - Monako)

Royal Standard de Liège 2-0 HNK Rijeka 18 września, 21:05 (8884)
Laurent Ciman 74, Vinícius Araújo 87
Sevilla FC 2-0 Feyenoord Rotterdam 18 września, 21:05 (27 604)
Grzegorz Krychowiak 8, Stéphane Mbia 31

Kolejka 2 - 2 października

Feyenoord Rotterdam 2-1 Royal Standard de Liège 2 października, 19:00 (31 000)
Sven van Beek 47, Elvis Manu 84 - Jonathan Viera 65
HNK Rijeka 2-2 Sevilla FC 2 października, 19:00 (9256)
Andrej Kramarić 53 (k), Zoran Kvržić 68 - Iago Aspas 26, Stéphane Mbia 90

Kolejka 3 - 23 października

HNK Rijeka 3-1 Feyenoord Rotterdam 23 października, 19:00 (9326)
Andrej Kramarić 63, 71, 76 (k) - Jens Toornstra 66
Royal Standard de Liège 0-0 Sevilla FC 23 października, 19:00 (10 365)

Kolejka 4 - 6 listopada

Feyenoord Rotterdam 2-0 HNK Rijeka 6 listopada, 21:05 (30 800)
Karim El Ahmadi 8, Lex Immers 20
Sevilla FC 3-1 Royal Standard de Liège 6 listopada, 21:05 (26 850)
Kévin Gameiro 19, José Antonio Reyes 41, Carlos Bacca 90 - Paul-José M'Poku 32

Kolejka 5 - 27 listopada

HNK Rijeka 2-0 Royal Standard de Liège 27 listopada, 19:00 (8950)
Moisés Magalhães 26, Andrej Kramarić 34 (k)
Feyenoord Rotterdam 2-0 Sevilla FC 27 listopada, 19:00 (40 000)
Jens Toornstra 56, Karim El Ahmadi 83

Kolejka 6 - 11 grudnia

Royal Standard de Liège 0-3 Feyenoord Rotterdam 11 grudnia, 21:05 (11 913)
Jens Toornstra 16, Jean-Paul Boëtius 60, Elvis Manu 88
Sevilla FC 1-0 HNK Rijeka 11 grudnia, 21:05 (24 967)
Denis Suárez 20

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Feyenoord Rotterdam 6 12 4 0 2 10-6 3 0 0 6-1 1 0 2 4-5
2.  Sevilla FC 6 11 3 2 1 8-5 3 0 0 6-1 0 2 1 2-4
3.  HNK Rijeka 6 7 2 1 3 7-8 2 1 0 7-3 0 0 3 0-5
4.  Royal Standard de Liège 6 4 1 1 4 4-10 1 1 1 2-3 0 0 3 2-7

Grupa H
 
Kolejka 1 - 18 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2014, 13:00 - Monako)

LOSC Lille 1-1 FK Krasnodar 18 września, 21:05 (25 465)
Simon Kjær 63 - Ricardo Laborde 35
Everton FC 4-1 VfL Wolfsburg 18 września, 21:05 (29 593)
Ricardo Rodríguez 15 (s), Séamus Coleman 45, Leighton Baines 47 (k), Kevin Mirallas 89 - Ricardo Rodríguez 90

Kolejka 2 - 2 października

VfL Wolfsburg 1-1 LOSC Lille 2 października, 19:00 (16 097)
Kevin De Bruyne 82 - Divock Origi 77 (k)
FK Krasnodar 1-1 Everton FC 2 października, 18:00 (31 050)
Ari 43 - Samuel Eto'o 82

Kolejka 3 - 23 października

FK Krasnodar 2-4 VfL Wolfsburg 23 października, 18:00 (22 500)
Andreas Granqvist 51 (k), Wánderson 86 - Andreas Granqvist 37 (s), Kevin De Bruyne 46, 80, Luiz Gustavo 64
LOSC Lille 0-0 Everton FC 23 października, 19:00 (41 057)

Kolejka 4 - 6 listopada

VfL Wolfsburg 5-1 FK Krasnodar 6 listopada, 21:05 (16 674)
Aaron Hunt 47, 57, Josuha Guilavogui 73, Nicklas Bendtner 89 (k), 90 - Wánderson 72
Everton FC 3-0 LOSC Lille 6 listopada, 21:05 (28 844)
Leon Osman 27, Phil Jagielka 42, Steven Naismith 61

Kolejka 5 - 27 listopada

FK Krasnodar 1-1 LOSC Lille 27 listopada, 18:00 (13 450)
Ari 35 - Nolan Roux 79
VfL Wolfsburg 0-2 Everton FC 27 listopada, 19:00 (23 375)
Romelu Lukaku 43, Kevin Mirallas 75

Kolejka 6 - 11 grudnia

LOSC Lille 0-3 VfL Wolfsburg 11 grudnia, 21:05 (33 559)
Vieirinha 45, Ricardo Rodríguez 65, 89 (k)
Everton FC 0-1 FK Krasnodar 11 grudnia, 21:05 (20 260)
Ricardo Laborde 30

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Everton FC 6 11 3 2 1 10-3 2 0 1 7-2 1 2 0 3-1
2.  VfL Wolfsburg 6 10 3 1 2 14-10 1 1 1 6-4 2 0 1 8-6
3.  FK Krasnodar 6 6 1 3 2 7-12 0 2 1 4-6 1 1 1 3-6
4.  LOSC Lille 6 4 0 4 2 3-9 0 2 1 1-4 0 2 1 2-5

Grupa I
 
Kolejka 1 - 18 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2014, 13:00 - Monako)

BSC Young Boys Berno 5-0 ŠK Slovan Bratysława 18 września, 21:05 (10 010)
Jan Lecjaks 5, Renato Steffen 29, Raphaël Nuzzolo 63, Adrian Nikci 80, Guillaume Hoarau 90
SSC Napoli 3-1 AC Sparta Praga 18 września, 21:05 (14 933)
Gonzalo Higuaín 23 (k), Dries Mertens 51, 81 - Josef Hušbauer 14

Kolejka 2 - 2 października

AC Sparta Praga 3-1 BSC Young Boys Berno 2 października, 19:00 (10 295)
Lukáš Vácha 27, David Lafata 28, 85 - Guillaume Hoarau 52
ŠK Slovan Bratysława 0-2 SSC Napoli 2 października, 19:00 (10 738)
Marek Hamšík 35, Gonzalo Higuaín 74

Kolejka 3 - 23 października

ŠK Slovan Bratysława 0-3 AC Sparta Praga 23 października, 19:00 (6891)
David Lafata 56, Tiémoko Konaté 61, Ladislav Krejčí 81
mecz przerwany w 42. minucie na 40 minut w związku z awanturami na trybunach
BSC Young Boys Berno 2-0 SSC Napoli 23 października, 19:00 (24 024)
Guillaume Hoarau 52, Leonardo Bertone 90

Kolejka 4 - 6 listopada

AC Sparta Praga 4-0 ŠK Slovan Bratysława 6 listopada, 21:05 (13 875)
David Lafata 29, 84, Ladislav Krejčí 32, Costa Nhamoinesu 75
SSC Napoli 3-0 BSC Young Boys Berno 6 listopada, 21:05 (12 283)
Jonathan de Guzmán 45, 65, 83

Kolejka 5 - 27 listopada

ŠK Slovan Bratysława 1-3 BSC Young Boys Berno 27 listopada, 19:00 (3495)
Seydouba Soumah 11 - Guillaume Hoarau 9 (k), Yūya Kubo 18, 63
AC Sparta Praga 0-0 SSC Napoli 27 listopada, 19:00 (16 111)

Kolejka 6 - 11 grudnia

BSC Young Boys Berno 2-0 AC Sparta Praga 11 grudnia, 21:05 (15 150)
Guillaume Hoarau 75 (k), Renato Steffen 90
SSC Napoli 3-0 ŠK Slovan Bratysława 11 grudnia, 21:05 (6490)
Dries Mertens 6, Marek Hamšík 16, Duván Zapata 75

Grupa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SSC Napoli 6 13 4 1 1 11-3 3 0 0 9-1 1 1 1 2-2
2.  BSC Young Boys Berno 6 12 4 0 2 13-7 3 0 0 9-0 1 0 2 4-7
3.  AC Sparta Praga 6 10 3 1 2 11-6 2 1 0 7-1 1 0 2 4-5
4.  ŠK Slovan Bratysława 6 0 0 0 6 1-20 0 0 3 1-8 0 0 3 0-12

Grupa J
 
Kolejka 1 - 18 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2014, 13:00 - Monako)

Steaua Bukareszt 6-0 Ålborg Boldspilklub 18 września, 21:05
Lucian Sânmărtean 51, Raul Rusescu 59 (k), 73, Claudiu Keșerü 61, 65, 72
bez udziału publiczności
Rio Ave FC 0-3 Dynamo Kijów 18 września, 21:05 (2310)
Andrij Jarmołenko 20, Younès Belhanda 25, Artem Kraweć 70

Kolejka 2 - 2 października

Dynamo Kijów 3-1 Steaua Bukareszt 2 października, 19:00 (28 280)
Andrij Jarmołenko 40, Artem Kraweć 66, Łukasz Teodorczyk 90 - Raul Rusescu 89
Ålborg Boldspilklub 1-0 Rio Ave FC 2 października, 19:00 (4741)
Nicklas Helenius 46

Kolejka 3 - 23 października

Ålborg Boldspilklub 3-0 Dynamo Kijów 23 października, 19:00 (6259)
Thomas Enevoldsen 11, Nicolaj Thomsen 39, 90
Steaua Bukareszt 2-1 Rio Ave FC 23 października, 19:00 (15 753)
Raul Rusescu 17, 45 - Yonathan Del Valle 48

Kolejka 4 - 6 listopada

Dynamo Kijów 2-0 Ålborg Boldspilklub 6 listopada, 21:05 (25 230)
Domagoj Vida 70, Ołeh Husiew 90
Rio Ave FC 2-2 Steaua Bukareszt 6 listopada, 21:05 (3232)
Diego Lopes 35, 77 (k) - Claudiu Keșerü 61, Lucian Filip 90

Kolejka 5 - 27 listopada

Ålborg Boldspilklub 1-0 Steaua Bukareszt 27 listopada, 19:00 (7515)
Thomas Enevoldsen 72
Dynamo Kijów 2-0 Rio Ave FC 27 listopada, 19:00 (14 054)
Jeremain Lens 53, Miguel Veloso 78

Kolejka 6 - 11 grudnia

Steaua Bukareszt 0-2 Dynamo Kijów 11 grudnia, 21:05 (7620)
Andrij Jarmołenko 71, Jeremain Lens 90
Rio Ave FC 2-0 Ålborg Boldspilklub 11 grudnia, 21:05 (2672)
Yonathan Del Valle 59, 79

Grupa J
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dynamo Kijów 6 15 5 0 1 12-4 3 0 0 7-1 2 0 1 5-3
2.  Ålborg Boldspilklub 6 9 3 0 3 5-10 3 0 0 5-0 0 0 3 0-10
3.  Steaua Bukareszt 6 7 2 1 3 11-9 2 0 1 8-3 0 1 2 3-6
4.  Rio Ave FC 6 4 1 1 4 5-10 1 1 1 4-5 0 0 3 1-5

Grupa K
 
Kolejka 1 - 18 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2014, 13:00 - Monako)

PAÓK 6-1 Dinamo Mińsk 18 września, 21:05 (13 416)
Nemanja Nikolić 3 (s), Stéfanos Athanassiádis 11, 16, 28, Dimítris Papadópoulos 50, Fánis Tzandáris 90 - Nemanja Nikolić 80
ACF Fiorentina 3-0 En Avant Guingamp 18 września, 21:05 (15 712)
Juan Vargas 34, Juan Cuadrado 67, Federico Bernardeschi 88

Kolejka 2 - 2 października

En Avant Guingamp 2-0 PAÓK 2 października, 19:00 (8783)
Sylvain Marveaux 47, 50
Dinamo Mińsk 0-3 ACF Fiorentina 2 października, 19:00 (5097)
Alberto Aquilani 33, Josip Iličič 62, Federico Bernardeschi 67
Borysów

Kolejka 3 - 23 października

Dinamo Mińsk 0-0 En Avant Guingamp 23 października, 19:00 (4511)
Borysów
PAÓK 0-1 ACF Fiorentina 23 października, 19:00 (22 612)
Juan Vargas 38

Kolejka 4 - 6 listopada

En Avant Guingamp 2-0 Dinamo Mińsk 6 listopada, 21:05 (8372)
Claudio Beauvue 44, Christophe Mandanne 86
ACF Fiorentina 1-1 PAÓK 6 listopada, 21:05 (15 316)
Manuel Pasqual 88 - Maarten Martens 81

Kolejka 5 - 27 listopada

Dinamo Mińsk 0-2 PAÓK 27 listopada, 19:00 (1502)
Stéfanos Athanassiádis 82, 88
Borysów
En Avant Guingamp 1-2 ACF Fiorentina 27 listopada, 19:00 (12 519)
Claudio Beauvue 45 (k) - Marko Marin 6, Khouma Babacar 13

Kolejka 6 - 11 grudnia

PAÓK 1-2 En Avant Guingamp 11 grudnia, 21:05 (12 101)
Stéfanos Athanassiádis 22 (k) - Claudio Beauvue 7, 83
ACF Fiorentina 1-2 Dinamo Mińsk 11 grudnia, 21:05 (7562)
Marko Marin 88 - Siergiej Koncewoj 39, Nemanja Nikolić 55

Grupa K
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ACF Fiorentina 6 13 4 1 1 11-4 1 1 1 5-3 3 0 0 6-1
2.  En Avant Guingamp 6 10 3 1 2 7-6 2 0 1 5-2 1 1 1 2-4
3.  PAÓK 6 7 2 1 3 10-7 1 0 2 7-4 1 1 1 3-3
4.  Dinamo Mińsk 6 4 1 1 4 3-14 0 1 2 0-5 1 0 2 3-9

Grupa L
 
Kolejka 1 - 18 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2014, 13:00 - Monako)

Metalist Charków 1-2 Trabzonspor Kulübü 18 września, 21:05 (6854)
Wołodymyr Homeniuk 61 - Kévin Constant 25, Avraám Papadópoulos 90
Lwów
Legia Warszawa 1-0 KSC Lokeren Oost-Vlaanderen 18 września, 21:05 (21 548)
Miroslav Radović 58

Kolejka 2 - 2 października

KSC Lokeren Oost-Vlaanderen 1-0 Metalist Charków 2 października, 19:00 (4638)
Nill De Pauw 74
Trabzonspor Kulübü 0-1 Legia Warszawa 2 października, 19:00 (9875)
Michał Kucharczyk 16

Kolejka 3 - 23 października

Trabzonspor Kulübü 2-0 KSC Lokeren Oost-Vlaanderen 23 października, 19:00 (7600)
Mustapha Yatabaré 54, Kévin Constant 86
Metalist Charków 0-1 Legia Warszawa 22 października, 18:00 (2374)
Ondrej Duda 28
Kijów

Kolejka 4 - 6 listopada

KSC Lokeren Oost-Vlaanderen 1-1 Trabzonspor Kulübü 6 listopada, 21:05 (6879)
Ayanda Patosi 4 - Majeed Waris 45
Legia Warszawa 2-1 Metalist Charków 6 listopada, 21:05 (25 809)
Marek Saganowski 29, Ondrej Duda 84 - Wasyl Kobin 22

Kolejka 5 - 27 listopada

Trabzonspor Kulübü 3-1 Metalist Charków 27 listopada, 19:00 (6250)
Essaïd Belkalem 36, Mehmet Ekici 87, Ołeksandr Horiajinow 90 (s) - Wołodymyr Homeniuk 68
KSC Lokeren Oost-Vlaanderen 1-0 Legia Warszawa 27 listopada, 19:00 (6526)
Hans Vanaken 7

Kolejka 6 - 11 grudnia

Metalist Charków 0-1 KSC Lokeren Oost-Vlaanderen 11 grudnia, 21:05 (1386)
Mbaye Leye 16
Lwów
Legia Warszawa 2-0 Trabzonspor Kulübü 11 grudnia, 21:05
Fatih Öztürk 22 (s), Orlando Sá 56
bez udziału publiczności

Grupa L
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 6 15 5 0 1 7-2 3 0 0 5-1 2 0 1 2-1
2.  Trabzonspor Kulübü 6 10 3 1 2 8-6 2 0 1 5-2 1 1 1 3-4 2 4 1 1 0 3-1
3.  KSC Lokeren Oost-Vlaanderen 6 10 3 1 2 4-4 2 1 0 3-1 1 0 2 1-3 2 1 0 1 1 1-3
4.  Metalist Charków 6 0 0 0 6 3-10 0 0 3 1-4 0 0 3 2-6

1/16 finału - 19 lutego, 26 lutego
(Losowanie - 15 grudnia 2014, 13:00 - Nyon)

BSC Young Boys Berno 1-4 Everton FC 19 lutego, 19:00 (20 835)
Guillaume Hoarau 10 - Romelu Lukaku 24, 39, 58, Séamus Coleman 28
Torino FC 2-2 Athletic Club de Bilbao 19 lutego, 19:00 (25 725)
Maxi López 18, 42 - Iñaki Williams 9, Carlos Gurpegi 73
Sevilla FC 1-0 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 19 lutego, 21:05 (26 850)
Vicente Iborra 70
VfL Wolfsburg 2-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 19 lutego, 19:00 (19 207)
Bas Dost 46, 63
AFC Ajax 1-0 Legia Warszawa 19 lutego, 21:05 (46 761)
Arkadiusz Milik 34
Ålborg Boldspilklub 1-3 Club Brugge KV 19 lutego, 19:00 (8102)
Nicklas Helenius 71 (k) - Obbi Oularé 25, Lior Rafaelov 29, Kenneth Emil Petersen 61 (s)
RSC Anderlecht 0-0 Dinamo Moskwa 19 lutego, 21:05 (17 317)
Dnipro Dniepropietrowsk 2-0 Olympiakós SFP (Pireus) 19 lutego, 19:00 (5837)
Dżaba Kankawa 50, Rusłan Rotań 54
Kijów
Trabzonspor Kulübü 0-4 SSC Napoli 19 lutego, 19:00 (21 096)
Henrique 6, Gonzalo Higuaín 20, Manolo Gabbiadini 27, Duván Zapata 90
En Avant Guingamp 2-1 Dynamo Kijów 19 lutego, 21:05 (16 191)
Claudio Beauvue 72, Mustapha Diallo 75 - Miguel Veloso 19
Villarreal CF 2-1 FC Salzburg 19 lutego, 21:05 (16 000)
Ikechukwu Uche 32, Dienis Czeryszew 54 - Jonathan Soriano 48 (k)
AS Roma 1-1 Feyenoord Rotterdam 19 lutego, 19:00 (29 292)
Gervinho 22 - Kâzım Kâzım 55
PSV Eindhoven 0-1 Zienit Sankt Petersburg 19 lutego, 21:05 (21 000)
Hulk 64
Liverpool FC 1-0 Beşiktaş JK 19 lutego, 21:05 (43 353)
Mario Balotelli 85 (k)
Tottenham Hotspur FC 1-1 ACF Fiorentina 19 lutego, 21:05 (34 235)
Roberto Soldado 6 - José María Basanta 36
Celtic FC 3-3 FC Internazionale Milano 19 lutego, 21:05 (58 500)
Stuart Armstrong 24, Hugo Campagnaro 26 (s), John Guidetti 90 - Xherdan Shaqiri 4, Rodrigo Palacio 13, 45

Everton FC 3-1 BSC Young Boys Berno 26 lutego, 21:05 (25 058)
Romelu Lukaku 25 (k), 30, Kevin Mirallas 42 - Sékou Sanogo 13
Athletic Club de Bilbao 2-3 Torino FC 26 lutego, 21:05 (44 180)
Andoni Iraola 44, Óscar de Marcos 61 - Fabio Quagliarella 16 (k), Maxi López 45, Matteo Darmian 68
VfL Borussia Mönchengladbach 1900 2-3 Sevilla FC 26 lutego, 19:00 (45 337)
Granit Xhaka 19, Thorgan Hazard 29 - Carlos Bacca 8, Vitolo 26, 79
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 0-0 VfL Wolfsburg 26 lutego, 21:05 (23 097)
Legia Warszawa 0-3 AFC Ajax 26 lutego, 19:00
Arkadiusz Milik 11, 43, Nick Viergever 13
bez udziału publiczności
Club Brugge KV 3-0 Ålborg Boldspilklub 26 lutego, 21:05 (11 804)
Víctor Vázquez 11, Obbi Oularé 64, Boli Bolingoli-Mbombo 74
Dinamo Moskwa 3-1 RSC Anderlecht 26 lutego, 18:00 (12 316)
Aleksiej Kozłow 47, Artur Jusupow 64, Kevin Kurányi 90 - Aleksandar Mitrović 29
Chimki
Olympiakós SFP (Pireus) 2-2 Dnipro Dniepropietrowsk 26 lutego, 21:05 (24 854)
Kóstas Mítroglou 14, Alejandro Domínguez 90 (k) - Artem Fedećkyj 22, Nikola Kalinić 90
SSC Napoli 1-0 Trabzonspor Kulübü 26 lutego, 21:05 (14 410)
Jonathan de Guzmán 19
Dynamo Kijów 3-1 En Avant Guingamp 26 lutego, 19:00 (54 308)
Łukasz Teodorczyk 31, Witalij Bujalśkyj 46, Ołeh Husiew 75 (k) - Christophe Mandanne 66
w 80. minucie przerwany na 6 minut z powodu zamieszek na trybunach
FC Salzburg 1-3 Villarreal CF 26 lutego, 21:05 (26 020)
Marco Djuricin 18 - Luciano Vietto 33, 76, Giovani dos Santos 79
Feyenoord Rotterdam 1-2 AS Roma 26 lutego, 21:05 (45 000)
Elvis Manu 57 - Adem Ljajić 45, Gervinho 59
w 55. minucie przerwany na 17 minut z powodu złego zachowania kibiców / w 57. minucie czerwoną kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Erwin Mulder
Zienit Sankt Petersburg 3-0 PSV Eindhoven 26 lutego, 18:00 (17 194)
Salomón Rondón 28, 67, Hulk 48
Beşiktaş JK 1-0 Liverpool FC 26 lutego, 19:00 (63 324)
pd. k. 5-4
Tolgay Arslan 72
ACF Fiorentina 2-0 Tottenham Hotspur FC 26 lutego, 19:00 (29 886)
Mario Gómez 54, Mohamed Salah 71
FC Internazionale Milano 1-0 Celtic FC 26 lutego, 19:00 (37 133)
Freddy Guarín 88

1/8 finału - 12 marca, 19 marca
(Losowanie - 27 lutego 2015, 13:00 - Nyon)

Everton FC 2-1 Dynamo Kijów 12 marca, 21:05 (26 151)
Steven Naismith 39, Romelu Lukaku 82 (k) - Ołeh Husiew 14
Dnipro Dniepropietrowsk 1-0 AFC Ajax 12 marca, 19:00 (10 581)
Roman Zozula 30
Kijów
Zienit Sankt Petersburg 2-0 Torino FC 12 marca, 18:00 (17 271)
Axel Witsel 38, Domenico Criscito 53
VfL Wolfsburg 3-1 FC Internazionale Milano 12 marca, 19:00 (25 374)
Naldo 28, Kevin De Bruyne 63, 76 - Rodrigo Palacio 6
Villarreal CF 1-3 Sevilla FC 12 marca, 21:05 (19 930)
Luciano Vietto 48 - Vitolo 1, Stéphane Mbia 26, Kévin Gameiro 50
SSC Napoli 3-1 Dinamo Moskwa 12 marca, 21:05 (17 727)
Gonzalo Higuaín 25, 31 (k), 55 - Kevin Kurányi 2
Club Brugge KV 2-1 Beşiktaş JK 12 marca, 19:00 (12 977)
Tom De Sutter 62, Lior Rafaelov 79 (k) - Gökhan Töre 46
ACF Fiorentina 1-1 AS Roma 12 marca, 21:05 (23 557)
Josip Iličič 17 - Seydou Keïta 77

Dynamo Kijów 5-2 Everton FC 19 marca, 19:00 (67 553)
Andrij Jarmołenko 21, Łukasz Teodorczyk 35, Miguel Veloso 37, Ołeh Husiew 56, Antunes 76 - Romelu Lukaku 29, Phil Jagielka 82
AFC Ajax 2-1 Dnipro Dniepropietrowsk 19 marca, 21:05 (51 756)
pd.
Riechedly Bazoer 60, Mike van der Hoorn 117 - Jewhen Konoplanka 97
Torino FC 1-0 Zienit Sankt Petersburg 19 marca, 21:05 (24 736)
Kamil Glik 90
FC Internazionale Milano 1-2 VfL Wolfsburg 19 marca, 21:05 (38 800)
Rodrigo Palacio 71 - Daniel Caligiuri 24, Nicklas Bendtner 89
Sevilla FC 2-1 Villarreal CF 19 marca, 21:05 (28 784)
Vicente Iborra 69, Denis Suárez 83 - Giovani dos Santos 73
Dinamo Moskwa 0-0 SSC Napoli 19 marca, 18:00 (17 356)
Chimki
Beşiktaş JK 1-3 Club Brugge KV 19 marca, 21:05 (65 110)
Ramon Motta 48 - Tom De Sutter 61, Boli Bolingoli-Mbombo 80, 90
AS Roma 0-3 ACF Fiorentina 19 marca, 19:00 (30 591)
Gonzalo Rodríguez 10 (k), Marcos Alonso 18, José María Basanta 22

1/4 finału - 16 kwietnia, 23 kwietnia
(Losowanie - 20 marca 2015, 13:00 - Nyon)

Sevilla FC 2-1 Zienit Sankt Petersburg 16 kwietnia, 21:05 (28 450)
Carlos Bacca 73, Denis Suárez 88 - Aleksandr Riazancew 29
Club Brugge KV 0-0 Dnipro Dniepropietrowsk 16 kwietnia, 21:05 (26 600)
Dynamo Kijów 1-1 ACF Fiorentina 16 kwietnia, 21:05 (65 535)
Jeremain Lens 36 - Khouma Babacar 90
VfL Wolfsburg 1-4 SSC Napoli 16 kwietnia, 21:05 (25 112)
Nicklas Bendtner 80 - Gonzalo Higuaín 15, Marek Hamšík 23, 64, Manolo Gabbiadini 77

Zienit Sankt Petersburg 2-2 Sevilla FC 23 kwietnia, 21:05 (18 121)
Salomón Rondón 48, Hulk 72 - Carlos Bacca 6 (k), Kévin Gameiro 85
Dnipro Dniepropietrowsk 1-0 Club Brugge KV 23 kwietnia, 21:05 (16 234)
Jewhen Szachow 82
Kijów
ACF Fiorentina 2-0 Dynamo Kijów 23 kwietnia, 21:05 (28 058)
Mario Gómez 43, Juan Vargas 90
SSC Napoli 2-2 VfL Wolfsburg 23 kwietnia, 21:05 (27 262)
José Callejón 50, Dries Mertens 65 - Timm Klose 71, Ivan Perišić 73

1/2 finału - 7 maja, 14 maja
(Losowanie - 24 kwietnia 2015, 12:00 - Nyon)

SSC Napoli 1-1 Dnipro Dniepropietrowsk 7 maja, 21:05 (41 095)
David López 50 - Jewhen Sełezniow 81
Sevilla FC 3-0 ACF Fiorentina 7 maja, 21:05 (35 840)
Aleix Vidal 17, 52, Kévin Gameiro 75

Dnipro Dniepropietrowsk 1-0 SSC Napoli 14 maja, 21:05 (62 344)
Jewhen Sełezniow 58
Kijów
ACF Fiorentina 0-2 Sevilla FC 14 maja, 21:05 (32 466)
Carlos Bacca 22, Daniel Carriço 27

Finał - 27 maja

Dnipro Dniepropietrowsk 2-3 Sevilla FC 27 maja, 20:45 (45 000)
Nikola Kalinić 7, Rusłan Rotań 44 - Grzegorz Krychowiak 28, Carlos Bacca 31, 73
Warszawa, Stadion Narodowy

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas