[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów 2016/2017

REKLAMA
REKLAMA

I runda eliminacyjna - 28-29 czerwca, 5-6 lipca
(Losowanie - 20 czerwca 2016, 12:00 - Nyon)

FC Flora Tallin 2-1 Lincoln Red Imps FC 28 czerwca, 18:00
Rauno Alliku 35, Rauno Sappinen 49 - Joseph Chipolina 57
The New Saints FC 2-1 SP Tre Penne 28 czerwca, 20:00
Scott Quigley 13, Jamie Mullan 40 - Stefano Fraternali 16
Valletta FC 1-0 B36 Tórshavn 28 czerwca, 19:00
Federico Falcone 69
Paola
FC Santa Coloma 0-0 Alaszkert Erewan 28 czerwca, 20:00
Andora

Lincoln Red Imps FC 2-0 FC Flora Tallin 6 lipca, 19:00
Joseph Chipolina 15 (k), Antonio Calderón 79
SP Tre Penne 0-3 The New Saints FC 5 lipca, 20:30
Scott Quigley 45, Aeron Edwards 47, Greg Draper 90
Serravalle
B36 Tórshavn 2-1 Valletta FC 5 lipca, 19:00
Hanus Thorleifsson 11, Hannes Agnarsson 66 - Federico Falcone 24
Alaszkert Erewan 3-0 FC Santa Coloma 5 lipca, 17:00
Wahagn Minasjan 12, Norajr Gjozaljan 84, Artur Edigarjan 88

II runda eliminacyjna - 12-13 lipca, 19-20 lipca
(Losowanie - 20 czerwca 2016, 12:00 - Nyon)

Qarabağ Ağdam 2-0 Football 1991 Dudelange 12 lipca, 19:00
Richard 10 (k), 27
Baku
Hapoel Beer Szewa 3-2 Sheriff Tiraspol 12 lipca, 19:50
John Ogu 43, Elyaniv Barda 52 (k), Maharan Radi 90 (k) - Josip Ivančić 22, Josip Brezovec 64
NK Olimpija (Lublana) 3-4 AS Trenčín 13 lipca, 20:30
Etien Velikonja 34, Miha Zajc 43, Blessing Eleke 89 - James Lawrence 4, Samuel Kalu 6, Rangelo Janga 20, Jakub Holúbek 32
FC Salzburg 1-0 FK Liepāja 12 lipca, 20:30
Jonathan Soriano 83
FK Vardar (Skopje) 1-2 GNK Dinamo (Zagrzeb) 12 lipca, 20:45
Howhannes Hambardzumjan 54 - Nemanja Mijušković 21 (s), Marko Rog 30
The New Saints FC 0-0 APÓEL (Nikozja) 12 lipca, 20:00
HŠK Zrinjski (Mostar) 1-1 Legia Warszawa 12 lipca, 18:30 (4500)
Matija Katanec 57 - Nemanja Nikolić 49
Łudogorec Razgrad 2-0 FK Mladost (Podgorica) 13 lipca, 19:30
Cosmin Moți 13 (k), Jody Lukoki 26
Dinamo Tbilisi 2-0 Alaszkert Erewan 12 lipca, 19:00
Otar Kiteiszwili 55, Giorgi Kwilitaia 69 (k)
Žalgiris Wilno 0-0 FK Astana (2) 13 lipca, 19:15
Partizani Tirana 1-1 Ferencvárosi TC 13 lipca, 20:00
Realdo Fili 47 - Dániel Böde 71
Elbasan / UEFA wykluczyła Skënderbeu Korçë z europejskich pucharów za korupcję - miejsce Skënderbeu w eliminacjach Ligi Mistrzów zajął Partizani Tirana
BATE Borysów 2-0 Seinäjoen JK 12 lipca, 20:00
Jurij Kiendysz 32, Witalij Rodionow 68
Valletta FC 1-2 FK Crvena zvezda (Belgrad) 12 lipca, 20:00
Federico Falcone 15 - Aleksandar Katai 66, Predrag Sikimić 75
Paola
Rosenborg BK 3-1 IFK Norrköping 13 lipca, 19:15
Hólmar Örn Eyjólfsson 48, Pål André Helland 62, Yann-Erik de Lanlay 65 - Sebastian Andersson 70
Dundalk FC 1-1 FH (Hafnarfjörður) 13 lipca, 20:45
David McMillan 66 - Steven Lennon 77
Lincoln Red Imps FC 1-0 Celtic FC 12 lipca, 20:00
Lee Casciaro 48
Crusaders FC 0-3 FC København 13 lipca, 20:00
Federico Santander 6, Andreas Cornelius 40, Rasmus Falk 53

Football 1991 Dudelange 1-1 Qarabağ Ağdam 20 lipca, 18:00
Momar N'Diaye 71 - Reynaldo 90
Sheriff Tiraspol 0-0 Hapoel Beer Szewa 19 lipca, 19:00
AS Trenčín 2-3 NK Olimpija (Lublana) 20 lipca, 20:15
Rangelo Janga 13, Matúš Bero 20 - Dejan Kelhar 41, Blessing Eleke 45, Denis Klinar 79
Żylina
FK Liepāja 0-2 FC Salzburg 19 lipca, 18:00
Valon Berisha 35, Bernardo 65
GNK Dinamo (Zagrzeb) 3-2 FK Vardar (Skopje) 20 lipca, 20:45
Marko Pjaca 55 (k), 70 (k), Paulo Machado 79 - Darko Velkovski 39, Gordon Schildenfeld 62 (s)
APÓEL (Nikozja) 3-0 The New Saints FC 19 lipca, 19:00
Nektários Alexándrou 54, Piéros Sotiríou 73, Tomás De Vincenti 90 (k)
Legia Warszawa 2-0 HŠK Zrinjski (Mostar) 19 lipca, 20:45 (12 784)
Nemanja Nikolić 28 (k), 62
FK Mladost (Podgorica) 0-3 Łudogorec Razgrad 19 lipca, 20:45
Jody Lukoki 39, 64, Wánderson I 48
Alaszkert Erewan 1-1 Dinamo Tbilisi 19 lipca, 17:00
Norajr Gjozaljan 51 - Dżambul Dżigauri 21
FK Astana (2) 2-1 Žalgiris Wilno 20 lipca, 16:00
Marin Aničić 31, 90 - Elivelto 57
Ferencvárosi TC 1-1 Partizani Tirana 20 lipca, 19:30
pd. k. 1-3
Zoltán Gera 14 (k) - Oliver Hüsing 40 (s)
Seinäjoen JK 2-2 BATE Borysów 19 lipca, 19:00
Ariel Ngueukam 44, Roope Riski 61 - Aleksandr Karnickij 15, Aleksiej Rios 29
FK Crvena zvezda (Belgrad) 2-1 Valletta FC 19 lipca, 20:30
Mitchell Donald 30, Aleksandar Katai 76 - Jonathan Ċaruana 11
IFK Norrköping 3-2 Rosenborg BK 20 lipca, 19:15
Sebastian Andersson 57, 77, Christoffer Nyman 59 - Christian Gytkjær 36 (k), Yann-Erik de Lanlay 55
FH (Hafnarfjörður) 2-2 Dundalk FC 20 lipca, 21:15
Sam Hewson 19, Kristján Finnbogason 78 - David McMillan 52, 62
Celtic FC 3-0 Lincoln Red Imps FC 20 lipca, 20:45
Mikael Lustig 23, Leigh Griffiths 25, Patrick Roberts 29
FC København 6-0 Crusaders FC 19 lipca, 19:15
Andrija Pavlović 15, Andrew Mitchell 45 (s), Andreas Cornelius 48, 76, Rasmus Falk 58, Ján Greguš 68

III runda eliminacyjna - 26-27 lipca, 2-3 sierpnia
(Losowanie - 15 lipca 2016, 12:00 - Nyon)

Olympiakós SFP (Pireus) 0-0 Hapoel Beer Szewa 27 lipca, 20:45
FC Viktoria Plzeň 0-0 Qarabağ Ağdam 26 lipca, 20:15
Astra Giurgiu 1-1 FC København 27 lipca, 19:30
Filipe Teixeira 7 - Thomas Delaney 64
AFC Ajax 1-1 PAÓK 26 lipca, 20:45
Kasper Dolberg 58 - Djalma 27
AC Sparta Praga 1-1 Steaua Bukareszt 26 lipca, 20:00
Josef Šural 35 - Nicolae Stanciu 75
Szachtar Donieck 2-0 BSC Young Boys Berno 26 lipca, 20:45
Bernard 27, Jewhen Sełezniow 75
Lwów
FK Rostow 2-2 RSC Anderlecht 26 lipca, 20:30
Saeid Ezatolahi 16, Dmitrij Połoz 60 (k) - Sofiane Hanni 3, Youri Tielemans 52
Fenerbahçe SK 2-1 AS Monaco FC 27 lipca, 20:30
Emmanuel Emenike 39, 61 - Falcao García 42
GNK Dinamo (Zagrzeb) 2-0 Dinamo Tbilisi 26 lipca, 20:45
El Arbi Hillel 39, Ante Ćorić 42
Partizani Tirana 0-1 FC Salzburg 26 lipca, 20:15
Jonathan Soriano 70 (k)
Elbasan
Rosenborg BK 2-1 APÓEL (Nikozja) 27 lipca, 19:15
Christian Gytkjær 23, Jørgen Skjelvik 45 - Giórgos Efrém 67
BATE Borysów 1-0 Dundalk FC 26 lipca, 20:00
Michaił Gordiejczuk 70
Łudogorec Razgrad 2-2 FK Crvena zvezda (Belgrad) 26 lipca, 20:00
Jonathan Cafú 43, Claudiu Keșerü 76 - Aleksandar Katai 48, Guélor Kanga 66
AS Trenčín 0-1 Legia Warszawa 27 lipca, 20:30 (5866)
Nemanja Nikolić 69
Żylina
FK Astana (2) 1-1 Celtic FC 27 lipca, 16:00
Jurij Łogwinienko 19 - Leigh Griffiths 78

Hapoel Beer Szewa 1-0 Olympiakós SFP (Pireus) 3 sierpnia, 20:00
Shir Tzedek 79
Qarabağ Ağdam 1-1 FC Viktoria Plzeň 2 sierpnia, 18:30
Muarem Muarem 28 - Michael Krmenčík 85
Baku
FC København 3-0 Astra Giurgiu 3 sierpnia, 19:45
Andreas Cornelius 14, 45, Federico Santander 34
PAÓK 1-2 AFC Ajax 3 sierpnia, 20:30
Stéfanos Athanassiádis 4 - Davy Klaassen 45 (k), 87
Steaua Bukareszt 2-0 AC Sparta Praga 3 sierpnia, 19:45
Nicolae Stanciu 31, 62
BSC Young Boys Berno 2-0 Szachtar Donieck 3 sierpnia, 20:15
pd. k. 4-2
Yūya Kubo 54, 60
RSC Anderlecht 0-2 FK Rostow 3 sierpnia, 20:45
Christian Noboa 28, Sardar Azmoun 47
AS Monaco FC 3-1 Fenerbahçe SK 3 sierpnia, 20:45
Valère Germain 2, 65, Falcao García 18 (k) - Emmanuel Emenike 53
Dinamo Tbilisi 0-1 GNK Dinamo (Zagrzeb) 2 sierpnia, 19:00
Marko Rog 8
FC Salzburg 2-0 Partizani Tirana 3 sierpnia, 20:30
Jonathan Soriano 76, Wánderson II 81
APÓEL (Nikozja) 3-0 Rosenborg BK 2 sierpnia, 19:00
Giánnis Gianniótas 90, Vander 90, Tomás De Vincenti 90
Dundalk FC 3-0 BATE Borysów 2 sierpnia, 21:00
David McMillan 44, 59, Robbie Benson 90
Tallaght
FK Crvena zvezda (Belgrad) 2-4 Łudogorec Razgrad 2 sierpnia, 20:30
pd.
Mitchell Donald 17, Luis Ibáñez 62 (k) - Jonathan Cafú 24, Wánderson I 40, 92, 97
Legia Warszawa 0-0 AS Trenčín 3 sierpnia, 20:45 (21 850)
Celtic FC 2-1 FK Astana (2) 3 sierpnia, 20:45
Leigh Griffiths 45 (k), Moussa Dembélé 90 (k) - Agim Ibraimi 62

IV runda eliminacyjna - 16-17 sierpnia, 23-24 sierpnia
(Losowanie - 5 sierpnia 2016 - Nyon)

Łudogorec Razgrad 2-0 FC Viktoria Plzeň 17 sierpnia, 20:45
Cosmin Moți 51 (k), Virgil Misidjan 64
Sofia
Celtic FC 5-2 Hapoel Beer Szewa 17 sierpnia, 20:45
Tom Rogić 9, Leigh Griffiths 39, 45, Moussa Dembélé 73, Scott Brown 85 - Lúcio Maranhão 55, Maor Melikson 57
FC København 1-0 APÓEL (Nikozja) 16 sierpnia, 20:45
Andrija Pavlović 43
Dundalk FC 0-2 Legia Warszawa 17 sierpnia, 20:45 (30 417)
Nemanja Nikolić 56 (k), Aleksandar Prijović 90
Dublin
GNK Dinamo (Zagrzeb) 1-1 FC Salzburg 16 sierpnia, 20:45
Marko Rog 76 (k) - Valentino Lazaro 59
Steaua Bukareszt 0-5 Manchester City FC 16 sierpnia, 20:45
David Silva 13, Sergio Agüero 41, 78, 89, Nolito 49
FC Porto 1-1 AS Roma 17 sierpnia, 20:45
André Silva 61 (k) - Felipe 21 (s)
AFC Ajax 1-1 FK Rostow 16 sierpnia, 20:45
Davy Klaassen 38 (k) - Christian Noboa 13
BSC Young Boys Berno 1-3 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 16 sierpnia, 20:45
Miralem Sulejmani 56 - Raffael 11, 70, André Hahn 67
Villarreal CF 1-2 AS Monaco FC 17 sierpnia, 20:45
Alexandre Pato 36 - Fabinho 3 (k), Bernardo Silva 72

FC Viktoria Plzeň 2-2 Łudogorec Razgrad 23 sierpnia, 20:45
Michal Ďuriš 7, Aleš Matějů 64 - Virgil Misidjan 17, Claudiu Keșerü 90
Hapoel Beer Szewa 2-0 Celtic FC 23 sierpnia, 20:45
Ben Sahar 21, Ovidiu Hoban 48
APÓEL (Nikozja) 1-1 FC København 24 sierpnia, 20:45
Piéros Sotiríou 69 - Federico Santander 86
Legia Warszawa 1-1 Dundalk FC 23 sierpnia, 20:45 (29 066)
Michał Kucharczyk 90 - Robbie Benson 19
FC Salzburg 1-2 GNK Dinamo (Zagrzeb) 24 sierpnia, 20:45
pd.
Valentino Lazaro 22 - Júnior Fernandes 87, El Arbi Hillel 95
Manchester City FC 1-0 Steaua Bukareszt 24 sierpnia, 20:45
Fabian Delph 56
AS Roma 0-3 FC Porto 23 sierpnia, 20:45
Felipe 8, Miguel Layún 73, Jesús Corona 75
FK Rostow 4-1 AFC Ajax 24 sierpnia, 20:45
Sardar Azmoun 34, Aleksandr Jerochin 52, Christian Noboa 60, Dmitrij Połoz 66 - Davy Klaassen 84 (k)
VfL Borussia Mönchengladbach 1900 6-1 BSC Young Boys Berno 24 sierpnia, 20:45
Thorgan Hazard 9, 64, 84, Raffael 33, 40, 77 - Yoric Ravet 79
AS Monaco FC 1-0 Villarreal CF 23 sierpnia, 20:45
Fabinho 90 (k)

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2016, 18:00 - Monako)

Paris Saint-Germain FC 1-1 Arsenal FC 13 września, 20:45 (46 440)
Edinson Cavani 1 - Alexis Sánchez 78
FC Basel 1893 1-1 Łudogorec Razgrad 13 września, 20:45 (30 852)
Renato Steffen 80 - Jonathan Cafú 45

Kolejka 2 - 27-28 września

Łudogorec Razgrad 1-3 Paris Saint-Germain FC 28 września, 20:45 (17 155)
Natanael 16 - Blaise Matuidi 41, Edinson Cavani 55, 60
Sofia
Arsenal FC 2-0 FC Basel 1893 28 września, 20:45 (59 993)
Theo Walcott 7, 26

Kolejka 3 - 18-19 października

Arsenal FC 6-0 Łudogorec Razgrad 19 października, 20:45 (59 944)
Alexis Sánchez 12, Theo Walcott 42, Alex Oxlade-Chamberlain 46, Mesut Özil 56, 83, 87
Paris Saint-Germain FC 3-0 FC Basel 1893 19 października, 20:45 (46 488)
Ángel Di María 41, Lucas Moura 62, Edinson Cavani 90 (k)

Kolejka 4 - 1-2 listopada

Łudogorec Razgrad 2-3 Arsenal FC 1 listopada, 20:45 (30 862)
Jonathan Cafú 12, Claudiu Keșerü 15 - Granit Xhaka 20, Olivier Giroud 42, Mesut Özil 88
Sofia
FC Basel 1893 1-2 Paris Saint-Germain FC 1 listopada, 20:45 (34 639)
Luca Zuffi 76 - Blaise Matuidi 43, Thomas Meunier 90

Kolejka 5 - 22-23 listopada

Arsenal FC 2-2 Paris Saint-Germain FC 23 listopada, 20:45 (59 628)
Olivier Giroud 45 (k), Marco Verratti 60 (s) - Edinson Cavani 18, Lucas Moura 77
Łudogorec Razgrad 0-0 FC Basel 1893 23 listopada, 20:45 (20 821)
Sofia

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

Paris Saint-Germain FC 2-2 Łudogorec Razgrad 6 grudnia, 20:45 (42 650)
Edinson Cavani 61, Ángel Di María 90 - Virgil Misidjan 15, Wánderson I 69
FC Basel 1893 1-4 Arsenal FC 6 grudnia, 20:45 (36 000)
Seydou Doumbia 78 - Lucas Pérez 8, 16, 47, Alex Iwobi 53

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arsenal FC 6 14 4 2 0 18-6 2 1 0 10-2 2 1 0 8-4
2.  Paris Saint-Germain FC 6 12 3 3 0 13-7 1 2 0 6-3 2 1 0 7-4
3.  Łudogorec Razgrad 6 3 0 3 3 6-15 0 1 2 3-6 0 2 1 3-9
4.  FC Basel 1893 6 2 0 2 4 3-12 0 1 2 3-7 0 1 2 0-5

Grupa B
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2016, 18:00 - Monako)

Dynamo Kijów 1-2 SSC Napoli 13 września, 20:45 (35 137)
Denys Harmasz 26 - Arkadiusz Milik 36, 45
SL e Benfica 1-1 Beşiktaş JK 13 września, 20:45 (42 126)
Franco Cervi 12 - Ânderson Talisca 90

Kolejka 2 - 27-28 września

Beşiktaş JK 1-1 Dynamo Kijów 28 września, 20:45 (33 938)
Quaresma 29 - Wiktor Cyhankow 65
SSC Napoli 4-2 SL e Benfica 28 września, 20:45 (41 281)
Marek Hamšík 20, Dries Mertens 51, 58, Arkadiusz Milik 54 (k) - Gonçalo Guedes 70, Eduardo Salvio 86

Kolejka 3 - 18-19 października

SSC Napoli 2-3 Beşiktaş JK 19 października, 20:45 (28 502)
Dries Mertens 30, Manolo Gabbiadini 69 (k) - Adriano 12, Vincent Aboubakar 38, 86
Dynamo Kijów 0-2 SL e Benfica 19 października, 20:45 (25 991)
Eduardo Salvio 9 (k), Franco Cervi 55

Kolejka 4 - 1-2 listopada

Beşiktaş JK 1-1 SSC Napoli 1 listopada, 18:45 (35 552)
Quaresma 79 (k) - Marek Hamšík 82
SL e Benfica 1-0 Dynamo Kijów 1 listopada, 20:45 (51 641)
Eduardo Salvio 45 (k)

Kolejka 5 - 22-23 listopada

SSC Napoli 0-0 Dynamo Kijów 23 listopada, 20:45 (33 736)
Beşiktaş JK 3-3 SL e Benfica 23 listopada, 18:45 (36 063)
Cenk Tosun 58, Quaresma 83 (k), Vincent Aboubakar 89 - Gonçalo Guedes 10, Nélson Semedo 25, Ljubomir Fejsa 31

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

Dynamo Kijów 6-0 Beşiktaş JK 6 grudnia, 20:45 (14 036)
Artem Biesiedin 9, Andrij Jarmołenko 30 (k), Witalij Bujalśkyj 32, Derlis González 45, Serhij Sydorczuk 60, Júnior Moraes 77
SL e Benfica 1-2 SSC Napoli 6 grudnia, 20:45 (55 634)
Raúl Jiménez 87 - José Callejón 60, Dries Mertens 79

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SSC Napoli 6 11 3 2 1 11-8 1 1 1 6-5 2 1 0 5-3
2.  SL e Benfica 6 8 2 2 2 10-10 1 1 1 3-3 1 1 1 7-7
3.  Beşiktaş JK 6 7 1 4 1 9-14 0 3 0 5-5 1 1 1 4-9
4.  Dynamo Kijów 6 5 1 2 3 8-6 1 0 2 7-4 0 2 1 1-2

Grupa C
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2016, 18:00 - Monako)

FC Barcelona 7-0 Celtic FC 13 września, 20:45 (73 290)
Leo Messi 3, 27, 60, Neymar Jr 50, Andrés Iniesta 59, Luis Suárez 75, 88
Manchester City FC 4-0 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 14 września, 20:45 (30 270)
Sergio Agüero 9, 28 (k), 77, Kelechi Iheanacho 90
w pierwotnym terminie (13 września, 20:45) odwołany z powodu zalania boiska

Kolejka 2 - 27-28 września

VfL Borussia Mönchengladbach 1900 1-2 FC Barcelona 28 września, 20:45 (46 283)
Thorgan Hazard 34 - Arda Turan 65, Gerard Piqué 74
Celtic FC 3-3 Manchester City FC 28 września, 20:45 (57 592)
Moussa Dembélé 3, 47, Raheem Sterling 20 (s) - Fernandinho 12, Raheem Sterling 28, Nolito 55

Kolejka 3 - 18-19 października

Celtic FC 0-2 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 19 października, 20:45 (57 814)
Lars Stindl 57, André Hahn 77
FC Barcelona 4-0 Manchester City FC 19 października, 20:45 (96 290)
Leo Messi 17, 61, 69, Neymar Jr 89

Kolejka 4 - 1-2 listopada

VfL Borussia Mönchengladbach 1900 1-1 Celtic FC 1 listopada, 20:45 (46 283)
Lars Stindl 32 - Moussa Dembélé 76 (k)
Manchester City FC 3-1 FC Barcelona 1 listopada, 20:45 (53 340)
İlkay Gündoğan 39, 74, Kevin De Bruyne 51 - Leo Messi 21

Kolejka 5 - 22-23 listopada

Celtic FC 0-2 FC Barcelona 23 listopada, 20:45 (57 937)
Leo Messi 24, 55 (k)
VfL Borussia Mönchengladbach 1900 1-1 Manchester City FC 23 listopada, 20:45 (45 921)
Raffael 23 - David Silva 45

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

FC Barcelona 4-0 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 6 grudnia, 20:45 (67 157)
Leo Messi 16, Arda Turan 50, 53, 67
Manchester City FC 1-1 Celtic FC 6 grudnia, 20:45 (51 297)
Kelechi Iheanacho 8 - Patrick Roberts 4

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 6 15 5 0 1 20-4 3 0 0 15-0 2 0 1 5-4
2.  Manchester City FC 6 9 2 3 1 12-10 2 1 0 8-2 0 2 1 4-8
3.  VfL Borussia Mönchengladbach 1900 6 5 1 2 3 5-12 0 2 1 3-4 1 0 2 2-8
4.  Celtic FC 6 3 0 3 3 5-16 0 1 2 3-7 0 2 1 2-9

Grupa D
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2016, 18:00 - Monako)

FC Bayern München 5-0 FK Rostow 13 września, 20:45 (70 000)
Robert Lewandowski 28 (k), Thomas Müller 45, Joshua Kimmich 53, 60, Juan Bernat 90
PSV Eindhoven 0-1 Club Atlético de Madrid 13 września, 20:45 (33 989)
Saúl Ñíguez 43

Kolejka 2 - 27-28 września

Club Atlético de Madrid 1-0 FC Bayern München 28 września, 20:45 (48 242)
Yannick Ferreira Carrasco 35
FK Rostow 2-2 PSV Eindhoven 28 września, 20:45 (12 646)
Dmitrij Połoz 8, 37 - Davy Pröpper 14, Luuk de Jong 45

Kolejka 3 - 18-19 października

FK Rostow 0-1 Club Atlético de Madrid 19 października, 20:45 (15 400)
Yannick Ferreira Carrasco 62
FC Bayern München 4-1 PSV Eindhoven 19 października, 20:45 (70 000)
Thomas Müller 13, Joshua Kimmich 21, Robert Lewandowski 59, Arjen Robben 84 - Luciano Narsingh 41

Kolejka 4 - 1-2 listopada

Club Atlético de Madrid 2-1 FK Rostow 1 listopada, 20:45 (40 392)
Antoine Griezmann 28, 90 - Sardar Azmoun 30
PSV Eindhoven 1-2 FC Bayern München 1 listopada, 20:45 (35 000)
Santiago Arias 14 - Robert Lewandowski 34 (k), 73

Kolejka 5 - 22-23 listopada

FK Rostow 3-2 FC Bayern München 23 listopada, 18:00 (15 211)
Sardar Azmoun 44, Dmitrij Połoz 50, Christian Noboa 67 - Douglas Costa 35, Juan Bernat 52
Club Atlético de Madrid 2-0 PSV Eindhoven 23 listopada, 20:45 (37 891)
Kévin Gameiro 55, Antoine Griezmann 66

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

FC Bayern München 1-0 Club Atlético de Madrid 6 grudnia, 20:45 (70 000)
Robert Lewandowski 28
PSV Eindhoven 0-0 FK Rostow 6 grudnia, 20:45 (33 400)

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Club Atlético de Madrid 6 15 5 0 1 7-2 3 0 0 5-1 2 0 1 2-1
2.  FC Bayern München 6 12 4 0 2 14-6 3 0 0 10-1 1 0 2 4-5
3.  FK Rostow 6 5 1 2 3 6-12 1 1 1 5-5 0 1 2 1-7
4.  PSV Eindhoven 6 2 0 2 4 4-11 0 1 2 1-3 0 1 2 3-8

Grupa E
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2016, 18:00 - Monako)

TSV Bayer 04 Leverkusen 2-2 CSKA Moskwa 14 września, 20:45 (23 459)
Admir Mehmedi 9, Hakan Çalhanoğlu 15 - Ałan Dzagojew 36, Roman Eremenko 38
Tottenham Hotspur FC 1-2 AS Monaco FC 14 września, 20:45 (85 011)
Toby Alderweireld 45 - Bernardo Silva 15, Thomas Lemar 31

Kolejka 2 - 27-28 września

AS Monaco FC 1-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 27 września, 20:45 (8100)
Kamil Glik 90 - Javier Hernández 73
CSKA Moskwa 0-1 Tottenham Hotspur FC 27 września, 20:45 (26 153)
Son Heung-min 71

Kolejka 3 - 18-19 października

CSKA Moskwa 1-1 AS Monaco FC 18 października, 20:45 (24 125)
Lacina Traoré 34 - Bernardo Silva 87
TSV Bayer 04 Leverkusen 0-0 Tottenham Hotspur FC 18 października, 20:45 (28 887)

Kolejka 4 - 1-2 listopada

AS Monaco FC 3-0 CSKA Moskwa 2 listopada, 20:45 (10 029)
Valère Germain 13, Falcao García 29, 41
Tottenham Hotspur FC 0-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 2 listopada, 20:45 (85 512)
Kevin Kampl 65

Kolejka 5 - 22-23 listopada

CSKA Moskwa 1-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 22 listopada, 18:00 (19 164)
Bibras Natcho 76 (k) - Kevin Volland 16
AS Monaco FC 2-1 Tottenham Hotspur FC 22 listopada, 20:45 (13 100)
Djibril Sidibé 48, Thomas Lemar 53 - Harry Kane 52 (k)

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

TSV Bayer 04 Leverkusen 3-0 AS Monaco FC 7 grudnia, 20:45 (21 928)
Władłen Jurczenko 30, Julian Brandt 48, Morgan De Sanctis 82 (s)
Tottenham Hotspur FC 3-1 CSKA Moskwa 7 grudnia, 20:45 (62 034)
Dele Alli 38, Harry Kane 45, Igor Akinfiejew 77 (s) - Ałan Dzagojew 33

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AS Monaco FC 6 11 3 2 1 9-7 2 1 0 6-2 1 1 1 3-5
2.  TSV Bayer 04 Leverkusen 6 10 2 4 0 8-4 1 2 0 5-2 1 2 0 3-2
3.  Tottenham Hotspur FC 6 7 2 1 3 6-6 1 0 2 4-4 1 1 1 2-2
4.  CSKA Moskwa 6 3 0 3 3 5-11 0 2 1 2-3 0 1 2 3-8

Grupa F
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2016, 18:00 - Monako)

Real Madrid CF 2-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 14 września, 20:45 (72 179)
Cristiano Ronaldo 89, Álvaro Morata 90 - Bruno César 47
Legia Warszawa 0-6 BV Borussia 1909 (Dortmund) 14 września, 20:45 (27 304)
Mario Götze 7, Sokrátis Papastathópoulos 15, Marc Bartra 17, Raphaël Guerreiro 51, Gonzalo Castro 76, Pierre-Emerick Aubameyang 87

Kolejka 2 - 27-28 września

BV Borussia 1909 (Dortmund) 2-2 Real Madrid CF 27 września, 20:45 (65 849)
Pierre-Emerick Aubameyang 43, André Schürrle 87 - Cristiano Ronaldo 17, Raphaël Varane 68
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-0 Legia Warszawa 27 września, 20:45 (40 094)
Bryan Ruiz 28, Bas Dost 37

Kolejka 3 - 18-19 października

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-2 BV Borussia 1909 (Dortmund) 18 października, 20:45 (46 609)
Bruno César 67 - Pierre-Emerick Aubameyang 9, Julian Weigl 43
Real Madrid CF 5-1 Legia Warszawa 18 października, 20:45 (70 251)
Gareth Bale 16, Tomasz Jodłowiec 19 (s), Marco Asensio 37, Lucas Vázquez 68, Álvaro Morata 84 - Miroslav Radović 22 (k)

Kolejka 4 - 1-2 listopada

BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2 listopada, 20:45 (65 849)
Adrián Ramos 12
Legia Warszawa 3-3 Real Madrid CF 2 listopada, 20:45
Vadis Odjidja-Ofoe 40, Miroslav Radović 58, Thibault Moulin 83 - Gareth Bale 1, Karim Benzema 35, Mateo Kovačić 85
bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 22-23 listopada

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-2 Real Madrid CF 22 listopada, 20:45 (50 046)
Adrien Silva 80 (k) - Raphaël Varane 29, Karim Benzema 87
BV Borussia 1909 (Dortmund) 8-4 Legia Warszawa 22 listopada, 20:45 (55 094)
Shinji Kagawa 17, 18, Nuri Şahin 20, Ousmane Dembélé 29, Marco Reus 32, 52, Felix Passlack 81, Jakub Rzeźniczak 90 (s) - Aleksandar Prijović 10, 24, Michał Kucharczyk 57, Nemanja Nikolić 83

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

Real Madrid CF 2-2 BV Borussia 1909 (Dortmund) 7 grudnia, 20:45 (76 894)
Karim Benzema 28, 53 - Pierre-Emerick Aubameyang 61, Marco Reus 88
Legia Warszawa 1-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 7 grudnia, 20:45 (28 232)
Guilherme 30

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  BV Borussia 1909 (Dortmund) 6 14 4 2 0 21-9 2 1 0 11-6 2 1 0 10-3
2.  Real Madrid CF 6 12 3 3 0 16-10 2 1 0 9-4 1 2 0 7-6
3.  Legia Warszawa 6 4 1 1 4 9-24 1 1 1 4-9 0 0 3 5-15
4.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 6 3 1 0 5 5-8 1 0 2 4-4 0 0 3 1-4

Grupa G
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2016, 18:00 - Monako)

Club Brugge KV 0-3 Leicester City FC 14 września, 20:45 (20 970)
Marc Albrighton 5, Riyad Mahrez 29, 61 (k)
FC Porto 1-1 FC København 14 września, 20:45 (34 325)
Otávio 13 - Andreas Cornelius 52

Kolejka 2 - 27-28 września

FC København 4-0 Club Brugge KV 27 września, 20:45 (25 605)
Stefano Denswil 54 (s), Thomas Delaney 64, Federico Santander 69, Mathias Jørgensen 90
Leicester City FC 1-0 FC Porto 27 września, 20:45 (31 805)
Islam Slimani 25

Kolejka 3 - 18-19 października

Leicester City FC 1-0 FC København 18 października, 20:45 (31 037)
Riyad Mahrez 40
Club Brugge KV 1-2 FC Porto 18 października, 20:45 (23 372)
Jelle Vossen 12 - Miguel Layún 68, André Silva 90 (k)

Kolejka 4 - 1-2 listopada

FC København 0-0 Leicester City FC 2 listopada, 20:45 (34 146)
FC Porto 1-0 Club Brugge KV 2 listopada, 20:45 (32 310)
André Silva 37

Kolejka 5 - 22-23 listopada

Leicester City FC 2-1 Club Brugge KV 22 listopada, 20:45 (31 443)
Shinji Okazaki 5, Riyad Mahrez 30 (k) - José Izquierdo 52
FC København 0-0 FC Porto 22 listopada, 20:45 (32 036)

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

Club Brugge KV 0-2 FC København 7 grudnia, 20:45 (18 981)
Brandon Mechele 8 (s), Mathias Jørgensen 15
FC Porto 5-0 Leicester City FC 7 grudnia, 20:45 (39 310)
André Silva 6, 64 (k), Jesús Corona 26, Yacine Brahimi 44, Diogo Jota 77

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Leicester City FC 6 13 4 1 1 7-6 3 0 0 4-1 1 1 1 3-5
2.  FC Porto 6 11 3 2 1 9-3 2 1 0 7-1 1 1 1 2-2
3.  FC København 6 9 2 3 1 7-2 1 2 0 4-0 1 1 1 3-2
4.  Club Brugge KV 6 0 0 0 6 2-14 0 0 3 1-7 0 0 3 1-7

Grupa H
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2016, 18:00 - Monako)

Olympique Lyonnais 3-0 GNK Dinamo (Zagrzeb) 14 września, 20:45 (43 754)
Corentin Tolisso 13, Jordan Ferri 49, Maxwel Cornet 57
Juventus FC 0-0 Sevilla FC 14 września, 20:45 (33 261)

Kolejka 2 - 27-28 września

Sevilla FC 1-0 Olympique Lyonnais 27 września, 20:45 (36 741)
Wissam Ben Yedder 52
GNK Dinamo (Zagrzeb) 0-4 Juventus FC 27 września, 20:45 (23 875)
Miralem Pjanić 24, Gonzalo Higuaín 31, Paulo Dybala 57, Dani Alves 85

Kolejka 3 - 18-19 października

GNK Dinamo (Zagrzeb) 0-1 Sevilla FC 18 października, 20:45 (6021)
Samir Nasri 37
Olympique Lyonnais 0-1 Juventus FC 18 października, 20:45 (53 907)
Juan Cuadrado 76

Kolejka 4 - 1-2 listopada

Sevilla FC 4-0 GNK Dinamo (Zagrzeb) 2 listopada, 20:45 (35 215)
Luciano Vietto 31, Sergio Escudero 66, Steven N'Zonzi 80, Wissam Ben Yedder 87
Juventus FC 1-1 Olympique Lyonnais 2 listopada, 20:45 (40 356)
Gonzalo Higuaín 13 (k) - Corentin Tolisso 85

Kolejka 5 - 22-23 listopada

GNK Dinamo (Zagrzeb) 0-1 Olympique Lyonnais 22 listopada, 20:45 (7834)
Alexandre Lacazette 72
Sevilla FC 1-3 Juventus FC 22 listopada, 20:45 (38 942)
Nicolás Pareja 9 - Claudio Marchisio 45 (k), Leonardo Bonucci 84, Mario Mandžukić 90

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

Olympique Lyonnais 0-0 Sevilla FC 7 grudnia, 20:45 (52 423)
Juventus FC 2-0 GNK Dinamo (Zagrzeb) 7 grudnia, 20:45 (39 380)
Gonzalo Higuaín 52, Daniele Rugani 73

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Juventus FC 6 14 4 2 0 11-2 1 2 0 3-1 3 0 0 8-1
2.  Sevilla FC 6 11 3 2 1 7-3 2 0 1 6-3 1 2 0 1-0
3.  Olympique Lyonnais 6 8 2 2 2 5-3 1 1 1 3-1 1 1 1 2-2
4.  GNK Dinamo (Zagrzeb) 6 0 0 0 6 0-15 0 0 3 0-6 0 0 3 0-9

1/8 finału - 14-22 lutego, 7-15 marca
(Losowanie - 12 grudnia 2016, 12:00 - Nyon)

Manchester City FC 5-3 AS Monaco FC 21 lutego, 20:45 (53 351)
Raheem Sterling 26, Sergio Agüero 58, 71, John Stones 77, Leroy Sané 82 - Falcao García 32, 61, Kylian Mbappé 40
Real Madrid CF 3-1 SSC Napoli 15 lutego, 20:45 (78 000)
Karim Benzema 18, Toni Kroos 49, Casemiro 54 - Lorenzo Insigne 8
SL e Benfica 1-0 BV Borussia 1909 (Dortmund) 14 lutego, 20:45 (55 124)
Kóstas Mítroglou 48
FC Bayern München 5-1 Arsenal FC 15 lutego, 20:45 (70 000)
Arjen Robben 11, Robert Lewandowski 53, Thiago Alcântara 56, 63, Thomas Müller 88 - Alexis Sánchez 30
FC Porto 0-2 Juventus FC 22 lutego, 20:45 (49 229)
Marko Pjaca 72, Dani Alves 74
TSV Bayer 04 Leverkusen 2-4 Club Atlético de Madrid 21 lutego, 20:45 (29 300)
Karim Bellarabi 48, Stefan Savić 68 (s) - Saúl Ñíguez 17, Antoine Griezmann 25, Kévin Gameiro 59 (k), Fernando Torres 86
Paris Saint-Germain FC 4-0 FC Barcelona 14 lutego, 20:45 (46 484)
Ángel Di María 19, 55, Julian Draxler 40, Edinson Cavani 72
Sevilla FC 2-1 Leicester City FC 22 lutego, 20:45 (38 834)
Pablo Sarabia 25, Joaquín Correa 62 - Jamie Vardy 73

AS Monaco FC 3-1 Manchester City FC 15 marca, 20:45 (15 700)
Kylian Mbappé 8, Fabinho 29, Tiémoué Bakayoko 77 - Leroy Sané 71
SSC Napoli 1-3 Real Madrid CF 7 marca, 20:45 (56 695)
Dries Mertens 24 - Sergio Ramos 51, 57, Álvaro Morata 90
BV Borussia 1909 (Dortmund) 4-0 SL e Benfica 8 marca, 20:45 (65 849)
Pierre-Emerick Aubameyang 4, 61, 85, Christian Pulišić 59
Arsenal FC 1-5 FC Bayern München 7 marca, 20:45 (59 911)
Theo Walcott 20 - Robert Lewandowski 55 (k), Arjen Robben 68, Douglas Costa 78, Arturo Vidal 80, 85
Juventus FC 1-0 FC Porto 14 marca, 20:45 (41 161)
Paulo Dybala 42 (k)
Club Atlético de Madrid 0-0 TSV Bayer 04 Leverkusen 15 marca, 20:45 (49 133)
FC Barcelona 6-1 Paris Saint-Germain FC 8 marca, 20:45 (96 290)
Luis Suárez 3, Layvin Kurzawa 40 (s), Leo Messi 50 (k), Neymar Jr 88, 90 (k), Sergi Roberto 90 - Edinson Cavani 62
Leicester City FC 2-0 Sevilla FC 14 marca, 20:45 (31 520)
Wes Morgan 27, Marc Albrighton 54

1/4 finału - 11-12 kwietnia, 18-19 kwietnia
(Losowanie - 17 marca 2017, 12:00 - Nyon)

Club Atlético de Madrid - Leicester City FC 12 kwietnia, 20:45
BV Borussia 1909 (Dortmund) - AS Monaco FC 11 kwietnia, 20:45
FC Bayern München - Real Madrid CF 12 kwietnia, 20:45
Juventus FC - FC Barcelona 11 kwietnia, 20:45

Leicester City FC - Club Atlético de Madrid 18 kwietnia, 20:45
AS Monaco FC - BV Borussia 1909 (Dortmund) 19 kwietnia, 20:45
Real Madrid CF - FC Bayern München 18 kwietnia, 20:45
FC Barcelona - Juventus FC 19 kwietnia, 20:45

1/2 finału - 2-3 maja, 9-10 maja
(Losowanie - 21 kwietnia 2017 - Nyon)

Finał - 3 czerwca
Cardiff, Principality Stadium

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas