[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Europy 2017/2018

REKLAMA
REKLAMA

I runda eliminacyjna - 29 czerwca, 6 lipca
(Losowanie - 19 czerwca 2017, 13:00 - Nyon)

Maccabi Tel Awiw - KF Tirana 29 czerwca, 20:00
Natanja
Kajrat Ałmaty - Atlantas Kłajpeda 29 czerwca, 16:45
Beitar Jerozolima - Vasas SC 29 czerwca, 18:45
Petach Tikwa
NK Široki Brijeg - Ordabasy Szymkent 29 czerwca, 20:30
FK Crvena zvezda (Belgrad) - Floriana FC 29 czerwca, 20:30
Valletta FC - SS Folgore 29 czerwca, 20:45
Paola
FK Ventspils - Valur (Reykjavík) 29 czerwca, 17:00
Saint Johnstone FC - Trakų FK 29 czerwca, 20:45
Odds BK - Ballymena United FC 29 czerwca, 19:00
Szachtior Soligorsk - Sūduva Marijampolė 29 czerwca, 18:00
FK Mladost (Lučani) - İnter Baku 29 czerwca, 20:30
Czichura Saczchere - SC Rheindorf Altach 29 czerwca, 19:00
Tbilisi
CS Fola Esch - Milsami Orhei 29 czerwca, 19:30
Partizani Tirana - Botew Płowdiw 29 czerwca, 17:00
UE Santa Coloma - NK Osijek 29 czerwca, 19:00
Andora
Zaria Bălți - FK Sarajevo 29 czerwca, 19:00
Kiszyniów
Bala Town FC - FC Vaduz 29 czerwca, 20:00
Rhyl
Vaasan Palloseura - NK Olimpija (Lublana) 29 czerwca, 18:00
Connah's Quay Nomads FC - HJK 29 czerwca, 20:00
Bangor
KR (Reykjavík) - Seinäjoen JK 29 czerwca, 21:15
Szirak Giumri - ND Gorica 29 czerwca, 14:00
Zirə FK - FC Differdange 03 29 czerwca, 19:00
FK Vojvodina (Nowy Sad) - MFK Ružomberok 29 czerwca, 20:00
Pjunik Erewan - ŠK Slovan Bratysława 29 czerwca, 17:00
SP Tre Penne - FK Rabotnički (Skopje) 29 czerwca, 20:30
Serravalle
Rangers FC - FC Progrès Niedercorn 29 czerwca, 20:45
NK Domžale - FC Flora Tallin 29 czerwca, 20:30
Celje
Crusaders FC - FK Liepāja 29 czerwca, 20:45
JK Nõmme Kalju - B36 Tórshavn 29 czerwca, 18:30
Tallin
FC Levadia Tallin - Cork City FC 29 czerwca, 17:30
Parnawa
FK Škendija 79 (Tetovo) - Dacia Chișinău 29 czerwca, 18:00
Strumica
Lewski Sofia - FK Sutjeska (Nikšić) 29 czerwca, 19:00
Irtysz Pawłodar - Dunaw Ruse 29 czerwca, 16:00
Dinamo Batumi - Jagiellonia Białystok 29 czerwca, 18:00
Kutaisi
NK Željezničar (Sarajewo) - FK Zeta (Golubovci) 29 czerwca, 20:45
AÉK (Larnaka) - Lincoln Red Imps FC 29 czerwca, 19:00
FC Midtjylland - Derry City FC 29 czerwca, 20:00
Dinamo Mińsk - NSÍ Runavík 29 czerwca, 17:30
Ferencvárosi TC - FK Jelgava 29 czerwca, 18:45
Lyngby BK - Bangor City FC 29 czerwca, 18:30
AS Trenčín - Torpedo Kutaisi 29 czerwca, 17:20
Lech Poznań - FK Pelister (Bitola) 29 czerwca, 20:45
FK Mladost (Podgorica) - Gandzasar Kapan 29 czerwca, 20:30
Videoton FC Fehérvár - Balzan FC 29 czerwca, 20:45
Felcsút
St Joseph's FC - AÉL (Limassol) 29 czerwca, 20:45
Faro
Skënderbeu Korçë - UE Sant Julià 29 czerwca, 20:00
FK Haugesund - Coleraine FC 29 czerwca, 19:00
Stjarnan (Garðabær) - Shamrock Rovers FC 29 czerwca, 21:15
IFK Norrköping - FC Prishtina 29 czerwca, 20:00
KÍ Klaksvík - AIK (Solna) 29 czerwca, 20:00
Thorshavn

KF Tirana - Maccabi Tel Awiw
Atlantas Kłajpeda - Kajrat Ałmaty
Vasas SC - Beitar Jerozolima
Ordabasy Szymkent - NK Široki Brijeg
Floriana FC - FK Crvena zvezda (Belgrad)
SS Folgore - Valletta FC
Valur (Reykjavík) - FK Ventspils
Trakų FK - Saint Johnstone FC
Ballymena United FC - Odds BK
Sūduva Marijampolė - Szachtior Soligorsk
İnter Baku - FK Mladost (Lučani)
SC Rheindorf Altach - Czichura Saczchere
Milsami Orhei - CS Fola Esch
Botew Płowdiw - Partizani Tirana
NK Osijek - UE Santa Coloma
FK Sarajevo - Zaria Bălți
FC Vaduz - Bala Town FC
NK Olimpija (Lublana) - Vaasan Palloseura
HJK - Connah's Quay Nomads FC
Seinäjoen JK - KR (Reykjavík)
ND Gorica - Szirak Giumri
FC Differdange 03 - Zirə FK
MFK Ružomberok - FK Vojvodina (Nowy Sad)
ŠK Slovan Bratysława - Pjunik Erewan
FK Rabotnički (Skopje) - SP Tre Penne
FC Progrès Niedercorn - Rangers FC
FC Flora Tallin - NK Domžale
FK Liepāja - Crusaders FC
B36 Tórshavn - JK Nõmme Kalju
Cork City FC - FC Levadia Tallin
Dacia Chișinău - FK Škendija 79 (Tetovo)
FK Sutjeska (Nikšić) - Lewski Sofia
Dunaw Ruse - Irtysz Pawłodar
Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi 6 lipca, 20:30
FK Zeta (Golubovci) - NK Željezničar (Sarajewo)
Lincoln Red Imps FC - AÉK (Larnaka)
Derry City FC - FC Midtjylland
NSÍ Runavík - Dinamo Mińsk
FK Jelgava - Ferencvárosi TC
Bangor City FC - Lyngby BK
Torpedo Kutaisi - AS Trenčín
FK Pelister (Bitola) - Lech Poznań
Strumica
Gandzasar Kapan - FK Mladost (Podgorica)
Balzan FC - Videoton FC Fehérvár
AÉL (Limassol) - St Joseph's FC
UE Sant Julià - Skënderbeu Korçë
Coleraine FC - FK Haugesund 6 lipca, 20:45
Shamrock Rovers FC - Stjarnan (Garðabær)
FC Prishtina - IFK Norrköping
AIK (Solna) - KÍ Klaksvík

II runda eliminacyjna - 13 lipca, 20 lipca
(Losowanie - 19 czerwca 2017, 14:30 - Nyon)
Partizani Tirana / Botew Płowdiw - Beitar Jerozolima / Vasas SC
FK Rabotnički (Skopje) / SP Tre Penne - Dinamo Mińsk / NSÍ Runavík
ŠK Slovan Bratysława / Pjunik Erewan - Lyngby BK / Bangor City FC
NK Željezničar (Sarajewo) / FK Zeta (Golubovci) - AIK (Solna) / KÍ Klaksvík
AÉK (Larnaka) / Lincoln Red Imps FC - FC Levadia Tallin / Cork City FC
Kajrat Ałmaty / Atlantas Kłajpeda - Skënderbeu Korçë / UE Sant Julià
FK Haugesund / Coleraine FC - Lech Poznań / FK Pelister (Bitola)
IFK Norrköping / FC Prishtina - Saint Johnstone FC / Trakų FK
JK Nõmme Kalju / B36 Tórshavn - Videoton FC Fehérvár / Balzan FC
Maccabi Tel Awiw / KF Tirana - Seinäjoen JK / KR (Reykjavík)
Crusaders FC / FK Liepāja - Szachtior Soligorsk / Sūduva Marijampolė
Rangers FC / FC Progrès Niedercorn - AÉL (Limassol) / St Joseph's FC
FK Mladost (Lučani) / İnter Baku - CS Fola Esch / Milsami Orhei
Bala Town FC / FC Vaduz - Odds BK / Ballymena United FC
FK Ventspils / Valur (Reykjavík) - NK Domžale / FC Flora Tallin
Irtysz Pawłodar / Dunaw Ruse - FK Crvena zvezda (Belgrad) / Floriana FC
Ferencvárosi TC / FK Jelgava - FC Midtjylland / Derry City FC
Dacia Chișinău / FK Škendija 79 (Tetovo) - Connah's Quay Nomads FC / HJK

Apóllon FC -
Zaria Bălți / FK Sarajevo
- FK Mladá Boleslav
Stjarnan (Garðabær) / Shamrock Rovers FC
Paniónios GSS -
Szirak Giumri / ND Gorica
- Astra Giurgiu
Zirə FK / FC Differdange 03
Brøndbyernes IF -
Vaasan Palloseura / NK Olimpija (Lublana)
HNK Hajduk (Split) -
Lewski Sofia / FK Sutjeska (Nikšić)
- FC Utrecht
Valletta FC / SS Folgore
- SK Brann
FK Vojvodina (Nowy Sad) / MFK Ružomberok
Qəbələ FK -
Jagiellonia Białystok / Dinamo Batumi
- Dinamo Brześć
Czichura Saczchere / SC Rheindorf Altach
Östersunds FK - Galatasaray SK
Aberdeen FC -
Ordabasy Szymkent / NK Široki Brijeg
SK Sturm Graz -
FK Mladost (Podgorica) / Gandzasar Kapan
- Bnei Yehuda Tel Awiw
AS Trenčín / Torpedo Kutaisi
- FC Luzern
UE Santa Coloma / NK Osijek

- Apóllon FC
FK Mladá Boleslav -
- Paniónios GSS
Astra Giurgiu -
- Brøndbyernes IF
- HNK Hajduk (Split)
FC Utrecht -
SK Brann -
- Qəbələ FK
Dinamo Brześć -
Galatasaray SK - Östersunds FK
- Aberdeen FC
- SK Sturm Graz
Bnei Yehuda Tel Awiw -
FC Luzern -

III runda eliminacyjna - 27 lipca, 3 sierpnia
(Losowanie - 14 lipca 2017, 13:00 - Nyon)

IV runda eliminacyjna - 17 sierpnia, 24 sierpnia
(Losowanie - 4 sierpnia 2017, 13:00 - Nyon)

I faza grupowa
 
Kolejka 1 - 14 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2017 - Monako)

Kolejka 2 - 28 września

Kolejka 3 - 19 października

Kolejka 4 - 2 listopada

Kolejka 5 - 23 listopada

Kolejka 6 - 7 grudnia

1/16 finału - 15 lutego, 22 lutego
(Losowanie - 11 grudnia 2017, 13:00 - Nyon)

1/8 finału - 8 marca, 15 marca
(Losowanie - 23 lutego 2018, 13:00 - Nyon)

1/4 finału - 5 kwietnia, 12 kwietnia
(Losowanie - 16 marca 2018, 13:00 - Nyon)

1/2 finału - 26 kwietnia, 3 maja
(Losowanie - 13 kwietnia 2018, 13:00 - Nyon)

Finał - 16 maja
Décines-Charpieu, Parc Olympique Lyonnais

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas