[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Europy 2018/2019

Runda wstępna - 28 czerwca, 5 lipca
(Losowanie - 12 czerwca 2018, 13:00 - Nyon)

College Europa FC - FC Prishtina 28 czerwca, 18:00
UE Sant Julià - Gżira United FC 26 czerwca, 20:00
Andora
UE Engordany - SS Folgore 28 czerwca, 20:00
Andora
B36 Tórshavn - St Joseph's FC 28 czerwca, 20:00
Birkirkara FC - KÍ Klaksvík 28 czerwca, 19:00
Ta' Qali
SP Tre Fiori - Bala Town FC 28 czerwca, 20:45
Forlì
Cefn Druids AFC - Trakų FK 28 czerwca, 20:00
Oswestry

FC Prishtina - College Europa FC 5 lipca, 19:00
Kosovska Mitrovica
Gżira United FC - UE Sant Julià 5 lipca, 19:00
Ta' Qali
SS Folgore - UE Engordany 5 lipca, 20:45
Forlì
St Joseph's FC - B36 Tórshavn 5 lipca, 18:00
KÍ Klaksvík - Birkirkara FC 5 lipca, 20:00
Thorshavn
Bala Town FC - SP Tre Fiori 5 lipca, 19:30
Rhyl
Trakų FK - Cefn Druids AFC 5 lipca, 18:30
Olita

I runda eliminacyjna - 12 lipca, 19 lipca
(Losowanie - 20 czerwca 2018, 12:00 - Nyon)

Stjarnan (Garðabær) - JK Nõmme Kalju
FC DAC 1904 Dunajská Streda - Dinamo Tbilisi
Racing FC Union Luxembourg - Viitorul Constanța
Derry City FC - Dinamo Mińsk
Shamrock Rovers FC - AIK (Solna)
Bananc Erewan - FK Sarajevo
Balzan FC - Keşlə FK
FC Ilves - Sławija Sofia
Stumbras Kowno - Apóllon FC
FC Samtredia - Toboł Kostanaj
- OFK Titograd (Podgorica)
B36 Tórshavn / St Joseph's FC
Connah's Quay Nomads FC - Szachtior Soligorsk
- Kajrat Ałmaty
UE Engordany / SS Folgore
Budapesti Honvéd SE - FK Rabotnički (Skopje)
- Žalgiris Wilno
Birkirkara FC / KÍ Klaksvík
NK Široki Brijeg - NK Domžale
Partizani Tirana - NK Maribor
Górnik Zabrze - Zaria Bălți
FC Lahti - FH (Hafnarfjörður)
Petrocub Hîncești - NK Osijek
FK Rudar (Pljevlja) - FK Partizan (Belgrad)
CS Fola Esch -
College Europa FC / FC Prishtina
Rangers FC - FK Škupi (Skopje)
Neftçı Baku - Újpest FC
FK Spartak (Subotica) - Coleraine FC
FK Ventspils - Luftëtari Gjirokastër
AS Anórthossis Ammochóstou - KF Laçi
CSKA Sofia - Riga FC
Glenavon F&AC - Molde FK
FC Progrès Niedercorn - Qəbələ FK
FK Budućnost (Podgorica) - AS Trenčín
Pjunik Erewan - FK Vardar (Skopje)
Cliftonville F&AC - FC Nordsjælland
Ferencvárosi TC - Maccabi Tel Awiw
Milsami Orhei - ŠK Slovan Bratysława
FK Radnički (Nisz) -
UE Sant Julià / Gżira United FC
Hibernian FC - NSÍ Runavík
Lech Poznań - Gandzasar Kapan
NK Rudar (Velenje) -
SP Tre Fiori / Bala Town FC
Czichura Saczchere - Beitar Jerozolima
FC Levadia Tallin - Dundalk FC
FC Vaduz - Lewski Sofia
ÍBV (Vestmannaeyjar) - Sarpsborg 08 FF
NK Željezničar (Sarajewo) - JK Trans Narva
FC København - Kuopion Palloseura
- Irtysz Pawłodar
Cefn Druids AFC / Trakų FK
FK Liepāja - BK Häcken

JK Nõmme Kalju - Stjarnan (Garðabær)
Dinamo Tbilisi - FC DAC 1904 Dunajská Streda
Viitorul Constanța - Racing FC Union Luxembourg
Dinamo Mińsk - Derry City FC
AIK (Solna) - Shamrock Rovers FC
FK Sarajevo - Bananc Erewan
Keşlə FK - Balzan FC
Sławija Sofia - FC Ilves
Apóllon FC - Stumbras Kowno
Toboł Kostanaj - FC Samtredia
OFK Titograd (Podgorica) -
Szachtior Soligorsk - Connah's Quay Nomads FC
Kajrat Ałmaty -
FK Rabotnički (Skopje) - Budapesti Honvéd SE
Žalgiris Wilno -
NK Domžale - NK Široki Brijeg
NK Maribor - Partizani Tirana
Zaria Bălți - Górnik Zabrze
Kiszyniów
FH (Hafnarfjörður) - FC Lahti
NK Osijek - Petrocub Hîncești
FK Partizan (Belgrad) - FK Rudar (Pljevlja)
- CS Fola Esch
FK Škupi (Skopje) - Rangers FC
Újpest FC - Neftçı Baku
Coleraine FC - FK Spartak (Subotica)
Luftëtari Gjirokastër - FK Ventspils
KF Laçi - AS Anórthossis Ammochóstou
Riga FC - CSKA Sofia
Molde FK - Glenavon F&AC
Qəbələ FK - FC Progrès Niedercorn
AS Trenčín - FK Budućnost (Podgorica)
FK Vardar (Skopje) - Pjunik Erewan
FC Nordsjælland - Cliftonville F&AC
Maccabi Tel Awiw - Ferencvárosi TC
ŠK Slovan Bratysława - Milsami Orhei
- FK Radnički (Nisz)
NSÍ Runavík - Hibernian FC
Gandzasar Kapan - Lech Poznań
- NK Rudar (Velenje)
Beitar Jerozolima - Czichura Saczchere
Dundalk FC - FC Levadia Tallin
Lewski Sofia - FC Vaduz
Sarpsborg 08 FF - ÍBV (Vestmannaeyjar)
JK Trans Narva - NK Željezničar (Sarajewo)
Kuopion Palloseura - FC København
Irtysz Pawłodar -
BK Häcken - FK Liepāja

II runda eliminacyjna - 26 lipca, 2 sierpnia
(Losowanie - 19 czerwca 2018, 16:00 (część mistrzowska) i 20 czerwca 2018, 14:00 - Nyon)
Glenavon F&AC / Molde FK - AS Anórthossis Ammochóstou / KF Laçi
FK Rudar (Pljevlja) / FK Partizan (Belgrad) - Cefn Druids AFC / Trakų FK / Irtysz Pawłodar
Balzan FC / Keşlə FK - Milsami Orhei / ŠK Slovan Bratysława
Górnik Zabrze / Zaria Bălți - FK Budućnost (Podgorica) / AS Trenčín
Stjarnan (Garðabær) / JK Nõmme Kalju - FC København / Kuopion Palloseura
Budapesti Honvéd SE / FK Rabotnički (Skopje) - FC Progrès Niedercorn / Qəbələ FK
Birkirkara FC / KÍ Klaksvík / Žalgiris Wilno - FC Vaduz / Lewski Sofia
Cliftonville F&AC / FC Nordsjælland - Shamrock Rovers FC / AIK (Solna)
Ferencvárosi TC / Maccabi Tel Awiw - FK Radnički (Nisz) / UE Sant Julià / Gżira United FC
Petrocub Hîncești / NK Osijek - Rangers FC / FK Škupi (Skopje)
FC Samtredia / Toboł Kostanaj - Pjunik Erewan / FK Vardar (Skopje)
FC DAC 1904 Dunajská Streda / Dinamo Tbilisi - Derry City FC / Dinamo Mińsk
Connah's Quay Nomads FC / Szachtior Soligorsk - Lech Poznań / Gandzasar Kapan
NK Željezničar (Sarajewo) / JK Trans Narva - Stumbras Kowno / Apóllon FC
Czichura Saczchere / Beitar Jerozolima - Partizani Tirana / NK Maribor
===
Cork City FC / Legia Warszawa - wolny los
FK Škendija 79 (Tetovo) / The New Saints FC - przegrany z rundy wstępnej eLM
Torpedo Kutaisi / Sheriff Tiraspol - HJK / Víkingur
FC Spartak Trnava / HŠK Zrinjski (Mostar) - FK Kukësi / Valletta FC
FC Santa Coloma / Drita Gnjilane - Valur (Reykjavík) / Rosenborg BK
FK Astana (2) / FK Sutjeska (Nikšić) - Alaszkert Erewan / Celtic FC
Football 1991 Dudelange / Videoton FC Fehérvár - zwycięzca rundy wstępnej / Malmö FF
Spartaks Jūrmala / FK Crvena zvezda (Belgrad) - SP La Fiorita / Lincoln Red Imps FC
Sūduva Marijampolė / APÓEL (Nikozja) - FC Flora Tallin / Hapoel Beer Szewa
NK Olimpija (Lublana) / Qarabağ Ağdam - Łudogorec Razgrad / Crusaders FC

- AÉK (Larnaka)
FC Levadia Tallin / Dundalk FC
RB Leipzig -
FK Liepāja / BK Häcken
Linzer ASK - Lillestrøm SK
- Atalanta BC
Bananc Erewan / FK Sarajevo
FK Ufa -
NK Široki Brijeg / NK Domžale
- AZ (Alkmaar)
UE Engordany / SS Folgore / Kajrat Ałmaty
- FCSB Bukareszt
NK Rudar (Velenje) / SP Tre Fiori / Bala Town FC
- FC Admira Wacker Mödling
CSKA Sofia / Riga FC
- Beşiktaş JK
B36 Tórshavn / St Joseph's FC / OFK Titograd (Podgorica)
Aberdeen FC - Burnley FC
Hapoel Hajfa -
FC Lahti / FH (Hafnarfjörður)
- AC Sparta Praga
FK Spartak (Subotica) / Coleraine FC
Jagiellonia Białystok - Rio Ave FC
- FC Girondins de Bordeaux
FK Ventspils / Luftëtari Gjirokastër
- AGS Astéras Trípolis
Hibernian FC / NSÍ Runavík
- SBV Vitesse
Racing FC Union Luxembourg / Viitorul Constanța
FC Sankt Gallen -
ÍBV (Vestmannaeyjar) / Sarpsborg 08 FF
KRC Genk -
CS Fola Esch / College Europa FC / FC Prishtina
Dinamo Brześć - APS Atrómitos Athinón
Djurgårdens IF - FK Mariupol
Sevilla FC -
Neftçı Baku / Újpest FC
HNK Hajduk (Split) -
FC Ilves / Sławija Sofia

AÉK (Larnaka) -
- RB Leipzig
Lillestrøm SK - Linzer ASK
Atalanta BC -
- FK Ufa
AZ (Alkmaar) -
FCSB Bukareszt -
FC Admira Wacker Mödling -
Beşiktaş JK -
Burnley FC - Aberdeen FC
- Hapoel Hajfa
AC Sparta Praga -
Rio Ave FC - Jagiellonia Białystok
FC Girondins de Bordeaux -
AGS Astéras Trípolis -
SBV Vitesse -
- FC Sankt Gallen
- KRC Genk
APS Atrómitos Athinón - Dinamo Brześć
FK Mariupol - Djurgårdens IF
- Sevilla FC
- HNK Hajduk (Split)

III runda eliminacyjna - 9 sierpnia, 16 sierpnia
(Losowanie - 23 lipca 2018 - Nyon)

IV runda eliminacyjna - 23 sierpnia, 30 sierpnia
(Losowanie - 6 sierpnia 2018 - Nyon)

I faza grupowa
 
Kolejka 1 - 20 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2018 - Monako)

Kolejka 2 - 4 października

Kolejka 3 - 25 października

Kolejka 4 - 8 listopada

Kolejka 5 - 29 listopada

Kolejka 6 - 13 grudnia

1/16 finału - 14 lutego, 21 lutego
(Losowanie - 17 grudnia 2018 - Nyon)

1/8 finału - 7 marca, 14 marca
(Losowanie - 22 lutego 2019 - Nyon)

1/4 finału - 11 kwietnia, 18 kwietnia
(Losowanie - 15 marca 2019 - Nyon)

1/2 finału - 2 maja, 9 maja
(Losowanie - 19 kwietnia 2019 - Nyon)

Finał - 29 maja
Baku, Bakı Olimpiya Stadionu

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas