[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów 2020/2021

Runda przedwstępna - 8-9 sierpnia
(Losowanie - 17 lipca 2020, 12:00 - Nyon)

SP Tre Fiori 0-2 Linfield FC 8 sierpnia, 15:00
Bastien Héry 71, Christy Manzinga 83
Nyon
Drita Gnjilane 2-1 Inter Club d'Escaldes 8 sierpnia, 19:30
Xhevdet Shabani 21, Hamdi Namani 45 - Emili García 29
Nyon / mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 90-minutowym opóźnieniem z powodów proceduralnych

Runda wstępna - 11 sierpnia

Drita Gnjilane 0-3 Linfield FC 11 sierpnia, 18:00
(wo)
Nyon / odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

I runda eliminacyjna - 18-19 sierpnia
(Losowanie - 9 sierpnia 2020, 12:00 - Nyon)

Ferencvárosi TC 2-0 Djurgårdens IF 19 sierpnia, 19:00
Tokmac Nguen 33, 62
Celtic FC 6-0 KR (Reykjavík) 18 sierpnia, 20:45
Mohamed Elyounoussi 6, 90, Odsonne Édouard 17, 72, Christopher Jullien 31, Greg Taylor 46
Legia Warszawa 1-0 Linfield FC 18 sierpnia, 19:00
José Kanté 82
bez udziału publiczności
Sheriff Tiraspol 2-0 CS Fola Esch 19 sierpnia, 20:00
Anatole Abang 36, Andrej Lukić 80
Connah's Quay Nomads FC 0-2 FK Sarajevo 19 sierpnia, 20:00
Benjamin Tatar 16, 65
Cardiff
FK Crvena zvezda (Belgrad) 5-0 Europa FC 18 sierpnia, 21:00
El Fardou Ben Nabouhane 35, 44, 52, Mirko Ivanić 78, 87
FK Budućnost (Podgorica) 1-3 Łudogorec Razgrad 19 sierpnia, 20:00
Igor Ćuković 31 - Higinio Marín 12, Mavis Tchibota 25, Cauly 90
Ararat-Armenia Erewan 0-1 AS Omónia Lefkossías 19 sierpnia, 17:00
pd.
Thiago 94
Floriana FC 0-2 CFR Cluj 19 sierpnia, 21:00
Mike Cestor 53, Cătălin Golofca 90
Ta' Qali
Maccabi Tel Awiw 2-0 Riga FC 19 sierpnia, 19:00
Nick Blackman 58 (k), 88 (k)
Qarabağ Ağdam 4-0 FK Sileks (Kratovo) 18 sierpnia, 18:00
Jaime Romero 11, Wilde-Donald Guerrier 40, 51, Mahir Emreli 80
Baku
Dinamo Tbilisi 0-2 KF Tirana 19 sierpnia, 19:00
Agustín Torassa 45, Marsel Ismailgeci 86
Dinamo Brześć 6-3 FK Astana (2) 18 sierpnia, 20:00
Michaił Gordiejczuk 16, 22, Kiriłł Pieczenin 17, Pawieł Siedko 37, Abdoulaye Diallo 55, 90 - Marin Tomasov 45, Dorin Rotariu 47, Abzał Biejsiebiekow 87
Molde FK 5-0 Kuopion Palloseura 19 sierpnia, 18:00
Eirik Hestad 26, Magnus Eikrem 37, Ohi Omoijuanfo 65, Marcus Holmgren Pedersen 87, Erling Knudtzon 89
FC Flora Tallin 1-1 Sūduva Marijampolė 19 sierpnia, 18:30
pd. k. 2-4
Rauno Sappinen 49 - Mihret Topčagić 78 (k)
NK Celje 3-0 Dundalk FC 19 sierpnia, 19:00
Luka Kerin 43, Dario Vizinger 89, Filip Dangubić 90
Budapeszt
KÍ Klaksvík 3-0 ŠK Slovan Bratysława 21 sierpnia, 18:00
(wo)
w pierwotnym (19 sierpnia, 20:00) i drugim terminie odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

II runda eliminacyjna - 25-26 sierpnia
(Losowanie - 10 sierpnia 2020, 12:00 - Nyon)

CFR Cluj 2-2 GNK Dinamo (Zagrzeb) 26 sierpnia, 20:00
pd. k. 5-6
Michaël Pereira 64, Gabriel Debeljuh 90 - Amer Gojak 14, Lirim Kastrati 78
BSC Young Boys Berno 3-1 KÍ Klaksvík 26 sierpnia, 20:15
Jean-Pierre Nsamé 51, Miralem Sulejmani 57, Moumi Ngamaleu 82 - Jonn Johannessen 79
Łudogorec Razgrad 0-1 FC Midtjylland 26 sierpnia, 19:30
Júnior Brumado 78
AZ (Alkmaar) 3-1 FC Viktoria Plzeň 26 sierpnia, 16:30
pd.
Teun Koopmeiners 90 (k), Albert Guðmundsson 98, 118 - David Limberský 78
PAOK 3-1 Beşiktaş JK 25 sierpnia, 20:00
Chrístos Tzólis 7, 24, Dimítris Pélkas 30 - Cyle Larin 37
NK Lokomotiva (Zagrzeb) 0-1 SK Rapid Wiedeń 26 sierpnia, 19:00
Ercan Kara 32
Qarabağ Ağdam 2-1 Sheriff Tiraspol 26 sierpnia, 18:00
Uroš Matić 22 (k), Mahir Emreli 63 - Frank Castañeda 78
Baku
Legia Warszawa 0-2 AS Omónia Lefkossías 26 sierpnia, 20:00
pd.
Jordi Gómez 92 (k), Thiago 106
bez udziału publiczności
Dinamo Brześć 2-1 FK Sarajevo 26 sierpnia, 20:00
Michaił Gordiejczuk 3, Abdoulaye Diallo 49 - Andrej Đokanović 34
Celtic FC 1-2 Ferencvárosi TC 26 sierpnia, 20:45
Ryan Christie 53 - Dávid Sigér 7, Tokmac Nguen 75
KF Tirana 0-1 FK Crvena zvezda (Belgrad) 25 sierpnia, 20:00
Tómané 62
NK Celje 1-2 Molde FK 26 sierpnia, 18:00
Mitja Lotrič 38 - Etzaz Hussain 57, Leke James 74
Sūduva Marijampolė 0-3 Maccabi Tel Awiw 26 sierpnia, 18:00
Avi Rikan 30, Nick Blackman 73, Ofir Davidzada 90

III runda eliminacyjna - 15-16 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2020, 12:00 - Nyon)

Ferencvárosi TC 2-1 GNK Dinamo (Zagrzeb) 16 września, 19:00
Gergő Lovrencsics 2, Myrto Uzuni 65 - Myrto Uzuni 23 (s)
Qarabağ Ağdam 0-0 Molde FK 16 września, 19:00
pd. k. 6-7
Larnaka
AS Omónia Lefkossías 1-1 FK Crvena zvezda (Belgrad) 16 września, 17:00
pd. k. 4-2
Michael Lüftner 31 - Mirko Ivanić 45
FC Midtjylland 3-0 BSC Young Boys Berno 16 września, 20:30
Jordan Lefort 51 (s), Anders Dreyer 62, Awer Mabil 84
Maccabi Tel Awiw 1-0 Dinamo Brześć 16 września, 19:00
Dan Biton 50 (k)
PAOK 2-1 SL e Benfica 15 września, 20:00
Dimítris Giannoúlis 63, Andrija Živković 75 - Rafa Silva 90
Dynamo Kijów 2-0 AZ (Alkmaar) 15 września, 19:00
Gerson Rodrigues 49, Mykoła Szaparenko 86
KAA Gent 2-1 SK Rapid Wiedeń 15 września, 20:30
Niklas Dorsch 36, Roman Jaremczuk 59 (k) - Srđan Grahovac 90

IV runda eliminacyjna - 22-23 września, 29-30 września
(Losowanie - 1 września 2020, 12:00 - Nyon)

SK Slavia Praga 0-0 FC Midtjylland 22 września, 21:00
Maccabi Tel Awiw 1-2 FC Salzburg 22 września, 21:00
Dan Biton 9 - Dominik Szoboszlai 49 (k), Masaya Okugawa 57
Olympiakós SFP (Pireus) 2-0 AS Omónia Lefkossías 23 września, 21:00
Mathieu Valbuena 69 (k), Youssef El Arabi 90
FK Krasnodar 2-1 PAOK 22 września, 21:00
Viktor Claesson 39 (k), Rémy Cabella 70 - Dimítris Pélkas 32
KAA Gent 1-2 Dynamo Kijów 23 września, 21:00
Tim Kleindienst 41 - Władysław Supriaha 9, Carlos de Pena 79
Molde FK 3-3 Ferencvárosi TC 23 września, 21:00
Leke James 55, Magnus Eikrem 65, Martin Ellingsen 83 - Franck Boli 7, Myrto Uzuni 52, Ihor Charatin 87 (k)

FC Midtjylland 4-1 SK Slavia Praga 30 września, 21:00
Sory Kaba 65, Alexander Scholz 84 (k), Frank Onyeka 88, Anders Dreyer 90 - Peter Olayinka 3
FC Salzburg 3-1 Maccabi Tel Awiw 30 września, 21:00
Patson Daka 16, 68, Dominik Szoboszlai 45 (k) - Eden Karzev 30
AS Omónia Lefkossías 0-0 Olympiakós SFP (Pireus) 29 września, 21:00
PAOK 1-2 FK Krasnodar 30 września, 21:00
Omar El Kaddouri 77 - Giánnis Michailídis 73 (s), Rémy Cabella 78
Dynamo Kijów 3-0 KAA Gent 29 września, 21:00
Witalij Bujalśkyj 9, Carlos de Pena 36 (k), Gerson Rodrigues 49 (k)
Ferencvárosi TC 0-0 Molde FK 29 września, 21:00

I faza grupowa
 
Kolejka 1 - 20-21 października
(Losowanie - 1 października 2020, 17:00 - Genewa)

Kolejka 2 - 27-28 października

Kolejka 3 - 3-4 listopada

Kolejka 4 - 24-25 listopada

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

1/8 finału - 16-24 lutego, 9-17 marca
(Losowanie - 14 grudnia 2020 - Nyon)

1/4 finału - 6-7 kwietnia, 13-14 kwietnia
(Losowanie - 19 marca 2021 - Nyon)

1/2 finału - 27-28 kwietnia, 4-5 maja
(Losowanie - 19 marca 2021 - Nyon)

Finał - 29-30 maja
Stambuł, Atatürk Olimpiyat Stadı

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas