[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów 2020/2021

Runda przedwstępna - 8-9 sierpnia
(Losowanie - 17 lipca 2020, 12:00 - Nyon)

SP Tre Fiori 0-2 Linfield FC 8 sierpnia, 15:00
Bastien Héry 71, Christy Manzinga 83
Nyon
Drita Gnjilane 2-1 Inter Club d'Escaldes 8 sierpnia, 19:30
Xhevdet Shabani 21, Hamdi Namani 45 - Emili García 29
Nyon / mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 90-minutowym opóźnieniem z powodów proceduralnych

Runda wstępna - 11 sierpnia

Drita Gnjilane 0-3 Linfield FC 11 sierpnia, 18:00
(wo)
Nyon / odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

I runda eliminacyjna - 18-19 sierpnia
(Losowanie - 9 sierpnia 2020, 12:00 - Nyon)

Ferencvárosi TC 2-0 Djurgårdens IF 19 sierpnia, 19:00
Tokmac Nguen 33, 62
Celtic FC 6-0 KR (Reykjavík) 18 sierpnia, 20:45
Mohamed Elyounoussi 6, 90, Odsonne Édouard 17, 72, Christopher Jullien 31, Greg Taylor 46
Legia Warszawa 1-0 Linfield FC 18 sierpnia, 19:00
José Kanté 82
bez udziału publiczności
Sheriff Tiraspol 2-0 CS Fola Esch 19 sierpnia, 20:00
Anatole Abang 36, Andrej Lukić 80
Connah's Quay Nomads FC 0-2 FK Sarajevo 19 sierpnia, 20:00
Benjamin Tatar 16, 65
Cardiff
FK Crvena zvezda (Belgrad) 5-0 Europa FC 18 sierpnia, 21:00
El Fardou Ben Nabouhane 35, 44, 52, Mirko Ivanić 78, 87
FK Budućnost (Podgorica) 1-3 Łudogorec Razgrad 19 sierpnia, 20:00
Igor Ćuković 31 - Higinio Marín 12, Mavis Tchibota 25, Cauly 90
Ararat-Armenia Erewan 0-1 AS Omónia Lefkossías 19 sierpnia, 17:00
pd.
Thiago 94
Floriana FC 0-2 CFR Cluj 19 sierpnia, 21:00
Mike Cestor 53, Cătălin Golofca 90
Ta' Qali
Maccabi Tel Awiw 2-0 Riga FC 19 sierpnia, 19:00
Nick Blackman 58 (k), 88 (k)
Qarabağ Ağdam 4-0 FK Sileks (Kratovo) 18 sierpnia, 18:00
Jaime Romero 11, Wilde-Donald Guerrier 40, 51, Mahir Emreli 80
Baku
Dinamo Tbilisi 0-2 KF Tirana 19 sierpnia, 19:00
Agustín Torassa 45, Marsel Ismailgeci 86
Dinamo Brześć 6-3 FK Astana (2) 18 sierpnia, 20:00
Michaił Gordiejczuk 16, 22, Kiriłł Pieczenin 17, Pawieł Siedko 37, Abdoulaye Diallo 55, 90 - Marin Tomasov 45, Dorin Rotariu 47, Abzał Biejsiebiekow 87
Molde FK 5-0 Kuopion Palloseura 19 sierpnia, 18:00
Eirik Hestad 26, Magnus Eikrem 37, Ohi Omoijuanfo 65, Marcus Holmgren Pedersen 87, Erling Knudtzon 89
FC Flora Tallin 1-1 Sūduva Marijampolė 19 sierpnia, 18:30
pd. k. 2-4
Rauno Sappinen 49 - Mihret Topčagić 78 (k)
NK Celje 3-0 Dundalk FC 19 sierpnia, 19:00
Luka Kerin 43, Dario Vizinger 89, Filip Dangubić 90
Budapeszt
KÍ Klaksvík 3-0 ŠK Slovan Bratysława 21 sierpnia, 18:00
(wo)
w pierwotnym (19 sierpnia, 20:00) i drugim terminie odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

II runda eliminacyjna - 25-26 sierpnia
(Losowanie - 10 sierpnia 2020, 12:00 - Nyon)

CFR Cluj 2-2 GNK Dinamo (Zagrzeb) 26 sierpnia, 20:00
pd. k. 5-6
Michaël Pereira 64, Gabriel Debeljuh 90 - Amer Gojak 14, Lirim Kastrati 78
BSC Young Boys Berno 3-1 KÍ Klaksvík 26 sierpnia, 20:15
Jean-Pierre Nsamé 51, Miralem Sulejmani 57, Moumi Ngamaleu 82 - Jonn Johannessen 79
Łudogorec Razgrad 0-1 FC Midtjylland 26 sierpnia, 19:30
Júnior Brumado 78
AZ (Alkmaar) 3-1 FC Viktoria Plzeň 26 sierpnia, 16:30
pd.
Teun Koopmeiners 90 (k), Albert Guðmundsson 98, 118 - David Limberský 78
PAOK 3-1 Beşiktaş JK 25 sierpnia, 20:00
Chrístos Tzólis 7, 24, Dimítris Pélkas 30 - Cyle Larin 37
NK Lokomotiva (Zagrzeb) 0-1 SK Rapid Wiedeń 26 sierpnia, 19:00
Ercan Kara 32
Qarabağ Ağdam 2-1 Sheriff Tiraspol 26 sierpnia, 18:00
Uroš Matić 22 (k), Mahir Emreli 63 - Frank Castañeda 78
Baku
Legia Warszawa 0-2 AS Omónia Lefkossías 26 sierpnia, 20:00
pd.
Jordi Gómez 92 (k), Thiago 106
bez udziału publiczności
Dinamo Brześć 2-1 FK Sarajevo 26 sierpnia, 20:00
Michaił Gordiejczuk 3, Abdoulaye Diallo 49 - Andrej Đokanović 34
Celtic FC 1-2 Ferencvárosi TC 26 sierpnia, 20:45
Ryan Christie 53 - Dávid Sigér 7, Tokmac Nguen 75
KF Tirana 0-1 FK Crvena zvezda (Belgrad) 25 sierpnia, 20:00
Tómané 62
NK Celje 1-2 Molde FK 26 sierpnia, 18:00
Mitja Lotrič 38 - Etzaz Hussain 57, Leke James 74
Sūduva Marijampolė 0-3 Maccabi Tel Awiw 26 sierpnia, 18:00
Avi Rikan 30, Nick Blackman 73, Ofir Davidzada 90

III runda eliminacyjna - 15-16 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2020, 12:00 - Nyon)

Ferencvárosi TC 2-1 GNK Dinamo (Zagrzeb) 16 września, 19:00
Gergő Lovrencsics 2, Myrto Uzuni 65 - Myrto Uzuni 23 (s)
Qarabağ Ağdam 0-0 Molde FK 16 września, 19:00
pd. k. 6-7
Larnaka
AS Omónia Lefkossías 1-1 FK Crvena zvezda (Belgrad) 16 września, 17:00
pd. k. 4-2
Michael Lüftner 31 - Mirko Ivanić 45
FC Midtjylland 3-0 BSC Young Boys Berno 16 września, 20:30
Jordan Lefort 51 (s), Anders Dreyer 62, Awer Mabil 84
Maccabi Tel Awiw 1-0 Dinamo Brześć 16 września, 19:00
Dan Biton 50 (k)
PAOK 2-1 SL e Benfica 15 września, 20:00
Dimítris Giannoúlis 63, Andrija Živković 75 - Rafa Silva 90
Dynamo Kijów 2-0 AZ (Alkmaar) 15 września, 19:00
Gerson Rodrigues 49, Mykoła Szaparenko 86
KAA Gent 2-1 SK Rapid Wiedeń 15 września, 20:30
Niklas Dorsch 36, Roman Jaremczuk 59 (k) - Srđan Grahovac 90

IV runda eliminacyjna - 22-23 września, 29-30 września
(Losowanie - 1 września 2020, 12:00 - Nyon)

SK Slavia Praga 0-0 FC Midtjylland 22 września, 21:00
Maccabi Tel Awiw 1-2 FC Salzburg 22 września, 21:00
Dan Biton 9 - Dominik Szoboszlai 49 (k), Masaya Okugawa 57
Olympiakós SFP (Pireus) 2-0 AS Omónia Lefkossías 23 września, 21:00
Mathieu Valbuena 69 (k), Youssef El Arabi 90
FK Krasnodar 2-1 PAOK 22 września, 21:00
Viktor Claesson 39 (k), Rémy Cabella 70 - Dimítris Pélkas 32
KAA Gent 1-2 Dynamo Kijów 23 września, 21:00
Tim Kleindienst 41 - Władysław Supriaha 9, Carlos de Pena 79
Molde FK 3-3 Ferencvárosi TC 23 września, 21:00
Leke James 55, Magnus Eikrem 65, Martin Ellingsen 83 - Franck Boli 7, Myrto Uzuni 52, Ihor Charatin 87 (k)

FC Midtjylland 4-1 SK Slavia Praga 30 września, 21:00
Sory Kaba 65, Alexander Scholz 84 (k), Frank Onyeka 88, Anders Dreyer 90 - Peter Olayinka 3
FC Salzburg 3-1 Maccabi Tel Awiw 30 września, 21:00
Patson Daka 16, 68, Dominik Szoboszlai 45 (k) - Eden Karzev 30
AS Omónia Lefkossías 0-0 Olympiakós SFP (Pireus) 29 września, 21:00
PAOK 1-2 FK Krasnodar 30 września, 21:00
Omar El Kaddouri 77 - Giánnis Michailídis 73 (s), Rémy Cabella 78
Dynamo Kijów 3-0 KAA Gent 29 września, 21:00
Witalij Bujalśkyj 9, Carlos de Pena 36 (k), Gerson Rodrigues 49 (k)
Ferencvárosi TC 0-0 Molde FK 29 września, 21:00

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 20-21 października
(Losowanie - 1 października 2020, 17:00 - Genewa)

FC Salzburg 2-2 Łokomotiw Moskwa 21 października, 18:55 (3000)
Dominik Szoboszlai 45, Zlatko Junuzović 50 - Eder 19, Witalij Lisakowicz 75
FC Bayern München 4-0 Club Atlético de Madrid 21 października, 21:00
Kingsley Coman 28, 72, Leon Goretzka 41, Corentin Tolisso 66
bez udziału publiczności

Kolejka 2 - 27-28 października

Łokomotiw Moskwa 1-2 FC Bayern München 27 października, 18:55 (8196)
Anton Miranczuk 70 - Leon Goretzka 13, Joshua Kimmich 79
Club Atlético de Madrid 3-2 FC Salzburg 27 października, 21:00
Marcos Llorente 29, João Félix 52, 85 - Dominik Szoboszlai 40, Mërgim Berisha 47
bez udziału publiczności

Kolejka 3 - 3-4 listopada

Łokomotiw Moskwa 1-1 Club Atlético de Madrid 3 listopada, 18:55 (8147)
Anton Miranczuk 25 (k) - José María Giménez 18
FC Salzburg 2-6 FC Bayern München 3 listopada, 21:00
Mërgim Berisha 4, Masaya Okugawa 66 - Robert Lewandowski 21 (k), 88, Rasmus Nissen 44 (s), Jérôme Boateng 79, Leroy Sané 83, Lucas Hernández 90
bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 24-25 listopada

FC Bayern München 3-1 FC Salzburg 25 listopada, 21:00
Robert Lewandowski 42, Kingsley Coman 52, Leroy Sané 68 - Mërgim Berisha 73
bez udziału publiczności
Club Atlético de Madrid 0-0 Łokomotiw Moskwa 25 listopada, 21:00
bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

Łokomotiw Moskwa 1-3 FC Salzburg 1 grudnia, 18:55 (6759)
Anton Miranczuk 79 (k) - Mërgim Berisha 28, 41, Karim Adeyemi 81
Club Atlético de Madrid 1-1 FC Bayern München 1 grudnia, 21:00
João Félix 26 - Thomas Müller 86 (k)
bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

FC Bayern München 2-0 Łokomotiw Moskwa 9 grudnia, 21:00
Niklas Süle 63, Maxim Choupo-Moting 80
bez udziału publiczności
FC Salzburg 0-2 Club Atlético de Madrid 9 grudnia, 21:00
Mario Hermoso 39, Yannick Ferreira Carrasco 86
bez udziału publiczności

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Bayern München 6 16 5 1 0 18-5 3 0 0 9-1 2 1 0 9-4
2.  Club Atlético de Madrid 6 9 2 3 1 7-8 1 2 0 4-3 1 1 1 3-5
3.  FC Salzburg 6 4 1 1 4 10-17 0 1 2 4-10 1 0 2 6-7
4.  Łokomotiw Moskwa 6 3 0 3 3 5-10 0 1 2 3-6 0 2 1 2-4

Grupa B
 
Kolejka 1 - 20-21 października
(Losowanie - 1 października 2020, 17:00 - Genewa)

Real Madrid CF 2-3 Szachtar Donieck 21 października, 18:55
Luka Modrić 54, Vinícius Júnior 59 - Tetê 29, Raphaël Varane 33 (s), Manor Solomon 42
bez udziału publiczności
FC Internazionale Milano 2-2 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 21 października, 21:00 (1000)
Romelu Lukaku 49, 90 - Ramy Bensebaini 63 (k), Jonas Hofmann 84

Kolejka 2 - 27-28 października

Szachtar Donieck 0-0 FC Internazionale Milano 27 października, 18:55 (10 178)
Kijów
VfL Borussia Mönchengladbach 1900 2-2 Real Madrid CF 27 października, 21:00
Marcus Thuram 33, 58 - Karim Benzema 87, Casemiro 90
bez udziału publiczności

Kolejka 3 - 3-4 listopada

Szachtar Donieck 0-6 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 3 listopada, 18:55
Alassane Pléa 8, 26, 78, Wałerij Bondar 17 (s), Ramy Bensebaini 44, Lars Stindl 65
Kijów / bez udziału publiczności
Real Madrid CF 3-2 FC Internazionale Milano 3 listopada, 21:00
Karim Benzema 25, Sergio Ramos 33, Rodrygo 80 - Lautaro Martínez 35, Ivan Perišić 68
bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 24-25 listopada

VfL Borussia Mönchengladbach 1900 4-0 Szachtar Donieck 25 listopada, 18:55
Lars Stindl 17 (k), Nico Elvedi 34, Breel Embolo 45, Oscar Wendt 77
bez udziału publiczności
FC Internazionale Milano 0-2 Real Madrid CF 25 listopada, 21:00
Eden Hazard 7 (k), Achraf Hakimi 59 (s)
bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

Szachtar Donieck 2-0 Real Madrid CF 1 grudnia, 18:55
Dentinho 57, Manor Solomon 82
Kijów / bez udziału publiczności
VfL Borussia Mönchengladbach 1900 2-3 FC Internazionale Milano 1 grudnia, 21:00
Alassane Pléa 45, 76 - Matteo Darmian 17, Romelu Lukaku 64, 73
bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

Real Madrid CF 2-0 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 9 grudnia, 21:00
Karim Benzema 9, 32
bez udziału publiczności
FC Internazionale Milano 0-0 Szachtar Donieck 9 grudnia, 21:00
bez udziału publiczności

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Real Madrid CF 6 10 3 1 2 11-9 2 0 1 7-5 1 1 1 4-4
2.  VfL Borussia Mönchengladbach 1900 6 8 2 2 2 16-9 1 1 1 8-5 1 1 1 8-4 2 6 2 0 0 10-0
3.  Szachtar Donieck 6 8 2 2 2 5-12 1 1 1 2-6 1 1 1 3-6 2 0 0 0 2 0-10
4.  FC Internazionale Milano 6 6 1 3 2 7-9 0 2 1 2-4 1 1 1 5-5

Grupa C
 
Kolejka 1 - 20-21 października
(Losowanie - 1 października 2020, 17:00 - Genewa)

Manchester City FC 3-1 FC Porto 21 października, 21:00
Sergio Agüero 21 (k), İlkay Gündoğan 65, Ferran Torres 73 - Luis Díaz 14
bez udziału publiczności
Olympiakós SFP (Pireus) 1-0 Olympique de Marseille 21 października, 21:00
Ahmed Hassan 90
bez udziału publiczności

Kolejka 2 - 27-28 października

FC Porto 2-0 Olympiakós SFP (Pireus) 27 października, 21:00 (2450)
Fábio Vieira 11, Sérgio Oliveira 85
Olympique de Marseille 0-3 Manchester City FC 27 października, 21:00
Ferran Torres 18, İlkay Gündoğan 76, Raheem Sterling 81
bez udziału publiczności

Kolejka 3 - 3-4 listopada

Manchester City FC 3-0 Olympiakós SFP (Pireus) 3 listopada, 21:00
Ferran Torres 12, Gabriel Jesus 81, João Cancelo 90
bez udziału publiczności
FC Porto 3-0 Olympique de Marseille 3 listopada, 21:00
Moussa Marega 4, Sérgio Oliveira 28 (k), Luis Díaz 69
bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 24-25 listopada

Olympiakós SFP (Pireus) 0-1 Manchester City FC 25 listopada, 18:55
Phil Foden 36
bez udziału publiczności
Olympique de Marseille 0-2 FC Porto 25 listopada, 21:00
Zaidu Sanusi 39, Sérgio Oliveira 72 (k)
bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

FC Porto 0-0 Manchester City FC 1 grudnia, 21:00
bez udziału publiczności
Olympique de Marseille 2-1 Olympiakós SFP (Pireus) 1 grudnia, 21:00
Dimitri Payet 55 (k), 75 (k) - Mady Camara 33
bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

Manchester City FC 3-0 Olympique de Marseille 9 grudnia, 21:00
Ferran Torres 48, Sergio Agüero 77, Raheem Sterling 90
bez udziału publiczności
Olympiakós SFP (Pireus) 0-2 FC Porto 9 grudnia, 21:00
Otávio 10 (k), Mateus Uribe 77
bez udziału publiczności

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Manchester City FC 6 16 5 1 0 13-1 3 0 0 9-1 2 1 0 4-0
2.  FC Porto 6 13 4 1 1 10-3 2 1 0 5-0 2 0 1 5-3
3.  Olympiakós SFP (Pireus) 6 3 1 0 5 2-10 1 0 2 1-3 0 0 3 1-7 2 3 1 0 1 2-2
4.  Olympique de Marseille 6 3 1 0 5 2-13 1 0 2 2-6 0 0 3 0-7 2 3 1 0 1 2-2

Grupa D
 
Kolejka 1 - 20-21 października
(Losowanie - 1 października 2020, 17:00 - Genewa)

AFC Ajax 0-1 Liverpool FC 21 października, 21:00
Nicolás Tagliafico 35 (s)
bez udziału publiczności
FC Midtjylland 0-4 Atalanta BC 21 października, 21:00 (132)
Duván Zapata 26, Papu Gómez 36, Luis Muriel 42, Aleksiej Miranczuk 89

Kolejka 2 - 27-28 października

Liverpool FC 2-0 FC Midtjylland 27 października, 21:00
Diogo Jota 55, Mohamed Salah 90 (k)
bez udziału publiczności
Atalanta BC 2-2 AFC Ajax 27 października, 21:00
Duván Zapata 54, 60 - Dušan Tadić 30 (k), Lassina Traoré 38
bez udziału publiczności

Kolejka 3 - 3-4 listopada

FC Midtjylland 1-2 AFC Ajax 3 listopada, 21:00 (132)
Anders Dreyer 18 - Antony 1, Dušan Tadić 13
Atalanta BC 0-5 Liverpool FC 3 listopada, 21:00
Diogo Jota 16, 33, 54, Mohamed Salah 47, Sadio Mané 49
bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 24-25 listopada

Liverpool FC 0-2 Atalanta BC 25 listopada, 21:00
Josip Iličić 60, Robin Gosens 64
bez udziału publiczności
AFC Ajax 3-1 FC Midtjylland 25 listopada, 21:00
Ryan Gravenberch 47, Noussair Mazraoui 49, David Neres 66 - Awer Mabil 80 (k)
bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

Liverpool FC 1-0 AFC Ajax 1 grudnia, 21:00
Curtis Jones 58
bez udziału publiczności
Atalanta BC 1-1 FC Midtjylland 1 grudnia, 21:00
Cristián Romero 79 - Alexander Scholz 13
bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

AFC Ajax 0-1 Atalanta BC 9 grudnia, 18:55
Luis Muriel 85
bez udziału publiczności
FC Midtjylland 1-1 Liverpool FC 9 grudnia, 18:55 (147)
Alexander Scholz 62 (k) - Mohamed Salah 1

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Liverpool FC 6 13 4 1 1 10-3 2 0 1 3-2 2 1 0 7-1
2.  Atalanta BC 6 11 3 2 1 10-8 0 2 1 3-8 3 0 0 7-0
3.  AFC Ajax 6 7 2 1 3 7-7 1 0 2 3-3 1 1 1 4-4
4.  FC Midtjylland 6 2 0 2 4 4-13 0 1 2 2-7 0 1 2 2-6

Grupa E
 
Kolejka 1 - 20-21 października
(Losowanie - 1 października 2020, 17:00 - Genewa)

Chelsea FC 0-0 Sevilla FC 20 października, 21:00
bez udziału publiczności
Stade Rennais FC 1-1 FK Krasnodar 20 października, 21:00 (4973)
Sehrou Guirassy 56 (k) - Cristián Ramírez 59

Kolejka 2 - 27-28 października

FK Krasnodar 0-4 Chelsea FC 28 października, 18:55 (10 544)
Callum Hudson-Odoi 37, Timo Werner 76 (k), Hakim Ziyech 79, Christian Pulišić 90
Sevilla FC 1-0 Stade Rennais FC 28 października, 21:00
Luuk de Jong 56
bez udziału publiczności

Kolejka 3 - 3-4 listopada

Sevilla FC 3-2 FK Krasnodar 4 listopada, 21:00
Ivan Rakitić 42, Youssef En-Nesyri 69, 72 - Magomied-Szapi Sulejmanow 17, Marcus Berg 21 (k)
bez udziału publiczności
Chelsea FC 3-0 Stade Rennais FC 4 listopada, 21:00
Timo Werner 10 (k), 41 (k), Tammy Abraham 50
bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 24-25 listopada

FK Krasnodar 1-2 Sevilla FC 24 listopada, 18:55 (10 554)
Wánderson 56 - Ivan Rakitić 4, Munir El Haddadi 90
Stade Rennais FC 1-2 Chelsea FC 24 listopada, 18:55
Sehrou Guirassy 85 - Callum Hudson-Odoi 22, Olivier Giroud 90
bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

FK Krasnodar 1-0 Stade Rennais FC 2 grudnia, 18:55 (8747)
Marcus Berg 71
Sevilla FC 0-4 Chelsea FC 2 grudnia, 21:00
Olivier Giroud 8, 54, 74, 83 (k)
bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

Chelsea FC 1-1 FK Krasnodar 8 grudnia, 21:00 (2000)
Jorginho 28 (k) - Rémy Cabella 24
Stade Rennais FC 1-3 Sevilla FC 8 grudnia, 21:00
Georginio Rutter 86 (k) - Jules Koundé 32, Youssef En-Nesyri 45, 81
bez udziału publiczności

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chelsea FC 6 14 4 2 0 14-2 1 2 0 4-1 3 0 0 10-1
2.  Sevilla FC 6 13 4 1 1 9-8 2 0 1 4-6 2 1 0 5-2
3.  FK Krasnodar 6 5 1 2 3 6-11 1 0 2 2-6 0 2 1 4-5
4.  Stade Rennais FC 6 1 0 1 5 3-11 0 1 2 3-6 0 0 3 0-5

Grupa F
 
Kolejka 1 - 20-21 października
(Losowanie - 1 października 2020, 17:00 - Genewa)

Zienit Sankt Petersburg 1-2 Club Brugge KV 20 października, 18:55 (16 682)
Ethan Horvath 74 (s) - Emmanuel Bonaventure 63, Charles De Ketelaere 90
SS Lazio 3-1 BV Borussia 1909 (Dortmund) 20 października, 21:00 (1000)
Ciro Immobile 6, Marwin Hitz 23 (s), Jean-Daniel Akpa-Akpro 76 - Erling Håland 71

Kolejka 2 - 27-28 października

BV Borussia 1909 (Dortmund) 2-0 Zienit Sankt Petersburg 28 października, 21:00
Jadon Sancho 78 (k), Erling Håland 90
bez udziału publiczności
Club Brugge KV 1-1 SS Lazio 28 października, 21:00
Hans Vanaken 42 (k) - Joaquín Correa 14
bez udziału publiczności

Kolejka 3 - 3-4 listopada

Zienit Sankt Petersburg 1-1 SS Lazio 4 listopada, 18:55 (17 427)
Aleksandr Jerochin 32 - Felipe Caicedo 82
Club Brugge KV 0-3 BV Borussia 1909 (Dortmund) 4 listopada, 21:00
Thorgan Hazard 14, Erling Håland 18, 32
bez udziału publiczności / od 15. minuty z powodu kontuzji arbitra sędziował Dragoslav Perič (Słowenia)

Kolejka 4 - 24-25 listopada

BV Borussia 1909 (Dortmund) 3-0 Club Brugge KV 24 listopada, 21:00
Erling Håland 18, 60, Jadon Sancho 45
bez udziału publiczności
SS Lazio 3-1 Zienit Sankt Petersburg 24 listopada, 21:00
Ciro Immobile 3, 55 (k), Marco Parolo 22 - Artiom Dziuba 25
bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-1 SS Lazio 2 grudnia, 21:00
Raphaël Guerreiro 44 - Ciro Immobile 67 (k)
bez udziału publiczności
Club Brugge KV 3-0 Zienit Sankt Petersburg 2 grudnia, 21:00
Charles De Ketelaere 33, Hans Vanaken 58 (k), Noa Lang 73
bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

Zienit Sankt Petersburg 1-2 BV Borussia 1909 (Dortmund) 8 grudnia, 18:55 (10 860)
Sebastián Driussi 16 - Łukasz Piszczek 68, Axel Witsel 78
SS Lazio 2-2 Club Brugge KV 8 grudnia, 18:55
Joaquín Correa 12, Ciro Immobile 27 (k) - Ruud Vormer 15, Hans Vanaken 76
bez udziału publiczności

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  BV Borussia 1909 (Dortmund) 6 13 4 1 1 12-5 2 1 0 6-1 2 0 1 6-4
2.  SS Lazio 6 10 2 4 0 11-7 2 1 0 8-4 0 3 0 3-3
3.  Club Brugge KV 6 8 2 2 2 8-10 1 1 1 4-4 1 1 1 4-6
4.  Zienit Sankt Petersburg 6 1 0 1 5 4-13 0 1 2 3-5 0 0 3 1-8

Grupa G
 
Kolejka 1 - 20-21 października
(Losowanie - 1 października 2020, 17:00 - Genewa)

Dynamo Kijów 0-2 Juventus FC 20 października, 18:55 (14 850)
Álvaro Morata 46, 84
FC Barcelona 5-1 Ferencvárosi TC 20 października, 21:00
Leo Messi 27 (k), Ansu Fati 42, Philippe Coutinho 52, Pedri González 82, Ousmane Dembélé 89 - Ihor Charatin 70 (k)
bez udziału publiczności

Kolejka 2 - 27-28 października

Juventus FC 0-2 FC Barcelona 28 października, 21:00
Ousmane Dembélé 14, Leo Messi 90 (k)
bez udziału publiczności
Ferencvárosi TC 2-2 Dynamo Kijów 28 października, 21:00 (6171)
Tokmac Nguen 59, Franck Boli 90 - Wiktor Cyhankow 28 (k), Carlos de Pena 41

Kolejka 3 - 3-4 listopada

FC Barcelona 2-1 Dynamo Kijów 4 listopada, 21:00
Leo Messi 5 (k), Gerard Piqué 65 - Wiktor Cyhankow 75
bez udziału publiczności
Ferencvárosi TC 1-4 Juventus FC 4 listopada, 21:00 (18 531)
Franck Boli 90 - Álvaro Morata 7, 60, Paulo Dybala 73, Lasza Dwali 81 (s)

Kolejka 4 - 24-25 listopada

Juventus FC 2-1 Ferencvárosi TC 24 listopada, 21:00
Cristiano Ronaldo 35, Álvaro Morata 90 - Myrto Uzuni 19
bez udziału publiczności
Dynamo Kijów 0-4 FC Barcelona 24 listopada, 21:00
Sergino Dest 52, Martin Braithwaite 57, 70 (k), Antoine Griezmann 90
bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

Juventus FC 3-0 Dynamo Kijów 2 grudnia, 21:00
Federico Chiesa 21, Cristiano Ronaldo 57, Álvaro Morata 66
bez udziału publiczności
Ferencvárosi TC 0-3 FC Barcelona 2 grudnia, 21:00
Antoine Griezmann 14, Martin Braithwaite 20, Ousmane Dembélé 28 (k)
bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

FC Barcelona 0-3 Juventus FC 8 grudnia, 21:00
Cristiano Ronaldo 13 (k), 52 (k), Weston McKennie 20
bez udziału publiczności
Dynamo Kijów 1-0 Ferencvárosi TC 8 grudnia, 21:00
Denys Popow 60
bez udziału publiczności

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Juventus FC 6 15 5 0 1 14-4 2 0 1 5-3 3 0 0 9-1 2 3 1 0 1 3-2
2.  FC Barcelona 6 15 5 0 1 16-5 2 0 1 7-5 3 0 0 9-0 2 3 1 0 1 2-3
3.  Dynamo Kijów 6 4 1 1 4 4-13 1 0 2 1-6 0 1 2 3-7
4.  Ferencvárosi TC 6 1 0 1 5 5-17 0 1 2 3-9 0 0 3 2-8

Grupa H
 
Kolejka 1 - 20-21 października
(Losowanie - 1 października 2020, 17:00 - Genewa)

Paris Saint-Germain FC 1-2 Manchester United FC 20 października, 21:00
Anthony Martial 55 (s) - Bruno Fernandes 23 (k), Marcus Rashford 87
bez udziału publiczności
RB Leipzig 2-0 İstanbul Başakşehir FK 20 października, 21:00 (1000)
Angeliño 16, 20

Kolejka 2 - 27-28 października

İstanbul Başakşehir FK 0-2 Paris Saint-Germain FC 28 października, 18:55 (350)
Moise Kean 64, 79
Manchester United FC 5-0 RB Leipzig 28 października, 21:00 (577)
Mason Greenwood 21, Marcus Rashford 74, 78, 90, Anthony Martial 87 (k)

Kolejka 3 - 3-4 listopada

İstanbul Başakşehir FK 2-1 Manchester United FC 4 listopada, 18:55 (350)
Demba Ba 13, Edin Višća 40 - Anthony Martial 43
RB Leipzig 2-1 Paris Saint-Germain FC 4 listopada, 21:00
Christopher Nkunku 42, Emil Forsberg 57 (k) - Ángel Di María 6
bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 24-25 listopada

Paris Saint-Germain FC 1-0 RB Leipzig 24 listopada, 21:00
Neymar Jr 11 (k)
bez udziału publiczności
Manchester United FC 4-1 İstanbul Başakşehir FK 24 listopada, 21:00 (545)
Bruno Fernandes 7, 19, Marcus Rashford 35 (k), Daniel James 90 - Deniz Türüç 75

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

İstanbul Başakşehir FK 3-4 RB Leipzig 2 grudnia, 18:55
İrfan Kahveci 45, 72, 85 - Yussuf Poulsen 26, Nordi Mukiele 43, Dani Olmo 66, Alexander Sørloth 90
bez udziału publiczności
Manchester United FC 1-3 Paris Saint-Germain FC 2 grudnia, 21:00 (638)
Marcus Rashford 32 - Neymar Jr 6, 90, Marquinhos 69

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

Paris Saint-Germain FC 5-1 İstanbul Başakşehir FK 9 grudnia, 18:55
Neymar Jr 21, 38, 50, Kylian Mbappé 42 (k), 62 - Mehmet Topal 57
w pierwotnym terminie (8 grudnia, 21:00) przerwany w 14. minucie przy stanie 0-0 - obie drużyny zeszły z boiska / w drugim terminie dokończony - sędziował Danny Makkelie (Holandia) / bez udziału publiczności
RB Leipzig 3-2 Manchester United FC 8 grudnia, 21:00
Angeliño 2, Amadou Haïdara 13, Justin Kluivert 69 - Bruno Fernandes 80 (k), Harry Maguire 82
bez udziału publiczności

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Paris Saint-Germain FC 6 12 4 0 2 13-6 2 0 1 7-3 2 0 1 6-3 2 3 1 0 1 2-2
2.  RB Leipzig 6 12 4 0 2 11-12 3 0 0 7-3 1 0 2 4-9 2 3 1 0 1 2-2
3.  Manchester United FC 6 9 3 0 3 15-10 2 0 1 10-4 1 0 2 5-6
4.  İstanbul Başakşehir FK 6 3 1 0 5 7-18 1 0 2 5-7 0 0 3 2-11

1/8 finału - 16-24 lutego, 9-17 marca
(Losowanie - 14 grudnia 2020, 12:00 - Nyon)

VfL Borussia Mönchengladbach 1900 0-2 Manchester City FC 24 lutego, 21:00
Bernardo Silva 29, Gabriel Jesus 65
Budapeszt / bez udziału publiczności
SS Lazio 1-4 FC Bayern München 23 lutego, 21:00
Joaquín Correa 49 - Robert Lewandowski 9, Jamal Musiala 24, Leroy Sané 42, Francesco Acerbi 47 (s)
bez udziału publiczności
Club Atlético de Madrid 0-1 Chelsea FC 23 lutego, 21:00
Olivier Giroud 68
Bukareszt / bez udziału publiczności
RB Leipzig 0-2 Liverpool FC 16 lutego, 21:00
Mohamed Salah 53, Sadio Mané 58
Budapeszt / bez udziału publiczności
FC Porto 2-1 Juventus FC 17 lutego, 21:00
Mehdi Taremi 2, Moussa Marega 46 - Federico Chiesa 82
bez udziału publiczności
FC Barcelona 1-4 Paris Saint-Germain FC 16 lutego, 21:00
Leo Messi 27 (k) - Kylian Mbappé 32, 65, 85, Moise Kean 70
bez udziału publiczności
Sevilla FC 2-3 BV Borussia 1909 (Dortmund) 17 lutego, 21:00
Suso 7, Luuk de Jong 84 - Mahmoud Dahoud 19, Erling Håland 27, 43
bez udziału publiczności
Atalanta BC 0-1 Real Madrid CF 24 lutego, 21:00
Ferland Mendy 86
bez udziału publiczności

Manchester City FC 2-0 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 16 marca, 21:00
Kevin De Bruyne 12, İlkay Gündoğan 18
Budapeszt / bez udziału publiczności
FC Bayern München 2-1 SS Lazio 17 marca, 21:00
Robert Lewandowski 33 (k), Maxim Choupo-Moting 73 - Marco Parolo 82
bez udziału publiczności
Chelsea FC 2-0 Club Atlético de Madrid 17 marca, 21:00
Hakim Ziyech 34, Emerson Palmieri 90
bez udziału publiczności
Liverpool FC 2-0 RB Leipzig 10 marca, 21:00
Mohamed Salah 70, Sadio Mané 74
Budapeszt / bez udziału publiczności
Juventus FC 3-2 FC Porto 9 marca, 21:00
pd.
Federico Chiesa 49, 63, Adrien Rabiot 117 - Sérgio Oliveira 19 (k), 115
bez udziału publiczności
Paris Saint-Germain FC 1-1 FC Barcelona 10 marca, 21:00
Kylian Mbappé 31 (k) - Leo Messi 37
bez udziału publiczności
BV Borussia 1909 (Dortmund) 2-2 Sevilla FC 9 marca, 21:00
Erling Håland 35, 54 (k) - Youssef En-Nesyri 69 (k), 90
bez udziału publiczności
Real Madrid CF 3-1 Atalanta BC 16 marca, 21:00
Karim Benzema 34, Sergio Ramos 60 (k), Marco Asensio 85 - Luis Muriel 83
bez udziału publiczności

1/4 finału - 6-7 kwietnia, 13-14 kwietnia
(Losowanie - 19 marca 2021, 12:00 - Nyon)

Manchester City FC 2-1 BV Borussia 1909 (Dortmund) 6 kwietnia, 21:00
Kevin De Bruyne 19, Phil Foden 90 - Marco Reus 84
bez udziału publiczności
FC Porto 0-2 Chelsea FC 7 kwietnia, 21:00
Mason Mount 32, Ben Chilwell 85
Sewilla / bez udziału publiczności
FC Bayern München 2-3 Paris Saint-Germain FC 7 kwietnia, 21:00
Maxim Choupo-Moting 37, Thomas Müller 60 - Kylian Mbappé 3, 68, Marquinhos 28
bez udziału publiczności
Real Madrid CF 3-1 Liverpool FC 6 kwietnia, 21:00
Vinícius Júnior 27, 65, Marco Asensio 36 - Mohamed Salah 51
bez udziału publiczności

BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-2 Manchester City FC 14 kwietnia, 21:00
Jude Bellingham 15 - Riyad Mahrez 55 (k), Phil Foden 75
bez udziału publiczności
Chelsea FC 0-1 FC Porto 13 kwietnia, 21:00
Mehdi Taremi 90
Sewilla / bez udziału publiczności
Paris Saint-Germain FC 0-1 FC Bayern München 13 kwietnia, 21:00
Maxim Choupo-Moting 40
bez udziału publiczności
Liverpool FC 0-0 Real Madrid CF 14 kwietnia, 21:00
bez udziału publiczności

1/2 finału - 27-28 kwietnia, 4-5 maja
(Losowanie - 19 marca 2021, 12:00 - Nyon)

Paris Saint-Germain FC 1-2 Manchester City FC 28 kwietnia, 21:00
Marquinhos 15 - Kevin De Bruyne 64, Riyad Mahrez 71
bez udziału publiczności
Real Madrid CF 1-1 Chelsea FC 27 kwietnia, 21:00
Karim Benzema 29 - Christian Pulišić 14
bez udziału publiczności

Manchester City FC 2-0 Paris Saint-Germain FC 4 maja, 21:00
Riyad Mahrez 11, 63
bez udziału publiczności
Chelsea FC 2-0 Real Madrid CF 5 maja, 21:00
Timo Werner 28, Mason Mount 85
bez udziału publiczności

Finał - 29 maja
pierwotnie Stambuł, Atatürk Olimpiyat Stadı

Manchester City FC 0-1 Chelsea FC 29 maja, 21:00 (14 110)
Kai Havertz 42
Porto, Estádio do Dragão

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas