[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Młodzieżowa 2022/2023

I runda - 14 września, 5 października
(Losowanie - 31 sierpnia 2022, 13:00 - Nyon)

FK Crvena zvezda (Belgrad) 1-0 AS Omónia Lefkossías 14 września, 19:00
Luka Stojsavljević 15
BSC Young Boys Berno 3-0 NK Domžale 14 września, 18:00
Miguel Chaiwa 27, Elias Maluvunu 62, 79
KRC Genk 1-2 SK Slavia Praga 14 września, 16:00
Dario Cutillas Carpe 86 - Mikuláš Konečný 7, Matěj Zachoval 76 (k)
FC Nantes 2-0 Pjunik Erewan 14 września, 19:00
Edoly Lukoki Mateso 52, Stredair Appuah 63
AZ (Alkmaar) 5-0 Shamrock Rovers FC 14 września, 18:00
Ernest Poku 13, Dave Kwakman 48, Mexx Meerdink 77, Daniël Beukers 87, Jayden Addai 90
Wijdewormer
AIK (Solna) 5-0 Racing FC Union Luxembourg 14 września, 19:00
Victor Andersson 27, 48, 52, Amadou Sanyang 84, Hugo Aviander 90
Molde FK 1-0 Hibernian FC 14 września, 19:00
Johan Bakke 68
Coleraine FC 3-2 FK Pobeda (Prilep) 28 września, 20:30
Jack Patton 5, Aaron Campbell 52, Reece Watton 59 - Filip Todoroski 42, 45
w pierwotnym terminie (14 września, 20:30) odwołany / w drugim terminie (21 września, 20:30) odwołany
MTK Budapeszt 3-0 FK Jelgava 14 września, 16:00
Mátyás Kovács 45, Ádám Merényi 57, Ádin Molnár 88
Žalgiris Wilno 2-1 AS Trenčín 14 września, 18:00
Kajus Bička 18, Romualdas Jansonas 52 - Artur Gajdoš 10 (k)
Olita
HNK Hajduk (Split) 3-0 Qəbələ FK 12 września, 17:00
Jere Vrcić 24 (k), Marin Ćalušić 51, Krešimir Nazor 83
Ruch Lwów 1-0 Zagłębie Lubin 14 września, 17:00 (667)
Rusłan Nepejpijew 24
Lubin
Ashdod SC 2-0 FK Borac (Banja Luka) 14 września, 18:00
Ravid Hay Abergel 25, Noam Muche 51 (k)
Panathinaïkós AO 8-0 Sławija Sofia 14 września, 17:00
Bilal Mazhar 2, 30, 49, 58, 66, Leandro Frroku 45, 45, Thanássis Dabízas 90
FK Astana (2) 1-1 Apolonia Fier 15 września, 15:00
Sałamat Żumabiekow 45 - Alvi Mezani 43
FK Csíkszereda 1-1 Galatasaray SK 14 września, 16:00
Omar El Sawy 64 - Ali Bülbül 11

AS Omónia Lefkossías - FK Crvena zvezda (Belgrad) 5 października, 16:00
Dassáki Áchnas
NK Domžale - BSC Young Boys Berno 5 października, 18:00
SK Slavia Praga - KRC Genk 5 października, 14:00
Pjunik Erewan - FC Nantes 5 października, 14:00
Shamrock Rovers FC - AZ (Alkmaar) 4 października, 20:45
Racing FC Union Luxembourg - AIK (Solna) 5 października, 19:00
Hibernian FC - Molde FK 5 października, 20:00
FK Pobeda (Prilep) - Coleraine FC 5 października, 14:00
Skopje
FK Jelgava - MTK Budapeszt 5 października, 13:00
AS Trenčín - Žalgiris Wilno 5 października, 18:00
Qəbələ FK - HNK Hajduk (Split) 4 października, 15:00
Zagłębie Lubin - Ruch Lwów 5 października, 18:00
FK Borac (Banja Luka) - Ashdod SC 12 października, 18:30
Sławija Sofia - Panathinaïkós AO 5 października, 16:00
Apolonia Fier - FK Astana (2) 5 października, 14:00
Elbasan
Galatasaray SK - FK Csíkszereda 5 października, 14:00

II runda - 26 października, 2 listopada
(Losowanie - 31 sierpnia 2022, 13:00 - Nyon)
AZ (Alkmaar) / Shamrock Rovers FC - AS Omónia Lefkossías / FK Crvena zvezda (Belgrad)
Molde FK / Hibernian FC - FC Nantes / Pjunik Erewan
BSC Young Boys Berno / NK Domžale - AIK (Solna) / Racing FC Union Luxembourg
KRC Genk / SK Slavia Praga - Coleraine FC / FK Pobeda (Prilep)
Sławija Sofia / Panathinaïkós AO - Žalgiris Wilno / AS Trenčín
FK Astana (2) / Apolonia Fier - HNK Hajduk (Split) / Qəbələ FK
FK Csíkszereda / Galatasaray SK - Ruch Lwów / Zagłębie Lubin
Ashdod SC / FK Borac (Banja Luka) - MTK Budapeszt / FK Jelgava

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 6-7 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2022, 18:00 - Stambuł)

AFC Ajax 2-1 Rangers FC 7 września, 13:00
Skye Vink 12, Stanis Idumbo Muzambo 30 - Lewis MacKinnon 37
Duivendrecht
SSC Napoli 1-2 Liverpool FC 7 września, 14:00
Gennaro Iaccarino 59 (k) - Ben Doak 28, Oakley Cannonier 67
Cercola

Kolejka 2 - 13-14 września

Liverpool FC 4-0 AFC Ajax 13 września, 16:00
Oakley Cannonier 9, 54, 75, Lewis Koumas 90
Kirkby
Rangers FC 3-2 SSC Napoli 14 września, 15:00
Mackenzie Strachan 10, Charlie Lindsay 37, Robbie Ure 70 - Enrico Giannini 58, Leonardo Rossi 86
w pierwotnym terminie (13 września, 15:00) odwołany na wniosek policji

Kolejka 3 - 4-5 października

Liverpool FC - Rangers FC 4 października, 14:00
Kirkby
AFC Ajax - SSC Napoli 4 października, 15:00
Duivendrecht

Kolejka 4 - 11-12 października

SSC Napoli - AFC Ajax 12 października, 14:00
Cercola
Rangers FC - Liverpool FC 12 października, 16:00

Kolejka 5 - 25-26 października

SSC Napoli - Rangers FC 26 października, 14:00
Cercola
AFC Ajax - Liverpool FC 26 października, 15:00
Duivendrecht

Kolejka 6 - 1-2 listopada

Liverpool FC - SSC Napoli 1 listopada, 15:00
Kirkby
Rangers FC - AFC Ajax 1 listopada, 15:00

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Liverpool FC 2 6 2 0 0 6-1 1 0 0 4-0 1 0 0 2-1
2.  AFC Ajax 2 3 1 0 1 2-5 1 0 0 2-1 0 0 1 0-4 1 3 1 0 0 2-1
3.  Rangers FC 2 3 1 0 1 4-4 1 0 0 3-2 0 0 1 1-2 1 0 0 0 1 1-2
4.  SSC Napoli 2 0 0 0 2 3-5 0 0 1 1-2 0 0 1 2-3

Grupa B
 
Kolejka 1 - 6-7 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2022, 18:00 - Stambuł)

Club Atlético de Madrid 1-0 FC Porto 7 września, 16:00
Adrián Niño 72
Alcalá de Henares
Club Brugge KV 4-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 7 września, 16:00
Jorne Spileers 23, Romeo Vermant 39, Chemsdine Talbi 41, Keano Vanrafelghem 49 - Zidan Sertdemir 19
Roeselare

Kolejka 2 - 13-14 września

FC Porto 2-1 Club Brugge KV 13 września, 13:00
Jorge Meireles 8, Martim Fernandes 31 (k) - Denzel De Roeve 25
Vila Nova de Gaia
TSV Bayer 04 Leverkusen 0-3 Club Atlético de Madrid 13 września, 14:00
Adrián Niño 24, Abdellah Raihani 59, Roy Steur 90 (s)

Kolejka 3 - 4-5 października

FC Porto - TSV Bayer 04 Leverkusen 4 października, 13:00
Vila Nova de Gaia
Club Brugge KV - Club Atlético de Madrid 4 października, 16:00
Roeselare

Kolejka 4 - 11-12 października

Club Atlético de Madrid - Club Brugge KV 12 października, 14:00
Alcalá de Henares
TSV Bayer 04 Leverkusen - FC Porto 12 października, 14:00

Kolejka 5 - 25-26 października

Club Brugge KV - FC Porto 26 października, 13:30
Roeselare
Club Atlético de Madrid - TSV Bayer 04 Leverkusen 26 października, 16:00
Alcalá de Henares

Kolejka 6 - 1-2 listopada

FC Porto - Club Atlético de Madrid 1 listopada, 13:00
Vila Nova de Gaia
TSV Bayer 04 Leverkusen - Club Brugge KV 1 listopada, 12:00

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Club Atlético de Madrid 2 6 2 0 0 4-0 1 0 0 1-0 1 0 0 3-0
2.  FC Porto 2 3 1 0 1 2-2 1 0 0 2-1 0 0 1 0-1 1 3 1 0 0 2-1
3.  Club Brugge KV 2 3 1 0 1 5-3 1 0 0 4-1 0 0 1 1-2 1 0 0 0 1 1-2
4.  TSV Bayer 04 Leverkusen 2 0 0 0 2 1-7 0 0 1 0-3 0 0 1 1-4

Grupa C
 
Kolejka 1 - 6-7 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2022, 18:00 - Stambuł)

FC Barcelona 3-0 FC Viktoria Plzeň 7 września, 14:00
Victor Barberá 22, Ilias Akhomach 51, Ángel Alarcón 60
Sant Joan Despí
FC Internazionale Milano 2-2 FC Bayern München 7 września, 16:00
Valentín Carboni 65, Dennis Curatolo 82 - Arijon Ibrahimović 19, Yusuf Kabadayi 35
Sesto San Giovanni

Kolejka 2 - 13-14 września

FC Viktoria Plzeň 0-3 FC Internazionale Milano 13 września, 13:00
Andrea Pelamatti 28, 32, Valentín Carboni 30
Přeštice
FC Bayern München 3-3 FC Barcelona 13 września, 14:00
Paul Wanner 6, David Herold 25, Lucas Copado 85 - Victor Barberá 33, 39, 49

Kolejka 3 - 4-5 października

FC Bayern München - FC Viktoria Plzeň 4 października, 13:00
FC Internazionale Milano - FC Barcelona 4 października, 16:00
Sesto San Giovanni

Kolejka 4 - 11-12 października

FC Barcelona - FC Internazionale Milano 12 października, 14:00
Sant Joan Despí
FC Viktoria Plzeň - FC Bayern München 12 października, 13:00
Přeštice

Kolejka 5 - 25-26 października

FC Internazionale Milano - FC Viktoria Plzeň 26 października, 14:00
Sesto San Giovanni
FC Barcelona - FC Bayern München 26 października, 14:00
Sant Joan Despí

Kolejka 6 - 1-2 listopada

FC Bayern München - FC Internazionale Milano 1 listopada, 16:00
FC Viktoria Plzeň - FC Barcelona 1 listopada, 13:00
Přeštice

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 2 4 1 1 0 6-3 1 0 0 3-0 0 1 0 3-3
2.  FC Internazionale Milano 2 4 1 1 0 5-2 0 1 0 2-2 1 0 0 3-0
3.  FC Bayern München 2 2 0 2 0 5-5 0 1 0 3-3 0 1 0 2-2
4.  FC Viktoria Plzeň 2 0 0 0 2 0-6 0 0 1 0-3 0 0 1 0-3

Grupa D
 
Kolejka 1 - 6-7 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2022, 18:00 - Stambuł)

Eintracht Frankfurt 1-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 7 września, 12:00
Gianluca Schäfer 62 - Rodrigo Ribeiro 10
Dreieich
Tottenham Hotspur FC 3-0 Olympique de Marseille 7 września, 15:00
Jamie Donley 16 (k), Jaden Williams 32, 49
Enfield

Kolejka 2 - 13-14 września

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-0 Tottenham Hotspur FC 13 września, 12:00
Mateus Fernandes 43, Rodrigo Ribeiro 58
Alcochete
Olympique de Marseille 2-2 Eintracht Frankfurt 13 września, 15:00
Yakine Saïd M'Madi 21, Jelle Van Neck 90 - Marcel Wenig 9, Divaio Bobson 60

Kolejka 3 - 4-5 października

Olympique de Marseille - Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 4 października, 14:00
Eintracht Frankfurt - Tottenham Hotspur FC 4 października, 14:00
Dreieich

Kolejka 4 - 11-12 października

Tottenham Hotspur FC - Eintracht Frankfurt 12 października, 15:00
Enfield
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) - Olympique de Marseille 12 października, 16:00
Alcochete

Kolejka 5 - 25-26 października

Tottenham Hotspur FC - Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 26 października, 15:00
Enfield
Eintracht Frankfurt - Olympique de Marseille 26 października, 14:00
Dreieich

Kolejka 6 - 1-2 listopada

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) - Eintracht Frankfurt 1 listopada, 16:00
Alcochete
Olympique de Marseille - Tottenham Hotspur FC 1 listopada, 15:00

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2 4 1 1 0 3-1 1 0 0 2-0 0 1 0 1-1
2.  Tottenham Hotspur FC 2 3 1 0 1 3-2 1 0 0 3-0 0 0 1 0-2
3.  Eintracht Frankfurt 2 2 0 2 0 3-3 0 1 0 1-1 0 1 0 2-2
4.  Olympique de Marseille 2 1 0 1 1 2-5 0 1 0 2-2 0 0 1 0-3

Grupa E
 
Kolejka 1 - 6-7 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2022, 18:00 - Stambuł)

GNK Dinamo (Zagrzeb) 4-2 Chelsea FC 6 września, 13:30
Lovro Gubijan 6, Gabrijel Rukavina 20, Anes Krdžalić 34, Fran Topić 48 - Leo Castledine 29, 82
FC Salzburg 1-1 AC Milan 6 września, 15:00
Karim Konaté 66 - Andrei Coubiș 10 (k)
Grödig

Kolejka 2 - 13-14 września

AC Milan 3-0 GNK Dinamo (Zagrzeb) 14 września, 14:30
Youns El Hilali 26, Chaka Traoré 45, Marko Lazetić 90
Chelsea FC 1-1 FC Salzburg 14 września, 14:00
Lewis Hall 60 - Federico Crescenti 83
Stoke d'Abernon

Kolejka 3 - 4-5 października

FC Salzburg - GNK Dinamo (Zagrzeb) 5 października, 14:30
Grödig
Chelsea FC - AC Milan 5 października, 16:00
Stoke d'Abernon

Kolejka 4 - 11-12 października

GNK Dinamo (Zagrzeb) - FC Salzburg 11 października, 14:00
AC Milan - Chelsea FC 11 października, 14:30

Kolejka 5 - 25-26 października

FC Salzburg - Chelsea FC 25 października, 14:30
Grödig
GNK Dinamo (Zagrzeb) - AC Milan 25 października, 14:00

Kolejka 6 - 1-2 listopada

Chelsea FC - GNK Dinamo (Zagrzeb) 2 listopada, 14:00
Stoke d'Abernon
AC Milan - FC Salzburg 2 listopada, 14:30

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AC Milan 2 4 1 1 0 4-1 1 0 0 3-0 0 1 0 1-1
2.  GNK Dinamo (Zagrzeb) 2 3 1 0 1 4-5 1 0 0 4-2 0 0 1 0-3
3.  FC Salzburg 2 2 0 2 0 2-2 0 1 0 1-1 0 1 0 1-1
4.  Chelsea FC 2 1 0 1 1 3-5 0 1 0 1-1 0 0 1 2-4

Grupa F
 
Kolejka 1 - 6-7 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2022, 18:00 - Stambuł)

Celtic FC 0-6 Real Madrid CF 6 września, 16:00
Pol Fortuny 7, Yusi 19, Enrique Herrero 30, Nico Paz 32, 50, César Palacios 68
Airdrie
RB Leipzig 0-2 Szachtar Donieck 6 września, 15:30
Andrij Bułeza 16, Kyryło Sihejew 78

Kolejka 2 - 13-14 września

Szachtar Donieck 2-1 Celtic FC 14 września, 12:00
Ołeksandr Juszczenko 25, Dylan Corr 55 (s) - Adam Brooks 75
Urszulin
Real Madrid CF 1-1 RB Leipzig 14 września, 16:00
César Palacios 46 - Ohene Köhl 89

Kolejka 3 - 4-5 października

RB Leipzig - Celtic FC 5 października, 13:00
Real Madrid CF - Szachtar Donieck 5 października, 14:00

Kolejka 4 - 11-12 października

Szachtar Donieck - Real Madrid CF 11 października, 12:00
Urszulin
Celtic FC - RB Leipzig 11 października, 15:00
Airdrie

Kolejka 5 - 25-26 października

Celtic FC - Szachtar Donieck 25 października, 15:00
Airdrie
RB Leipzig - Real Madrid CF 25 października, 15:30

Kolejka 6 - 1-2 listopada

Real Madrid CF - Celtic FC 2 listopada, 13:00
Szachtar Donieck - RB Leipzig 2 listopada, 12:00
Urszulin

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szachtar Donieck 2 6 2 0 0 4-1 1 0 0 2-1 1 0 0 2-0
2.  Real Madrid CF 2 4 1 1 0 7-1 0 1 0 1-1 1 0 0 6-0
3.  RB Leipzig 2 1 0 1 1 1-3 0 0 1 0-2 0 1 0 1-1
4.  Celtic FC 2 0 0 0 2 1-8 0 0 1 0-6 0 0 1 1-2

Grupa G
 
Kolejka 1 - 6-7 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2022, 18:00 - Stambuł)

BV Borussia 1909 (Dortmund) 0-2 FC København 6 września, 14:00
Orri Óskarsson 78, Emil Rohd Schlichting 83
Sevilla FC 1-5 Manchester City FC 6 września, 11:30
Diego Hormigo 14 - Carlos Borges 44, 88, 90, Adedire Mebude 53, Will Dickson 75

Kolejka 2 - 13-14 września

Manchester City FC 3-2 BV Borussia 1909 (Dortmund) 14 września, 16:00
Nico O'Reilly 33, Oscar Bobb 90 (k), Joel Ndala 90 - Vasco Walz 72, Julian Rijkhoff 81 (k)
FC København 4-1 Sevilla FC 14 września, 16:00
Noah Sahsah 29, 55 (k), Emil Rohd Schlichting 50, Valdemar Lund Jensen 62 - Darío Benavides 45

Kolejka 3 - 4-5 października

Manchester City FC - FC København 5 października, 16:00
Sevilla FC - BV Borussia 1909 (Dortmund) 5 października, 16:00

Kolejka 4 - 11-12 października

FC København - Manchester City FC 11 października, 14:00
BV Borussia 1909 (Dortmund) - Sevilla FC 11 października, 16:00

Kolejka 5 - 25-26 października

Sevilla FC - FC København 25 października, 14:00
BV Borussia 1909 (Dortmund) - Manchester City FC 25 października, 16:00

Kolejka 6 - 1-2 listopada

Manchester City FC - Sevilla FC 2 listopada, 16:00
FC København - BV Borussia 1909 (Dortmund) 2 listopada, 16:00

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Manchester City FC 2 6 2 0 0 8-3 1 0 0 3-2 1 0 0 5-1
2.  FC København 2 6 2 0 0 6-1 1 0 0 4-1 1 0 0 2-0
3.  BV Borussia 1909 (Dortmund) 2 0 0 0 2 2-5 0 0 1 0-2 0 0 1 2-3
4.  Sevilla FC 2 0 0 0 2 2-9 0 0 1 1-5 0 0 1 1-4

Grupa H
 
Kolejka 1 - 6-7 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2022, 18:00 - Stambuł)

Paris Saint-Germain FC 5-3 Juventus FC 6 września, 14:00
Ilyes Housni 3, 36, Warren Zaïre-Emery 7, Ismaël Gharbi 44, Noha Lemina 45 - Samuel Mbangula 17, Luis Hasa 77, Dean Huijsen 79 (k)
Saint-Germain-en-Laye
SL e Benfica 0-1 Maccabi Hajfa 6 września, 16:00
Sapir Razon 14
Seixal

Kolejka 2 - 13-14 września

Juventus FC 1-1 SL e Benfica 14 września, 14:00
Samuel Mbangula 90 - Luís Semedo 62
Vinovo
Maccabi Hajfa 0-5 Paris Saint-Germain FC 14 września, 14:00
Noha Lemina 14, 60, Ismaël Gharbi 15, 50 (k), Ilyes Housni 65
Natanja

Kolejka 3 - 4-5 października

Juventus FC - Maccabi Hajfa 4 października, 14:00
Vinovo
SL e Benfica - Paris Saint-Germain FC 5 października, 16:00
Seixal

Kolejka 4 - 11-12 października

Maccabi Hajfa - Juventus FC 11 października, 13:00
Natanja
Paris Saint-Germain FC - SL e Benfica 11 października, 14:00
Saint-Germain-en-Laye

Kolejka 5 - 25-26 października

Paris Saint-Germain FC - Maccabi Hajfa 25 października, 15:00
Saint-Germain-en-Laye
SL e Benfica - Juventus FC 25 października, 16:00
Seixal

Kolejka 6 - 1-2 listopada

Juventus FC - Paris Saint-Germain FC 2 listopada, 16:00
Vinovo
Maccabi Hajfa - SL e Benfica 2 listopada, 15:00
Natanja

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Paris Saint-Germain FC 2 6 2 0 0 10-3 1 0 0 5-3 1 0 0 5-0
2.  Maccabi Hajfa 2 3 1 0 1 1-5 0 0 1 0-5 1 0 0 1-0
3.  SL e Benfica 2 1 0 1 1 1-2 0 0 1 0-1 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
4.  Juventus FC 2 1 0 1 1 4-6 0 1 0 1-1 0 0 1 3-5 1 1 0 1 0 1-1

1/16 finału - 7-8 lutego
(Losowanie - 8 listopada 2022 - Nyon)

1/8 finału - 28 lutego-1 marca
(Losowanie - 13 lutego 2023 - Nyon)

1/4 finału - 14-15 marca
(Losowanie - 13 lutego 2023 - Nyon)

1/2 finału - 21 kwietnia
(Losowanie - 13 lutego 2023 - Nyon)
Nyon

Finał - 24 kwietnia
Nyon

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas