Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2010/2011 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
RSSSF statystyki www stat.pl

W 153 meczach zdobyto 349 goli, co daje średnią 2,281 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 191 goli (55%), a goście 158 goli (45%). W I połowach meczów strzelono 157 goli (45%), a w II połowach 192 gole (55%)

Gospodarze wygrali 57 meczów (37%), padły 54 remisy (35%), a goście wygrali 42 mecze (27%).

Częstość wyników:

0-0 - 23 razy, 1-1 - 22 razy, 1-0 - 18 razy, 0-1 - 15 razy, 2-1 - 12 razy, 1-2 - 9 razy, 2-0 - 8 razy, 2-2 - 8 razy, 0-2 - 7 razy, 3-1 - 4 razy, 0-3 - 3 razy, 3-0 - 3 razy, 1-3 - 3 razy, 4-1 - 3 razy, 2-3 - 2 razy, 4-2 - 2 razy, 5-2 - 1 raz, 0-4 - 1 raz, 5-0 - 1 raz, 3-3 - 1 raz, 4-0 - 1 raz, 5-1 - 1 raz, 3-2 - 1 raz, 5-3 - 1 raz, 1-4 - 1 raz, 3-4 - 1 raz, 4-3 - 1 raz,

sobota - 92 razy (60%) - średnio 800 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 389 zawodników w tym 34 obcokrajowców, co stanowi 9%.

W rozgrywkach sędziowało 52 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 679 żółtych kartek i 37 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,438 żółtej i 0,242 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 31 karnych, z których wykorzystano 23, co daje skuteczność 74%.

Spotkania obejrzało 117064 widzów, co daje średnią 800 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 24 lata, 281 dni. Średni wiek strzelca: 25 lat, 211 dni.

11 razy - Piotr Bryk, Paweł Bylak
10 razy - Mateusz Butkiewicz, Adam Czerkas, Wojciech Fabianowski, Maciej Kisiel, Konrad Maca, Michał Wrzesiński
9 razy - Piotr Darmochwał, Kamil Gęśla, Daniel Koczon, Rafał Kosiec, Robert Trznadel
8 razy - Łukasz Choiński, Daniel Jarosz, Tomasz Kaczor, Michał Kopeć, Konrad Kowalczyk, Mateusz Orzechowski, Przemysław Płoszczuk, Damian Sobolewski, Łukasz Suchocki, Kacper Tatara, Krystian Wójcik, Arkadiusz Żaglewski

Strzelcy bez karnych:

9 goli - KACPER TATARA
8 goli - Piotr Bajera, Kamil Jackiewicz
7 goli - Wojciech Fabianowski, Michał Twardowski
6 goli - Kamil Gęśla, Rafał Gil, Daniel Koczon, Daniel Radawiec
5 goli - Sebastian Radzio, Wojciech Reiman, Wojciech Wocial, Dariusz Zjawiński, Arkadiusz Żaglewski

Strzelcy karnych:

4 gole - KRZYSZTOF BRODECKI
2 gole - Grzegorz Jóźwiak, Marcin Pacan
1 gol - Wojciech Ankowski, Jewhenij Czupryna, Wojciech Fabianowski, Kamil Gęśla, Paweł Głowacki, Adam Gmitrzuk, Przemysław Kołłątaj, Jakub Kowalski, Ihor Mihałewskyj, Gražvydas Mikulėnas, Łukasz Popiela, Wojciech Reiman, Remigiusz Sobociński, Sebastian Świerzbiński, Kamil Walaszczyk

Zmarnowane karne:

2 razy - PAWEŁ GŁOWACKI
1 raz - Kamil Jackiewicz, Lubomir Lubenow, Ihor Mihałewskyj, Krzysztof Świątek, Kamil Walaszczyk, Jaromir Wieprzęć

Strzelcy w I połowach meczów:

6 goli - DANIEL RADAWIEC
5 goli - Piotr Bajera, Wojciech Fabianowski
4 gole - Adam Gmitrzuk, Marcin Pontus
3 gole - Krzysztof Brodecki, Kamil Gęśla, Kamil Jackiewicz, Marcin Pacan, Sebastian Świerzbiński, Kacper Tatara, Łukasz Tumicz, Arkadiusz Żaglewski
2 gole - Tomasz Bekas, Rafał Gil, Paweł Głowacki, Sebastian Hajduk, Daniel Koczon, Anton Kołosow, Konrad Maca, Ihor Mihałewskyj, Gražvydas Mikulėnas, Odong Marcellinus Obem, Piotr Piceluk, Andreja Prokić, Wojciech Reiman, Bartosz Rosłoń, Michał Twardowski, Bartosz Wiśniewski, Dariusz Zjawiński

Strzelcy w II połowach meczów:

6 goli - KACPER TATARA
5 goli - Krzysztof Brodecki, Kamil Jackiewicz, Michał Twardowski, Wojciech Wocial
4 gole - Kamil Gęśla, Rafał Gil, Daniel Koczon, Sebastian Radzio, Wojciech Reiman
3 gole - Piotr Bajera, Wojciech Fabianowski, Grzegorz Jóźwiak, Konrad Koźmiński, Gražvydas Mikulėnas, Marcin Pacan, Łukasz Popiela, Piotr Sobótka, Mariusz Solecki, Kamil Walaszczyk, Dariusz Zjawiński

Strzelcy u siebie:

8 goli - KACPER TATARA
7 goli - Krzysztof Brodecki
5 goli - Piotr Bajera, Wojciech Fabianowski, Daniel Koczon
4 gole - Kamil Gęśla, Kamil Jackiewicz, Sebastian Radzio, Arkadiusz Żaglewski
3 gole - Rafał Gil, Grzegorz Jóźwiak, Dariusz Kantor, Gražvydas Mikulėnas, Marcin Nowacki, Piotr Piceluk, Marcin Pontus, Daniel Radawiec, Wojciech Reiman, Piotr Sobótka, Mariusz Solecki, Bartosz Wiśniewski, Wojciech Wocial

Strzelcy na wyjeździe:

5 goli - MICHAŁ TWARDOWSKI
4 gole - Kamil Jackiewicz, Marcin Pacan
3 gole - Piotr Bajera, Wojciech Fabianowski, Kamil Gęśla, Rafał Gil, Adam Gmitrzuk, Odong Marcellinus Obem, Daniel Radawiec, Wojciech Reiman, Sebastian Świerzbiński, Łukasz Tumicz, Kamil Walaszczyk, Dariusz Zjawiński

Strzelcy jesienią:

8 goli - Piotr Bajera, Krzysztof Brodecki, Wojciech Fabianowski, Kamil Jackiewicz
7 goli - Kamil Gęśla, Michał Twardowski
6 goli - Rafał Gil, Daniel Koczon, Marcin Pacan, Daniel Radawiec, Wojciech Reiman
5 goli - Adam Gmitrzuk, Gražvydas Mikulėnas, Sebastian Radzio, Wojciech Wocial, Dariusz Zjawiński, Arkadiusz Żaglewski

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

82 minuty - ŁUKASZ POPIELA
85 minut - Rafał Gil
100 minut - Anton Kołosow
101 minut - Maxwell Kalu
121 minut - Michał Twardowski

Minuty na boisku:

1530 minut - MICHAŁ BIGAJSKI, BARTOSZ BOBROWSKI, MICHAŁ BOGACZ, JANUSZ BUCHOLC, PIOTR DUDA, BARTŁOMIEJ DYDO, PIOTR GURZĘDA, KRZYSZTOF KAMIŃSKI, PRZEMYSŁAW KOŁŁĄTAJ, ARKADIUSZ KOPRUCKI, TOMASZ KWEDYCZENKO, IWAN ŁYTWYNIUK, MARCIN PACAN, MARCIN PIETRYKA, WITOLD SABELA, KAROL SALIK, SEBASTIAN ŚWIERZBIŃSKI

Żółte kartki:

8 kartek - NORBERT JĘDRZEJCZYK, KAMIL WALASZCZYK
7 kartek - Dawid Kowalski, Ihor Mihałewskyj, Łukasz Nadolski, Paweł Nowotka, Paweł Strózik, Arkadiusz Żaglewski
6 kartek - Rafał Loda, Bartosz Wiśniewski, Tomasz Zakierski
5 kartek - Jakub Bobrowski, Krzysztof Brodecki, Adam Centkowski, Piotr Darmochwał, Mychajło Diaczuk-Stawyckyj, Karol Drwęcki, Radosław Górka, Mateusz Kantor, Wojciech Marcinkiewicz, Mateusz Orzechowski, Tomasz Sedlewski, Piotr Szkolnik, Przemysław Sztybrych, Paweł Tomczyk, Maciej Witek, Maciej Wyszogrodzki

Czerwone kartki:

3 kartki - PAWEŁ STRÓZIK
2 kartki - Jewhenij Czupryna, Kamil Walaszczyk
1 kartka - Paweł Baranowski, Adrian Bartkiewicz, Paweł Byrski, Adam Centkowski, Rafał Darda, Kamil Droździel, Karol Drwęcki, Eduardo, Tomasz Feliksiak, Marek Fundakowski, Mateusz Imianowski, Dariusz Jackiewicz, Michał Jagodziński, Sebastian Janik, Norbert Jędrzejczyk, Tomasz Karaś, Eugeniusz Kołodziejczyk, Dariusz Kudyba, Rafał Loda, Paweł Łukasik, Przemysław Makarewicz, Ihor Mihałewskyj, Gražvydas Mikulėnas, Paweł Nowotka, Wojciech Reiman, Krzysztof Sobieraj, Dariusz Trela, Łukasz Trudnos, Michał Twardowski, Jaromir Wieprzęć

Liczba zawodników w barwach klubów:

25 zawodników - GLKS NADARZYN, STAL RZESZÓW
24 zawodników - Motor Lublin, Resovia
23 zawodników - Olimpia Elbląg, Start Otwock, Wigry Suwałki
22 zawodników - Jeziorak Iława, Okocimski KS Brzesko
21 zawodników - Ruch Wysokie Mazowieckie, Znicz Pruszków
20 zawodników - OKS 1945 Olsztyn, Pelikan Łowicz, Puszcza Niepołomice, Sokół Sokółka
19 zawodników - Stal Stalowa Wola, Wisła Płock
18 zawodników - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - ŁUKASZ POPIELA, MICHAŁ TWARDOWSKI, WOJCIECH WOCIAL
2 razy - Mateusz Butkiewicz
1 raz - Maciej Buszko, Krzysztof Filipek, Adam Gmitrzuk, Daniel Jarosz, Łukasz Jegliński, Maxwell Kalu, Patryk Kamiński, Dariusz Kantor, Rafał Kmak, Anton Kołosow, Grzegorz Kończyński, Krzysztof Kopciński, Konrad Koźmiński, Arkadiusz Kuciński, Paweł Łukasik, Bogdan Miłkowski, Marcin Nowacki, Michał Ogrodnik, Piotr Piceluk, Gabriel Pisarík, Adam Pomian, Mateusz Powałka, Marcin Rackiewicz, Sebastian Radzio, Maciej Rybaczuk, Krystian Słowicki, Piotr Sobótka, Mariusz Solecki, Michał Strzałkowski, Damian Szala, Ołeksandr Temeriwskyj, Marcin Trzaskalski, Robert Trznadel, Łukasz Tumicz, Wojciech Wojcieszyński, Michał Wojtczak, Karol Wójcik

Ruch Wysokie Mazowieckie42654
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki20018258
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)