[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Europy 2010/2011

REKLAMA
REKLAMA

I runda eliminacyjna - 1 lipca, 8 lipca
(Losowanie - 21 czerwca 2010, 13:00 - Nyon)

UE Santa Coloma 0-3 FK Mogren (Budva) 1 lipca, 19:00
Petar Grbić 14, Danilo Ćulafić 83, Marko Ćetković 90
NK Olimpija (Lublana) 0-2 NK Široki Brijeg 1 lipca, 20:15
Wágner 45, Renato 68
Domžale
AS Anórthossis Ammochóstou 3-0 Bananc Erewan 1 lipca, 19:00
Nikólaos Katsavákis 24, Yiannákis Okkás 31, Cafú 64
Olimpia Bălți 0-0 Xəzər-Lənkəran 1 lipca, 18:00
Kiszyniów
HNK Šibenik 0-0 Sliema Wanderers FC 1 lipca, 18:30
Dugopolje
Toboł Kostanaj 1-2 HŠK Zrinjski (Mostar) 1 lipca, 16:00
Nurboł Żumaskalijew 16 - Mate Dragičević 52, 82
Ulisses Erewan 0-0 Bnei Yehuda Tel Awiw 1 lipca, 16:00
FK Rabotnički (Skopje) 5-0 FC Lusitanos 1 lipca, 17:00
Zé Carlos 24, Wandeir 35, Fábio 55, 57, Muarem Muarem 60
KF Tirana 0-0 Zalaegerszegi TE FC 1 lipca, 17:30
FC Zestaponi 5-0 SC Faetano 1 lipca, 18:00
Nikoloz Gelaszwili 21 (k), 23, Dżaba Dwali 22, 64, Tornike Gorgiaszwili 90
NSÍ Runavík 0-2 Gefle IF 1 lipca, 20:00
Alexander Clas Robin Gerndt 34, 60
Tórshavn
Torpiedo Żodzino 3-0 Fylkir (Reykjavík) 1 lipca, 17:30
Ihor Krywobok 52, Simon Ogar Veron 59, Siergiej Koncewoj 66
Randers FC 6-1 Football 1991 Dudelange 1 lipca, 19:00
Tidiane Sané 16, Jura Mowsisjan 17, 90, Ricki Olsen 33, Søren Pedersen 47 (k), Nicolai Brock-Madsen 88 - Sofian Benzouien 49 (k)
Portadown F&AC 1-1 Skonto Ryga 1 lipca, 19:30
Richard Lecky 38 - Juris Laizāns 90
Turun Palloseura 3-1 Port Talbot Town FC 1 lipca, 18:00
Riku Riski 24, 35, Babatunde Enitan Wusu 30 - Martin Rose 70
KR (Reykjavík) 3-0 Glentoran FC 1 lipca, 21:15
Guðmundur Reynir Gunnarsson 12, Kjartan Henry Finnbogason 32, Björgólfur Hideaki Takefusa 62
CS Grevenmacher 3-3 Dundalk FC 1 lipca, 19:30
Tim Heinz 63, Gabriel Gaspar Pereira 73, Jorge Almeida 76 - Fahrudin Kudozović 26, Wayne Mervin Hatswell 51, Khalid Benichou 80 (s)
Luksemburg
Kalmar FF 1-0 EB/Streymur 1 lipca, 21:00
Ricardo Santos 79
Llanelli AFC 2-2 Tauras Tauragė 1 lipca, 20:05
David Thomas 19, Stuart Jones 47 - Marius Kižys 11, 22
JK Trans Narva 0-2 Myllykosken Pallo-47 1 lipca, 17:00
Maksim Wotinow 47, Aleksei Gorškov 53 (s)
Tallin
FK Zeta (Golubovci) 1-1 Dacia Chișinău 1 lipca, 17:30
Zarija Peličić 77 (k) - Ghenadie Orbu 39
Nikšić
KF Laçi 1-1 Dniepr Mohylew 1 lipca, 16:30
Bledar Marashi 45 - Dmitrij Turlin 90
Durrës
Szachtior Karaganda 1-2 Ruch Chorzów 1 lipca, 17:00 (8000)
Aldin Đidić 7 - Łukasz Janoszka 45, Wojciech Grzyb 48 (k)
Dinamo Tbilisi 2-1 FC Flora Tallin 1 lipca, 16:00
Giorgi Kacheliszwili 22, Lewan Chmaladze 64 (k) - Alo Dupikov 9
FC Nitra 2-2 Győri ETO FC 1 lipca, 18:00
Martin Tóth 14, Roman Sloboda 80 - Tarmo Kink 39, 58
Qarabağ Ağdam 4-1 FK Metalurg (Skopje) 1 lipca, 18:00
Rəşad Fərhad Sadıqov 26 (k), Əfran İsmayılov 45, Emin İmaməliyev 85, Giorgi Adamia 90 - Marko Simonovski 90
Baku

FK Mogren (Budva) 2-0 UE Santa Coloma 8 lipca, 17:30
Danilo Ćulafić 18, Vladimir Gluščević 20
Nikšić
NK Široki Brijeg 3-0 NK Olimpija (Lublana) 8 lipca, 20:30
Mateo Roskam 81, Ivor Weitzer 83, Hrvoje Mišić 90
Bananc Erewan 0-1 AS Anórthossis Ammochóstou 8 lipca, 17:00
Vincent-Fabien Laban-Bounayre 37
Xəzər-Lənkəran 1-1 Olimpia Bălți 8 lipca, 18:00
Allan Moisés Lalín Pérez 78 - Jean-Robens Jérôme 14
Sliema Wanderers FC 0-3 HNK Šibenik 8 lipca, 17:30
Ivan Medvid 64, Antonio Jakoliš 73, Ante Bulat 89
Ta' Qali
HŠK Zrinjski (Mostar) 2-1 Toboł Kostanaj 8 lipca, 19:30
Damir Džidić 10, Mile Pehar 72 - Nurboł Żumaskalijew 57
Bnei Yehuda Tel Awiw 1-0 Ulisses Erewan 8 lipca, 18:00
Shalev Menashe 45
FC Lusitanos 0-6 FK Rabotnički (Skopje) 8 lipca, 19:15
Wandeir 25, 68, Fábio 33, 42, 54, Nikola Gligorov 71
Zalaegerszegi TE FC 0-1 KF Tirana 8 lipca, 19:00
pd.
Erando Karabeci 107
SC Faetano 0-0 FC Zestaponi 8 lipca, 20:30
Serravalle
Gefle IF 2-1 NSÍ Runavík 8 lipca, 19:00
Daniel Bernhardsson 22, Hans Berggren 63 - Károly Potemkin 90
Solna
Fylkir (Reykjavík) 1-3 Torpiedo Żodzino 8 lipca, 21:00
Pape Mamadou Faye 32 (k) - Jurij Ostrouch 41, Ihor Krywobok 86 (k), 88
Football 1991 Dudelange 2-1 Randers FC 8 lipca, 18:30
Jean-Philippe Caillet 37, Tomasz Gruszczyński 67 - Kasper Wellemberg Lorentzen 17
Skonto Ryga 0-1 Portadown F&AC 8 lipca, 18:00
Richard Lecky 29
Port Talbot Town FC 0-4 Turun Palloseura 8 lipca, 19:15
Babatunde Enitan Wusu 26, Toni Kolehmainen 32, Riku Riski 69, Roope Riski 90
Glentoran FC 2-2 KR (Reykjavík) 8 lipca, 20:30
James Callacher 22, Gary Hamilton 56 (k) - Kjartan Henry Finnbogason 45, John Black 54 (s)
Dundalk FC 2-1 CS Grevenmacher 8 lipca, 20:00
Neale Fenn 5 (k), Fahrudin Kudozović 16 - Christian Müller 90
EB/Streymur 0-3 Kalmar FF 8 lipca, 20:00
Erik Israelsson 9, Tobias Eriksson 46, Ricardo Santos 50
Toftir
Tauras Tauragė 3-2 Llanelli AFC 8 lipca, 17:00
pd.
Siergiej Ircha 17, 31, Darius Regelskis 104 - Christopher Mark Llewellyn 19, Jason Peter Bowen 36
Kowno
Myllykosken Pallo-47 5-0 JK Trans Narva 8 lipca, 18:00
Tosaint Ricketts 62, Ilari Äijälä 67, 75, Pele Koljonen 77, Felipe Benevides 80
Dacia Chișinău 0-0 FK Zeta (Golubovci) 8 lipca, 18:30
Dniepr Mohylew 7-1 KF Laçi 8 lipca, 18:00
Aleksandr Byczenok 10, 80, Władimir Jurczenko 17 (k), 56, 81, Igor Zienkowicz 42, Fedor Černych 87 - Valdon Nimani 61
Ruch Chorzów 1-0 Szachtior Karaganda 8 lipca, 20:30 (8500)
Artur Sobiech 59
FC Flora Tallin 0-0 Dinamo Tbilisi 8 lipca, 17:45
Győri ETO FC 3-1 FC Nitra 8 lipca, 18:30
Rati Aleksidze 22, Onişor Mihai Nicorec 60, Tarmo Kink 90 - Ivan Hodúr 10
FK Metalurg (Skopje) 1-1 Qarabağ Ağdam 8 lipca, 17:00
Mile Krstev 78 - Emin İmaməliyev 69

II runda eliminacyjna - 15 lipca, 22 lipca
(Losowanie - 21 czerwca 2010, 13:00 - Nyon)

FC Šiauliai 0-2 Wisła Kraków 15 lipca, 20:00 (2000)
Paweł Brożek 78, Piotr Brożek 80
Valletta FC 1-1 Ruch Chorzów 15 lipca, 17:00 (1000)
Terence Sċerri 76 - Wojciech Grzyb 18 (k)
Cercle Brugge KSV 0-1 Turun Palloseura 15 lipca, 19:45
Mika Ääritalo 32
Gandawa
Motherwell FC 1-0 Breiðablik (Kópavogur) 15 lipca, 20:45
Ross Forbes 63
FK Ventspils 0-0 FK Teteks (Tetovo) 15 lipca, 18:00
AS Anórthossis Ammochóstou 0-2 HNK Šibenik 15 lipca, 19:00
Sandro Bloudek 10, Stipe Bačelić-Grgić 61 (k)
Lausanne-Sports 1-0 FK Borac (Banja Luka) 15 lipca, 19:30
Silvio 19
Kalmar FF 0-0 Dacia Chișinău 15 lipca, 19:30
FC Utrecht 4-0 KF Tirana 15 lipca, 20:00
Ricky van Wolfswinkel 8, Entonio Pashaj 27 (s), Nana Akwasi Asare 30, Dries Mertens 75
ND Gorica 0-3 Randers FC 15 lipca, 18:00
Kasper Wellemberg Lorentzen 51, Mikkel Cramer 55, 71
CS Marítimo 3-2 Sporting Fingal FC 15 lipca, 20:45
Ricardo Esteves 78, Abdelmalek Cherrad 85, Tchô 90 - Glen Crowe 33, Lorcan Fitzgerald 87
Sūduva Marijampolė 0-2 SK Rapid Wiedeń 15 lipca, 20:15
Steffen Hofmann 12, Christopher Trimmel 81
OFK (Belgrad) 2-2 Torpiedo Żodzino 15 lipca, 17:30
Miloš Žeravica 45, Nenad Injac 90 - Ihor Krywobok 14, Anton Brusnikin 90
Olimpia Bălți 0-2 Dinamo Bukareszt 15 lipca, 18:00
Corneliu Cristian Pulhac 41, Liviu Adrian Ganea 83
Kiszyniów
Myllykosken Pallo-47 3-0 UE Sant Julià 15 lipca, 18:00
Tosaint Ricketts 43, Ilari Äijälä 56, 65 (k)
Videoton FC Fehérvár 1-1 NK Maribor 15 lipca, 20:30
Gábor Horváth 79 - Dejan Mezga 30
Győr
Brøndbyernes IF 3-0 FC Vaduz 15 lipca, 20:00
Mikael Nilsson 51, Ousman Jallow 80, 85
Stabæk IF 2-2 Dniepr Mohylew 15 lipca, 19:00
Jørgen Skjelvik 22, Veigar Páll Gunnarsson 53 - Dmitrij Turlin 14, Michaił Kozłow 23
Shamrock Rovers FC 1-1 Bnei Yehuda Tel Awiw 15 lipca, 21:00
Robert Bayly 90 - Omri Afek 26
IF Elfsborg 2-1 Iskra-Stal Rîbnița 15 lipca, 18:00
James Keene 56, Martin Ericsson 79 (k) - Alexandru Tofan 87
KR (Reykjavík) 0-3 Karpaty Lwów 15 lipca, 21:15
Aleksandre Guruli 46, Andrij Tkaczuk 51, William Batista 57
Maccabi Tel Awiw 2-0 FK Mogren (Budva) 15 lipca, 20:00
Yoav David Ziv 49, Haris Medunjanin 52
FK Austria Wiedeń 2-2 NK Široki Brijeg 15 lipca, 18:00
Roland Linz 50, Schumacher 57 - Wágner 26, Josip Topić 54
Tauras Tauragė 0-3 APÓEL (Nikozja) 15 lipca, 17:00
Konstantínos Charalambídis 50, Hélio Pinto 80, Manduca 83
Kowno
Molde FK 1-0 FK Jelgava 15 lipca, 19:00
Baye Djiby Fall 90
FC Zestaponi 3-0 FK Dukla Bańska Bystrzyca 15 lipca, 18:00
Dżaba Dwali 24, 65, Irakli Dzaria 48
FC Honka 1-1 Bangor City FC 15 lipca, 18:00
Demba Savage 43 - Christopher Jones 58
Vantaa
Lewski Sofia 6-0 Dundalk FC 15 lipca, 19:45
Christo Jowow 12, Danijeł Mładenow 14, 46, Garra Dembélé 42, Ismaił Isa Mustafa 86, 90
WIT Georgia Tbilisi 0-6 FC Baník Ostrawa 15 lipca, 16:00
Nando 33, 56 (k), 64 (k), Tomáš Pilík 61, Aleš Neuwirth 70, Josef Hušbauer 78
FK Rabotnički (Skopje) 1-0 Mika Erewan 15 lipca, 17:00
Wandeir 87
FK Atyrau 0-3 Győri ETO FC 15 lipca, 16:00
(wo)
Linas Pilibaitis 26, Fouad Bouguerra 88
na boisku 0-2 - w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik (Gradimir Crnogorac)
Portadown F&AC 1-2 Qarabağ Ağdam 15 lipca, 20:45
Richard Lecky 29 - Əfran İsmayılov 67, 86
Beşiktaş JK 3-0 Víkingur 15 lipca, 20:00
Nihat Kahveci 19, 65, Márcio Nobre 90
FC Differdange 03 3-3 FK Spartak (Subotica) 15 lipca, 19:30
Vladimir Veselinov 6 (s), Gilles Bettmer 11, Pierre Olivier Piskor 73 - Vojo Ubiparip 14, Vladimir Torbica 28 (k), Tom Siebenaler 89 (s)
Luksemburg
Dinamo Mińsk 5-1 JK Sillamäe Kalev 15 lipca, 18:00
Aleksandr Sazankow 12, 33, Anton Putiło 60, Dmitrij Riekisz 87, Andriej Czuchlej 90 - Nikita Kolajew 79
FK Bakı 0-3 FK Budućnost (Podgorica) 15 lipca, 18:00
(wo)
Saša Kajkut 77, Jabá 90 - Fatos Bećiraj 38
na boisku 2-1 - w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik (Joël Dieudonné Martin Epallé Newaka)
HŠK Zrinjski (Mostar) 4-1 SP Tre Penne 15 lipca, 20:00
Mario Ivanković 1, 20 (k), Pavle Sušić 32, Vlado Zadro 37 - Damir Džidić 35 (s)
Gefle IF 1-2 Dinamo Tbilisi 15 lipca, 19:00
Hans Berggren 51 (k) - Mate Wacadze 11, Lewan Chmaladze 87 (k)
Solna
Cliftonville F&AC 1-0 HNK Cibalia (Vinkovci) 15 lipca, 20:45
Ciaran Caldwell 82
Besa Kavajë 0-5 Olympiakós SFP (Pireus) 15 lipca, 20:30
Óscar Javier González Marcos 19, 30, Dudu Cearense 46, Diogo 70, 84
Tirana

Wisła Kraków 5-0 FC Šiauliai 22 lipca, 20:00 (6000)
Piotr Brożek 23, Maciej Żurawski 47, Júnior Enrique Díaz Campbell 62, Paweł Brożek 66, Rafał Boguski 90
na Stadionie Suche Stawy
Ruch Chorzów 0-0 Valletta FC 22 lipca, 20:00 (8500)
Turun Palloseura 1-2 Cercle Brugge KSV 22 lipca, 18:00
Jonatan Lillebror Johansson 39 (k) - Reynaldo 51, Lukas Van Eenoo 86
Breiðablik (Kópavogur) 0-1 Motherwell FC 22 lipca, 21:15
James Murphy 42
FK Teteks (Tetovo) 3-1 FK Ventspils 22 lipca, 16:30
Jewgienij Postnikow 15 (s), Dimče Ristevski 34, Ivica Gligorovski 54 - Vladimirs Bespalovs 80
Skopje
FK Borac (Banja Luka) 1-1 Lausanne-Sports 22 lipca, 20:45
Ljubiša Vukelja 69 - Jocelyn Roux 65
KF Tirana 1-1 FC Utrecht 22 lipca, 19:30
Andi Lila 11 - Ricky van Wolfswinkel 3
Randers FC 1-1 ND Gorica 22 lipca, 19:00
Mikkel Cramer 42 - Dejan Žigon 79
Sporting Fingal FC 2-3 CS Marítimo 22 lipca, 20:45
Eamon Zayed 81, 90 - Alonso 20 (k), Marquinho 67, Kanu I 87
Dublin
SK Rapid Wiedeń 4-2 Sūduva Marijampolė 22 lipca, 20:30
Nikica Jelavić 20, 90, René Gartler 86, 89 - Evaldas Grigaitis 70, Ričardas Beniušis 85
Torpiedo Żodzino 0-1 OFK (Belgrad) 22 lipca, 17:00
Ivan Kecojević 67
Borysów
Dinamo Bukareszt 5-1 Olimpia Bălți 22 lipca, 19:45
Andrei Cristea 3, Adrian Cristea 32, Ousmane N'Doye 45, Cătălin Constantin Munteanu 59, Gabriel Andrei Torje 63 (k) - Julius Adaramola Olumide 90
UE Sant Julià 0-5 Myllykosken Pallo-47 23 lipca, 18:30
Maksim Wotinow 6, 13, 64, Einari Kurittu 49, Antti Okkonen 61
w pierwotnym terminie (22 lipca, 18:30) mecz przerwany w 80. minucie przy stanie 0-1 (Maksim Wotinow 30) z powodu fatalnych warunków atmosferycznych - w drugim terminie powtórzony
NK Maribor 2-0 Videoton FC Fehérvár 22 lipca, 20:30
Dalibor Volaš 39, 80
FC Vaduz 0-0 Brøndbyernes IF 22 lipca, 20:00
Dniepr Mohylew 1-1 Stabæk IF 22 lipca, 18:00
Władimir Jurczenko 85 - Veigar Páll Gunnarsson 37
Bnei Yehuda Tel Awiw 0-1 Shamrock Rovers FC 22 lipca, 19:30
Thomas Stewart 70
Iskra-Stal Rîbnița 0-1 IF Elfsborg 22 lipca, 19:00
Stefan Ishizaki 60
Tyraspol
Karpaty Lwów 3-2 KR (Reykjavík) 22 lipca, 18:15
Sergei Zenjov 2, Artem Fedećkyj 25, Borys Baraneć 69 - Kjartan Henry Finnbogason 61, 65
FK Mogren (Budva) 2-1 Maccabi Tel Awiw 22 lipca, 17:30
Vladimir Gluščević 58 (k), 80 - Haris Medunjanin 7
Nikšić
NK Široki Brijeg 0-1 FK Austria Wiedeń 22 lipca, 18:00
Zlatko Junuzović 80
APÓEL (Nikozja) 3-1 Tauras Tauragė 22 lipca, 19:00
Esteban Andrés Solari Poggio 18, 86 (k), Ivan Tričkovski 80 - Siergiej Ircha 48
FK Jelgava 2-1 Molde FK 22 lipca, 18:00
Pāvels Bormakovs 30, Boriss Bogdaškins 45 - Baye Djiby Fall 14
Jūrmala
FK Dukla Bańska Bystrzyca 1-0 FC Zestaponi 22 lipca, 17:00
Michal Ďuriš 28
Bangor City FC 2-1 FC Honka 22 lipca, 20:30
David Morley 85, Christopher Jones 90 - Sampo Koskinen 21
Wrexham
Dundalk FC 0-2 Lewski Sofia 22 lipca, 20:00
Garra Dembélé 4, 33
FC Baník Ostrawa 0-0 WIT Georgia Tbilisi 22 lipca, 18:00
Mika Erewan 0-0 FK Rabotnički (Skopje) 22 lipca, 15:00
Győri ETO FC 2-0 FK Atyrau 22 lipca, 20:30
Rati Aleksidze 47, Onişor Mihai Nicorec 52
Víkingur 0-4 Beşiktaş JK 22 lipca, 20:00
Ekrem Dağ 3, Nihat Kahveci 10, Bobô 32, 44
Toftir
FK Spartak (Subotica) 2-0 FC Differdange 03 22 lipca, 17:30
Vojo Ubiparip 25, Marko Adamović 88
Nowy Sad
JK Sillamäe Kalev 0-5 Dinamo Mińsk 22 lipca, 18:00
Stanisław Dragun 2, Aleksandr Sazankow 17, Andriej Czuchlej 19, 65, Dmitrij Riekisz 46
Tallin
FK Budućnost (Podgorica) 1-2 FK Bakı 22 lipca, 21:00
Nenad Brnović 64 - Aleksandar Šolić 28, Jabá 42
SP Tre Penne 2-9 HŠK Zrinjski (Mostar) 22 lipca, 20:30
Mirko Palazzi 28, 81 - Vernes Selimović 3, 27, Pavle Sušić 7, Mladen Žižović 10, 55 (k), Vlado Zadro 52, 65, Mile Pehar 69, Toni Šunjić 87
Serravalle
HNK Cibalia (Vinkovci) 0-0 Cliftonville F&AC 22 lipca, 20:45
Olympiakós SFP (Pireus) 6-1 Besa Kavajë 22 lipca, 20:30
Dudu Cearense 46, 79, Matthew Anthony Derbyshire 53, Vincenzo Maresca 75, 90, Ioánnis Fetfatzídis 88 - Dimitrija Lazarevski 48
HNK Šibenik 0-3 AS Anórthossis Ammochóstou 22 lipca, 20:00
pd.
Vincent-Fabien Laban-Bounayre 16, Cristóvão 25, Yiannákis Okkás 96
Dugopolje
Qarabağ Ağdam 1-1 Portadown F&AC 22 lipca, 18:00
Əfran İsmayılov 83 - Kevin Braniff 71
Baku
Dinamo Tbilisi 2-1 Gefle IF 22 lipca, 18:45
Mate Wacadze 68, Nikoloz Pircchalawa 82 - Jakob Orlov 90
Dacia Chișinău 0-2 Kalmar FF 22 lipca, 18:30
Erik Israelsson 11, Daniel Sobralense 88

III runda eliminacyjna - 29 lipca, 5 sierpnia
(Losowanie - 16 lipca 2010, 13:00 - Nyon)

Odense Boldklub 5-3 HŠK Zrinjski (Mostar) 29 lipca, 19:10
Rúrik Gíslason 16, Johan Absalonsen 23, Peter Maduabuci Utaka 31, 60, Hans Henrik Andreasen 37 - Vlado Zadro 15, 71, Mladen Žižović 65 (k)
Dniepr Mohylew 1-0 FC Baník Ostrawa 29 lipca, 18:00
Igor Zienkowicz 63
FK Rabotnički (Skopje) 0-2 Liverpool FC 29 lipca, 20:45
David N'Gog 17, 58
CS Marítimo 8-2 Bangor City FC 29 lipca, 20:45
Tchô 33, 79, Danilo Dias 38, 75, Papa Babacar Diawara 51, 78, Kanu I 80, Fidelis 90 - Nicholas Ward 73, Edward Jebb 90
Beroje Stara Zagora 1-1 SK Rapid Wiedeń 29 lipca, 18:00
Władisław Złatinow 85 - Steffen Hofmann 45 (k)
Sofia
Myllykosken Pallo-47 1-2 FC Timișoara 29 lipca, 18:00
Tosaint Ricketts 49 - Iulian Tameş 34, Mircea Ionuţ Axente 74
CSKA Sofia 3-0 Cliftonville F&AC 27 lipca, 18:00
Paweł Widanow 9, Marquinhos 72, Rumen Trifonow 74
Karpaty Lwów 1-0 FC Zestaponi 29 lipca, 18:15
Ihor Chudobjak 6
Shamrock Rovers FC 0-2 Juventus FC 29 lipca, 20:45
Amauri 3, 75
IF Elfsborg 5-0 FK Teteks (Tetovo) 29 lipca, 18:30
Stefan Ishizaki 29, Anders Svensson 50, Denni Avdić 57, Karl Daniel Nordmark 66, James Keene 77
FC Nordsjælland 0-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 29 lipca, 20:30
Simon Vukčević 24
NK Maribor 3-0 Hibernian FC 29 lipca, 20:30
Josip Iličič 31, 52, Marcos Tavares 60
FK Crvena zvezda (Belgrad) 1-2 ŠK Slovan Bratysława 29 lipca, 20:30
Miloš Trifunović 63 - Milan Ivana 43, Kornel Saláta 68
FC Inter Turku 1-5 KRC Genk 29 lipca, 18:00
Guillano Grot 54 - Kevin De Bruyne 17, Marvin Ogunjimi 44, Elyaniv Barda 61, Jelle Vossen 77, 85
Ruch Chorzów 1-3 FK Austria Wiedeń 29 lipca, 18:00 (8000)
Michał Pulkowski 4 - Roland Linz 7, Peter Hlinka 43, Tomáš Jun 73
FC Viktoria Plzeň 1-1 Beşiktaş JK 29 lipca, 20:30
David Limberský 28 - Matías Emilio Delgado 44 (k)
Praga
Olympiakós SFP (Pireus) 2-1 Maccabi Tel Awiw 29 lipca, 20:30
Jaouad Zaïri 67, Dennis Rommedahl 73 - Haris Medunjanin 18 (k)
Wisła Kraków 0-1 Qarabağ Ağdam 29 lipca, 20:00 (4200)
Vüqar Nadirov 69
na Stadionie Suche Stawy
SK Sturm Graz 2-0 Dinamo Tbilisi 29 lipca, 20:30
Ferdinand Feldhofer 48, Roman Kienast 59
Cercle Brugge KSV 1-0 AS Anórthossis Ammochóstou 29 lipca, 20:00
Dominic Foley 69
FK Budućnost (Podgorica) 1-2 Brøndbyernes IF 29 lipca, 21:00
Fatos Bećiraj 90 - Goran Adamović 73 (s), Mike Lindemann Jensen 87
Molde FK 2-3 VfB Stuttgart 1893 29 lipca, 18:30
Mattias Kent Moström 65, Magne Hoseth 76 - Sebastian Rudy 27, Zdravko Kuzmanović 74, Martin Harnik 82
Maccabi Hajfa 1-0 Dinamo Mińsk 29 lipca, 19:45
Wladimer Dwaliszwili 30
FC Utrecht 1-0 FC Luzern 29 lipca, 18:45
Dries Mertens 35
Sibir Nowosybirsk 1-0 Apóllon FC 29 lipca, 14:00
Aleksiej Miedwiediew 74
Randers FC 2-3 Lausanne-Sports 29 lipca, 19:00
Jura Mowsisjan 6, 81 - Martin Steuble 41, Silvio 62 (k), 84
Dinamo Bukareszt 3-1 HNK Hajduk (Split) 29 lipca, 20:00
Andrei Cristea 6 (k), Juan Pablo Garat 40, Djakaridja Koné 70 - Marin Tomasov 64
AZ (Alkmaar) 2-0 IFK Göteborg 29 lipca, 20:45
Ragnar Klavan 52, Jóhann Birnir Guðmundsson 56
FK Spartak (Subotica) 2-1 Dnipro Dniepropietrowsk 29 lipca, 17:30
Vladimir Torbica 16 (k), 90 (k) - Wołodymyr Homeniuk 23
Nowy Sad
Győri ETO FC 0-1 Montpellier-Hérault SC 29 lipca, 20:30
Olivier Giroud 32
Aalesunds FK 1-1 Motherwell FC 29 lipca, 19:00
Alexander Mathisen 90 (k) - James Murphy 48
Kalmar FF 1-1 Lewski Sofia 29 lipca, 19:30
Abiola Dauda 83 - Joãozinho 28
Galatasaray SK 2-2 OFK (Belgrad) 29 lipca, 20:00
Arda Turan 26, 76 - Miloš Krstić 80, Nenad Injac 86
Jagiellonia Białystok 1-2 AS Áris (Saloniki) 29 lipca, 20:45 (5100)
Rafał Grzyb 24 - Antonio Calvo Arandes 3 (k), 7
APÓEL (Nikozja) 1-0 FK Jablonec nad Nisou 1997 29 lipca, 19:00
Esteban Andrés Solari Poggio 55

HŠK Zrinjski (Mostar) 0-0 Odense Boldklub 5 sierpnia, 21:15
Liverpool FC 2-0 FK Rabotnički (Skopje) 5 sierpnia, 20:45
David N'Gog 22, Steven George Gerrard 40 (k)
SK Rapid Wiedeń 3-0 Beroje Stara Zagora 3 sierpnia, 18:00
Nikica Jelavić 5, 60, Markus Katzer 71
FC Timișoara 3-3 Myllykosken Pallo-47 5 sierpnia, 19:30
Mircea Ionuţ Axente 53, Ianis Alin Zicu 80, Marián Čišovský 90 - Ilari Äijälä 18, Tosaint Ricketts 20, 25
Cliftonville F&AC 1-2 CSKA Sofia 5 sierpnia, 20:45
Liam Boyce 42 - Tomisław Kostadinow 85, Marquinhos 88
Juventus FC 1-0 Shamrock Rovers FC 5 sierpnia, 20:45
Alessandro Del Piero 74
Modena
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-1 FC Nordsjælland 5 sierpnia, 21:30
Hélder Postiga 24, Maniche 90 - Rawez Lawan 79
Hibernian FC 2-3 NK Maribor 5 sierpnia, 20:45
Edwin de Graaf 54, 89 - Marcos Tavares 20, 73, Dejan Mezga 67 (k)
ŠK Slovan Bratysława 1-1 FK Crvena zvezda (Belgrad) 5 sierpnia, 20:30
Slavoljub Đorđević 2 (s) - Cadú 73
w 4. minucie mecz został przerwany na ok. 40 minut z powodu awarii oświetlenia
KRC Genk 3-2 FC Inter Turku 5 sierpnia, 20:00
Marvin Ogunjimi 24, Dániel Tőzsér 80, Stein Huysegems 85 - Daniel Antunez 35, 90
Beşiktaş JK 3-0 FC Viktoria Plzeň 5 sierpnia, 20:00
Quaresma 38, Matías Emilio Delgado 57, Filip Hološko 71
Dinamo Tbilisi 1-1 SK Sturm Graz 5 sierpnia, 18:30
Robertinho 11 - Samir Muratović 40 (k)
VfB Stuttgart 1893 2-2 Molde FK 5 sierpnia, 20:30
Pawieł Pogriebniak 55, Timo Gebhart 90 - Emil Johansson 41, Knut Olav Rindarøy 49
Dinamo Mińsk 3-1 Maccabi Hajfa 5 sierpnia, 18:00
Oleg Strachanowicz 35, Anton Putiło 55, 90 - Wladimer Dwaliszwili 27
FC Luzern 1-3 FC Utrecht 5 sierpnia, 19:45
Janko Pacar 53 - Nana Akwasi Asare 13, Ricky van Wolfswinkel 22, Michael Kappelgaard Silberbauer 28
Zurych
Apóllon FC 2-1 Sibir Nowosybirsk 5 sierpnia, 19:00
Semedo 12, Antonio Núñez Tena 71 - Igor Szewczenko 63
HNK Hajduk (Split) 3-0 Dinamo Bukareszt 5 sierpnia, 20:30
Ante Vukušić 12, Mario Brkljača 23, Marin Tomasov 38
IFK Göteborg 1-0 AZ (Alkmaar) 5 sierpnia, 19:00
Stefan Selaković 67
Dnipro Dniepropietrowsk 2-0 FK Spartak (Subotica) 5 sierpnia, 19:00
Jewhen Sełezniow 45, Mario Holek 48
Montpellier-Hérault SC 0-1 Győri ETO FC 5 sierpnia, 20:45
pd. k. 3-4
Valentin Babić 40
Motherwell FC 3-0 Aalesunds FK 5 sierpnia, 20:45
James Murphy 3, John Sutton 13, Jonathan Page 89
AS Áris (Saloniki) 2-2 Jagiellonia Białystok 5 sierpnia, 19:45 (19 000)
Danijel Cesarec 19, 75 (k) - Ronaldo 26 (s), Mehdi Nafti 66 (s)
FK Jablonec nad Nisou 1997 1-3 APÓEL (Nikozja) 5 sierpnia, 20:00
Petr Pavlík 33 - Paulo Jorge 24, Konstantínos Charalambídis 28, Esteban Andrés Solari Poggio 37
OFK (Belgrad) 1-5 Galatasaray SK 5 sierpnia, 17:00
Danilo Nikolić 32 - Mustafa Sarp 12, Harold Kewell 22, 57 (k), Arda Turan 71, Mehmet Batdal 81
FK Teteks (Tetovo) 1-2 IF Elfsborg 5 sierpnia, 17:00
Aleksandar Stojanovski 31 - Elmin Kurbegović 42, Amadou Jawo 56
Skopje
FC Zestaponi 0-1 Karpaty Lwów 5 sierpnia, 18:00
Denys Kożanow 90
w 36. minucie mecz został przerwany na ok. 25 minut z powodu awarii oświetlenia
Maccabi Tel Awiw 1-0 Olympiakós SFP (Pireus) 5 sierpnia, 20:00
Roberto Damián Colautti 42
FK Austria Wiedeń 3-0 Ruch Chorzów 5 sierpnia, 20:30 (10 000)
Florian Klein 4 (k), Julian Baumgartlinger 10, 21
Qarabağ Ağdam 3-2 Wisła Kraków 5 sierpnia, 18:00 (32 000)
Əfran İsmayılov 28, Rauf Əliyev 33, Rəşad Əbülfəz Sadıqov 35 - Paweł Brożek 57, Rafał Boguski 88
Baku
FC Baník Ostrawa 1-2 Dniepr Mohylew 5 sierpnia, 18:00
Radim Řezník 26 - Władimir Jurczenko 24 (k), Igor Zienkowicz 70
AS Anórthossis Ammochóstou 3-1 Cercle Brugge KSV 5 sierpnia, 19:00
Cafú 45, 60, 87 - William Owusu Acheampong 78
Lewski Sofia 5-2 Kalmar FF 5 sierpnia, 19:45
Garra Dembélé 12, 70, Danijeł Mładenow 33, Ismaił Isa Mustafa 90, 90 - Tobias Eriksson 82, Daniel Mendes 84
Lausanne-Sports 1-1 Randers FC 5 sierpnia, 19:30
Rodrigo Tosi 68 - Jura Mowsisjan 49
Bangor City FC 1-2 CS Marítimo 5 sierpnia, 20:30
Alan Bull 9 - Adilson 48, Marquinho 58
Wrexham
Brøndbyernes IF 1-0 FK Budućnost (Podgorica) 5 sierpnia, 19:30
Ousman Jallow 11

IV runda eliminacyjna - 19 sierpnia, 26 sierpnia
(Losowanie - 6 sierpnia 2010, 13:30 - Nyon)

Paris Saint-Germain FC 2-0 Maccabi Tel Awiw 19 sierpnia, 18:30
Péguy Luyindula Makanda 3, Guillaume Hoarau 60
TSV Bayer 04 Leverkusen 3-0 Tawrija Symferopol 19 sierpnia, 18:30
Michal Kadlec 1, 84, Michael Ballack 90 (k)
CSKA Moskwa 4-0 AS Anórthossis Ammochóstou 19 sierpnia, 18:30
Seydou Doumbia 13, 20, Zoran Tošić 48, 74
Chimki
HNK Hajduk (Split) 4-1 Unirea Urziceni 19 sierpnia, 20:30
Senijad Ibričić 39, 66, Mario Brkljača 78, Duje Čop 85 - Sorin Frunză 34
Feyenoord Rotterdam 1-0 KAA Gent 19 sierpnia, 19:15
Leroy Fer 78
KRC Genk 0-3 FC Porto 19 sierpnia, 20:30
Radamel Falcao García Zárate 29 (k), Souza 82, Fernando Daniel Belluschi 90
Debreceni VSC 2-0 Liteks Łowecz 19 sierpnia, 19:00
Adamo Coulibaly 22, Zsolt Laczkó 33
Nyíregyháza
AS Áris (Saloniki) 1-0 FK Austria Wiedeń 17 sierpnia, 18:00
Carlos Humberto Ruiz Gutiérrez 90
Galatasaray SK 2-2 Karpaty Lwów 19 sierpnia, 20:00
Milan Baroš 59, 86 - Serhij Kuznecow 34, Sergei Zenjov 41
US Città di Palermo 3-0 NK Maribor 19 sierpnia, 20:30
Massimo Maccarone 37 (k), Abel Mathías Hernández Platero 39, Javier Matías Pastore 77
Club Brugge KV 2-1 Dinamo Mińsk 19 sierpnia, 20:30
Carl Hoefkens 71 (k), Jonathan Blondel 84 - Stanisław Dragun 6
AS Omónia Lefkossías 0-1 Metalist Charków 19 sierpnia, 19:00
Marko Dević 24
FC Vaslui 0-0 LOSC Lille Métropole 19 sierpnia, 19:00
SSC Napoli 1-0 IF Elfsborg 19 sierpnia, 21:00
Ezequiel Iván Lavezzi 45
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 0-2 Brøndbyernes IF 19 sierpnia, 21:30
Jan Dalgas Kristiansen 43, Ousman Jallow 52
Steaua Bukareszt 1-0 Grasshopper-Club Zurych 19 sierpnia, 19:45
Bogdan Sorin Stancu 71
Liverpool FC 1-0 Trabzonspor Kulübü 19 sierpnia, 20:45
Ryan Guno Babel 45
Celtic FC 2-0 FC Utrecht 19 sierpnia, 20:45
Efraín Juárez Valdez 19, Geórgios Samarás 34
BV Borussia 1909 (Dortmund) 4-0 Qarabağ Ağdam 19 sierpnia, 21:05
Shinji Kagawa 13, 41, Lucas Ramón Barrios Cáceres 21, 29
AIK (Solna) 0-0 Lewski Sofia 19 sierpnia, 19:00
SK Sturm Graz 1-2 Juventus FC 19 sierpnia, 21:05
Gordon Schildenfeld 82 - Leonardo Bonucci 16, Amauri 90
Getafe CF 1-0 APÓEL (Nikozja) 19 sierpnia, 21:00
Daniel Parejo Muñoz 43
Dundee United FC 0-1 AÉK (Ateny) 19 sierpnia, 21:00
Rafik Zoheir Djebbour 11
AZ (Alkmaar) 2-0 FK Aktobie 19 sierpnia, 21:00
Brett Trevor Holman 20, Pontus Anders Mikael Wernbloom 27
Dnipro Dniepropietrowsk 0-1 Lech Poznań 19 sierpnia, 19:00 (21 420)
Manuel Santos Arboleda Sánchez 5
SK Rapid Wiedeń 1-1 Aston Villa FC 19 sierpnia, 18:45
Atdhe Nuhiu 32 - Barry Bannan 12
CSKA Sofia 3-0 The New Saints FC 19 sierpnia, 20:30
Giuseppe Aquaro 81, Gregory Nelson 82, Spas Delew 90
Beşiktaş JK 2-0 HJK 17 sierpnia, 18:00
Roberto Hilbert 35, Quaresma 66
ŠK Slovan Bratysława 0-1 VfB Stuttgart 1893 19 sierpnia, 18:45
Martin Harnik 88
Sibir Nowosybirsk 1-0 PSV Eindhoven 19 sierpnia, 14:00
Aleksandr Diegtiariow 90
BATE Borysów 3-0 CS Marítimo 19 sierpnia, 18:00
Edgar Olechnowicz 56, Renán 60, Aleksandr Pawłow 70
Lausanne-Sports 1-1 Łokomotiw Moskwa 19 sierpnia, 20:30
Youssouf Traoré 28 - Dmitrij Syczow 65
Győri ETO FC 0-2 NK Dinamo (Zagrzeb) 19 sierpnia, 21:00
Ante Rukavina 19, 28
Odense Boldklub 2-1 Motherwell FC 19 sierpnia, 19:05
Chris Sørensen 31, Peter Maduabuci Utaka 78 - Thomas Hateley 90
PAÓK 1-0 Fenerbahçe SK 19 sierpnia, 20:30
Vieirinha 19
Villarreal CF 5-0 Dniepr Mohylew 19 sierpnia, 22:00
Carlos Marchena López 10, Santiago Cazorla González 16, Borja Valero Iglesias 30, Cani 44, Nilmar 75
FC Timișoara 0-1 Manchester City FC 19 sierpnia, 21:00
Mario Balotelli Barwuah 72

Maccabi Tel Awiw 4-3 Paris Saint-Germain FC 26 sierpnia, 20:00
Eliran Atar 48, 90, Yuval Avidor 68, Haris Medunjanin 83 (k) - Guillaume Hoarau 40 (k), Ludovic Giuly 64, Nenê 90 (k)
Tawrija Symferopol 1-3 TSV Bayer 04 Leverkusen 26 sierpnia, 20:00
Lucky Issy Idahor 5 (k) - Arturo Erasmo Vidal Pardo 50 (k), Denys Hołajdo 75 (s), Gonzalo Castro Randón 90
AS Anórthossis Ammochóstou 1-2 CSKA Moskwa 24 sierpnia, 18:00
Cafú 76 - Seydou Doumbia 85, Mark Dennis González Hoffman 89
Unirea Urziceni 1-1 HNK Hajduk (Split) 26 sierpnia, 19:30
Marius Ioan Bilaşco 2 - Ante Vukušić 88
Bukareszt
KAA Gent 2-0 Feyenoord Rotterdam 26 sierpnia, 20:00
Alfa Soumahoro Yaya 34, Elimane Coulibaly 61
FC Porto 4-2 KRC Genk 26 sierpnia, 21:30
Hulk 36, 59 (k), 63, Fernando 53 - Jelle Vossen 22, 56
Liteks Łowecz 1-2 Debreceni VSC 26 sierpnia, 19:30
Wilfried Niflore 68 - Yannick Mbengono Ondoa 53, Péter Czvitkovics 81
FK Austria Wiedeń 1-1 AS Áris (Saloniki) 26 sierpnia, 19:00
Roland Linz 56 - Carlos Humberto Ruiz Gutiérrez 42
Karpaty Lwów 1-1 Galatasaray SK 26 sierpnia, 20:45
Artem Fedećkyj 90 - Aydın Yılmaz 90
NK Maribor 3-2 US Città di Palermo 26 sierpnia, 20:45
Marcos Tavares 14, Josip Iličič 58, Siniša Anđelkovič 89 - Abel Mathías Hernández Platero 62, 68
Dinamo Mińsk 2-3 Club Brugge KV 26 sierpnia, 18:00
Andriej Czuchlej 47, Stanisław Dragun 90 - Carl Hoefkens 5 (k), 32 (k), Wilfried Dalmat 26
Metalist Charków 2-2 AS Omónia Lefkossías 26 sierpnia, 19:00
Marko Dević 66, Cleiton Xavier 71 - Leândro 60, Hernán Rengifo Trigoso 64
LOSC Lille Métropole 2-0 FC Vaslui 26 sierpnia, 20:45
Yohan Cabaye 69 (k), Aurélien Bayard Chedjou Fongang 80
IF Elfsborg 0-2 SSC Napoli 26 sierpnia, 20:45
Edinson Roberto Cavani Gómez 29, 38
Brøndbyernes IF 0-3 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 26 sierpnia, 19:00
Evaldo 45, Nuno Coelho 75, Yannick Djaló 90
Grasshopper-Club Zurych 1-0 Steaua Bukareszt 26 sierpnia, 19:30
pd. k. 3-4
Veroljub Salatic 77
Trabzonspor Kulübü 1-2 Liverpool FC 26 sierpnia, 19:30
Teófilo Antonio Gutiérrez Roncancio 4 - Remzi Giray Kaçar 83 (s), Dirk Kuijt 88
FC Utrecht 4-0 Celtic FC 26 sierpnia, 20:30
Ricky van Wolfswinkel 12 (k), 19 (k), 46, Barry Maguire 62
Qarabağ Ağdam 0-1 BV Borussia 1909 (Dortmund) 26 sierpnia, 18:00
Lucas Ramón Barrios Cáceres 90
Baku
Lewski Sofia 2-1 AIK (Solna) 26 sierpnia, 19:30
Danijeł Mładenow 49, Garra Dembélé 51 - Mohamed Bangura 11
Juventus FC 1-0 SK Sturm Graz 26 sierpnia, 20:45
Alessandro Del Piero 53
APÓEL (Nikozja) 1-1 Getafe CF 26 sierpnia, 19:00
pd.
Aílton 41 - Cata Díaz 98
AÉK (Ateny) 1-1 Dundee United FC 26 sierpnia, 20:00
Papa Bouba Diop 23 - Jonathan Daly 78
FK Aktobie 2-1 AZ (Alkmaar) 26 sierpnia, 18:00
Murat Tleszew 67, 89 - Pontus Anders Mikael Wernbloom 10
Lech Poznań 0-0 Dnipro Dniepropietrowsk 26 sierpnia, 20:15 (13 700)
Aston Villa FC 2-3 SK Rapid Wiedeń 26 sierpnia, 20:45
Gabriel Imuetinyan Agbonlahor 22, Emile William Ivanhoe Heskey 77 - Atdhe Nuhiu 52, Mario Sonnleitner 78, René Gartler 81
The New Saints FC 2-2 CSKA Sofia 26 sierpnia, 20:35
Matthew Williams 14, Steven Evans 62 - Giuseppe Aquaro 11, Christian Tiboni 80
Wrexham
HJK 0-4 Beşiktaş JK 26 sierpnia, 18:45
Quaresma 15, Guti 67, Necip Uysal 77, Filip Hološko 90
VfB Stuttgart 1893 2-2 ŠK Slovan Bratysława 26 sierpnia, 20:00
Timo Gebhart 56, Christian Gentner 64 - Martin Dobrotka 9, Jakub Sylvestr 53
PSV Eindhoven 5-0 Sibir Nowosybirsk 26 sierpnia, 19:30
Marcus Berg 38, Orlando Engelaar 56, Ola Toivonen 64, Balázs Dzsudzsák 73, 90 (k)
CS Marítimo 1-2 BATE Borysów 26 sierpnia, 18:00
Kanu I 90 - Aleksandr Pawłow 52, Maksim Skawysz 90
Łokomotiw Moskwa 1-1 Lausanne-Sports 26 sierpnia, 18:00
pd. k. 3-4
Ołeksandr Alijew 85 - Silvio 17
NK Dinamo (Zagrzeb) 2-1 Győri ETO FC 26 sierpnia, 21:15
Sammir 45 (k), 84 (k) - Nicolas 17
Motherwell FC 0-1 Odense Boldklub 26 sierpnia, 20:45
Peter Maduabuci Utaka 28
Fenerbahçe SK 1-1 PAÓK 26 sierpnia, 20:45
pd.
Emre Belözoğlu 50 - Zlatan Muslimović 102
Dniepr Mohylew 1-2 Villarreal CF 26 sierpnia, 18:00
Władimir Jurczenko 19 - Nilmar 45, Marco Gastón Rubén Rodríguez 90
Manchester City FC 2-0 FC Timișoara 26 sierpnia, 20:45
Shaun Cameron Wright-Phillips 43, Anga Dedryck Boyata 59

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2010, 13:00 - Monako)

FC Salzburg 0-2 Manchester City FC 16 września, 19:00 (25 100)
David Josué Jiménez Silva 8, Jô 63
Juventus FC 3-3 Lech Poznań 16 września, 19:00 (10 837)
Giorgio Chiellini 45, 50, Alessandro Del Piero 68 - Artjoms Rudņevs 14 (k), 30, 90

Kolejka 2 - 30 września

Lech Poznań 2-0 FC Salzburg 30 września, 21:05 (41 290)
Manuel Santos Arboleda Sánchez 47, Sławomir Peszko 80
Manchester City FC 1-1 Juventus FC 30 września, 21:05 (35 212)
Adam Johnson 37 - Vincenzo Iaquinta 10

Kolejka 3 - 21 października

Manchester City FC 3-1 Lech Poznań 21 października, 21:05 (33 383)
Shéyi Emmanuel Adebayor 13, 25, 73 - Joël Omari Tshibamba 50
FC Salzburg 1-1 Juventus FC 21 października, 21:05 (20 000)
Dušan Švento 36 - Miloš Krasić 48

Kolejka 4 - 4 listopada

Lech Poznań 3-1 Manchester City FC 4 listopada, 19:00 (42 000)
Dimitrije Injac 30, Manuel Santos Arboleda Sánchez 86, Mateusz Możdżeń 90 - Shéyi Emmanuel Adebayor 51
Juventus FC 0-0 FC Salzburg 4 listopada, 19:00 (15 000)

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

Manchester City FC 3-0 FC Salzburg 1 grudnia, 21:05 (37 552)
Mario Balotelli Barwuah 18, 65, Adam Johnson 78
Lech Poznań 1-1 Juventus FC 1 grudnia, 21:05 (39 500)
Artjoms Rudņevs 12 - Vincenzo Iaquinta 84

Kolejka 6 - 15-16 grudnia

FC Salzburg 0-1 Lech Poznań 16 grudnia, 19:00 (5300)
Semir Štilić 30
Juventus FC 1-1 Manchester City FC 16 grudnia, 19:00 (6992)
Niccolò Giannetti 43 - Jô 77

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Manchester City FC 6 11 3 2 1 11-6 2 1 0 7-2 1 1 1 4-4 2 3 1 0 1 4-4
2.  Lech Poznań 6 11 3 2 1 11-8 2 1 0 6-2 1 1 1 5-6 2 3 1 0 1 4-4
3.  Juventus FC 6 6 0 6 0 7-7 0 3 0 4-4 0 3 0 3-3
4.  FC Salzburg 6 2 0 2 4 1-9 0 1 2 1-4 0 1 2 0-5

Grupa B
 
Kolejka 1 - 16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2010, 13:00 - Monako)

AS Áris (Saloniki) 1-0 Club Atlético de Madrid 16 września, 19:00 (22 800)
Javito 59
TSV Bayer 04 Leverkusen 4-0 Rosenborg BK 16 września, 19:00 (13 062)
Patrick Helmes 4, 58, 61, Stefan Reinartz 38

Kolejka 2 - 30 września

Rosenborg BK 2-1 AS Áris (Saloniki) 30 września, 21:05 (12 000)
Morten Opsahl Moldskred 37, Rade Prica 68 - Carlos Humberto Ruiz Gutiérez 43
Club Atlético de Madrid 1-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 30 września, 21:05 (35 000)
Simão 51 - Eren Derdiyok 39

Kolejka 3 - 21 października

Club Atlético de Madrid 3-0 Rosenborg BK 21 października, 21:05 (25 000)
Diego Roberto Godín Leal 17, Sergio Leonel Agüero del Castillo 66, Diego Costa 78
AS Áris (Saloniki) 0-0 TSV Bayer 04 Leverkusen 21 października, 21:05 (22 000)

Kolejka 4 - 4 listopada

Rosenborg BK 1-2 Club Atlético de Madrid 4 listopada, 19:00 (14 250)
Markus Henriksen 52 - Sergio Leonel Agüero del Castillo 4, Tiago 84
TSV Bayer 04 Leverkusen 1-0 AS Áris (Saloniki) 4 listopada, 19:00 (18 265)
Arturo Erasmo Vidal Pardo 90

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

Club Atlético de Madrid 2-3 AS Áris (Saloniki) 1 grudnia, 21:05 (25 000)
Diego Martín Forlán Corazo 11, Sergio Leonel Agüero del Castillo 16 - Koke 2, 51 (k), Nikólaos Lazarídis 81
Rosenborg BK 0-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 1 grudnia, 21:05 (11 096)
Sidney Sam 35

Kolejka 6 - 15-16 grudnia

AS Áris (Saloniki) 2-0 Rosenborg BK 16 grudnia, 19:00 (23 000)
Danijel Cesarec 45, Ricardo Faty 90
TSV Bayer 04 Leverkusen 1-1 Club Atlético de Madrid 16 grudnia, 19:00 (18 093)
Patrick Helmes 69 - Francisco Mérida Pérez 72

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TSV Bayer 04 Leverkusen 6 12 3 3 0 8-2 2 1 0 6-1 1 2 0 2-1
2.  AS Áris (Saloniki) 6 10 3 1 2 7-5 2 1 0 3-0 1 0 2 4-5
3.  Club Atlético de Madrid 6 8 2 2 2 9-7 1 1 1 6-4 1 1 1 3-3
4.  Rosenborg BK 6 3 1 0 5 3-13 1 0 2 3-4 0 0 3 0-9

Grupa C
 
Kolejka 1 - 16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2010, 13:00 - Monako)

LOSC Lille Métropole 1-2 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 16 września, 19:00 (25 000)
Pierre-Alain Frau 57 - Simon Vukčević 11, Hélder Postiga 34
Lewski Sofia 3-2 KAA Gent 16 września, 19:00 (29 000)
Joãozinho 42, Garra Dembélé 60, Serginho Greene 84 - Randall Azofeifa Corrales 23, Marko Šuler 48

Kolejka 2 - 30 września

KAA Gent 1-1 LOSC Lille Métropole 30 września, 21:05 (8000)
Stijn Camiel De Smet 5 - Pierre-Alain Frau 21
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 5-0 Lewski Sofia 30 września, 21:05 (15 081)
Daniel Carriço 30, Maniche 43, Diogo Salomão 53, Hélder Postiga 61, Matías Ariel Fernández Fernández 79

Kolejka 3 - 21 października

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 5-1 KAA Gent 21 października, 21:05 (15 008)
Diogo Salomão 7, Liédson 13, 27, Maniche 37, Hélder Postiga 59 - Stef Wils 16
LOSC Lille Métropole 1-0 Lewski Sofia 21 października, 21:05 (14 646)
Aurélien Bayard Chedjou Fongang 49

Kolejka 4 - 4 listopada

KAA Gent 3-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 4 listopada, 19:00 (8795)
Tim Smolders 7 (k), Ibrahima Sory Conté 79, Shlomo Arbeitman 82 - Carlos Saleiro 38
Lewski Sofia 2-2 LOSC Lille Métropole 4 listopada, 19:00 (21 000)
Garra Dembélé 11, Władimir Gadżew 82 - Túlio de Melo 35, Iwo Iwanow 88 (s)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Bożydar Mitrew

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-0 LOSC Lille Métropole 1 grudnia, 21:05 (16 569)
Ânderson Polga 28
KAA Gent 1-0 Lewski Sofia 1 grudnia, 21:05 (8662)
Wallace 77

Kolejka 6 - 15-16 grudnia

LOSC Lille Métropole 3-0 KAA Gent 16 grudnia, 19:00 (15 285)
Ludovic Joseph Obraniak 30, Pierre-Alain Frau 56, Moussa Sow 89
Lewski Sofia 1-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 16 grudnia, 19:00 (6000)
Danijeł Mładenow 45

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 6 12 4 0 2 14-6 3 0 0 11-1 1 0 2 3-5
2.  LOSC Lille Métropole 6 8 2 2 2 8-6 2 0 1 5-2 0 2 1 3-4
3.  KAA Gent 6 7 2 1 3 8-13 2 1 0 5-2 0 0 3 3-11 2 3 1 0 1 3-3
4.  Lewski Sofia 6 7 2 1 3 6-11 2 1 0 6-4 0 0 3 0-7 2 3 1 0 1 3-3

Grupa D
 
Kolejka 1 - 16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2010, 13:00 - Monako)

NK Dinamo (Zagrzeb) 2-0 Villarreal CF 16 września, 19:00 (22 000)
Ante Rukavina 18, Sammir 80
Club Brugge KV 1-1 PAÓK 16 września, 19:00 (15 155)
Dorge Rostand Kouemaha 61 - Stylianós Malezás 78

Kolejka 2 - 30 września

PAÓK 1-0 NK Dinamo (Zagrzeb) 30 września, 21:05 (25 000)
Vladimir Ivić 56
Villarreal CF 2-1 Club Brugge KV 30 września, 21:05 (23 000)
Giuseppe Rossi 41, Gonzalo Javier Rodríguez 56 - Ryan Donk 45

Kolejka 3 - 21 października

Villarreal CF 1-0 PAÓK 21 października, 21:05 (20 000)
Marco Gastón Rubén Rodríguez 38
NK Dinamo (Zagrzeb) 0-0 Club Brugge KV 21 października, 21:05 (20 000)

Kolejka 4 - 4 listopada

PAÓK 1-0 Villarreal CF 4 listopada, 19:00 (26 000)
Vieirinha 70
Club Brugge KV 0-2 NK Dinamo (Zagrzeb) 4 listopada, 19:10 (17 751)
Sammir 55, Igor Bišćan 59
mecz pierwotnie zaplanowany na 19:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu trudności z dojazdem kibiców

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

Villarreal CF 3-0 NK Dinamo (Zagrzeb) 2 grudnia, 21:05 (15 000)
Giuseppe Rossi 25 (k), 80, Marco Gastón Rubén Rodríguez 62
PAÓK 1-1 Club Brugge KV 2 grudnia, 21:05 (21 000)
Vieirinha 25 - Stefan Šćepović 89

Kolejka 6 - 15-16 grudnia

NK Dinamo (Zagrzeb) 0-1 PAÓK 15 grudnia, 19:00 (32 000)
Dimítrios Salpingídis 60
Club Brugge KV 1-2 Villarreal CF 15 grudnia, 19:00 (19 000)
Dorge Rostand Kouemaha 28 - Giuseppe Rossi 30, 34 (k)

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Villarreal CF 6 12 4 0 2 8-5 3 0 0 6-1 1 0 2 2-4
2.  PAÓK 6 11 3 2 1 5-3 2 1 0 3-1 1 1 1 2-2
3.  NK Dinamo (Zagrzeb) 6 7 2 1 3 4-5 1 1 1 2-1 1 0 2 2-4
4.  Club Brugge KV 6 3 0 3 3 4-8 0 1 2 2-5 0 2 1 2-3

Grupa E
 
Kolejka 1 - 16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2010, 13:00 - Monako)

AZ (Alkmaar) 2-1 Sheriff Tiraspol 16 września, 19:00 (10 624)
Jóhann Birnir Guðmundsson 14, Kew Jaliens 83 - Héctor Alfredo Moreno Herrera 68 (s)
Dynamo Kijów 2-2 BATE Borysów 16 września, 19:00 (15 400)
Artem Miłewśkyj 34, Roman Eremenko 44 - Witalij Rodionow 3, Pawieł Niechajczik 54

Kolejka 2 - 30 września

BATE Borysów 4-1 AZ (Alkmaar) 30 września, 21:05 (13 000)
Witalij Rodionow 5, Artiom Koncewoj 48, Renán 77 (k), Edgar Olechnowicz 83 - Kolbeinn Sigþórsson 89
Mińsk
Sheriff Tiraspol 2-0 Dynamo Kijów 30 września, 21:05 (12 000)
Aleksandr Jerochin 8, Jymmy 37 (k)

Kolejka 3 - 21 października

Sheriff Tiraspol 0-1 BATE Borysów 21 października, 21:05 (10 000)
Siergiej Sosnowskij 8
AZ (Alkmaar) 1-2 Dynamo Kijów 21 października, 21:05 (12 338)
Erik Falkenburg 35 - Artem Miłewśkyj 16, Jewhen Chaczeridi 40

Kolejka 4 - 4 listopada

BATE Borysów 3-1 Sheriff Tiraspol 4 listopada, 19:00 (16 500)
Witalij Rodionow 15, Aleksandr Pawłow 70, Renán 75 - Aleksandr Jerochin 32
Mińsk
Dynamo Kijów 2-0 AZ (Alkmaar) 4 listopada, 19:00 (17 500)
Artem Miłewśkyj 47, 61

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

Sheriff Tiraspol 1-1 AZ (Alkmaar) 2 grudnia, 21:05 (4500)
Florent Rouamba 54 - Brett Trevor Holman 17
BATE Borysów 1-4 Dynamo Kijów 2 grudnia, 21:05 (10 000)
Pawieł Niechajczik 84 - Ognjen Vukojević 16, Andrij Jarmołenko 43, Ołeh Husiew 50 (k), Artem Miłewśkyj 68
Mińsk

Kolejka 6 - 15-16 grudnia

AZ (Alkmaar) 3-0 BATE Borysów 15 grudnia, 19:00 (13 852)
Kolbeinn Sigþórsson 7, 84, Adam Maher 86
Dynamo Kijów 0-0 Sheriff Tiraspol 15 grudnia, 19:00 (13 000)

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dynamo Kijów 6 11 3 2 1 10-6 1 2 0 4-2 2 0 1 6-4
2.  BATE Borysów 6 10 3 1 2 11-11 2 0 1 8-6 1 1 1 3-5
3.  AZ (Alkmaar) 6 7 2 1 3 8-10 2 0 1 6-3 0 1 2 2-7
4.  Sheriff Tiraspol 6 5 1 2 3 5-7 1 1 1 3-2 0 1 2 2-5

Grupa F
 
Kolejka 1 - 16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2010, 13:00 - Monako)

AC Sparta Praga 3-2 US Città di Palermo 16 września, 19:00 (13 765)
Wilfried Guemiand Bony 17, Jiří Kladrubský 68, Václav Kadlec 75 - Massimo Maccarone 38, Abel Mathías Hernández Platero 83
Lausanne-Sports 0-3 CSKA Moskwa 16 września, 19:00 (11 500)
Vágner Love 22, 80 (k), Siergiej Ignaszewicz 68

Kolejka 2 - 30 września

CSKA Moskwa 3-0 AC Sparta Praga 30 września, 19:00 (15 000)
Seydou Doumbia 72, 86, Mark Dennis González Hoffman 84 (k)
Chimki
US Città di Palermo 1-0 Lausanne-Sports 30 września, 21:05 (11 000)
Giulio Migliaccio 79

Kolejka 3 - 21 października

US Città di Palermo 0-3 CSKA Moskwa 21 października, 21:05 (10 000)
Seydou Doumbia 34, 59, Tomáš Necid 82
AC Sparta Praga 3-3 Lausanne-Sports 21 października, 21:05 (12 430)
Wilfried Guemiand Bony 10, 24, Juraj Kucka 21 - Sébastien Meoli 6, Martin Steuble 75, Sílvio 90

Kolejka 4 - 4 listopada

CSKA Moskwa 3-1 US Città di Palermo 4 listopada, 19:00 (12 000)
Keisuke Honda 47, Tomáš Necid 50, 54 - Massimo Maccarone 10
Chimki
Lausanne-Sports 1-3 AC Sparta Praga 4 listopada, 19:00 (8000)
Guillaume Katz 6 - Wilfried Guemiand Bony 45, 90, Leony Léonard Kweuke 75

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

US Città di Palermo 2-2 AC Sparta Praga 2 grudnia, 21:05 (7000)
Nicola Rigoni 23, Mauricio Ricardo Pinilla Ferrera 60 (k) - Jiří Kladrubský 51 (k), Juraj Kucka 62
CSKA Moskwa 5-1 Lausanne-Sports 2 grudnia, 19:00 (4000)
Tomáš Necid 18, 82, Sekou Jabateh Oliseh 22, Zoran Tošić 40, Ałan Dzagojew 71 - Abdul Carrupt 90
Chimki

Kolejka 6 - 15-16 grudnia

AC Sparta Praga 1-1 CSKA Moskwa 15 grudnia, 19:00 (12 707)
Václav Kadlec 44 - Ałan Dzagojew 15
Lausanne-Sports 0-1 US Città di Palermo 15 grudnia, 19:00 (7150)
Ezequiel Matías Muñoz 84

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  CSKA Moskwa 6 16 5 1 0 18-3 3 0 0 11-2 2 1 0 7-1
2.  AC Sparta Praga 6 9 2 3 1 12-12 1 2 0 7-6 1 1 1 5-6
3.  US Città di Palermo 6 7 2 1 3 7-11 1 1 1 3-5 1 0 2 4-6
4.  Lausanne-Sports 6 1 0 1 5 5-16 0 0 3 1-7 0 1 2 4-9

Grupa G
 
Kolejka 1 - 16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2010, 13:00 - Monako)

RSC Anderlecht 1-3 Zienit Sankt Petersburg 16 września, 21:05 (30 000)
Roland Juhász 66 - Aleksandr Kierżakow 8, 33, 44
AÉK (Ateny) 3-1 HNK Hajduk (Split) 16 września, 21:05 (20 000)
Rafik Zoheir Djebbour 12, Nikólaos Liberópoulos 65, Ignacio Martín Scocco 89 - Senijad Ibričić 29 (k)

Kolejka 2 - 30 września

HNK Hajduk (Split) 1-0 RSC Anderlecht 30 września, 19:00 (32 000)
Ante Vukušić 90
Zienit Sankt Petersburg 4-2 AÉK (Ateny) 30 września, 19:00 (21 000)
Tomáš Hubočan 1, Bruno Alves 13, Danko Lazović 43 (k), 57 - Nikólaos Liberópoulos 37, Pantelís Kafés 83 (k)

Kolejka 3 - 21 października

Zienit Sankt Petersburg 2-0 HNK Hajduk (Split) 21 października, 19:00 (20 000)
Aleksandr Bucharow 25, Danny 68
RSC Anderlecht 3-0 AÉK (Ateny) 21 października, 19:00 (20 000)
Moubarak Boussoufa 31, Romelu Lukaku 71, Roland Juhász 75

Kolejka 4 - 4 listopada

HNK Hajduk (Split) 2-3 Zienit Sankt Petersburg 4 listopada, 21:05 (30 000)
Marin Ljubičić 68, Ante Vukušić 82 - Aleksiej Ionow 31, Szabolcs Huszti 47 (k), Alessandro Rosina 50
AÉK (Ateny) 1-1 RSC Anderlecht 4 listopada, 21:05 (11 113)
Ismael Blanco 48 (k) - Jan Polák 55

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

Zienit Sankt Petersburg 3-1 RSC Anderlecht 1 grudnia, 19:00 (15 000)
Aleksiej Ionow 12, Aleksandr Bucharow 65, Szabolcs Huszti 88 - Kanu II 87
HNK Hajduk (Split) 1-3 AÉK (Ateny) 1 grudnia, 19:00 (10 000)
Jurica Buljat 90 - Ignacio Martín Scocco 50 (k), Konstantínos Manolás 61, Ismael Blanco 84

Kolejka 6 - 15-16 grudnia

RSC Anderlecht 2-0 HNK Hajduk (Split) 16 grudnia, 21:05 (15 000)
Tom De Sutter 12, Matías Ezequiel Suárez 41
AÉK (Ateny) 0-3 Zienit Sankt Petersburg 16 grudnia, 21:05 (27 000)
Aleksandr Bucharow 43, Alessandro Rosina 67, Igor Dienisow 88

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zienit Sankt Petersburg 6 18 6 0 0 18-6 3 0 0 9-3 3 0 0 9-3
2.  RSC Anderlecht 6 7 2 1 3 8-8 2 0 1 6-3 0 1 2 2-5 2 4 1 1 0 4-1
3.  AÉK (Ateny) 6 7 2 1 3 9-13 1 1 1 4-5 1 0 2 5-8 2 1 0 1 1 1-4
4.  HNK Hajduk (Split) 6 3 1 0 5 5-13 1 0 2 4-6 0 0 3 1-7

Grupa H
 
Kolejka 1 - 16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2010, 13:00 - Monako)

VfB Stuttgart 1893 3-0 BSC Young Boys Berno 16 września, 21:05 (15 000)
Cacau 23 (k), Christian Gentner 59, Serdar Tasci 90
Getafe CF 2-1 Odense Boldklub 16 września, 21:05 (4000)
Ángel Javier Arizmendi de Lucas 51, Pedro Ríos Maestre 81 - Hans Henrik Andreasen 44

Kolejka 2 - 30 września

Odense Boldklub 1-2 VfB Stuttgart 1893 30 września, 19:00 (14 761)
Andreas Johansson 78 - Zdravko Kuzmanović 72, Martin Harnik 86
BSC Young Boys Berno 2-0 Getafe CF 30 września, 19:00 (20 000)
David Degen 11, 64

Kolejka 3 - 21 października

BSC Young Boys Berno 4-2 Odense Boldklub 21 października, 19:00 (12 511)
Henri Bienvenu Nstama 25, Scott Lee Sutter 34, David Degen 61, Senad Lulić 74 - Peter Maduabuci Utaka 48, Chris Sørensen 84 (k)
VfB Stuttgart 1893 1-0 Getafe CF 21 października, 19:00 (17 400)
Ciprian Andrei Marica 29

Kolejka 4 - 4 listopada

Odense Boldklub 2-0 BSC Young Boys Berno 4 listopada, 21:05 (5600)
Hans Henrik Andreasen 12, 60
Getafe CF 0-3 VfB Stuttgart 1893 4 listopada, 21:05 (4000)
Ciprian Andrei Marica 26, Timo Gebhart 64, Martin Harnik 76

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

BSC Young Boys Berno 4-2 VfB Stuttgart 1893 1 grudnia, 19:30 (18 627)
David Degen 39, Scott Lee Sutter 81, Emmanuel Mayuka 82, 87 - Pawieł Pogriebniak 48, Sven Schipplock 68
mecz pierwotnie zaplanowany na 19:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu złych warunków atmosferycznych
Odense Boldklub 1-1 Getafe CF 1 grudnia, 19:00 (4500)
Hans Henrik Andreasen 90 - Pedro Ríos Maestre 17

Kolejka 6 - 15-16 grudnia

VfB Stuttgart 1893 5-1 Odense Boldklub 16 grudnia, 21:05 (14 000)
Timo Gebhart 20, Daniel Mathias Høegh 48 (s), Christian Gentner 65, Pawieł Pogriebniak 70, Ciprian Andrei Marica 90 - Peter Maduabuci Utaka 72
Getafe CF 1-0 BSC Young Boys Berno 16 grudnia, 21:05 (2000)
Adrián Sardinero Corpa 15

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  VfB Stuttgart 1893 6 15 5 0 1 16-6 3 0 0 9-1 2 0 1 7-5
2.  BSC Young Boys Berno 6 9 3 0 3 10-10 3 0 0 10-4 0 0 3 0-6
3.  Getafe CF 6 7 2 1 3 4-8 2 0 1 3-4 0 1 2 1-4
4.  Odense Boldklub 6 4 1 1 4 8-14 1 1 1 4-3 0 0 3 4-11

Grupa I
 
Kolejka 1 - 16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2010, 13:00 - Monako)

Debreceni VSC 0-5 Metalist Charków 16 września, 21:05 (5000)
Edmar 24, 74, Cleiton Xavier 34, Fininho 77, Serhij Walajew 89
Budapeszt
PSV Eindhoven 1-1 UC Sampdoria 16 września, 21:05 (17 400)
Balázs Dzsudzsák 90 - Fabrizio Cacciatore 25

Kolejka 2 - 30 września

UC Sampdoria 1-0 Debreceni VSC 30 września, 19:00 (12 159)
Giampaolo Pazzini 18 (k)
Metalist Charków 0-2 PSV Eindhoven 30 września, 19:00 (25 000)
Balázs Dzsudzsák 27 (k), Marcus Berg 30

Kolejka 3 - 21 października

Metalist Charków 2-1 UC Sampdoria 21 października, 19:00 (34 580)
Taison 38, Cleiton Xavier 73 - Vladimir Koman Jr 32
Debreceni VSC 1-2 PSV Eindhoven 21 października, 19:00 (18 000)
Mirsad Mijadinoski 35 - Orlando Engelaar 40, Balázs Dzsudzsák 66
Budapeszt

Kolejka 4 - 4 listopada

UC Sampdoria 0-0 Metalist Charków 4 listopada, 21:05 (20 000)
PSV Eindhoven 3-0 Debreceni VSC 4 listopada, 21:05 (17 000)
Ibrahim Afellay 22, Jonathan Reis 44, Stijn Wuytens 88

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

Metalist Charków 2-1 Debreceni VSC 1 grudnia, 19:00 (30 000)
Ádám Bódi 52 (s), Denys Olijnyk 88 - Péter Czvitkovics 48
UC Sampdoria 1-2 PSV Eindhoven 1 grudnia, 19:00 (12 000)
Giampaolo Pazzini 45 - Ola Toivonen 51, 90

Kolejka 6 - 15-16 grudnia

Debreceni VSC 2-0 UC Sampdoria 16 grudnia, 21:05 (4000)
Péter Kabát 48, Massimo Volta 86 (s)
Budapeszt
PSV Eindhoven 0-0 Metalist Charków 16 grudnia, 21:05 (15 300)

Grupa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  PSV Eindhoven 6 14 4 2 0 10-3 1 2 0 4-1 3 0 0 6-2
2.  Metalist Charków 6 11 3 2 1 9-4 2 0 1 4-4 1 2 0 5-0
3.  UC Sampdoria 6 5 1 2 3 4-7 1 1 1 2-2 0 1 2 2-5
4.  Debreceni VSC 6 3 1 0 5 4-13 1 0 2 3-7 0 0 3 1-6

Grupa J
 
Kolejka 1 - 16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2010, 13:00 - Monako)

Karpaty Lwów 3-4 BV Borussia 1909 (Dortmund) 16 września, 21:05 (28 051)
Ołeh Hołodiuk 44, Mychajło Kopołoweć 52, Denys Kożanow 78 - Nuri Kazım Şahin 12 (k), Mario Götze 27, 90, Lucas Ramón Barrios Cáceres 87
Sevilla FC 0-1 Paris Saint-Germain FC 16 września, 21:05 (29 000)
Nenê 75

Kolejka 2 - 30 września

Paris Saint-Germain FC 2-0 Karpaty Lwów 30 września, 19:00 (10 000)
Christophe Jallet 4, Nenê 20
BV Borussia 1909 (Dortmund) 0-1 Sevilla FC 30 września, 19:00 (49 100)
Luca Cigarini 45

Kolejka 3 - 21 października

BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-1 Paris Saint-Germain FC 21 października, 19:00 (50 200)
Nuri Kazım Şahin 50 (k) - Clément Chantôme 87
Karpaty Lwów 0-1 Sevilla FC 21 października, 19:00 (20 000)
Frédéric Oumar Kanouté 34

Kolejka 4 - 4 listopada

Paris Saint-Germain FC 0-0 BV Borussia 1909 (Dortmund) 4 listopada, 21:05 (24 204)
Sevilla FC 4-0 Karpaty Lwów 4 listopada, 21:05 (25 000)
Alejandro Alfaro Ligero 9, 42, Luca Cigarini 31, Álvaro Negredo Sánchez 51

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

BV Borussia 1909 (Dortmund) 3-0 Karpaty Lwów 2 grudnia, 19:00 (40 100)
Shinji Kagawa 5, Serhij Kuznecow 49 (s), Robert Lewandowski 89
Paris Saint-Germain FC 4-2 Sevilla FC 2 grudnia, 19:00 (18 783)
Mathieu Bodmer 17, Guillaume Hoarau 20, 47, Nenê 45 - Frédéric Oumar Kanouté 32, 36

Kolejka 6 - 15-16 grudnia

Karpaty Lwów 1-1 Paris Saint-Germain FC 15 grudnia, 21:05 (11 000)
Artem Fedećkyj 45 - Péguy Luyindula Makanda 39
Sevilla FC 2-2 BV Borussia 1909 (Dortmund) 15 grudnia, 21:05 (30 000)
Romaric 31, Frédéric Oumar Kanouté 35 - Shinji Kagawa 4, Neven Subotić 49

Grupa J
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Paris Saint-Germain FC 6 12 3 3 0 9-4 2 1 0 6-2 1 2 0 3-2
2.  Sevilla FC 6 10 3 1 2 10-7 1 1 1 6-3 2 0 1 4-4
3.  BV Borussia 1909 (Dortmund) 6 9 2 3 1 10-7 1 1 1 4-2 1 2 0 6-5
4.  Karpaty Lwów 6 1 0 1 5 4-15 0 1 2 4-6 0 0 3 0-9

Grupa K
 
Kolejka 1 - 16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2010, 13:00 - Monako)

SSC Napoli 0-0 FC Utrecht 16 września, 21:05 (35 000)
Liverpool FC 4-1 Steaua Bukareszt 16 września, 21:05 (25 605)
Joseph John Cole 1, David N'Gog 55 (k), 90, Lucas 81 - Cristian Tănase 13

Kolejka 2 - 30 września

Steaua Bukareszt 3-3 SSC Napoli 30 września, 19:00 (20 000)
Emílson Cribari 2 (s), Cristian Tănase 11, Pantelís Kapetános 16 - Luigi Vitale 44, Marek Hamšík 73, Edinson Roberto Cavani Gómez 90
FC Utrecht 0-0 Liverpool FC 30 września, 19:00 (23 662)

Kolejka 3 - 21 października

FC Utrecht 1-1 Steaua Bukareszt 21 października, 19:00 (23 300)
Édouard Duplan 60 - Alje Schut 75 (s)
SSC Napoli 0-0 Liverpool FC 21 października, 19:00 (55 489)

Kolejka 4 - 4 listopada

Steaua Bukareszt 3-1 FC Utrecht 4 listopada, 21:05 (9000)
Florin Gardoş 29, Bogdan Sorin Stancu 52, 53 - Dries Mertens 33
Liverpool FC 3-1 SSC Napoli 4 listopada, 21:05 (33 895)
Steven George Gerrard 76, 88 (k), 89 - Ezequiel Iván Lavezzi 28

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

FC Utrecht 3-3 SSC Napoli 2 grudnia, 19:00 (24 117)
Ricky van Wolfswinkel 6, 28 (k), Frank Demouge 35 - Edinson Roberto Cavani Gómez 5, 42, 70 (k)
Steaua Bukareszt 1-1 Liverpool FC 2 grudnia, 19:00 (20 000)
Éder 61 - Milan Jovanović 19

Kolejka 6 - 15-16 grudnia

SSC Napoli 1-0 Steaua Bukareszt 15 grudnia, 21:05 (50 000)
Edinson Roberto Cavani Gómez 90
Liverpool FC 0-0 FC Utrecht 15 grudnia, 21:05 (37 800)

Grupa K
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Liverpool FC 6 10 2 4 0 8-3 2 1 0 7-2 0 3 0 1-1
2.  SSC Napoli 6 7 1 4 1 8-9 1 2 0 1-0 0 2 1 7-9
3.  Steaua Bukareszt 6 6 1 3 2 9-11 1 2 0 7-5 0 1 2 2-6
4.  FC Utrecht 6 5 0 5 1 5-7 0 3 0 4-4 0 2 1 1-3

Grupa L
 
Kolejka 1 - 16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2010, 13:00 - Monako)

Beşiktaş JK 1-0 CSKA Sofia 16 września, 21:05 (28 000)
Fabian Ernst 90
FC Porto 3-0 SK Rapid Wiedeń 16 września, 21:05 (30 014)
Rolando 26, Radamel Falcao García Zárate 65, Rúben Micael 77

Kolejka 2 - 30 września

SK Rapid Wiedeń 1-2 Beşiktaş JK 30 września, 19:00 (47 200)
Veli Kavlak 51 - Filip Hološko 55, Bobô 64
CSKA Sofia 0-1 FC Porto 30 września, 19:00 (17 231)
Radamel Falcao García Zárate 16

Kolejka 3 - 21 października

CSKA Sofia 0-2 SK Rapid Wiedeń 21 października, 19:00 (12 000)
Jan Johannes Vennegoor of Hesselink 28, Steffen Hofmann 32
Beşiktaş JK 1-3 FC Porto 21 października, 19:00 (29 000)
Bobô 90 - Radamel Falcao García Zárate 26, Hulk 59, 78

Kolejka 4 - 4 listopada

SK Rapid Wiedeń 1-2 CSKA Sofia 4 listopada, 21:05 (48 000)
Hamdi Salihi 56 (k) - Todor Janczew 50, Marquinhos 64
FC Porto 1-1 Beşiktaş JK 4 listopada, 21:05 (24 139)
Radamel Falcao García Zárate 36 (k) - Nihat Kahveci 62

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

CSKA Sofia 1-2 Beşiktaş JK 2 grudnia, 19:00 (10 000)
Cillian Sheridan 79 - Tomáš Zápotočný 59, Filip Hološko 64
SK Rapid Wiedeń 1-3 FC Porto 2 grudnia, 19:00 (53 008)
Christopher Trimmel 39 - Radamel Falcao García Zárate 42, 86, 88

Kolejka 6 - 15-16 grudnia

Beşiktaş JK 2-0 SK Rapid Wiedeń 15 grudnia, 21:05 (20 000)
Quaresma 32, Fabian Ernst 45
FC Porto 3-1 CSKA Sofia 15 grudnia, 21:05 (22 930)
Nicolás Hernán Gonzalo Otamendi 22, Rúben Micael 54, James David Rodríguez Rubio 90 - Spas Delew 48

Grupa L
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Porto 6 16 5 1 0 14-4 2 1 0 7-2 3 0 0 7-2
2.  Beşiktaş JK 6 13 4 1 1 9-6 2 0 1 4-3 2 1 0 5-3
3.  SK Rapid Wiedeń 6 3 1 0 5 5-12 0 0 3 3-7 1 0 2 2-5 2 3 1 0 1 3-2
4.  CSKA Sofia 6 3 1 0 5 4-10 0 0 3 1-5 1 0 2 3-5 2 3 1 0 1 2-3

1/16 finału - 17 lutego, 24 lutego
(Losowanie - 17 grudnia 2010, 13:00 - Nyon)

SSC Napoli 0-0 Villarreal CF 17 lutego, 19:00 (55 000)
Rangers FC 1-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 17 lutego, 21:05 (34 095)
Steven Gordon Whittaker 66 - Matías Ariel Fernández Fernández 89
AC Sparta Praga 0-0 Liverpool FC 17 lutego, 21:05 (17 564)
RSC Anderlecht 0-3 AFC Ajax 17 lutego, 19:00 (24 000)
Tobias Alderweireld 32, Christian Dannemann Eriksen 59, Mounir El Hamdaoui 67
Lech Poznań 1-0 SC Braga 17 lutego, 19:00 (29 133)
Artjoms Rudņevs 72
Beşiktaş JK 1-4 Dynamo Kijów 17 lutego, 19:00 (27 000)
Quaresma 37 - Ognjen Vukojević 26, Andrij Szewczenko 50, Ayila Yussuf 56, Ołeh Husiew 90 (k)
FC Basel 1893 2-3 Spartak Moskwa 17 lutego, 21:05 (13 073)
Alexander Frei 36, Marco Streller 41 - Dmitrij Kombarow 61, Artiom Dziuba 70, Dżano Ananidze 90
BSC Young Boys Berno 2-1 Zienit Sankt Petersburg 17 lutego, 21:05 (15 026)
Senad Lulić 46, Emmanuel Mayuka 90 - Nicolas Lombaerts 20
AS Áris (Saloniki) 0-0 Manchester City FC 15 lutego, 18:00 (22 500)
PAÓK 0-1 CSKA Moskwa 17 lutego, 21:05 (28 701)
Tomáš Necid 29
Sevilla FC 1-2 FC Porto 17 lutego, 21:05 (30 000)
Frédéric Oumar Kanouté 65 - Rolando 58, Freddy Alejandro Guarín Vásquez 86
Rubin Kazań 0-2 FC Twente 17 lutego, 13:00 (500)
Luuk de Jong 77, Peter Wisgerhof 88
Moskwa
LOSC Lille Métropole 2-2 PSV Eindhoven 17 lutego, 21:05 (15 000)
Idrissa Gana Guèye 6, Túlio de Melo 31 - Wilfred Bouma 83, Ola Toivonen 84
SL e Benfica 2-1 VfB Stuttgart 1893 17 lutego, 19:00 (45 000)
Óscar René Cardozo Marín 70, Franco Daniel Jara 81 - Martin Harnik 21
BATE Borysów 2-2 Paris Saint-Germain FC 17 lutego, 19:00 (6000)
Renán 16, Michaił Gordiejczuk 80 - Mevlüt Erdinç 29, Péguy Luyindula Makanda 89
Mińsk
Metalist Charków 0-4 TSV Bayer 04 Leverkusen 17 lutego, 17:00 (33 000)
Eren Derdiyok 23, Gonzalo Castro Randón 72, Sidney Sam 90, 90

Villarreal CF 2-1 SSC Napoli 24 lutego, 21:05 (23 000)
Nilmar 42, Giuseppe Rossi 45 - Marek Hamšík 18
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-2 Rangers FC 24 lutego, 19:00 (15 375)
Pedro Mendes 42, Yannick Djaló 83 - El Hadji Ousseynou Diouf 20, Maurice Edu 90
Liverpool FC 1-0 AC Sparta Praga 24 lutego, 19:00 (42 949)
Dirk Kuijt 86
AFC Ajax 2-0 RSC Anderlecht 24 lutego, 21:05 (42 591)
Miralem Sulejmani 11, 17
SC Braga 2-0 Lech Poznań 24 lutego, 21:05 (10 007)
Alan 8, Lima 36
Dynamo Kijów 4-0 Beşiktaş JK 24 lutego, 21:05 (15 000)
Ognjen Vukojević 3, Andrij Jarmołenko 55, Ołeh Husiew 64, Andrij Szewczenko 74
Spartak Moskwa 1-1 FC Basel 1893 24 lutego, 19:00 (12 000)
Aiden McGeady 90 - Scott Kenneth Chipperfield 15
Zienit Sankt Petersburg 3-1 BSC Young Boys Berno 24 lutego, 17:00 (17 500)
Danko Lazović 41, Siergiej Siemak 52, Roman Szyrokow 76 - Ammar Jemal 21
Manchester City FC 3-0 AS Áris (Saloniki) 24 lutego, 21:05 (36 748)
Edin Džeko 7, 12, Gnégnéri Yaya Touré 75
CSKA Moskwa 1-1 PAÓK 22 lutego, 18:00 (10 000)
Siergiej Ignaszewicz 80 - Zlatan Muslimović 67
FC Porto 0-1 Sevilla FC 23 lutego, 18:00 (35 609)
Luís Fabiano 71
FC Twente 2-2 Rubin Kazań 24 lutego, 21:05 (23 000)
Theo Janssen 45, Douglas 47 - Cristián Daniel Ansaldi 22, Christian Fernando Noboa Tello 24
PSV Eindhoven 3-1 LOSC Lille Métropole 24 lutego, 19:00 (28 500)
Balázs Dzsudzsák 55, Jeremain Lens 67, Marcelo 73 - Pierre-Alain Frau 22
VfB Stuttgart 1893 0-2 SL e Benfica 24 lutego, 21:05 (25 800)
Eduardo Antonio Salvio 31, Óscar René Cardozo Marín 78
Paris Saint-Germain FC 0-0 BATE Borysów 24 lutego, 21:05 (17 717)
TSV Bayer 04 Leverkusen 2-0 Metalist Charków 24 lutego, 19:00 (16 212)
Simon Rolfes 47, Michael Ballack 70

1/8 finału - 10 marca, 17 marca
(Losowanie - 17 grudnia 2010, 13:00 - Nyon)

SL e Benfica 2-1 Paris Saint-Germain FC 10 marca, 21:05 (34 000)
Victorio Maximiliano Pereira Páez 42, Franco Daniel Jara 81 - Péguy Luyindula Makanda 14
Dynamo Kijów 2-0 Manchester City FC 10 marca, 21:05 (16 000)
Andrij Szewczenko 25, Ołeh Husiew 77
FC Twente 3-0 Zienit Sankt Petersburg 10 marca, 21:05 (20 750)
Luuk de Jong 25, 90, Denny Domingoes Landzaat 56
CSKA Moskwa 0-1 FC Porto 10 marca, 19:00 (10 500)
Freddy Alejandro Guarín Vásquez 70
PSV Eindhoven 0-0 Rangers FC 10 marca, 19:00 (29 550)
TSV Bayer 04 Leverkusen 2-3 Villarreal CF 10 marca, 19:00 (20 126)
Michal Kadlec 33, Gonzalo Castro Randón 72 - Giuseppe Rossi 42, Nilmar 70, 90
AFC Ajax 0-1 Spartak Moskwa 10 marca, 21:05 (30 000)
Aléx 57
SC Braga 1-0 Liverpool FC 10 marca, 19:00 (12 991)
Alan 18 (k)

Paris Saint-Germain FC 1-1 SL e Benfica 17 marca, 19:00 (40 193)
Mathieu Bodmer 35 - Osvaldo Nicolás Fabián Gaitán 27
Manchester City FC 1-0 Dynamo Kijów 17 marca, 19:00 (27 816)
Aleksandar Kolarov 39
Zienit Sankt Petersburg 2-0 FC Twente 17 marca, 19:00 (20 000)
Roman Szyrokow 16, Aleksandr Kierżakow 38
FC Porto 2-1 CSKA Moskwa 17 marca, 21:05 (32 712)
Hulk 1, Freddy Alejandro Guarín Vásquez 24 - Zoran Tošić 29
Rangers FC 0-1 PSV Eindhoven 17 marca, 21:05 (35 373)
Jeremain Lens 14
Villarreal CF 2-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 17 marca, 21:05 (19 500)
Santiago Cazorla González 33, Giuseppe Rossi 61 - Eren Derdiyok 82
Spartak Moskwa 3-0 AFC Ajax 17 marca, 19:00 (45 000)
Dmitrij Kombarow 21, Welliton 30, Aléx 54
Liverpool FC 0-0 SC Braga 17 marca, 21:05 (37 494)

1/4 finału - 7 kwietnia, 14 kwietnia
(Losowanie - 18 marca 2011, 13:00 - Nyon)

FC Porto 5-1 Spartak Moskwa 7 kwietnia, 21:05 (38 209)
Radamel Falcao García Zárate 37, 84, 90, Varela 65, Maicon 70 - Kiriłł Kombarow 71
SL e Benfica 4-1 PSV Eindhoven 7 kwietnia, 21:05 (60 026)
Pablo César Aimar Giordano 37, Eduardo Antonio Salvio 45, 52, Javier Pedro Saviola 90 - Zakaria Labyad 80
Villarreal CF 5-1 FC Twente 7 kwietnia, 21:05 (22 000)
Carlos Marchena López 23, Borja Valero Iglesias 43, Nilmar 45, 81, Giuseppe Rossi 55 - Marc Janko 90
Dynamo Kijów 1-1 SC Braga 7 kwietnia, 21:05 (16 000)
Andrij Jarmołenko 6 - Ołeh Husiew 13 (s)

Spartak Moskwa 2-5 FC Porto 14 kwietnia, 19:00 (20 000)
Artiom Dziuba 52, Ari 72 - Hulk 28, Cristián Gabriel Rodríguez Barotti 45, Freddy Alejandro Guarín Vásquez 47, Radamel Falcao García Zárate 54, Rúben Micael 89
PSV Eindhoven 2-2 SL e Benfica 14 kwietnia, 21:05 (20 000)
Balázs Dzsudzsák 17, Jeremain Lens 25 - Luisão 45, Óscar René Cardozo Marín 63 (k)
FC Twente 1-3 Villarreal CF 14 kwietnia, 21:05 (15 000)
Emir Bajrami 32 - Giuseppe Rossi 60 (k), Marco Gastón Rubén Rodríguez 84 (k), Cani 90
SC Braga 0-0 Dynamo Kijów 14 kwietnia, 21:05 (20 000)

1/2 finału - 28 kwietnia, 5 maja
(Losowanie - 18 marca 2011, 13:00 - Nyon)

FC Porto 5-1 Villarreal CF 28 kwietnia, 21:05 (44 719)
Radamel Falcao García Zárate 49 (k), 67, 75, 90, Freddy Alejandro Guarín Vásquez 61 - Cani 45
SL e Benfica 2-1 SC Braga 28 kwietnia, 21:05 (57 781)
Jardel 50, Óscar René Cardozo Marín 59 - Vandinho 53

Villarreal CF 3-2 FC Porto 5 maja, 21:05 (21 500)
Cani 17, Joan Capdevila Méndez 75, Giuseppe Rossi 80 (k) - Mateo Pablo Musacchio 40 (s), Radamel Falcao García Zárate 48
SC Braga 1-0 SL e Benfica 5 maja, 21:05 (25 384)
Custódio 19

Finał - 18 maja

FC Porto 1-0 SC Braga 18 maja, 20:45 (45 391)
Radamel Falcao García Zárate 44
Dublin, Aviva Stadium

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas