[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Młoda Ekstraklasa 2010/2011
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagłębie Lubin (ME) 30 65 20 5 5 47-22 13 1 1 27-9 7 4 4 20-13 2 4 1 1 0 2-1
2.  Legia Warszawa (ME) 30 65 21 2 7 65-27 12 2 1 38-10 9 0 6 27-17 2 1 0 1 1 1-2
3.  Ruch Chorzów (ME) 30 53 16 5 9 49-34 10 3 2 31-13 6 2 7 18-21
4.  Górnik Zabrze (ME) 30 52 15 7 8 39-30 9 4 2 27-14 6 3 6 12-16
5.  Polonia Warszawa (ME) 30 48 13 9 8 39-27 6 4 5 17-12 7 5 3 22-15 2 4 1 1 0 1-0
6.  Widzew Łódź (ME) 30 48 14 6 10 46-34 8 4 3 26-14 6 2 7 20-20 2 1 0 1 1 0-1
7.  Wisła Kraków (ME) 30 46 14 4 12 53-40 10 1 4 35-16 4 3 8 18-24
8.  Jagiellonia Białystok (ME) 30 43 12 7 11 38-36 9 2 4 28-14 3 5 7 10-22
9.  Arka Gdynia (ME) 30 42 12 6 12 34-37 10 1 4 20-9 2 5 8 14-28
10.  Lech Poznań (ME) 30 39 10 9 11 35-38 7 4 4 20-12 3 5 7 15-26
11.  Śląsk Wrocław (ME) 30 37 10 7 13 41-52 5 5 5 26-26 5 2 8 15-26
12.  GKS Bełchatów (ME) 30 30 8 6 16 33-53 3 5 7 12-20 5 1 9 21-33 2 6 2 0 0 3-1
13.  Lechia Gdańsk (ME) 30 30 9 3 18 26-50 7 1 7 18-19 2 2 11 8-31 2 0 0 0 2 1-3
14.  Cracovia (ME) 30 29 9 2 19 37-57 6 1 8 21-27 3 1 11 16-30
15.  Polonia Bytom (ME) 30 28 7 7 16 49-57 4 5 6 26-26 3 2 10 23-31
16.  Korona Kielce (ME) 30 21 6 3 21 23-60 4 1 10 12-29 2 2 11 11-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zagłębie Lubin (ME)    1-0 2-0 0-2 1-0 1-0 2-1 1-1 2-0 1-0 3-1 4-2 2-0 2-0 3-2 2-0 
 2 Legia Warszawa (ME)1-1     0-1 1-0 2-1 3-0 4-0 4-1 1-1 2-0 4-1 3-2 1-0 3-0 5-1 4-1 
 3 Ruch Chorzów (ME)1-2 2-1     1-0 0-0 0-0 3-2 1-0 7-1 3-1 0-2 2-2 5-0 2-0 2-1 2-1 
 4 Górnik Zabrze (ME)1-1 2-0 2-4     1-1 2-0 0-2 1-1 1-0 2-2 3-1 2-1 3-1 4-0 2-0 1-0 
 5 Polonia Warszawa (ME)3-0 0-4 0-2 0-1     1-0 1-1 4-0 0-1 2-0 0-0 0-1 0-0 1-1 2-0 3-1 
 6 Widzew Łódź (ME)1-4 2-0 1-1 2-0 0-0     3-2 0-1 4-2 2-2 4-0 0-1 2-0 3-0 1-1 1-0 
 7 Wisła Kraków (ME)0-2 2-3 2-0 3-0 0-3* 1-2     1-1 3-0 4-1 2-1 5-1 2-0 1-0 2-1 7-1 
 8 Jagiellonia Białystok (ME)0-2 0-3 3-0 2-0 0-1 2-1 3-1     1-1 0-1 4-1 6-0 1-0 2-1 3-1 1-1 
 9 Arka Gdynia (ME)1-0 3-2 1-2 0-0 0-1 3-0 1-0 3-0     1-2 2-0 2-1 0-1 1-0 1-0 1-0 
 10 Lech Poznań (ME)0-2 1-2 0-1 0-1 1-1 2-1 0-0 2-0 3-2     1-1 1-0 4-0 2-1 3-0 0-0 
 11 Śląsk Wrocław (ME)1-1 2-1 3-0 3-1 2-4 3-3 0-2 0-0 1-1 1-3     4-2 1-1 3-0* 1-5 1-2 
 12 GKS Bełchatów (ME)0-2 1-2 0-0 1-1 1-2 1-5 0-0 0-1 0-0 2-0 0-1     2-1 0-2 2-2 2-1 
 13 Lechia Gdańsk (ME)0-1 0-3 2-0 1-2 1-0 0-1 0-6 0-0 0-2 3-0 3-0 0-1     3-1 3-2 2-0 
 14 Cracovia (ME)1-0 0-2 3-2 0-1 2-3 0-2 3-0 0-4 1-0 3-3 0-2 3-2 4-1     0-2 1-3 
 15 Polonia Bytom (ME)1-1 0-2 0-4 1-1 3-3 1-3 4-0 4-0 3-3 0-0 0-1 0-1 4-2 2-5     3-0 
 16 Korona Kielce (ME)2-1 1-2 2-1 1-2 1-2 0-2 0-1 1-0 1-0 0-0 0-3 1-4 0-1 1-5 1-5     

REKLAMA

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Arka Gdynia (ME) 1-0 Wisła Kraków (ME) 9 sierpnia, 12:00 (100)
Mateusz Szwoch 33
na Narodowym Stadionie Rugby
Cracovia (ME) 0-2 Legia Warszawa (ME) 7 sierpnia, 11:00 (150)
Michał Efir 61, Wojciech Lisowski 65
na stadionie przy ul. Wielickiej
Jagiellonia Białystok (ME) 4-1 Śląsk Wrocław (ME) 9 sierpnia, 11:00 (150)
Grzegorz Arłukowicz 9 (k), Igor Lewczuk 72, Grzegorz Kowalewski 84, Jan Pawłowski 89 - Krzysztof Michalski 62
Lech Poznań (ME) 2-1 Widzew Łódź (ME) 9 sierpnia, 18:00 (150)
Grzegorz Kasprzik 58 (k), Bartłomiej Olejniczak 73 - Robert Kowalczyk 55
we Wronkach
Polonia Bytom (ME) 0-1 GKS Bełchatów (ME) 7 sierpnia, 12:00
Artur Marciniak 28
Polonia Warszawa (ME) 0-1 Górnik Zabrze (ME) 9 sierpnia, 15:00 (150)
Tomasz Chałas 26
w Legionowie
Ruch Chorzów (ME) 5-0 Lechia Gdańsk (ME) 9 sierpnia, 17:10 (60)
Arkadiusz Piech 10, 72, Maciej Jankowski 46, 78, Patryk Stefański 64
spotkanie pierwotnie zaplanowane na 17:00 rozpoczęło się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu burzy
Zagłębie Lubin (ME) 2-0 Korona Kielce (ME) 26 sierpnia, 11:00
Krzysztof Danielewicz 24, 45

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Arka Gdynia (ME) 1-2 Lech Poznań (ME) 15 sierpnia, 12:00 (300)
Bartosz Brodziński 90 - Jakub Marynowicz 5, Mateusz Możdżeń 15
na Narodowym Stadionie Rugby
GKS Bełchatów (ME) 0-1 Jagiellonia Białystok (ME) 15 sierpnia, 11:00 (120)
Jan Pawłowski 76
Górnik Zabrze (ME) 1-1 Zagłębie Lubin (ME) 4 września, 13:00
Szymon Sobczak 40 - Marcin Matusiak 12
Lechia Gdańsk (ME) 3-2 Polonia Bytom (ME) 16 sierpnia, 12:00
Adam Duda 45, 61, Damian Kujtkowski 88 - Mateusz Przybyszewski 64, Tomasz Pogoda 84
Legia Warszawa (ME) 2-1 Polonia Warszawa (ME) 14 sierpnia, 12:00 (300)
Rafał Wolski 60, Wojciech Lisowski 90 - Łukasz Teodorczyk 28
w Legionowie
Śląsk Wrocław (ME) 3-0 Cracovia (ME) 14 sierpnia, 13:00 (200)
(wo)
Dawid Rupa 55, Michał Goliński 78
na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpiła zbyt duża liczba obcokrajowców
Widzew Łódź (ME) 1-0 Korona Kielce (ME) 16 sierpnia, 16:00 (500)
Mikołaj Zwoliński 30
Wisła Kraków (ME) 2-0 Ruch Chorzów (ME) 16 sierpnia, 17:00
Michał Chrapek 12, Tomáš Jirsák 20
na stadionie Wawelu / w 57. minucie spotkanie zostało przerwane na około 10 minut z powodu burzy

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Cracovia (ME) 3-3 Lech Poznań (ME) 23 sierpnia, 16:00 (300)
Marcin Krzywicki 15, 34, 85 - Igor Jurga 30, 42, 70
na stadionie przy ul. Wielickiej
Górnik Zabrze (ME) 1-0 Arka Gdynia (ME) 21 sierpnia, 12:00 (150)
Szymon Sobczak 76
Jagiellonia Białystok (ME) 1-0 Lechia Gdańsk (ME) 23 sierpnia, 13:00 (350)
Bartłomiej Pawłowski 48
Korona Kielce (ME) 1-5 Polonia Bytom (ME) 22 sierpnia, 12:00 (200)
Maciej Tataj 79 - Łukasz Wawrzyniak 3, Robert Wojsyk 13 (k), 90, Piotr Tomasik 80, 85
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Legia Warszawa (ME) 4-1 Śląsk Wrocław (ME) 23 sierpnia, 16:00
Michał Efir 19, Rafał Wolski 32, Kacper Starek 59, Alejandro Cabral 82 - Paweł Garyga 72
w Legionowie
Ruch Chorzów (ME) 2-2 GKS Bełchatów (ME) 22 sierpnia, 17:00
Paweł Lisowski 70, Bartosz Flis 87 (k) - Krystian Pieczara 3 (k), Marcus Vinícius 54 (k)
Wisła Kraków (ME) 1-2 Widzew Łódź (ME) 22 sierpnia, 14:00
Wojciech Łobodziński 23 - Radosław Kursa 37, Robert Kowalczyk 61
na stadionie Wawelu
Zagłębie Lubin (ME) 1-0 Polonia Warszawa (ME) 23 sierpnia, 17:00
Mouhamadou Traoré 36

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Arka Gdynia (ME) 1-0 Zagłębie Lubin (ME) 29 sierpnia, 12:00 (300)
Krzysztof Danielewicz 75 (s)
na Narodowym Stadionie Rugby
Cracovia (ME) 1-3 Korona Kielce (ME) 29 sierpnia, 12:00 (300)
Dawid Rupa 77 - Marek Nowak 18, Łukasz Jamróz 85, Jakub Bąk 88
na stadionie przy ul. Wielickiej
GKS Bełchatów (ME) 1-2 Legia Warszawa (ME) 28 sierpnia, 16:00
Krystian Pieczara 14 - Kacper Starek 12, Piotr Augustyniak 70 (k)
po meczu czerwonymi kartkami zostali ukarani zawodnik gospodarzy - Mateusz Stępień oraz zawodnik gości - Bartosz Widejko
Lech Poznań (ME) 2-0 Jagiellonia Białystok (ME) 30 sierpnia, 12:00 (80)
Kamil Drygas 46, Adam Gajda 66
we Wronkach
Polonia Bytom (ME) 4-0 Wisła Kraków (ME) 29 sierpnia, 12:00
Mateusz Zaczyński 7, Tomasz Pogoda 67, Mateusz Dreszer 85, Szymon Nowicki 87
Polonia Warszawa (ME) 1-0 Widzew Łódź (ME) 29 sierpnia, 16:00 (200)
Łukasz Teodorczyk 59
na stadionie Junaka
Ruch Chorzów (ME) 1-0 Górnik Zabrze (ME) 30 sierpnia, 17:00 (300)
Maciej Jankowski 44
Śląsk Wrocław (ME) 1-1 Lechia Gdańsk (ME) 29 sierpnia, 13:00 (100)
Dawid Abramowicz 34 - Adam Duda 88

Kolejka 5 - 11-12 września

Górnik Zabrze (ME) 4-0 Cracovia (ME) 12 września, 13:30 (200)
Daniel Sikorski 38, 50, 75, 90
Korona Kielce (ME) 1-2 Polonia Warszawa (ME) 13 września, 11:00 (200)
Krzysztof Gajtkowski 38 - Paweł Wszołek 28, Daniel Gołębiewski 49
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lechia Gdańsk (ME) 0-1 GKS Bełchatów (ME) 13 września, 12:00
Krystian Pieczara 75
na bocznym boisku
Lech Poznań (ME) 1-1 Śląsk Wrocław (ME) 13 września, 17:00 (100)
Tomasz Kędziora 90 - Krzysztof Ulatowski 89
we Wronkach
Legia Warszawa (ME) 0-1 Ruch Chorzów (ME) 13 września, 14:00
Patryk Stefański 84
w Legionowie
Widzew Łódź (ME) 4-2 Arka Gdynia (ME) 12 września, 11:00 (200)
Marcin Robak 51, 59, Sebastian Ceglarz 54, Paul Grischok 74 - Giovanni 77, Robert Ziętarski 89
Wisła Kraków (ME) 1-1 Jagiellonia Białystok (ME) 11 września, 11:00
Michał Czekaj 58 - Jan Pawłowski 2
na stadionie Wawelu
Zagłębie Lubin (ME) 3-2 Polonia Bytom (ME) 13 września, 15:00 (100)
Adrian Rakowski 40, Adrian Błąd 48, Szymon Skrzypczak 90 - Łukasz Tymiński 15, Vladimir Milenković 27

Kolejka 6 - 18-19 września

Cracovia (ME) 4-1 Lechia Gdańsk (ME) 19 września, 12:00 (300)
Mateusz Klich 9, Bartłomiej Dudzic 37, Dawid Rupa 53, Tomasz Moskała 81 - Łukasz Uszalewski 75 (s)
na stadionie przy ul. Wielickiej
GKS Bełchatów (ME) 1-1 Górnik Zabrze (ME) 19 września, 12:00
Krystian Pieczara 63 (k) - Szymon Sobczak 28
Jagiellonia Białystok (ME) 1-1 Arka Gdynia (ME) 18 września, 11:00 (250)
Bartłomiej Dołubizna 17 - Giovanni 70
Korona Kielce (ME) 0-1 Wisła Kraków (ME) 20 września, 17:00 (200)
Maciej Papież 26
Legia Warszawa (ME) 1-1 Zagłębie Lubin (ME) 19 września, 12:00
Piotr Giza 90 - Patryk Bryła 78
w Legionowie
Polonia Warszawa (ME) 2-0 Lech Poznań (ME) 19 września, 11:00 (150)
Mateusz Gliński 15 (k), Marcin Rawski 90
na stadionie Junaka
Ruch Chorzów (ME) 2-1 Polonia Bytom (ME) 19 września, 15:00
Marcin Czaicki 43, Arkadiusz Piech 61 - Jakub Świerczok 71
Śląsk Wrocław (ME) 3-3 Widzew Łódź (ME) 19 września, 15:00 (150)
Jakub Więzik 5, 50, Tomasz Mazepa 85 - Sebastian Ceglarz 72, 90, Rafał Rzędzicki 74
po meczu czerwoną kartką za drugą żółtą został ukarany zawodnik gospodarzy - Krzysztof Ulatowski

Kolejka 7 - 25-26 września

Arka Gdynia (ME) 1-0 Cracovia (ME) 26 września, 12:00 (100)
Radosław Grzesiak 80 (s)
na Narodowym Stadionie Rugby
Górnik Zabrze (ME) 3-1 Lechia Gdańsk (ME) 25 września, 13:30
Damian Michalik 8, 44, Jakub Steuer 85 - Jakub Lutrzykowski 90
Lech Poznań (ME) 1-2 Legia Warszawa (ME) 27 września, 20:15 (70)
Bartłomiej Olejniczak 7 - Daniel Łukasik 2, Rafał Wolski 36
we Wronkach
Polonia Bytom (ME) 3-3 Polonia Warszawa (ME) 26 września, 12:00
Vladimir Milenković 4 (k), 29, Tomasz Mikołajczak 78 - Łukasz Teodorczyk 34, Kamil Jakubi 62 (s), Tomasz Barszcz 87
Śląsk Wrocław (ME) 1-2 Korona Kielce (ME) 25 września, 12:00 (100)
Michał Nowak 90 - Jakub Bąk 18, 70
Widzew Łódź (ME) 1-1 Ruch Chorzów (ME) 26 września, 15:00
Sebastian Ceglarz 70 - Patryk Stefański 6
Wisła Kraków (ME) 5-1 GKS Bełchatów (ME) 27 września, 13:00 (400)
Michał Chrapek 4, Maciej Papież 25, Kamil Paprocki 61 (s), Kamil Jeleń 63, Wojciech Łobodziński 67 - Bartłomiej Bartosiak 20
Zagłębie Lubin (ME) 1-1 Jagiellonia Białystok (ME) 26 września, 11:00
Łukasz Rojewski 49 - Michał Steć 75

Kolejka 8 - 2-3 października

Cracovia (ME) 1-0 Zagłębie Lubin (ME) 3 października, 15:00 (150)
Mateusz Bartków 38 (s)
na stadionie przy ul. Wielickiej
Jagiellonia Białystok (ME) 2-0 Górnik Zabrze (ME) 4 października, 17:00 (300)
Bartłomiej Pawłowski 78, Jan Pawłowski 90
Korona Kielce (ME) 2-1 Ruch Chorzów (ME) 4 października, 16:00 (100)
Piotr Malarczyk 58, Maciej Stróżak 76 - Michał Szubert 68
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lechia Gdańsk (ME) 0-3 Legia Warszawa (ME) 4 października, 12:00
Piotr Augustyniak 49 (k), Kamil Majkowski 58, Jakub Wawrzyniak 83
na bocznym boisku
Lech Poznań (ME) 1-0 GKS Bełchatów (ME) 4 października, 12:00
Joël Tshibamba 67
we Wronkach
Polonia Warszawa (ME) 0-1 Arka Gdynia (ME) 3 października, 11:00 (150)
Rafał Siemaszko 12
na stadionie MBOPN
Śląsk Wrocław (ME) 0-2 Wisła Kraków (ME) 2 października, 12:00 (100)
Kamil Rado 29, Michał Szewczyk 90
Widzew Łódź (ME) 1-1 Polonia Bytom (ME) 2 października, 15:00
Rafał Rzędzicki 69 - Jakub Świerczok 75

Kolejka 9 - 16-17 października

Arka Gdynia (ME) 0-1 Lechia Gdańsk (ME) 17 października, 12:15 (600)
Michał Pruchnik 55
na Narodowym Stadionie Rugby
GKS Bełchatów (ME) 2-1 Korona Kielce (ME) 17 października, 12:00 (80)
Łukasz Grube 49, Mariusz Zawodziński 82 - Piotr Malarczyk 70
Legia Warszawa (ME) 3-0 Widzew Łódź (ME) 18 października, 14:00 (70)
Wojciech Lisowski 51, Dawid Duda 58, Kacper Starek 90
w Legionowie
Polonia Bytom (ME) 4-0 Jagiellonia Białystok (ME) 17 października, 12:00
Jacek Falkowski 16, 22, Łukasz Tymiński 49, Wojciech Franiel 87
Polonia Warszawa (ME) 0-0 Śląsk Wrocław (ME) 17 października, 11:00
Ruch Chorzów (ME) 2-0 Cracovia (ME) 16 października, 11:00 (50)
Damian Świerblewski 34, Filip Starzyński 90
Wisła Kraków (ME) 3-0 Górnik Zabrze (ME) 18 października, 13:00 (300)
Kamil Jeleń 58, Daniel Brud 65, Michał Szewczyk 73
Zagłębie Lubin (ME) 1-0 Lech Poznań (ME) 15 października, 13:00 (100)
Mateusz Bartków 65
na Stadionie Górniczym

Kolejka 10 - 23-24 października

Cracovia (ME) 2-3 Polonia Warszawa (ME) 20 października, 13:00
Dawid Rupa 44, Dawid Dynarek 58 - Łukasz Teodorczyk 45, 66, 83
na stadionie przy ul. Wielickiej
GKS Bełchatów (ME) 0-0 Arka Gdynia (ME) 24 października, 11:00 (75)
Jagiellonia Białystok (ME) 2-1 Widzew Łódź (ME) 25 października, 11:00 (80)
Kamil Zapolnik 16, Michał Steć 41 - Rafał Serwaciński 52
Lechia Gdańsk (ME) 0-6 Wisła Kraków (ME) 25 października, 12:00
Daniel Cyzio 29 (k), Michał Nalepa 42, Maciej Papież 50, 63, Michał Szewczyk 55, Michał Chrapek 87
Lech Poznań (ME) 0-1 Górnik Zabrze (ME) 25 października, 18:00 (130)
Tomasz Chałas 1
we Wronkach
Legia Warszawa (ME) 4-1 Korona Kielce (ME) 23 października, 13:00 (80)
Bruno Mezenga 16, 19, Kamil Majkowski 28 (k), Bartosz Widejko 90 - Bartłomiej Strzębski 78
w Legionowie
Ruch Chorzów (ME) 1-2 Zagłębie Lubin (ME) 23 października, 11:00 (100)
Arkadiusz Piech 38 - Dušan Đokić 29, 40
na bocznym boisku
Śląsk Wrocław (ME) 1-5 Polonia Bytom (ME) 23 października, 13:00 (150)
Tomasz Mazepa 67 - Kamil Zalewski 41, Vladimir Milenković 54, 64, 73, Tomasz Mikołajczak 61

Kolejka 11 - 30-31 października

Arka Gdynia (ME) 1-2 Ruch Chorzów (ME) 29 października, 12:00
Robert Ziętarski 75 (k) - Bartosz Flis 34, Mateusz Kwiatkowski 90
na Narodowym Stadionie Rugby
Górnik Zabrze (ME) 2-0 Legia Warszawa (ME) 31 października, 11:00
Maciej Mańka 21, Szymon Sobczak 38
Korona Kielce (ME) 0-1 Lechia Gdańsk (ME) 30 października, 12:00 (50)
Adam Duda 19 (k)
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Polonia Bytom (ME) 2-5 Cracovia (ME) 31 października, 12:00 (100)
Tomasz Pogoda 40, Szymon Nowicki 80 - Michał Goliński 12, 67, Wojciech Połomski 45, 53, Adam Pytel 52
Polonia Warszawa (ME) 4-0 Jagiellonia Białystok (ME) 30 października, 12:00
Łukasz Teodorczyk 11, 41, Maciej Domański 23, Maciej Jagodziński 74
Widzew Łódź (ME) 0-1 GKS Bełchatów (ME) 30 października, 11:00
Dawid Nowak 79 (k)
Wisła Kraków (ME) 4-1 Lech Poznań (ME) 29 października, 13:00 (350)
Michał Chrapek 38, 55, Michał Nalepa 46, Kamil Jeleń 52 - Michał Jakóbowski 90
Zagłębie Lubin (ME) 3-1 Śląsk Wrocław (ME) 31 października, 11:00 (100)
Dušan Đokić 32, Mariusz Szuszkiewicz 72, Szymon Skrzypczak 84 (k) - Jakub Więzik 52

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Jagiellonia Białystok (ME) 0-3 Legia Warszawa (ME) 8 listopada, 18:00 (200)
Bruno Mezenga 21, Michał Efir 53, 90
Korona Kielce (ME) 1-0 Arka Gdynia (ME) 6 listopada, 12:00 (100)
Mateusz Dziubek 67
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lechia Gdańsk (ME) 1-0 Polonia Warszawa (ME) 8 listopada, 12:00
Adam Duda 28 (k)
Lech Poznań (ME) 0-1 Ruch Chorzów (ME) 8 listopada, 12:00
Paweł Lisowski 75
we Wronkach
Polonia Bytom (ME) 1-1 Górnik Zabrze (ME) 7 listopada, 12:00
Tomasz Pogoda 34 - Maciej Mańka 79
Śląsk Wrocław (ME) 4-2 GKS Bełchatów (ME) 7 listopada, 13:00 (200)
Remigiusz Jezierski 21, 90, Krzysztof Michalski 75, 83 - Mateusz Cetnarski 54, Krystian Pieczara 90 (k)
Widzew Łódź (ME) 1-4 Zagłębie Lubin (ME) 6 listopada, 11:00
Mikołaj Zwoliński 60 - Patryk Bryła 11, 19, Szymon Skrzypczak 83, Mouhamadou Traoré 85
Wisła Kraków (ME) 1-0 Cracovia (ME) 6 listopada, 14:00 (735)
Tomáš Jirsák 42

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Arka Gdynia (ME) 1-0 Polonia Bytom (ME) 14 listopada, 11:00
Rafał Siemaszko 25
na Narodowym Stadionie Rugby
Cracovia (ME) 0-2 Widzew Łódź (ME) 13 listopada, 13:00 (100)
Sebastian Ceglarz 28, Jaromir Bergiel 83
na stadionie przy ul. Wielickiej
GKS Bełchatów (ME) 0-2 Zagłębie Lubin (ME) 15 listopada, 13:00 (110)
Patryk Bryła 18, Wojciech Kędziora 77
Górnik Zabrze (ME) 3-1 Śląsk Wrocław (ME) 14 listopada, 12:00 (100)
Sebastian Leszczak 13, Maciej Bębenek 63, 67 - Piotr Ćwielong 49
Jagiellonia Białystok (ME) 1-1 Korona Kielce (ME) 14 listopada, 11:00
Patryk Malinowski 67 - Marek Nowak 13
Lechia Gdańsk (ME) 3-0 Lech Poznań (ME) 15 listopada, 12:00
Przemysław Grzywacz 8, Adam Duda 19, Łukasz Wiśniewski 90
Legia Warszawa (ME) 4-0 Wisła Kraków (ME) 15 listopada, 18:00 (300)
Wojciech Lisowski 3, Bruno Mezenga 20, Maciej Rybus 57, Michał Efir 70
Ruch Chorzów (ME) 0-0 Polonia Warszawa (ME) 15 listopada, 11:00 (100)

Kolejka 14 - 20-21 listopada

Arka Gdynia (ME) 3-2 Legia Warszawa (ME) 20 listopada, 16:00
Mateusz Kuzimski 26, Bartosz Brodziński 55, Fabian Słowiński 71 - Rafał Wolski 65, Jakub Rozwandowicz 79
na Narodowym Stadionie Rugby
Cracovia (ME) 0-4 Jagiellonia Białystok (ME) 21 listopada, 12:00 (100)
Michał Steć 16, Jan Pawłowski 39, 79, Przemysław Jastrzębski 45
na stadionie przy ul. Wielickiej
Korona Kielce (ME) 1-2 Górnik Zabrze (ME) 20 listopada, 12:00 (50)
Mateusz Janiec 65 - Adrian Świątek 25, Arkadiusz Milik 83
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Polonia Bytom (ME) 0-0 Lech Poznań (ME) 21 listopada, 12:00
Polonia Warszawa (ME) 0-1 GKS Bełchatów (ME) 22 listopada, 12:00
Artur Marciniak 24
Ruch Chorzów (ME) 0-2 Śląsk Wrocław (ME) 21 listopada, 12:00 (60)
Michał Nowak 83, Marek Gancarczyk 85
Widzew Łódź (ME) 2-0 Lechia Gdańsk (ME) 21 listopada, 11:00
Cuqui 23, Rafał Serwaciński 33
Zagłębie Lubin (ME) 2-1 Wisła Kraków (ME) 22 listopada, 17:00
Patryk Bryła 9, Rafał Kusowski 90 - Andrés Ríos 40

Kolejka 15 - 27-28 listopada

GKS Bełchatów (ME) 0-2 Cracovia (ME) 24 marca, 14:00 (130)
Krzysztof Janus 26, Dawid Rupa 29
w pierwotnym terminie na bocznym boisku (27 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu murawy
Górnik Zabrze (ME) 2-0 Widzew Łódź (ME) 28 listopada, 13:00
Adrian Świątek 82, Patryk Bartusiak 90
Jagiellonia Białystok (ME) 3-0 Ruch Chorzów (ME) 23 marca, 11:00 (80)
Przemysław Jastrzębski 45, Tomasz Porębski 65, Karol Mackiewicz 90
w pierwotnym terminie (29 listopada, 17:00) odwołany z powodu złego stanu murawy
Lechia Gdańsk (ME) 0-1 Zagłębie Lubin (ME) 29 listopada, 12:00
Kornel Osyra 84
Lech Poznań (ME) 0-0 Korona Kielce (ME) 28 listopada, 11:00 (80)
we Wronkach
Legia Warszawa (ME) 5-1 Polonia Bytom (ME) 27 listopada, 12:00 (100)
Bruno Mezenga 17, Alejandro Cabral 62, Kacper Starek 75, Michał Efir 79, 80 - Mateusz Zaczyński 5
Śląsk Wrocław (ME) 1-1 Arka Gdynia (ME) 28 listopada, 12:00 (50)
Robert Menzel 90 - Mateusz Kuzimski 11
Wisła Kraków (ME) 0-3 Polonia Warszawa (ME) 30 marca, 11:00 (325)
(wo)
Andrés Ríos 16, 29, 56, Kamil Jeleń 74, 89 - Mateusz Gliński 38, 72 (k)
w pierwotnym terminie (29 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu murawy / w drugim terminie na boisku 5-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Jakub Pułka

Kolejka 16 - 9-10 października

GKS Bełchatów (ME) 2-2 Polonia Bytom (ME) 9 października, 12:00 (80)
Krystian Pieczara 45, Damian Zawieja 62 - Jakub Świerczok 37, Tomasz Pogoda 38
na bocznym boisku
Górnik Zabrze (ME) 1-1 Polonia Warszawa (ME) 9 października, 11:00
Tomasz Chałas 27 - Łukasz Teodorczyk 67
Korona Kielce (ME) 2-1 Zagłębie Lubin (ME) 9 października, 11:00 (120)
Bartłomiej Strzębski 43, Maciej Stróżak 53 - Michał Markowski 9
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lechia Gdańsk (ME) 2-0 Ruch Chorzów (ME) 10 października, 14:00
Robert Hirsz 29, Adam Duda 90 (k)
od 90. minuty w bramce gości stał Michał Szubert
Legia Warszawa (ME) 3-0 Cracovia (ME) 9 października, 11:00
Rafał Wolski 35, Dawid Duda 70, Jakub Wawrzyniak 79
w Legionowie
Śląsk Wrocław (ME) 0-0 Jagiellonia Białystok (ME) 10 października, 13:00 (100)
Widzew Łódź (ME) 2-2 Lech Poznań (ME) 9 października, 18:00
Damian Radowicz 1, Sebastian Ceglarz 65 - Grzegorz Kasprzik 69 (k), Igor Jurga 90
Wisła Kraków (ME) 3-0 Arka Gdynia (ME) 9 października, 11:00 (300)
Wojciech Łobodziński 4, Adrian Ligienza 18, Maciej Papież 58

Kolejka 17 - 5-6 marca

Cracovia (ME) 0-2 Śląsk Wrocław (ME) 30 marca, 13:00 (70)
Marcel Jamrozowicz 75, Dawid Wac 89
na stadionie przy ul. Wielickiej / w pierwotnym terminie (6 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Jagiellonia Białystok (ME) 6-0 GKS Bełchatów (ME) 14 kwietnia, 11:35 (200)
Piotr Murawski 7, 43, Damian Kądzior 20, Michał Steć 22, 63, Kamil Zapolnik 71
w pierwotnym terminie (5-6 marca) odwołany / w drugim terminie spotkanie zaplanowane na 11:00 rozpoczęło się z 35-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Korona Kielce (ME) 0-2 Widzew Łódź (ME) 6 marca, 13:00 (60)
Rafał Serwaciński 80, 82
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lech Poznań (ME) 3-2 Arka Gdynia (ME) 6 marca, 13:00 (100)
Radosław Barabasz 2, Bartosz Bereszyński 17, 71 - Bartosz Brodziński 21, Rafał Siemaszko 87
we Wronkach
Polonia Bytom (ME) 4-2 Lechia Gdańsk (ME) 5 marca, 12:00
Daniel Sroka 7, 18, Michał Płókarz 65, Sebastian Wiśniewski 87 - Adam Duda 14 (k), 71
Polonia Warszawa (ME) 0-4 Legia Warszawa (ME) 7 marca, 12:00 (100)
Damian Maleszyk 14 (s), Rafał Wolski 17, 48, Tomasz Wełna 74 (s)
Ruch Chorzów (ME) 3-2 Wisła Kraków (ME) 5 marca, 12:00 (50)
Kamil Włodyka 7, Bartosz Flis 87 (k), Paweł Lisowski 90 - Wojciech Cygal 32 (k), Michał Chrapek 68 (k)
Zagłębie Lubin (ME) 0-2 Górnik Zabrze (ME) 6 marca, 13:00
Mateusz Zachara 62 (k), Maciej Mańka 83

Kolejka 18 - 12-13 marca

Arka Gdynia (ME) 0-0 Górnik Zabrze (ME) 13 marca, 12:00 (200)
GKS Bełchatów (ME) 0-0 Ruch Chorzów (ME) 13 marca, 12:00 (140)
Lechia Gdańsk (ME) 0-0 Jagiellonia Białystok (ME) 14 marca, 12:00
Lech Poznań (ME) 2-1 Cracovia (ME) 14 marca, 12:00 (100)
Tomasz Kowalczuk 41, Wojciech Golla 45 - Sebastian Kurowski 53
we Wronkach
Polonia Bytom (ME) 3-0 Korona Kielce (ME) 13 marca, 13:00 (100)
Robert Wojsyk 19, Artur Cebula 40 (s), Mateusz Przybyszewski 53
Polonia Warszawa (ME) 3-0 Zagłębie Lubin (ME) 14 marca, 12:00
Mateusz Michalski 26, Łukasz Teodorczyk 70, 75
Śląsk Wrocław (ME) 2-1 Legia Warszawa (ME) 13 marca, 17:00 (400)
Cristián Díaz 22, Łukasz Madej 84 - Kamil Kamiński 83
Widzew Łódź (ME) 3-2 Wisła Kraków (ME) 13 marca, 11:00
Sebastian Ceglarz 10, Krzysztof Ostrowski 44, Piotr Grzelczak 60 - Łukasz Burliga 65, 89

Kolejka 19 - 19-20 marca

Górnik Zabrze (ME) 2-4 Ruch Chorzów (ME) 20 marca, 17:00
Mateusz Zachara 27, Gabriel Nowak 53 - Mateusz Kwiatkowski 10, 73, Bartosz Flis 61 (k), Paweł Lisowski 66
Jagiellonia Białystok (ME) 0-1 Lech Poznań (ME) 20 marca, 11:00
Tomasz Kowalczuk 65
Korona Kielce (ME) 1-5 Cracovia (ME) 20 marca, 12:00 (100)
Hubert Świder 42 - Marcin Krzywicki 10, 78, 79, Bruno Żołądź 52, Marcin Biernat 86
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lechia Gdańsk (ME) 3-0 Śląsk Wrocław (ME) 21 marca, 12:00
Robert Zbrzyzny 40, 55, Jakub Popielarz 49
na boisku 3-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Rafał Sikorski; uznano wynik z boiska
Legia Warszawa (ME) 3-2 GKS Bełchatów (ME) 21 marca, 17:00 (100)
Michał Żyro 39 (k), 71 (k), Takesure Chinyama 89 - Łukasz Wroński 14, Paweł Zięba 77
Widzew Łódź (ME) 0-0 Polonia Warszawa (ME) 20 marca, 12:00
Wisła Kraków (ME) 2-1 Polonia Bytom (ME) 21 marca, 13:00 (220)
Wojciech Łobodziński 32, Łukasz Garguła 45 - Mateusz Zaczyński 3
Zagłębie Lubin (ME) 2-0 Arka Gdynia (ME) 19 marca, 15:00
Patryk Bryła 22, Łukasz Zagdański 68
na Stadionie Górniczym

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

Arka Gdynia (ME) 3-0 Widzew Łódź (ME) 3 kwietnia, 11:00 (50)
Rafał Siemaszko 44, 76, Giovanni 90
Cracovia (ME) 0-1 Górnik Zabrze (ME) 4 kwietnia, 14:00 (70)
Michał Pazdan 53
na stadionie przy ul. Wielickiej
GKS Bełchatów (ME) 2-1 Lechia Gdańsk (ME) 2 kwietnia, 11:00 (80)
Łukasz Wroński 39, Błażej Wróbel 70 - Kacper Wrzask 89 (k)
Jagiellonia Białystok (ME) 3-1 Wisła Kraków (ME) 4 kwietnia, 11:00 (110)
Piotr Józefiak 19, Michał Steć 39, Damian Kądzior 82 - Marek Masiuda 46
Polonia Bytom (ME) 1-1 Zagłębie Lubin (ME) 3 kwietnia, 15:00
Blažej Vaščák 45 - Arkadiusz Woźniak 46
Polonia Warszawa (ME) 3-1 Korona Kielce (ME) 3 kwietnia, 14:00 (100)
Tomasz Wełna 5, Paweł Wszołek 44, Dmitrij Riekisz 84 - Karol Zych 54
w Legionowie
Ruch Chorzów (ME) 2-1 Legia Warszawa (ME) 3 kwietnia, 17:00 (100)
Bartosz Flis 70, 72 - Mateusz Rosłoń 77 (k)
Śląsk Wrocław (ME) 1-3 Lech Poznań (ME) 2 kwietnia, 13:00 (200)
Alexandre 36 - Radosław Barabasz 47, 70 (k), Mateusz Możdżeń 90

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

Arka Gdynia (ME) 3-0 Jagiellonia Białystok (ME) 11 kwietnia, 15:00 (50)
Paweł Czoska 2, Mirko Ivanovski 5, Júnior Ross 86
Górnik Zabrze (ME) 2-1 GKS Bełchatów (ME) 11 kwietnia, 16:00
Maciej Mańka 25, Szymon Sobczak 75 - Błażej Wróbel 90 (k)
w Rybniku
Lechia Gdańsk (ME) 3-1 Cracovia (ME) 11 kwietnia, 12:00 (70)
Jakub Zejglic 18, Remigiusz Gac 28, Adam Szamp 65 - Marek Wasiluk 10
Lech Poznań (ME) 1-1 Polonia Warszawa (ME) 11 kwietnia, 12:00
Igor Jurga 55 - Miloš Adamović 2
we Wronkach
Polonia Bytom (ME) 0-4 Ruch Chorzów (ME) 10 kwietnia, 12:00 (50)
Paweł Abbott 9, 21, Bartosz Flis 18 (k), 23
Widzew Łódź (ME) 4-0 Śląsk Wrocław (ME) 10 kwietnia, 13:00 (100)
Riku Riski 33, 90, Préjuce Nakoulma 77, Emil Wrażeń 90
Wisła Kraków (ME) 7-1 Korona Kielce (ME) 11 kwietnia, 13:00 (250)
Kamil Jeleń 5, Andrés Ríos 17, 23, 30, 85 (k), Daniel Brud 25, Michał Chrapek 57 (k) - Maciej Stróżak 47
Zagłębie Lubin (ME) 1-0 Legia Warszawa (ME) 10 kwietnia, 16:00
Deniss Rakels 58

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

Cracovia (ME) 1-0 Arka Gdynia (ME) 18 kwietnia, 13:00 (100)
Mateusz Florek 5
na stadionie przy ul. Wielickiej
GKS Bełchatów (ME) 0-0 Wisła Kraków (ME) 17 kwietnia, 12:00 (110)
Jagiellonia Białystok (ME) 0-2 Zagłębie Lubin (ME) 18 kwietnia, 11:00 (150)
Adrian Krysian 39, Szymon Skrzypczak 90
Korona Kielce (ME) 0-3 Śląsk Wrocław (ME) 18 kwietnia, 11:00 (200)
Mateusz Peroński 6, 17, Przemysław Szuszkiewicz 55 (k)
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lechia Gdańsk (ME) 1-2 Górnik Zabrze (ME) 18 kwietnia, 12:00
Kacper Kiełdanowicz 73 - Rafał Kucza 83, Rafał Pietrzak 87 (k)
Legia Warszawa (ME) 2-0 Lech Poznań (ME) 17 kwietnia, 16:00 (300)
Michał Żyro 16, Alejandro Cabral 32
Polonia Warszawa (ME) 2-0 Polonia Bytom (ME) 18 kwietnia, 11:30
Łukasz Teodorczyk 68, 74
w Legionowie / spotkanie pierwotnie zaplanowane na 11:00 rozpoczęło się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Ruch Chorzów (ME) 0-0 Widzew Łódź (ME) 17 kwietnia, 16:00
na bocznym boisku

Kolejka 23 - 23 kwietnia

Arka Gdynia (ME) 0-1 Polonia Warszawa (ME) 21 kwietnia, 11:00 (50)
Tomasz Wełna 30
GKS Bełchatów (ME) 2-0 Lech Poznań (ME) 21 kwietnia, 15:00 (130)
Damian Gul 56, Radosław Pęciak 73
na boisku ze sztuczną nawierzchnią
Górnik Zabrze (ME) 1-1 Jagiellonia Białystok (ME) 21 kwietnia, 16:00
Maciej Mańka 50 - Jan Pawłowski 2
w Rybniku
Legia Warszawa (ME) 1-0 Lechia Gdańsk (ME) 23 kwietnia, 12:00
Sebastian Szałachowski 82
Polonia Bytom (ME) 1-3 Widzew Łódź (ME) 21 kwietnia, 15:00
Karol Tomczyk 27 - Piotr Mroziński 55, Sebastian Zalepa 59, Jaromir Bergiel 88
Ruch Chorzów (ME) 2-1 Korona Kielce (ME) 21 kwietnia, 16:00
Michał Szubert 2, 11 - Jakub Bąk 80
Wisła Kraków (ME) 2-1 Śląsk Wrocław (ME) 21 kwietnia, 14:00 (350)
Alan Uryga 19, Michał Nalepa 85 - Przemysław Szuszkiewicz 84 (k)
Zagłębie Lubin (ME) 2-0 Cracovia (ME) 23 kwietnia, 11:00
Arkadiusz Woźniak 18, 37

Kolejka 24 - 30 kwietnia-1 maja

Cracovia (ME) 3-2 Ruch Chorzów (ME) 2 maja, 16:00 (100)
Marcin Biernat 26, Dawid Rupa 63, Daniel Witek 84 - Bartosz Flis 6, Hubert Kotus 88
na stadionie przy ul. Wielickiej
Górnik Zabrze (ME) 0-2 Wisła Kraków (ME) 2 maja, 16:00 (50)
Łukasz Garguła 53, Michał Chrapek 77
w Rybniku
Jagiellonia Białystok (ME) 3-1 Polonia Bytom (ME) 1 maja, 14:00
Franck Essomba 3, 39, Bartłomiej Pawłowski 22 - Bartłomiej Bińkowski 55
Korona Kielce (ME) 1-4 GKS Bełchatów (ME) 1 maja, 12:00 (80)
Kamil Wenger 53 (s) - Łukasz Wroński 5, Bartłomiej Bartosiak 17, Jakub Żubrowski 23 (s), Błażej Wróbel 70 (k)
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lechia Gdańsk (ME) 0-2 Arka Gdynia (ME) 2 maja, 12:00
Rafał Siemaszko 29, 33
Lech Poznań (ME) 0-2 Zagłębie Lubin (ME) 30 kwietnia, 13:00 (70)
Deniss Rakels 66, Szymon Skrzypczak 82 (k)
we Wronkach
Śląsk Wrocław (ME) 2-4 Polonia Warszawa (ME) 30 kwietnia, 11:00 (50)
Michał Nowak 61, 65 - Adam Pazio 15, Sebastian Olczak 31, Łukasz Teodorczyk 32, 90
Widzew Łódź (ME) 2-0 Legia Warszawa (ME) 1 maja, 16:00 (150)
Sebastian Ceglarz 73, Emil Wrażeń 82

Kolejka 25 - 7-8 maja

Arka Gdynia (ME) 2-1 GKS Bełchatów (ME) 9 maja, 12:00 (100)
Rafał Siemaszko 3, Krystian Żołnierewicz 84 - Łukasz Wroński 11
Górnik Zabrze (ME) 2-2 Lech Poznań (ME) 8 maja, 16:00 (80)
Mateusz Zachara 39 (k), Sebastian Leszczak 62 (k) - Igor Jurga 20, Sebastian Polody 82
Korona Kielce (ME) 1-2 Legia Warszawa (ME) 7 maja, 16:00 (150)
Mateusz Janiec 29 - Felix Ogbuke 39, Artur Jędrzejczyk 81
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Polonia Bytom (ME) 0-1 Śląsk Wrocław (ME) 8 maja, 14:00
Alexandre 37 (k)
Polonia Warszawa (ME) 1-1 Cracovia (ME) 9 maja, 11:00 (50)
Tomasz Barszcz 51 - Mateusz Terlik 47
w Legionowie
Widzew Łódź (ME) 0-1 Jagiellonia Białystok (ME) 8 maja, 13:00
Kamil Zapolnik 40
Wisła Kraków (ME) 2-0 Lechia Gdańsk (ME) 7 maja, 11:00 (270)
Michał Czekaj 11, Michał Szewczyk 73
Zagłębie Lubin (ME) 2-0 Ruch Chorzów (ME) 7 maja, 11:00
Deniss Rakels 27, 66

Kolejka 26 - 26-27 marca

Cracovia (ME) 0-2 Polonia Bytom (ME) 27 marca, 12:00 (60)
Mateusz Przybyszewski 55, 57
na stadionie przy ul. Wielickiej
GKS Bełchatów (ME) 1-5 Widzew Łódź (ME) 27 marca, 11:00 (80)
Kamil Paprocki 80 (k) - Piotr Witasik 9 (s), Sebastian Ceglarz 20, 63, Emil Wrażeń 30, Jakub Bartkowski 44
Jagiellonia Białystok (ME) 0-1 Polonia Warszawa (ME) 26 marca, 12:00 (100)
Łukasz Piątek 84
Lechia Gdańsk (ME) 2-0 Korona Kielce (ME) 27 marca, 12:00 (50)
Remigiusz Gac 59, Adam Duda 69
Lech Poznań (ME) 0-0 Wisła Kraków (ME) 7 kwietnia, 13:20
we Wronkach / spotkanie pierwotnie zaplanowane na 12:00 rozpoczęło się z 80-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów
Legia Warszawa (ME) 1-0 Górnik Zabrze (ME) 27 marca, 17:00 (80)
Sebastian Szałachowski 49
Ruch Chorzów (ME) 7-1 Arka Gdynia (ME) 27 marca, 12:00 (50)
Michał Szubert 16, 39, 43, Bartosz Flis 42 (k), 53, Michał Kucharski 49, Mateusz Kwiatkowski 73 - Mateusz Dąbrowski 19
Śląsk Wrocław (ME) 1-1 Zagłębie Lubin (ME) 27 marca, 14:00 (300)
Alexandre 67 - Szymon Skrzypczak 74 (k)

Kolejka 27 - 14-15 maja

Arka Gdynia (ME) 1-0 Korona Kielce (ME) 15 maja, 11:00 (30)
Krystian Żołnierewicz 57
Cracovia (ME) 3-0 Wisła Kraków (ME) 16 maja, 17:00 (150)
Dawid Rupa 56, Bojan Puzigaća 68, Wojciech Połomski 82
GKS Bełchatów (ME) 0-1 Śląsk Wrocław (ME) 15 maja, 13:00 (60)
Alexandre 49
w Rząsawie; na stadionie OSiR Wawrzkowizna
Górnik Zabrze (ME) 2-0 Polonia Bytom (ME) 16 maja, 16:00 (50)
Mateusz Zachara 67, Szymon Sobczak 86
w Rybniku
Legia Warszawa (ME) 4-1 Jagiellonia Białystok (ME) 14 maja, 12:00 (150)
Dominik Furman 9 (k), Piotr Józefiak 23 (s), Alejandro Cabral 53, Maciej Rybus 90 - Jan Pawłowski 17
Polonia Warszawa (ME) 0-0 Lechia Gdańsk (ME) 16 maja, 11:00 (70)
Ruch Chorzów (ME) 3-1 Lech Poznań (ME) 15 maja, 16:00
Filip Starzyński 40 (k), 54, Mateusz Kwiatkowski 66 - Szymon Drewniak 19
Zagłębie Lubin (ME) 1-0 Widzew Łódź (ME) 16 maja, 16:00
Arkadiusz Woźniak 90

Kolejka 28 - 21-22 maja

Korona Kielce (ME) 1-0 Jagiellonia Białystok (ME) 22 maja, 11:00 (100)
Dawid Janczyk 32
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lech Poznań (ME) 4-0 Lechia Gdańsk (ME) 21 maja, 12:00
Jakub Kapsa 50, 74, Szymon Drewniak 55, Dominik Chromiński 67
we Wronkach
Polonia Bytom (ME) 3-3 Arka Gdynia (ME) 20 maja, 11:00
Daniel Pietrycha 3, Ariel Dzionsko 30, Robert Wojsyk 59 - Mateusz Dąbrowski 37, Karol Róg 74, Fabian Słowiński 86
Polonia Warszawa (ME) 0-2 Ruch Chorzów (ME) 19 maja, 12:00 (170)
Michał Szubert 25, Mateusz Kwiatkowski 59
Śląsk Wrocław (ME) 3-1 Górnik Zabrze (ME) 21 maja, 13:00 (100)
Przemysław Szuszkiewicz 14, Krzysztof Michalski 72, Remigiusz Jezierski 82 - Sebastian Leszczak 60
Widzew Łódź (ME) 3-0 Cracovia (ME) 22 maja, 13:00 (50)
Marek Wasiluk 2 (s), Piotr Wlazło 13, Daniel Dybiec 60
Wisła Kraków (ME) 2-3 Legia Warszawa (ME) 22 maja, 17:00 (300)
Adrian Stanek 16, Marek Masiuda 58 - Srđa Knežević 9, Bruno Mezenga 56, Dominik Furman 81 (k)
Zagłębie Lubin (ME) 4-2 GKS Bełchatów (ME) 21 maja, 16:00 (100)
Wojciech Kędziora 10, Patryk Bryła 21, 73, Dominykas Galkevičius 38 - Błażej Wróbel 42 (k), Krystian Pieczara 56 (k)

Kolejka 29 - 25 maja

GKS Bełchatów (ME) 1-2 Polonia Warszawa (ME) 25 maja, 13:00 (20)
Bartłomiej Bartosiak 70 - Janusz Gancarczyk 12, Borys Rusak 68 (k)
w Rząsawie; na stadionie OSiR Wawrzkowizna
Górnik Zabrze (ME) 1-0 Korona Kielce (ME) 25 maja, 13:00
Bartosz Kopacz 38
Jagiellonia Białystok (ME) 2-1 Cracovia (ME) 25 maja, 13:00 (250)
Jan Pawłowski 28, Thiago Rangel 65 - Mateusz Florek 84
Lechia Gdańsk (ME) 0-1 Widzew Łódź (ME) 25 maja, 16:00
Jurijs Žigajevs 68
Lech Poznań (ME) 3-0 Polonia Bytom (ME) 25 maja, 13:00 (80)
Tomasz Kędziora 20, Jakub Paździerski 47, Radosław Barabasz 64 (k)
we Wronkach
Legia Warszawa (ME) 1-1 Arka Gdynia (ME) 25 maja, 13:00 (220)
Dejan Kelhar 26 - Mateusz Szwoch 35 (k)
Śląsk Wrocław (ME) 3-0 Ruch Chorzów (ME) 25 maja, 13:00 (150)
Alexandre 7, 29, Dudu 44
Wisła Kraków (ME) 0-2 Zagłębie Lubin (ME) 25 maja, 13:00 (220)
Wojciech Kędziora 79, Szymon Skrzypczak 82

REKLAMA

Kolejka 30 - 28 maja

Arka Gdynia (ME) 2-0 Śląsk Wrocław (ME) 28 maja, 11:00
Fabian Słowiński 41, Paweł Brzuzy 59
na Narodowym Stadionie Rugby
Cracovia (ME) 3-2 GKS Bełchatów (ME) 28 maja, 16:00 (50)
Wojciech Łuczak 11, 35, Mateusz Florek 26 - Marcel Bartosiak 38, 43
na stadionie przy ul. Wielickiej
Korona Kielce (ME) 0-0 Lech Poznań (ME) 28 maja, 11:00 (100)
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Polonia Bytom (ME) 0-2 Legia Warszawa (ME) 28 maja, 16:00
Maciej Górski 38, 53
Polonia Warszawa (ME) 1-1 Wisła Kraków (ME) 28 maja, 16:00
Janusz Gancarczyk 16 - Jakub Pułka 17
Ruch Chorzów (ME) 1-0 Jagiellonia Białystok (ME) 28 maja, 16:00
Michał Kucharski 49
Widzew Łódź (ME) 2-0 Górnik Zabrze (ME) 28 maja, 16:00
Emil Wrażeń 16, Damian Knera 69
Zagłębie Lubin (ME) 2-0 Lechia Gdańsk (ME) 28 maja, 16:00 (1000)
Martins Ekwueme 63, Szymon Skrzypczak 82 (k)

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas