[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów 2010/2011

REKLAMA
REKLAMA

I runda eliminacyjna - 29-30 czerwca, 6-7 lipca
(Losowanie - 21 czerwca 2010, 12:00 - Nyon)

SP Tre Fiori 0-3 FK Rudar (Pljevlja) 30 czerwca, 20:30
Nermin Useni 31, Nedeljko Vlahović 40, Ivica Jovanović 90
Serravalle
FC Santa Coloma 0-3 Birkirkara FC 29 czerwca, 19:00
(wo)
mecz odwołany z powodu złego stanu boiska

FK Rudar (Pljevlja) 4-1 SP Tre Fiori 7 lipca, 18:00
Predrag Ranđelović 7, 67, Nedeljko Vlahović 83, Miroje Jovanović 85 - Fabio Vannoni 29
Podgorica
Birkirkara FC 4-3 FC Santa Coloma 6 lipca, 18:00
Michael Galea 10, 31, Trevor Cilia 35, 45 - Norberto Leonardo Urbani 21, Manuel Jiménez 45, Mariano Javier Urbani 85
Ta' Qali

II runda eliminacyjna - 13-14 lipca, 20-21 lipca
(Losowanie - 21 czerwca 2010, 12:00 - Nyon)

Metalurgs Lipawa 0-3 AC Sparta Praga 13 lipca, 18:00
Václav Kadlec 37, Wilfried Guemiand Bony 51, 58
FK Aktobie 2-0 Olimpi Rustawi 14 lipca, 18:00
Samat Smakow 40 (k), 53
FC Levadia Tallin 1-1 Debreceni VSC 13 lipca, 18:00
Tarmo Neemelo 59 - László Rezes 90
FK Partizan (Belgrad) 3-1 Pjunik Erewan 14 lipca, 20:45
Nemanja Tomić 29, Almami Moreira 45, Cléo 59 - Artak Jedigarjan 30
İnter Baku 0-1 Lech Poznań 13 lipca, 17:00 (5500)
Artur Wichniarek 47
NK Dinamo (Zagrzeb) 5-1 FC Koper 13 lipca, 20:15
Mario Mandžukić 31, 63, Miroslav Slepička 38, Sammir 77, Etto 81 - Davor Bubanja 11
Liteks Łowecz 1-0 FK Rudar (Pljevlja) 13 lipca, 19:00
Iwelin Popow 8
Birkirkara FC 1-0 MŠK Žilina 13 lipca, 18:00
Nikola Vukanac 1
Ta' Qali
Sheriff Tiraspol 3-1 Dinamo Tirana 14 lipca, 19:00
Vladimir Volkov 9, Baćo Nikolić 62, Nadson 70 - Lucas Damián Malacarne 12
Hapoel Tel Awiw 5-0 NK Željezničar (Sarajewo) 13 lipca, 20:00
Maaran Al Lala 10, 31, 38, Yosef Shivhon 12, Mirsad Bešlija 28 (s)
AS Omónia Lefkossías 3-0 FK Renova (Džepčište) 13 lipca, 19:00
Michális Konstantínou 7 (k), 62, Davidson 29
FC Salzburg 5-0 HB Tórshavn 13 lipca, 18:00
Gonzalo Eulogio Zárate 21, Jakob Jantscher 43, Andreas Ulmer 46, Roman Wallner 64, Stefan Hierländer 82
Bohemian FC 1-0 The New Saints FC 13 lipca, 20:45
Killian Brennan 66
BATE Borysów 5-1 FH (Hafnarfjörður) 14 lipca, 18:00
Pawieł Niechajczik 48, 85, 88, Renán 58, Witalij Rodionow 90 - Atli Viðar Björnsson 89
AIK (Solna) 1-0 AS La Jeunesse d'Esch 13 lipca, 19:00
Pontus Engblom 57
Linfield FC 0-0 Rosenborg BK 14 lipca, 20:45
Ekranas Poniewież 1-0 HJK 14 lipca, 18:10
Ramūnas Radavičius 3

AC Sparta Praga 2-0 Metalurgs Lipawa 21 lipca, 20:00
Marek Matějovský 12, Martin Zeman 43
Olimpi Rustawi 1-1 FK Aktobie 21 lipca, 16:00
Giorgi Rechwiaszwili 30 - Murat Tleszew 90
Debreceni VSC 3-2 FC Levadia Tallin 21 lipca, 20:00
Adamo Coulibaly 24, Yannick Mbengono Ondoa 32, Péter Szakály 55 - Konstantin Nahk 3, Vitali Leitan 53
Pjunik Erewan 0-1 FK Partizan (Belgrad) 21 lipca, 17:00
Cléo 45
Lech Poznań 0-1 İnter Baku 21 lipca, 20:00 (13 700)
pd. k. 9-8
Ģirts Karlsons 84
FC Koper 3-0 NK Dinamo (Zagrzeb) 20 lipca, 20:15
Enes Handanagič 11, Ivica Guberac 54, Mitja Brulc 78 (k)
Nova Gorica
FK Rudar (Pljevlja) 0-4 Liteks Łowecz 20 lipca, 20:30
Wilfried Niflore 28, Nebojša Jelenković 39, Florin Daniel Bratu 74, 90
Podgorica
MŠK Žilina 3-0 Birkirkara FC 21 lipca, 19:30
Jozef Piaček 21, Ivan Lietava 77, Tomáš Oravec 90
Dinamo Tirana 1-0 Sheriff Tiraspol 20 lipca, 18:00
Emiljano Vila 18
NK Željezničar (Sarajewo) 0-1 Hapoel Tel Awiw 21 lipca, 20:15
Douglas 76
FK Renova (Džepčište) 0-2 AS Omónia Lefkossías 20 lipca, 16:30
Efstáthios Alonéftis 15, Leândro 24
Skopje
HB Tórshavn 1-0 FC Salzburg 20 lipca, 18:00
Símun Eiler Samuelsen 73
The New Saints FC 4-0 Bohemian FC 20 lipca, 20:00
Craig Jones 6, Matthew Williams 14, 73, Christopher Sharp 20
FH (Hafnarfjörður) 0-1 BATE Borysów 21 lipca, 21:15
Witalij Rodionow 15
AS La Jeunesse d'Esch 0-0 AIK (Solna) 21 lipca, 17:00
Rosenborg BK 2-0 Linfield FC 21 lipca, 20:45
Rade Prica 32, Markus Henriksen 87
HJK 2-0 Ekranas Poniewież 21 lipca, 18:00
pd.
Juhani Ojala 77, Andrius Šidlauskas 119 (s)

III runda eliminacyjna - 27-28 lipca, 3-4 sierpnia
(Losowanie - 16 lipca 2010, 12:00 - Nyon)

AC Sparta Praga 1-0 Lech Poznań 27 lipca, 20:30 (14 588)
Erich Brabec 76
FK Aktobie 1-0 Hapoel Tel Awiw 28 lipca, 18:00
Samat Smakow 67 (k)
Sheriff Tiraspol 1-1 NK Dinamo (Zagrzeb) 28 lipca, 19:00
Aleksandr Jerochin 35 - Sammir 3
Liteks Łowecz 1-1 MŠK Žilina 27 lipca, 19:00
Tom 78 - Tomáš Majtán 65
Debreceni VSC 0-2 FC Basel 1893 28 lipca, 20:00
Valentin Stocker 34, Granit Xhaka 90
Budapeszt
AIK (Solna) 0-1 Rosenborg BK 28 lipca, 20:45
Markus Henriksen 33
FK Partizan (Belgrad) 3-0 HJK 28 lipca, 20:45
Ivica Iliev 8, Saša Ilić 42, Cléo 90
BATE Borysów 0-0 FC København 28 lipca, 18:00
The New Saints FC 1-3 RSC Anderlecht 27 lipca, 20:45
Craig Jones 52 - Sacha Kljestan 7, Jonathan Legear 18, Matías Ezequiel Suárez 73
Wrexham
AS Omónia Lefkossías 1-1 FC Salzburg 27 lipca, 18:00
Lomana Trésor LuaLua 90 (k) - Gonzalo Eulogio Zárate 8
AFC Ajax 1-1 PAÓK 28 lipca, 20:45
Luis Alberto Suárez Díaz 13 - Vladimir Ivić 72
Dynamo Kijów 3-0 KAA Gent 27 lipca, 19:00
Andrij Jarmołenko 19, Andrij Szewczenko 80, Roman Zozula 90
BSC Young Boys Berno 2-2 Fenerbahçe SK 28 lipca, 20:15
Emiliano Ariel Dudar 18, Moreno Costanzo 89 (k) - Emre Belözoğlu 5, Miroslav Stoch 42
SC Braga 3-0 Celtic FC 28 lipca, 21:00
Alan 26 (k), Elderson Uwa Echiéjilé 76, Matheus 88
Unirea Urziceni 0-0 Zienit Sankt Petersburg 27 lipca, 19:30
Bukareszt

FC Basel 1893 3-1 Debreceni VSC 4 sierpnia, 19:45
Çağdaş Atan 26, Scott Kenneth Chipperfield 59, Xherdan Shaqiri 64 - Adamo Coulibaly 74
FC København 3-2 BATE Borysów 4 sierpnia, 19:10
César 2, William Kvist Jørgensen 27, Dame N'Doye 59 - Artiom Koncewoj 40, Pawieł Niechajczik 44
RSC Anderlecht 3-0 The New Saints FC 3 sierpnia, 20:30
Tom De Sutter 17, Romelu Lukaku 69, 74
PAÓK 3-3 AFC Ajax 4 sierpnia, 20:45
Vieirinha 16, Dimítrios Salpingídis 56, Vladimir Ivić 90 - Luis Alberto Suárez Díaz 48, Siem de Jong 50, Rasmus Lindgren 55
KAA Gent 1-3 Dynamo Kijów 4 sierpnia, 20:30
Elimane Coulibaly 85 - Denys Harmasz 32, Artem Miłewśkyj 55, Ołeh Husiew 89
Fenerbahçe SK 0-1 BSC Young Boys Berno 4 sierpnia, 20:15
Henri Bienvenu Nstama 40
Celtic FC 2-1 SC Braga 4 sierpnia, 20:45
Gary Hooper 52, Efraín Juárez Valdez 79 - Paulo César 20
Zienit Sankt Petersburg 1-0 Unirea Urziceni 4 sierpnia, 18:30
Danny 33
FC Salzburg 4-1 AS Omónia Lefkossías 4 sierpnia, 20:30
Dušan Švento 21, Franz Schiemer 37, 40, Antonio Joaquín Boghossian 58 - Hernán Rengifo Trigoso 90
NK Dinamo (Zagrzeb) 1-1 Sheriff Tiraspol 4 sierpnia, 20:00
pd. k. 5-6
Sammir 55 (k) - Vladimir Volkov 16
MŠK Žilina 3-1 Liteks Łowecz 4 sierpnia, 19:30
Emil Rilke 52, Tomáš Oravec 70, Momodou Ceesay 84 - Sandrinho 50
Hapoel Tel Awiw 3-1 FK Aktobie 3 sierpnia, 20:00
Eran Zahavi 16, Ben Sahar 31, Khalifa Elhadj Ba 35 (s) - Murat Tleszew 90
Rosenborg BK 3-0 AIK (Solna) 4 sierpnia, 20:45
Rade Prica 55, Vadim Demidov 64, Mikael Lustig 76
HJK 1-2 FK Partizan (Belgrad) 4 sierpnia, 18:00
Mohamed Kamara 38 - Cléo 9, 90
Lech Poznań 0-1 AC Sparta Praga 4 sierpnia, 20:00 (13 500)
Jiří Kladrubský 50 (k)
czerwona kartka Bartosza Bosackiego nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie

IV runda eliminacyjna - 17-18 sierpnia, 24-25 sierpnia
(Losowanie - 6 sierpnia 2010, 12:00 - Nyon)

FC Salzburg 2-3 Hapoel Tel Awiw 18 sierpnia, 20:45
Nikola Pokrivač 28, Roman Wallner 67 (k) - Vincent Enyeama 3 (k), Ben Sahar 44, Itay Menachem Shechter 53
Rosenborg BK 2-1 FC København 17 sierpnia, 20:45
Steffen Iversen 23, Markus Henriksen 57 - Jesper Grønkjær 84
FC Basel 1893 1-0 Sheriff Tiraspol 18 sierpnia, 20:45
Valentin Stocker 54
AC Sparta Praga 0-2 MŠK Žilina 17 sierpnia, 20:45
Momodou Ceesay 51, Tomáš Oravec 73
FK Partizan (Belgrad) 2-2 RSC Anderlecht 18 sierpnia, 20:45
Cléo 57, Jan Lecjaks 64 (s) - Guillaume Gillet 54, Roland Juhász 66
BSC Young Boys Berno 3-2 Tottenham Hotspur FC 17 sierpnia, 20:45
Senad Lulić 4, Henri Bienvenu Nstama 13, Xavier Hochstrasser 28 - Sébastien Aymar Bassong Nguena 42, Roman Pawluczenko 83
SC Braga 1-0 Sevilla FC 18 sierpnia, 20:45
Matheus 62
SV Werder Bremen 1899 3-1 UC Sampdoria 18 sierpnia, 20:45
Clemens Fritz 51, Torsten Frings 67 (k), Claudio Miguel Pizarro Bossio 69 - Giampaolo Pazzini 90
Zienit Sankt Petersburg 1-0 AJ Auxerre 17 sierpnia, 18:30
Aleksandr Kierżakow 3
Dynamo Kijów 1-1 AFC Ajax 17 sierpnia, 20:45
Ołeh Husiew 66 - Jan Vertonghen 57

Hapoel Tel Awiw 1-1 FC Salzburg 24 sierpnia, 20:45
Eran Zahavi 90 - Douglas 42 (s)
FC København 1-0 Rosenborg BK 25 sierpnia, 20:45
Sölvi Geir Ottesen Jónsson 33
Sheriff Tiraspol 0-3 FC Basel 1893 24 sierpnia, 20:45
Marco Streller 74, Alexander Frei 80, 87
MŠK Žilina 1-0 AC Sparta Praga 25 sierpnia, 20:45
Momodou Ceesay 18
RSC Anderlecht 2-2 FK Partizan (Belgrad) 24 sierpnia, 20:45
pd. k. 2-3
Romelu Lukaku 64, Guillaume Gillet 71 - Cléo 15, 53
Tottenham Hotspur FC 4-0 BSC Young Boys Berno 25 sierpnia, 20:45
Peter James Crouch 5, 61, 78 (k), Jermain Colin Defoe 32
Sevilla FC 3-4 SC Braga 24 sierpnia, 20:45
Luís Fabiano 60, Jesús Navas González 84, Frédéric Oumar Kanouté 90 - Matheus 31, Lima 58, 85, 90
UC Sampdoria 3-2 SV Werder Bremen 1899 24 sierpnia, 20:45
pd.
Giampaolo Pazzini 8, 13, Antonio Cassano 85 - Nils Markus Rosenberg 90, Claudio Miguel Pizarro Bossio 100
AJ Auxerre 2-0 Zienit Sankt Petersburg 25 sierpnia, 20:45
Cédric Hengbart 9, Ireneusz Jeleń 52
AFC Ajax 2-1 Dynamo Kijów 25 sierpnia, 20:45
Luis Alberto Suárez Díaz 43, Mounir El Hamdaoui 75 - Andrij Szewczenko 84 (k)

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2010, 18:00 - Monako)

FC Twente 2-2 FC Internazionale Milano 14 września, 20:45 (23 800)
Theo Janssen 20, Diego Alberto Milito 30 (s) - Wesley Benjamin Sneijder Cabau 13, Samuel Eto'o Fils 41
SV Werder Bremen 1899 2-2 Tottenham Hotspur FC 14 września, 20:45 (30 344)
Hugo Almeida 43, Marko Marin 47 - Petri Pasanen 12 (s), Peter James Crouch 18

Kolejka 2 - 28-29 września

Tottenham Hotspur FC 4-1 FC Twente 29 września, 20:45 (32 518)
Rafael Ferdinand van der Vaart 47, Roman Pawluczenko 50 (k), 64 (k), Gareth Frank Bale 85 - Nacer Chadli 56
FC Internazionale Milano 4-0 SV Werder Bremen 1899 29 września, 20:45 (48 126)
Samuel Eto'o Fils 21, 27, 81, Wesley Benjamin Sneijder Cabau 34

Kolejka 3 - 19-20 października

FC Internazionale Milano 4-3 Tottenham Hotspur FC 20 października, 20:45 (49 551)
Javier Adelmar Zanetti 2, Samuel Eto'o Fils 11 (k), 35, Dejan Stanković 14 - Gareth Frank Bale 52, 90, 90
FC Twente 1-1 SV Werder Bremen 1899 20 października, 20:45 (23 248)
Theo Janssen 75 - Marko Arnautović 80

Kolejka 4 - 2-3 listopada

Tottenham Hotspur FC 3-1 FC Internazionale Milano 2 listopada, 20:45 (34 103)
Rafael Ferdinand van der Vaart 18, Peter James Crouch 61, Roman Pawluczenko 89 - Samuel Eto'o Fils 80
SV Werder Bremen 1899 0-2 FC Twente 2 listopada, 20:45 (30 200)
Nacer Chadli 81, Luuk de Jong 84

Kolejka 5 - 23-24 listopada

FC Internazionale Milano 1-0 FC Twente 24 listopada, 20:45 (29 466)
Esteban Matías Cambiasso Deleau 55
Tottenham Hotspur FC 3-0 SV Werder Bremen 1899 24 listopada, 20:45 (33 546)
Younès Kaboul 6, Luka Modrić 45, Peter James Crouch 79

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

FC Twente 3-3 Tottenham Hotspur FC 7 grudnia, 20:45 (24 000)
Denny Domingoes Landzaat 22 (k), Roberto José Rosales Altuve 56, Nacer Chadli 64 - Peter Wisgerhof 12 (s), Jermain Colin Defoe 47, 59
SV Werder Bremen 1899 3-0 FC Internazionale Milano 7 grudnia, 20:45 (30 400)
Sebastian Prödl 39, Marko Arnautović 49, Claudio Miguel Pizarro Bossio 88

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tottenham Hotspur FC 6 11 3 2 1 18-11 3 0 0 10-2 0 2 1 8-9
2.  FC Internazionale Milano 6 10 3 1 2 12-11 3 0 0 9-3 0 1 2 3-8
3.  FC Twente 6 6 1 3 2 9-11 0 3 0 6-6 1 0 2 3-5
4.  SV Werder Bremen 1899 6 5 1 2 3 6-12 1 1 1 5-4 0 1 2 1-8

Grupa B
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2010, 18:00 - Monako)

Olympique Lyonnais 1-0 FC Schalke 04 14 września, 20:45 (35 552)
Michel Bastos 21
SL e Benfica 2-0 Hapoel Tel Awiw 14 września, 20:45 (31 512)
Luisão 21, Óscar René Cardozo Marín 68

Kolejka 2 - 28-29 września

Hapoel Tel Awiw 1-3 Olympique Lyonnais 29 września, 20:45 (12 226)
Vincent Enyeama 79 (k) - Michel Bastos 7 (k), 36, Miralem Pjanić 90
FC Schalke 04 2-0 SL e Benfica 29 września, 20:45 (50 436)
Jefferson Agustín Farfán Guadalupe 73, Dirk Klaas-Jan Huntelaar 85

Kolejka 3 - 19-20 października

FC Schalke 04 3-1 Hapoel Tel Awiw 20 października, 20:45 (50 900)
Raúl 3, 58, José Manuel Jurado Marín 68 - Itay Menachem Shechter 90
Olympique Lyonnais 2-0 SL e Benfica 20 października, 20:45 (36 816)
Jimmy Briand 21, Lisandro López 51

Kolejka 4 - 2-3 listopada

Hapoel Tel Awiw 0-0 FC Schalke 04 2 listopada, 20:45 (12 132)
SL e Benfica 4-3 Olympique Lyonnais 2 listopada, 20:45 (37 394)
Alan Kardec 20, Fábio Coentrão 32, 67, Javi García 42 - Yoann Miguel Gourcuff 74, Bafétimbi Gomis 85, Dejan Lovren 90

Kolejka 5 - 23-24 listopada

FC Schalke 04 3-0 Olympique Lyonnais 24 listopada, 20:45 (51 132)
Jefferson Agustín Farfán Guadalupe 13, Dirk Klaas-Jan Huntelaar 20, 89
Hapoel Tel Awiw 3-0 SL e Benfica 24 listopada, 20:45 (11 668)
Eran Zahavi 24, 90, Douglas 74

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

Olympique Lyonnais 2-2 Hapoel Tel Awiw 7 grudnia, 20:45 (32 245)
Lisandro López 62, Alexandre Lacazette 88 - Ben Sahar 63, Eran Zahavi 69
SL e Benfica 1-2 FC Schalke 04 7 grudnia, 20:45 (23 348)
Luisão 87 - José Manuel Jurado Marín 19, Benedikt Höwedes 81

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Schalke 04 6 13 4 1 1 10-3 3 0 0 8-1 1 1 1 2-2
2.  Olympique Lyonnais 6 10 3 1 2 11-10 2 1 0 5-2 1 0 2 6-8
3.  SL e Benfica 6 6 2 0 4 7-12 2 0 1 7-5 0 0 3 0-7
4.  Hapoel Tel Awiw 6 5 1 2 3 7-10 1 1 1 4-3 0 1 2 3-7

Grupa C
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2010, 18:00 - Monako)

Manchester United FC 0-0 Rangers FC 14 września, 20:45 (74 408)
Bursaspor Kulübü 0-4 València CF 14 września, 20:45 (23 000)
Tino Costa 16, Aritz Aduriz Zubeldia 41, Pablo Hernández Domínguez 68, Roberto Soldado Rillo 76

Kolejka 2 - 28-29 września

València CF 0-1 Manchester United FC 29 września, 20:45 (34 946)
Javier Hernández Balcázar 85
Rangers FC 1-0 Bursaspor Kulübü 29 września, 20:45 (41 905)
Steven John Naismith 18

Kolejka 3 - 19-20 października

Rangers FC 1-1 València CF 20 października, 20:45 (45 153)
Maurice Edu 34 - Maurice Edu 46 (s)
Manchester United FC 1-0 Bursaspor Kulübü 20 października, 20:45 (72 610)
Nani 7

Kolejka 4 - 2-3 listopada

València CF 3-0 Rangers FC 2 listopada, 20:45 (26 821)
Roberto Soldado Rillo 33, 71, Tino Costa 90
Bursaspor Kulübü 0-3 Manchester United FC 2 listopada, 20:45 (19 050)
Darren Fletcher 48, Gabriel Obertan 73, Bébé 77

Kolejka 5 - 23-24 listopada

Rangers FC 0-1 Manchester United FC 24 listopada, 20:45 (49 764)
Wayne Mark Rooney 87 (k)
València CF 6-1 Bursaspor Kulübü 24 listopada, 20:45 (31 225)
Juan Manuel Mata García 17 (k), Roberto Soldado Rillo 21, 55, Aritz Aduriz Zubeldia 30, Joaquín 37, Alejandro Damián Domínguez 78 - Pablo Martín Batalla 69

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

Manchester United FC 1-1 València CF 7 grudnia, 20:45 (74 513)
Ânderson 62 - Pablo Hernández Domínguez 32
Bursaspor Kulübü 1-1 Rangers FC 7 grudnia, 20:45 (9673)
Sercan Yıldırım 79 - Kenneth Miller 19

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Manchester United FC 6 14 4 2 0 7-1 1 2 0 2-1 3 0 0 5-0
2.  València CF 6 11 3 2 1 15-4 2 0 1 9-2 1 2 0 6-2
3.  Rangers FC 6 6 1 3 2 3-6 1 1 1 2-2 0 2 1 1-4
4.  Bursaspor Kulübü 6 1 0 1 5 2-16 0 1 2 1-8 0 0 3 1-8

Grupa D
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2010, 18:00 - Monako)

FC Barcelona 5-1 Panathinaïkós AÓ 14 września, 20:45 (69 738)
Lionel Andrés Messi Cuccittini 22, 45, David Villa Sánchez 33, Pedro Eliezer Rodríguez Ledesma 78, Dani Alves 90 - Sidney Rodrigue Noukpo Govou 20
FC København 1-0 Rubin Kazań 14 września, 20:45 (29 661)
Dame N'Doye 87

Kolejka 2 - 28-29 września

Rubin Kazań 1-1 FC Barcelona 29 września, 18:30 (23 950)
Christian Fernando Noboa Tello 30 (k) - David Villa Sánchez 60 (k)
Panathinaïkós AÓ 0-2 FC København 29 września, 20:45 (43 607)
Dame N'Doye 28, Martin Vingaard Hansen 37

Kolejka 3 - 19-20 października

Panathinaïkós AÓ 0-0 Rubin Kazań 20 października, 20:45 (36 748)
FC Barcelona 2-0 FC København 20 października, 20:45 (75 852)
Lionel Andrés Messi Cuccittini 19, 90

Kolejka 4 - 2-3 listopada

Rubin Kazań 0-0 Panathinaïkós AÓ 2 listopada, 18:30 (16 400)
FC København 1-1 FC Barcelona 2 listopada, 20:45 (37 049)
Claudemir 32 - Lionel Andrés Messi Cuccittini 31

Kolejka 5 - 23-24 listopada

Panathinaïkós AÓ 0-3 FC Barcelona 24 listopada, 20:45 (58 466)
Pedro Eliezer Rodríguez Ledesma 27, 69, Lionel Andrés Messi Cuccittini 62
Rubin Kazań 1-0 FC København 24 listopada, 18:30 (18 720)
Christian Fernando Noboa Tello 45 (k)

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

FC Barcelona 2-0 Rubin Kazań 7 grudnia, 20:45 (50 436)
Witalij Kaleszyn 51 (s), Víctor Vázquez Solsona 83
FC København 3-1 Panathinaïkós AÓ 7 grudnia, 20:45 (36 797)
Martin Vingaard Hansen 26, Jesper Grønkjær 50 (k), Djibril Aruun Cissé 73 (s) - Cédric Kanté 90

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 6 14 4 2 0 14-3 3 0 0 9-1 1 2 0 5-2
2.  FC København 6 10 3 1 2 7-5 2 1 0 5-2 1 0 2 2-3
3.  Rubin Kazań 6 6 1 3 2 2-4 1 2 0 2-1 0 1 2 0-3
4.  Panathinaïkós AÓ 6 2 0 2 4 2-13 0 1 2 0-5 0 1 2 2-8

Grupa E
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2010, 18:00 - Monako)

FC Bayern München 2-0 AS Roma 15 września, 20:45 (66 000)
Thomas Müller 79, Miroslav Klose 83
CFR Cluj 2-1 FC Basel 1893 15 września, 20:45 (9593)
Ionuţ Alin Rada 9, Lacina Traoré 12 - Valentin Stocker 45

Kolejka 2 - 28-29 września

FC Basel 1893 1-2 FC Bayern München 28 września, 20:45 (37 500)
Alexander Frei 18 - Bastian Schweinsteiger 56 (k), 89
AS Roma 2-1 CFR Cluj 28 września, 20:45 (30 252)
Philippe Mexès 69, Marco Borriello 71 - Ionuţ Alin Rada 78

Kolejka 3 - 19-20 października

AS Roma 1-3 FC Basel 1893 19 października, 20:45 (22 365)
Marco Borriello 21 - Alexander Frei 12, Samuel Eboué Inkoom 44, Cabral 90
FC Bayern München 3-2 CFR Cluj 19 października, 20:45 (64 000)
Cadú 32 (s), Cristian Călin Panin 37 (s), Mario Gómez García 77 - Cadú 28, Emmanuel Juan Culio 86

Kolejka 4 - 2-3 listopada

FC Basel 1893 2-3 AS Roma 3 listopada, 20:45 (36 375)
Alexander Frei 69, Xherdan Shaqiri 83 - Jérémy Menez 16, Francesco Totti 25 (k), Leandro Greco 76
CFR Cluj 0-4 FC Bayern München 3 listopada, 20:45 (14 097)
Mario Gómez García 12, 24, 71, Thomas Müller 90

Kolejka 5 - 23-24 listopada

AS Roma 3-2 FC Bayern München 23 listopada, 20:45 (42 789)
Marco Borriello 49, Daniele De Rossi 81, Francesco Totti 84 (k) - Mario Gómez García 33, 39
FC Basel 1893 1-0 CFR Cluj 23 listopada, 20:45 (34 239)
Federico Almerares 15

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

FC Bayern München 3-0 FC Basel 1893 8 grudnia, 20:45 (64 000)
Franck Bilal Ribéry 35, 50, Anatolij Tymoszczuk 37
CFR Cluj 1-1 AS Roma 8 grudnia, 20:45 (12 800)
Lacina Traoré 88 - Marco Borriello 21

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Bayern München 6 15 5 0 1 16-6 3 0 0 8-2 2 0 1 8-4
2.  AS Roma 6 10 3 1 2 10-11 2 0 1 6-6 1 1 1 4-5
3.  FC Basel 1893 6 6 2 0 4 8-11 1 0 2 4-5 1 0 2 4-6
4.  CFR Cluj 6 4 1 1 4 6-12 1 1 1 3-6 0 0 3 3-6

Grupa F
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2010, 18:00 - Monako)

Olympique de Marseille 0-1 Spartak Moskwa 15 września, 20:45 (45 729)
César Azpilicueta Tanco 81 (s)
MŠK Žilina 1-4 Chelsea FC 15 września, 20:45 (10 829)
Tomáš Oravec 55 - Michael Kojo Essien 13, Nicolas Sébastien Anelka 24, 28, Daniel Andre Sturridge 48

Kolejka 2 - 28-29 września

Chelsea FC 2-0 Olympique de Marseille 28 września, 20:45 (40 675)
John George Terry 7, Nicolas Sébastien Anelka 28 (k)
Spartak Moskwa 3-0 MŠK Žilina 28 września, 18:30 (37 000)
Ari 34, 61, Ibson 89

Kolejka 3 - 19-20 października

Spartak Moskwa 0-2 Chelsea FC 19 października, 18:30 (73 000)
Jurij Żyrkow 23, Nicolas Sébastien Anelka 43
Olympique de Marseille 1-0 MŠK Žilina 19 października, 20:45 (49 250)
Souleymane Diawara 48

Kolejka 4 - 2-3 listopada

Chelsea FC 4-1 Spartak Moskwa 3 listopada, 20:45 (40 477)
Nicolas Sébastien Anelka 49, Didier Yves Drogba Tébily 62 (k), Branislav Ivanović 66, 90 - Nikita Bażenow 86
MŠK Žilina 0-7 Olympique de Marseille 3 listopada, 20:45 (9664)
André-Pierre Gignac 12, 21, 54, Iván Gabriel Heinze 24, Loïc Rémy 36, Lucho González 52, 63

Kolejka 5 - 23-24 listopada

Spartak Moskwa 0-3 Olympique de Marseille 23 listopada, 18:30 (43 217)
Mathieu Valbuena 18, Loïc Rémy 54, Brandão 68
Chelsea FC 2-1 MŠK Žilina 23 listopada, 20:45 (40 266)
Daniel Andre Sturridge 51, Florent Malouda 86 - Issiaka Babatounde Bello 19

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

Olympique de Marseille 1-0 Chelsea FC 8 grudnia, 20:45 (50 604)
Brandão 81
MŠK Žilina 1-2 Spartak Moskwa 8 grudnia, 20:45 (7208)
Tomáš Majtán 48 - Aléx 54, Ibson 61
w I połowie mecz przerwany na kilkanaście minut z powodu burd kibiców gości

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chelsea FC 6 15 5 0 1 14-4 3 0 0 8-2 2 0 1 6-2
2.  Olympique de Marseille 6 12 4 0 2 12-3 2 0 1 2-1 2 0 1 10-2
3.  Spartak Moskwa 6 9 3 0 3 7-10 1 0 2 3-5 2 0 1 4-5
4.  MŠK Žilina 6 0 0 0 6 3-19 0 0 3 2-13 0 0 3 1-6

Grupa G
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2010, 18:00 - Monako)

Real Madrid CF 2-0 AFC Ajax 15 września, 20:45 (69 639)
Vurnon Anita 31 (s), Gonzalo Gerardo Higuaín 73
AC Milan 2-0 AJ Auxerre 15 września, 20:45 (69 317)
Zlatan Ibrahimović 66, 69

Kolejka 2 - 28-29 września

AJ Auxerre 0-1 Real Madrid CF 28 września, 20:45 (19 525)
Ángel Fabián Di María 81
AFC Ajax 1-1 AC Milan 28 września, 20:45 (51 276)
Mounir El Hamdaoui 23 - Zlatan Ibrahimović 37

Kolejka 3 - 19-20 października

AFC Ajax 2-1 AJ Auxerre 19 października, 20:45 (51 383)
Demy Patrick René de Zeeuw 7, Luis Alberto Suárez Díaz 41 - Valter Birsa 56
żółtą i czerwoną kartką w 90. minucie został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Jean-Pascal Mignot
Real Madrid CF 2-0 AC Milan 19 października, 20:45 (71 657)
Cristiano Ronaldo 13, Daniele Bonera 14 (s)

Kolejka 4 - 2-3 listopada

AJ Auxerre 2-1 AFC Ajax 3 listopada, 20:45 (18 727)
Frédéric Sammaritano 9, Steeven Langil 84 - Tobias Alderweireld 79
AC Milan 2-2 Real Madrid CF 3 listopada, 20:45 (76 357)
Filippo Inzaghi 68, 78 - Gonzalo Gerardo Higuaín 45, Pedro León 90

Kolejka 5 - 23-24 listopada

AFC Ajax 0-4 Real Madrid CF 23 listopada, 20:45 (48 491)
Karim Benzema 36, Álvaro Arbeloa Coca 44, Cristiano Ronaldo 70, 81 (k)
AJ Auxerre 0-2 AC Milan 23 listopada, 20:45 (19 244)
Zlatan Ibrahimović 64, Ronaldinho Gaúcho 90

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

Real Madrid CF 4-0 AJ Auxerre 8 grudnia, 20:45 (54 917)
Karim Benzema 12, 72, 88, Cristiano Ronaldo 49
AC Milan 0-2 AFC Ajax 8 grudnia, 20:45 (72 960)
Demy Patrick René de Zeeuw 57, Tobias Alderweireld 66

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Real Madrid CF 6 16 5 1 0 15-2 3 0 0 8-0 2 1 0 7-2
2.  AC Milan 6 8 2 2 2 7-7 1 1 1 4-4 1 1 1 3-3
3.  AFC Ajax 6 7 2 1 3 6-10 1 1 1 3-6 1 0 2 3-4
4.  AJ Auxerre 6 3 1 0 5 3-12 1 0 2 2-4 0 0 3 1-8

Grupa H
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2010, 18:00 - Monako)

Arsenal FC 6-0 SC Braga 15 września, 20:45 (59 333)
Francesc Fàbregas Soler 9 (k), 53, Andriej Arszawin 30, Marouane Chamakh 34, Carlos Alberto Vela Garrido 69, 84
Szachtar Donieck 1-0 FK Partizan (Belgrad) 15 września, 20:45 (48 512)
Darijo Srna 71

Kolejka 2 - 28-29 września

FK Partizan (Belgrad) 1-3 Arsenal FC 28 września, 20:45 (29 348)
Cléo 33 (k) - Andriej Arszawin 15, Marouane Chamakh 71, Sébastien Squillaci 82
SC Braga 0-3 Szachtar Donieck 28 września, 20:45 (12 083)
Luiz Adriano 56, 72, Douglas Costa 90 (k)

Kolejka 3 - 19-20 października

SC Braga 2-0 FK Partizan (Belgrad) 19 października, 20:45 (11 454)
Lima 35, Matheus 90
Arsenal FC 5-1 Szachtar Donieck 19 października, 20:45 (60 016)
Alexandre Dimitri Song Billong 19, Samir Nasri 42, Francesc Fàbregas Soler 50 (k), Jack Wilshere 66, Marouane Chamakh 69 - Eduardo 82

Kolejka 4 - 2-3 listopada

FK Partizan (Belgrad) 0-1 SC Braga 3 listopada, 20:45 (28 295)
Moisés 35
Szachtar Donieck 2-1 Arsenal FC 3 listopada, 20:45 (51 153)
Craig Leon Eastmond 28 (s), Eduardo 45 - Theodore Walcott 10

Kolejka 5 - 23-24 listopada

SC Braga 2-0 Arsenal FC 23 listopada, 20:45 (14 809)
Matheus 83, 90
FK Partizan (Belgrad) 0-3 Szachtar Donieck 23 listopada, 20:45 (17 473)
Taras Stepanenko 52, Jádson 59, Eduardo 68

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

Arsenal FC 3-1 FK Partizan (Belgrad) 8 grudnia, 20:45 (58 845)
Robin van Persie 30 (k), Theodore Walcott 73, Samir Nasri 77 - Cléo 52
Szachtar Donieck 2-0 SC Braga 8 grudnia, 20:45 (47 627)
Răzvan Dincă Raţ 78, Luiz Adriano 83

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szachtar Donieck 6 15 5 0 1 12-6 3 0 0 5-1 2 0 1 7-5
2.  Arsenal FC 6 12 4 0 2 18-7 3 0 0 14-2 1 0 2 4-5
3.  SC Braga 6 9 3 0 3 5-11 2 0 1 4-3 1 0 2 1-8
4.  FK Partizan (Belgrad) 6 0 0 0 6 2-13 0 0 3 1-7 0 0 3 1-6

1/8 finału - 15-23 lutego, 8-16 marca
(Losowanie - 17 grudnia 2010, 12:00 - Nyon)

AS Roma 2-3 Szachtar Donieck 16 lutego, 20:45 (35 873)
Răzvan Dincă Raţ 28 (s), Jérémy Menez 61 - Jádson 29, Douglas Costa 36, Luiz Adriano 41
AC Milan 0-1 Tottenham Hotspur FC 15 lutego, 20:45 (75 652)
Peter James Crouch 80
València CF 1-1 FC Schalke 04 15 lutego, 20:45 (42 703)
Roberto Soldado Rillo 17 - Raúl 64
FC Internazionale Milano 0-1 FC Bayern München 23 lutego, 20:45 (75 925)
Mario Gómez García 90
Olympique Lyonnais 1-1 Real Madrid CF 22 lutego, 20:45 (40 299)
Bafétimbi Gomis 83 - Karim Benzema 65
Arsenal FC 2-1 FC Barcelona 16 lutego, 20:45 (59 927)
Robin van Persie 78, Andriej Arszawin 83 - David Villa Sánchez 26
Olympique de Marseille 0-0 Manchester United FC 23 lutego, 20:45 (57 957)
FC København 0-2 Chelsea FC 22 lutego, 20:45 (36 713)
Nicolas Sébastien Anelka 17, 54

Szachtar Donieck 3-0 AS Roma 8 marca, 20:45 (46 543)
Tomáš Hübschman 18, Willian 58, Eduardo 87
Tottenham Hotspur FC 0-0 AC Milan 9 marca, 20:45 (34 320)
FC Schalke 04 3-1 València CF 9 marca, 20:45 (53 517)
Jefferson Agustín Farfán Guadalupe 40, 90, Mario Gavranović 52 - Ricardo Costa 17
FC Bayern München 2-3 FC Internazionale Milano 15 marca, 20:45 (66 000)
Mario Gómez García 21, Thomas Müller 31 - Samuel Eto'o Fils 4, Wesley Benjamin Sneijder Cabau 63, Goran Pandev 88
Real Madrid CF 3-0 Olympique Lyonnais 16 marca, 20:45 (70 034)
Marcelo 37, Karim Benzema 66, Ángel Fabián Di María 76
FC Barcelona 3-1 Arsenal FC 8 marca, 20:45 (95 486)
Lionel Andrés Messi Cuccittini 45, 71 (k), Xavi 69 - Sergio Busquets Burgos 53 (s)
Manchester United FC 2-1 Olympique de Marseille 15 marca, 20:45 (73 996)
Javier Hernández Balcázar 5, 75 - Wesley Brown 82 (s)
Chelsea FC 0-0 FC København 16 marca, 20:45 (36 454)

1/4 finału - 5-6 kwietnia, 12-13 kwietnia
(Losowanie - 18 marca 2011, 12:00 - Nyon)

Real Madrid CF 4-0 Tottenham Hotspur FC 5 kwietnia, 20:45 (71 657)
Shéyi Emmanuel Adebayor 4, 57, Ángel Fabián Di María 72, Cristiano Ronaldo 87
Chelsea FC 0-1 Manchester United FC 6 kwietnia, 20:45 (37 915)
Wayne Mark Rooney 24
FC Barcelona 5-1 Szachtar Donieck 6 kwietnia, 20:45 (86 518)
Andrés Iniesta Luján 2, Dani Alves 34, Gerard Piqué Bernabeu 53, Seydou Keïta 61, Xavi 86 - Jarosław Rakićkyj 60
FC Internazionale Milano 2-5 FC Schalke 04 5 kwietnia, 20:45 (72 770)
Dejan Stanković 1, Diego Alberto Milito 34 - Joël André Job Matip 17, Edu 40, 75, Raúl 53, Andrea Ranocchia 57 (s)

Tottenham Hotspur FC 0-1 Real Madrid CF 13 kwietnia, 20:45 (34 311)
Cristiano Ronaldo 50
Manchester United FC 2-1 Chelsea FC 12 kwietnia, 20:45 (74 672)
Javier Hernández Balcázar 43, Park Ji-sung 77 - Didier Yves Drogba Tébily 77
Szachtar Donieck 0-1 FC Barcelona 12 kwietnia, 20:45 (51 759)
Lionel Andrés Messi Cuccittini 43
FC Schalke 04 2-1 FC Internazionale Milano 13 kwietnia, 20:45 (54 142)
Raúl 45, Benedikt Höwedes 81 - Motta 49

1/2 finału - 26-27 kwietnia, 3-4 maja
(Losowanie - 18 marca 2011, 12:00 - Nyon)

Real Madrid CF 0-2 FC Barcelona 27 kwietnia, 20:45 (71 567)
Lionel Andrés Messi Cuccittini 76, 87
czerwoną kartką w przerwie meczu został ukarany także rezerwowy bramkarz gości - José Pinto
FC Schalke 04 0-2 Manchester United FC 26 kwietnia, 20:45 (54 142)
Ryan Giggs 67, Wayne Mark Rooney 69

FC Barcelona 1-1 Real Madrid CF 3 maja, 20:45 (95 701)
Pedro Eliezer Rodríguez Ledesma 54 - Marcelo 64
Manchester United FC 4-1 FC Schalke 04 4 maja, 20:45 (74 687)
Luis Antonio Valencia Mosquera 26, Darron Thomas Daniel Gibson 31, Ânderson 72, 76 - José Manuel Jurado Marín 35

Finał - 28 maja

FC Barcelona 3-1 Manchester United FC 28 maja, 20:45 (87 695)
Pedro Eliezer Rodríguez Ledesma 27, Lionel Andrés Messi Cuccittini 54, David Villa Sánchez 69 - Wayne Mark Rooney 34
Londyn, Wembley Stadium

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas