Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2010/2011 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
RSSSF statystyki www stat.pl

W 153 meczach zdobyto 418 goli, co daje średnią 2,732 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 232 gole (56%), a goście 186 goli (44%). W I połowach meczów strzelono 185 goli (44%), a w II połowach 233 gole (56%)

Gospodarze wygrali 60 meczów (39%), padło 48 remisów (31%), a goście wygrali 45 meczów (29%).

Częstość wyników:

1-1 - 23 razy, 0-0 - 14 razy, 0-1 - 14 razy, 3-1 - 11 razy, 2-0 - 11 razy, 2-2 - 10 razy, 2-1 - 10 razy, 1-0 - 8 razy, 0-2 - 8 razy, 1-2 - 7 razy, 3-0 - 7 razy, 2-3 - 4 razy, 3-2 - 4 razy, 1-3 - 3 razy, 0-3 - 2 razy, 0-5 - 2 razy, 5-1 - 2 razy, 4-1 - 2 razy, 2-4 - 1 raz, 3-3 - 1 raz, 4-0 - 1 raz, 1-4 - 1 raz, 5-0 - 1 raz, 5-2 - 1 raz, 8-0 - 1 raz, 2-5 - 1 raz, 1-5 - 1 raz, 0-4 - 1 raz, 6-2 - 1 raz,

sobota - 115 razy (75%) - średnio 1000 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 397 zawodników w tym 26 obcokrajowców, co stanowi 7%.

W rozgrywkach sędziowało 52 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 727 żółtych kartek i 56 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,752 żółtej i 0,366 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 36 karnych, z których wykorzystano 27, co daje skuteczność 75%.

Spotkania obejrzało 141291 widzów, co daje średnią 1000 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 24 lata, 42 dni. Średni wiek strzelca: 25 lat, 54 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

13 razy - KAROL SZOSTEK
12 razy - Piotr Nowosielski, Piotr Sarbinowski
11 razy - Mateusz Kolouszek, Bartosz Konarski, Dominik Kruczek, Gracjan Lewicki, Artur Łaciok
10 razy - Dawid Świerk, Piotr Wrzeszcz
9 razy - Marcin Czerwiński, Paschal Obinna Ekwueme, Paweł Łączny, Daniel Rychlewicz, Paweł Wicher

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

14 razy - REMIGIUSZ MALICKI
13 razy - Paweł Kowal
12 razy - Wojciech Okińczyc
11 razy - Piotr Ceglarz, Grzegorz Domżalski, Dominik Janik
10 razy - Artur Bednarczyk, Grzegorz Michalak, Paweł Nocuń, Piotr Ruszkul, Jan Rytko, Przemysław Sulej, Mateusz Witomski

Strzelcy bez karnych:

10 goli - MATEUSZ ZACHARA, KRZYSZTOF ZAREMBA
9 goli - Rafał Leśniewski
7 goli - Krzysztof Bartoszak, Piotr Burski, Adrian Pietrowski, Piotr Ruszkul
6 goli - Daniel Feruga, Tomasz Pestka, Paweł Posmyk, Tomasz Rogóż, Przemysław Sulej
5 goli - Krzysztof Bizacki, Marcin Garuch, Grzegorz Michalak, Adrian Mielec, Adam Młodzieniak, Marcin Morawski, Wojciech Okińczyc, Daniel Onyekachi, Marcin Orłowski

Strzelcy karnych:

3 gole - MAREK TRACZ, SŁAWOMIR ZIEMAK
2 gole - Artur Błażejewski, Krzysztof Gościniak, Łukasz Góral, Tomasz Łuczywek
1 gol - Krzysztof Bartoszak, Krzysztof Brede, Rafał Duchnowski, Kelechi Zeal Iheanacho, Tomasz Kasprzyk, Paweł Kowalczyk II, Marcin Lachowski, Szymon Maziarz, Wojciech Okińczyc, Marcin Orłowski, Łukasz Ślifirczyk, Maciej Tomkowiak, Michał Żółtowski

Zmarnowane karne:

1 raz - RAFAŁ DUCHNOWSKI, MACIEJ GAJOS, RAFAŁ LEŚNIEWSKI, MICHAŁ MICHAŁEK, MICHAŁ STEINKE, MAREK TRACZ, MARCIN WRÓBEL II, SŁAWOMIR ZIEMAK, MICHAŁ ŻÓŁTOWSKI

Strzelcy w I połowach meczów:

7 goli - MATEUSZ ZACHARA
5 goli - Krzysztof Bizacki, Marcin Lachowski
4 gole - Krzysztof Bartoszak, Marcin Garuch, Dominik Janik, Rafał Leśniewski, Adam Młodzieniak, Daniel Onyekachi, Piotr Ruszkul, Bartosz Śpiączka, Krzysztof Zaremba
3 gole - Vladimír Bednár, Łukasz Brondel, Piotr Burski, Daniel Feruga, Adam Giesa, Kelechi Zeal Iheanacho, Grzegorz Kmiecik, Adrian Mielec, Wojciech Okińczyc, Jakub Rejmer, Tomasz Rogóż, Przemysław Sulej, Marek Tracz

Strzelcy w II połowach meczów:

6 goli - KRZYSZTOF ZAREMBA
5 goli - Rafał Leśniewski, Adrian Pietrowski, Paweł Posmyk
4 gole - Krzysztof Bartoszak, Piotr Burski, Rafał Duchnowski, Paschal Obinna Ekwueme, Grzegorz Michalak, Marcin Orłowski, Tomasz Pestka, Sławomir Ziemak
3 gole - Kornel Duś, Daniel Feruga, Michał Filipowicz, Tomasz Jarzębowski, Mariusz Kryszak, Piotr Kwietniewski, Marcin Morawski, Wojciech Okińczyc, Tomasz Rogóż, Piotr Ruszkul, Damian Sędziak, Cezary Stefańczyk, Przemysław Sulej, Marek Tracz, Mateusz Zachara, Michał Żółtowski

Strzelcy u siebie:

6 goli - ADRIAN PIETROWSKI
5 goli - Rafał Leśniewski, Mateusz Zachara, Krzysztof Zaremba
4 gole - Krzysztof Bizacki, Rafał Duchnowski, Grzegorz Kmiecik, Marcin Lachowski, Adrian Mielec, Marcin Morawski, Wojciech Okińczyc, Daniel Onyekachi, Tomasz Rogóż, Sławomir Ziemak
3 gole - Artur Bednarczyk, Paschal Obinna Ekwueme, Daniel Feruga, Marcin Garuch, Adam Giesa, Dominik Janik, Tomasz Jarzębowski, Piotr Kwietniewski, Grzegorz Mania, Grzegorz Michalak, Adam Młodzieniak, Tomasz Pestka, Jakub Rejmer, Bartosz Śpiączka, Marek Tracz, Jakub Wójcicki

Strzelcy na wyjeździe:

6 goli - KRZYSZTOF BARTOSZAK
5 goli - Piotr Burski, Paweł Posmyk, Piotr Ruszkul, Mateusz Zachara, Krzysztof Zaremba
4 gole - Rafał Leśniewski, Marcin Orłowski, Przemysław Sulej
3 gole - Łukasz Brondel, Daniel Feruga, Michał Filipowicz, Tomasz Pestka, Marek Tracz, Michał Żółtowski
2 gole - Artur Błażejewski, Tomasz Damrat, Kornel Duś, Marcin Garuch, Szymon Gibczyński, Krzysztof Gościniak, Łukasz Góral, Hubert Jaromin, Krzysztof Kaczmarek, Tomasz Kasprzyk, Michał Kojder, Mariusz Kryszak, Artur Łaciok, Remigiusz Malicki, Szymon Matuszewski, Grzegorz Michalak, Adam Młodzieniak, Paweł Noga, Wojciech Okińczyc, Tomasz Rogóż, Damian Sędziak, Krzysztof Sikora, Cezary Stefańczyk, Karol Szostek, Łukasz Ślifirczyk, Dawid Świerk, Sławomir Ziemak

Strzelcy jesienią:

8 goli - Krzysztof Bartoszak
7 goli - Piotr Burski, Adrian Pietrowski, Piotr Ruszkul
6 goli - Daniel Feruga, Wojciech Okińczyc, Marcin Orłowski, Tomasz Pestka, Paweł Posmyk, Tomasz Rogóż, Przemysław Sulej, Marek Tracz, Sławomir Ziemak

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

81 minut - ENKELEID DOBI
95 minut - Grzegorz Mania
106 minut - Łukasz Brondel
121 minut - Krzysztof Zaremba
126 minut - Paschal Obinna Ekwueme

Minuty na boisku:

1530 minut - TOMASZ BALUL, KRZYSZTOF BREDE, DARIUSZ BRZOSTOWSKI, MARCIN FEĆ, DAMIAN JAROSZEWSKI, ŁUKASZ KOPCZYK, MARIUSZ MASTERNAK, MARCIN MATYSIAK, PIOTR PRZERYWACZ, WOJCIECH ŚWIDEREK, TOMASZ WEPA, ANDRZEJ WITAN, JACEK WOSICKI

Żółte kartki:

9 kartek - ARTUR BARTKOWIAK
8 kartek - Mady Noah Cissé
7 kartek - Filip Marciniak, Paweł Posmyk
6 kartek - Aílton, Jacek Figaszewski, Robert Gaca, Adam Kłak, Grzegorz Kmiecik, Bartosz Kotarski, Marcelo, Ireneusz Marcinkowski, Marcin Martyniuk, Michał Skórski, Patryk Spaczyński, Michał Steinke, Michał Sucharek, Mariusz Szyszka

Czerwone kartki:

2 kartki - TOMASZ LENART, MARCELO, IRENEUSZ MARCINKOWSKI, MACIEJ TOMKOWIAK
1 kartka - Aílton, Artur Bartkowiak, Bebeto, Michał Benkowski, Sebastian Białas, Mady Noah Cissé, Filipe, Michał Filipowicz, Galdino, Adam Giesa, Arkadiusz Hyra, Błażej Jankowski, Tomasz Kasprzyk, Jakub Kawa, Adam Kłak, Bartosz Kotarski, Paweł Kowalczyk II, Sylwester Kret, Przemysław Królak, Przemysław Kryszak, Piotr Kucharzak, Paweł Lesik, Rafał Leśniewski, Paweł Łączny, Dawid Łoziński, Filip Marciniak, Marcin Martyniuk, Damian Matela, Grzegorz Michalak, Adam Młodzieniak, Dawid Ozimek, Adrian Pajączkowski, Damian Paszliński, Mateusz Pikul, Adrian Pluta, Michał Protasewicz, Jarosław Ratajczak, Piotr Ruszkul, Artur Siwy, Mariusz Sobolewski, Cezary Stefańczyk, Michał Sucharek, Mariusz Szyszka, Mirosław Topolski, Bartosz Tyktor, Piotr Wasikowski, Paweł Zarzycki, Michał Żółtowski

18 zawodników - Jarota Jarocin

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

2 razy - ENKELEID DOBI, PIOTR KWIETNIEWSKI, GRZEGORZ MANIA, PIOTR SARBINOWSKI, KAROL SZOSTEK, DAWID ŚWIERK
1 raz - Adriano, Piotr Bieniek, Roland Buchała, Wojciech Bzdęga, Michał Cyganek, Marcin Czerwiński, Kornel Duś, Paschal Obinna Ekwueme, Daniel Fabich, Jacek Figaszewski, Michał Filipowicz, Marcin Folc, Szymon Gibczyński, Krzysztof Gościniak, Oskar Kamiński, Paweł Kanik, Jakub Kaszuba, Bartosz Konarski, Marcelo, Szymon Matuszewski, Leszek Nowosielski, Jacek Pacyński, Tomasz Pestka, Dariusz Piechowiak, Jakub Rejmer, Marcin Rogowski, Daniel Rychlewicz, Przemysław Sulej, Tomasz Szatan, Wiaczesław Zamara, Krzysztof Zaremba, Michał Żółtowski

Polonia Słubice57669
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Polonia Słubice1007408
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)