10 maja 2018, 16:29:18 - bartekwr9
Gol Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk strzelił gola dla RSC Anderlecht w przegranym 1-3 (0-0) meczu 38. kolejki grupy mistrzowskiej belgijskiej ekstraklasy z Royal Standard de Liège. Była to jego czternasta ligowa bramka w tym sezonie.

10 maja 2018, 14:30 - Anderlecht (Stade Constant Vanden Stock)
RSC Anderlecht 1-3 Royal Standard de Liège
Łukasz Teodorczyk 63 - Edmílson Junior 48, 78, Renaud Emond 51

żółte kartki: Łukasz Teodorczyk, Adrien Trebel, Sven Kums - Lindon Selahi, Collins Fai, Gojko Cimirot, Giórgos Koutroubís.

sędziował: Bart Vertenten.

Teodorczyk i były piłkarz Śląska Wrocław Ryota Morioka zagrali cały mecz w Anderlechcie. Ich zespół ma na koncie 40 punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli ligowej.

M - 10 maja 2018, 16:43:27 - *.146.196.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Po miszczostwie

Bh - 10 maja 2018, 16:46:59 - *.centertel.pl
wiścig żółwi, tak jak i u nas

Borubar - 10 maja 2018, 16:55:28 - *.146.45.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dziwna pora rozgrywania tego meczu. O 14:30 w czwartek, to nawet Zibi Boniek by tego nie wymyślił ? Czyżby wieczorem były inne ciekawsze imprezy, niż mecz o mistrzostwo belgijskiej ligi? Dziwne decyzje zapadają w stolicy Unii Europejskiej. Ogólnie cala UE, to dziwna instytucja, mająca na celu ograniczenie praw rdzennym Europejczykom. Rację ma mój otyły wuj, że jest to współczesny Babilon.

Marco - 10 maja 2018, 17:07:55 - *.centertel.pl
Na mundial chyba: Lewandowski, Milik, Teodorczyk i Kownacki

Cleaver - 10 maja 2018, 17:19:45 - *.dynamic.chello.pl
Bo dzisiaj jest święto w Belgii
- Wniebowstąpienie Pańskie

futbolista - 10 maja 2018, 18:41:58 - *.bois.qwest.net
Borubar, UE dopiero bedzie wspolczesnym Babilonem, obecnie to tylko do tego jeszcze przygotowania. a wszystko jest powiazane z Bliskim Wschodem, uwaznie go pogladaj, a szczegolnie Izrael, ktory,
zgodnie z Biblia, jest osia calego swiata wydarzen !!

m - 10 maja 2018, 18:55:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
borubar dobrze napisal bo UE chce zcentralizowac cala wladze w brukseli a kraje czlonkowskie beda
tylko landami bez prawa glosu! ale to nie jest forum o polityce tylko o futbolu ;)

doRedakcji - 11 maja 2018, 13:04:24 - *.181.149.170
Mam pytanie do szanownej Redakcji. Pytam bardzo poważnie i oczekiwałbym równie poważnej odpowiedzi.
Jak się ma ta bramka Teodorczyka, to bramki Lewandowskiego w meczu z Dortmundem z dnia 31.03, którego to gola zaliczyliście Ribery'emu, argumentując to tak "piłka odbiła się od niego potem jeszcze przed linią. "
Patrząc na powtórkę gola Teodorczyka, wyraźnie widać, że piłkę do bramki skierował Fai, a więc wg Waszej interpretacji bramek Polaków, nie powinniście zaliczyć jej Teodorczykowi, tylko uznać ją za bramkę samobójczą. Jupiter liga się po prostu pomyliła.
Jeszcze raz powtarzam - chciałbym przeczytać poważną odpowiedź, bo bardzo interesuje mnie dlaczego niektóre źle zaliczone bramki uznajecie za prawdę, a niektóre przypisujecie innym zawodnikom, mimo iż oficjalne źródła podają inaczej.

AdoDenHaag - 11 maja 2018, 21:33:16 - *.cm-7-2a.dynamic.ziggo.nl