5 lipca 2020, 19:10:40 - dagazka
Łukasz Skorupski obronił rzut karny

Łukasz Skorupski obronił rzut karny w meczu 30. kolejki włoskiej Serie A, w którym jego Bologna wygrała na wyjeździe z Interem 2-1 (0-1). Polskiego bramkarza w 62. minucie nie zdołał pokonać Lautaro Martínez.

5 lipca 2020, 17:15 - Mediolan (Stadio Giuseppe Meazza)
FC Internazionale Milano 1-2 Bologna FC 1909
Romelu Lukaku 22 - Musa Juwara 74, Musa Barrow 80

żółte kartki: Alessandro Bastoni, Danilo D'Ambrosio - Danilo, Rodrigo Palacio, Musa Juwara.
czerwone kartki: Alessandro Bastoni (77. minuta, Inter, za drugą żółtą) - Roberto Soriano (57. minuta, Bologna, za obrazę sędziego).

sędziował: Luca Pairetto (Nichelino).

Mecz bez udziału publiczności.

W 62. minucie Lautaro Martínez (Inter) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Skorupski obronił).

Skorupski rozegrał całe spotkanie. Jego drużyna ma 41 punktów i zajmuje dziewiąte miejsce w lidze.

Janusz - 5 lipca 2020, 19:19:55 - *.centertel.pl
Mamy przynajmniej pięciu bramkarzy, których spokojnie możnaby wystawić w meczu kadry i to takim o coś. Szczęsny, Fabiański, Gikiewicz, Skorupiaki, Drągowski. Są też inni, co od biedy by się załapali. Niewiarygodny komfort na tej pozycji.

Piast GKS - 5 lipca 2020, 19:28:35 - *.146.52.212
Okejos. Będziemy w pierwszej trójce, co szczewskie pomioty mogą jak zwykle pomarzyć hehehe. To coś co bankruty nie osiągnęli przez milion lat. Chyba że zatrudnią nowego grundola, to wtedy moze wystąpią w telewizji w piłkarskim pokerze 2 hehehe.
Piast jest mistrzem Polski sialala.

Pep - 5 lipca 2020, 19:55:03 - *.dynamic-1-kat-k-5-2-0.vectranet.pl
Piast GKS -niecałe 1500 osób na waszym meczu,to trzeba w necie pokozaczyć...co za dzban.

. - 5 lipca 2020, 21:24:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Janusz: Drągowski niestety nigdy w kadrze nie zagra, choćby był podstawowym bramkarzem Manchesteru City, bo ośmielił się obrazić na Michniewicza i promowanie Grabary.

PRADA - 5 lipca 2020, 21:38:11 - *.tvkstella.pl
Sorry ale Szczęsny już tyle meczy zawalił w MŚ czy Euro że na jego miejsce tylko i wyłącznie ktoś z trójki Skorupski - Fabiański - Drągowski

skaut - 5 lipca 2020, 22:30:48 - *.dynamic.chello.pl
@Janusz: jeszcze Bułka jest dobry, w PSG gra.

BET - 5 lipca 2020, 23:04:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl