2 września 2021, 19:53:24 - gabrielba
eMŚ: Lirim Kastrati i Florian Loshaj wystąpili w reprezentacji Kosowa

Lirim Kastrati z Legii Warszawa i Florian Loshaj z Cracovii wystąpili w reprezentacji Kosowa w wygranym 1-0 (1-0) wyjazdowym meczu 4. kolejki grupy B eliminacji mistrzostw świata z Gruzją.

2 września 2021, 18:00 - Batumi (Adjarabet Arena)
Gruzja 0-1 Kosowo
Dawit Choczolawa 18 (s)

żółte kartki: Guram Kaszia, Dawit Choczolawa, Grigol Czabradze - Valon Berisha, Lirim Kastrati, Mirlind Kryeziu.

sędziował: Mykoła Bałakin (Ukraina).
widzów: 122.

W zespole gospodarzy Otar Kakabadze z Cracovii spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych, a Waleri Kazaiszwili (kiedyś Legia Warszawa) grał do 60. minuty, gdy zmienił go Georges Mikautadze. W zespole gości Lirim Kastrati występował do 68. minuty, gdy w jego miejsce wszedł Zymer Bytyqi, a Florian Loshaj pojawił się na murawie w 68. minucie w miejsce Besara Halimiego.

Fansport - 2 września 2021, 20:05:10 - *.134.178.253
Każdy kto gra w Legii, osiąga sukcesy ze swoją reprezentacją, a brak powołań Legionistów, był sabotażem Sousy.

(L)egion - 2 września 2021, 20:14:53 - *.icpnet.pl
Niestety, Kastrati kontuzja, wyglądało to groźnie :/

Piłkarskie - 2 września 2021, 20:39:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No Kastrati w dwóch sytuacjach 1 na 1 (w jednej był spalony) pokazał czemu w Dinamie nie strzelał i z chęcią go opylili Legii.

nvi - 2 września 2021, 20:39:32 - *.dynamic.chello.pl
@(L)egion Jesteś najgorszym rodzajem trolla. Zero szacunku.

FK - 3 września 2021, 10:21:42 - *.10.208.69
@ fansport. W kadrze to byli piłkarze Lecha zauważ robią robotę. Widać jak się cieszą w kupie po bramce (Linetty, Jóźwiak, Lewy, Moder i Puchacz)

Fansport - 3 września 2021, 11:39:11 - *.net.autocom.pl
Pokazali ci twoi piłkarze Lecha na Euro w meczach ze Słowacją i ze Szwecją, zwłaszcza w defensywie, straty, niecelne podania.

Piorun - 3 września 2021, 15:57:12 - *.67.88.198
Właśnie sobie uświadomiłem, że transfer stulecia do polskiej ekstraklasy to poziom Loshaja z Craxy ...

FK - 4 września 2021, 10:03:10 - *.10.208.125
@ fansport. Ktoś musiał grać. Rybusy, Mikity, Kucharczyki, Wawrzyniaki, Borysiuki, Furmany, Jędrzejczyki przecież się nie nadają