[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


1 lipca 2025, 14:34:35 - IgorK
Kadra Polonii Warszawa na obóz w Bełchatowie

25 zawodników Polonii Warszawa weźmie udział w obozie przygotowawczym w Bełchatowie.

W składzie znaleźli się trzej zawodnicy z akademii: Mateusz Grudziński, Jan Prijemko i Aleksander Gołoś oraz wracający z wypożyczenia Bartosz Falbierski.

Kadra:

Bramkarze: Michał Brudnicki, Mateusz Grudziński, Mateusz Kuchta, Adrian Sandach.

Obrońcy: Souleymane Cissé, Aleksander Gołoś, Michał Grudniewski, Erjon Hoxhallari, Paweł Olszewski, Przemysław Szur.

Pomocnicy: Michał Bajdur, Robert Dadok, İlkay Durmuş, Bartosz Falbierski, Antoni Kapusta, Krzysztof Koton, Mateusz Młyński, Benedykt Piotrowski, Bartłomiej Poczobut, Mykyta Wasin, Dani Vega, Oliwier Wojciechowski.

Napastnicy: Jan Prijemko, Kacper Śpiewak, Łukasz Zjawiński.


źródło: Polonia Warszawa

Boavisteir - 1 lipca 2025, 14:48:24 - *.static.ip.netia.com.pl
Bez wzmocnień co najwyżej środek tabeli

Biowital - 1 lipca 2025, 15:26:47 - *.centertel.pl
No jaki awans

wojaxxt - 1 lipca 2025, 15:55:04 - *.118.212.220.polineo.pl
Bywałem w Bełchatowie i się zastanawiam gdzie tam się odbywają obozy... na dolnośląskim czy na okrzei? Wawrzkowizna czy może Rogowiec?

Sentimenti - 1 lipca 2025, 17:23:42 - *.msk.szybki-net.pl
Na przeciwko stadionu GKSu jest Sport Hotel, obok hala sportowa, a za nią boiska treningowego więc możliwe że tam

Karol Andr - 1 lipca 2025, 18:42:29 - *.icpnet.pl
A Nikodem Zawistowski będzie wypożyczony do innego klubu, że nie jest brany pod uwagę na obóz?

miłek - 1 lipca 2025, 20:14:09 - *.dynamic.play.pl
Z Zawistowskim rozwiązano umowę. Skromniutka ta kadra Polonii. Na awans na pewno nie wystarczy. Rozbudowana pomoc. Natomiast niezbyt liczna obrona i atak. Co będzie w przypadku kontuzji lub eliminacji z gry za kartki.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas