[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - Ekstraklasa - zima 2020
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Arka Gdynia  
09.01

18.01-01.02 Lara
  21.01 Sumqayıt FK 0-1
  26.01 FK Crvena zvezda (Belgrad) 2-3
  28.01 FK Struga 2-0
  31.01 Łokomotiw Płowdiw 1-4

Cracovia  
10.01

18.01-02.02 Belek
  17.01 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-3
  22.01 FK Partizan (Belgrad) 1-1
  25.01 TSV Hartberg 3-2
  29.01 PFK Soczi 0-0
  01.02 MFK Ružomberok 1-2
  23.02 Puszcza Niepołomice 3-2

Górnik Zabrze  
08.01

15.01-25.01 Agía Nápa
  11.01 FC Baník Ostrawa 2-1
  18.01 Diósgyőri VTK 1-1
  18.01 Diósgyőri VTK 1-2
  22.01 AS Trenčín 3-1
  25.01 FK Csíkszereda 4-1
  25.01 FK Teplice 2-0
  01.02 FC Salzburg 0-3
  09.02 Puszcza Niepołomice 1-0
  15.02 Górnik II Zabrze 10-1

Jagiellonia Białystok  
08.01

18.01-31.01 Belek
  21.01 Ballkani Suharekë 3-3
  24.01 Viitorul Constanța 1-1
  27.01 Dnipro-1 Dniepropietrowsk 1-0
  30.01 Wolfsberger AC 2-3

Korona Kielce  
08.01

13.01-26.01 Lara
  15.01 KF Tirana 2-1
  18.01 Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 0-1
  22.01 Olimpik Donieck 0-2
  25.01 Səbail FK 0-1
  25.01 Arsienał Tuła 1-1
  01.02 Radomiak Radom 3-5

Lech Poznań  
09.01

19.01-29.01 Belek
  22.01 Astra Giurgiu 0-0
  25.01 Szachtar Donieck 0-1
  28.01 NK Maribor 3-0
  09.02 Błękitni Stargard 2-1

Lechia Gdańsk  
07.01

18.01-31.01 Belek
  16.01 Chojniczanka Chojnice 2-3
  20.01 SpVgg Greuther Fürth 3-0
  21.01 Rubin Kazań 0-1
  24.01 Beroje Stara Zagora 1-0
  28.01 Dinamo Moskwa 2-0
  31.01 ŠKF Sereď 2-1
  15.02 Bałtyk Gdynia 2-0

Legia Warszawa  
09.01

11.01-29.01 Belek
  16.01 FC Botoșani 2-1
  19.01 Dynamo Kijów 1-1
  22.01 Nyíregyháza Spartacus FC 3-1
  22.01 FK Voždovac (Belgrad) 1-0
  26.01 Kajrat Ałmaty 0-1
  26.01 Kajrat Ałmaty 2-0
  02.02 Legia II Warszawa 2-1
  02.02 Wisła Płock 1-1
  23.02 Skra Częstochowa 1-1

ŁKS Łódź  
06.01

11.01-01.02 Side
  15.01 Neftçı Baku 4-0
  19.01 Astra Giurgiu 0-2
  22.01 Zoria Ługańsk 0-1
  25.01 Worskła Połtawa 3-3
  28.01 FK Napredak (Kruševac) 3-0
  31.01 FK Proleter (Nowy Sad) 4-1

Piast Gliwice  
08.01

13.01-17.01 Rybnik-Kamień
20.01-31.01 Lara
  18.01 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1
  22.01 Łudogorec Razgrad 2-0
  25.01 Zoria Ługańsk 0-0
  29.01 Szachtior Soligorsk 2-0
  30.01 NK Celje 1-2

Pogoń Szczecin  
07.01

16.01-28.01 Belek
  12.01 Hertha BSC Berlin 0-1
  18.01 Universitatea Craiova 3-1
  21.01 FK Makedonija Ǵorče Petrov (Skopje) 0-0
  24.01 SK Sturm Graz 2-1
  01.02 Warta Poznań 3-0

Raków Częstochowa  
07.01

09.01-14.01 Uniejów
17.01-31.01 Agía Nápa
  19.01 Urał Jekaterynburg 1-3
  25.01 FK Čukarički (Belgrad) 1-2
  28.01 Carsko seło Sofia 1-0
  30.01 Žalgiris Kowno 2-0

Śląsk Wrocław  
07.01

19.01-29.01 Agía Nápa
  16.01 Miedź Legnica 2-2
  22.01 FK Teplice 1-2
  25.01 FK Ufa 1-0
  28.01 FK Liepāja 2-0
  02.02 FC Hradec Králové 5-1

Wisła Kraków  
07.01

20.01-31.01 Belek
  18.01 Stal Mielec 1-0
  22.01 FK Sileks (Kratovo) 1-1
  25.01 Dinamo Batumi 1-1
  25.01 FK Voždovac (Belgrad) 1-0
  30.01 Łokomotiw Moskwa (ME) 3-0
  30.01 Dinamo Tbilisi 3-2
  19.02 Wigry Suwałki 2-2

Wisła Płock  
08.01

16.01-26.01 Belek
  18.01 Łudogorec Razgrad 0-2
  22.01 ŠK Slovan Bratysława 0-3
  25.01 Qarabağ Ağdam 3-2
  02.02 Legia Warszawa 1-1
  24.02 Warta Poznań 0-1

Zagłębie Lubin  
08.01

17.01-31.01 Belek
  20.01 Dinamo Moskwa 1-5
  23.01 Universitatea Craiova 3-0
  26.01 Drita Gnjilane 0-1
  27.01 MFK Karviná 2-1
  30.01 Beroje Stara Zagora 3-0

 

Napisz do nas