26 stycznia 2020, 9:00 - Belek (Cornelia Sports Center)
Artur Szuszenaczew 42

Legia Warszawa: 19. Wojciech Muzyk (62, 35. Cezary Miszta) - 41. Paweł Stolarski, 44. William Rémy (62, 34. Iñaki Astiz), 4. Mateusz Wieteska, 16. Luís Rocha - 22. Paweł Wszołek (56, 61. Radosław Cielemęcki), 8. Walerian Gwilia, 26. Cafú, 77. Mateusz Praszelik, 60. Piotr Pyrdoł (66, 44. William Rémy) - 30. Kacper Kostorz.

Kajrat Ałmaty: 27. Stas Pokatiłow (46, 30. Danił Ustimienko) - 24. Dino Mikanović, 20. Rade Dugalić, 4. Nurały Alip, 5. Gafurżan Sujumbajew - 18. Konrad Wrzesiński (79, 47. Damir Bitusupow), 36. Adam Adachadżyjew, 14. Ajboł Abikien, 10. Jerkiebułan Siejdachmiet (69, 59. Danijar Usienow) - 54. Artur Szuszenaczew, 7. Abat Ajmbietow (78, 23. Wiaczesław Szwyriow).

żółte kartki: Stolarski, Kostorz, Wieteska - Dugalić, Siejdachmiet, Abiken.
czerwone kartki: William Rémy (70. minuta, Legia, za uderzenie przeciwnika) - Artur Szuszenaczew (70. minuta, Kajrat, za uderzenie przeciwnika).

W 13. minucie Mateusz Wieteska (Legia) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).
W 75. minucie Walerian Gwilia (Legia) nie wykorzystał rzutu karnego (Danił Ustimienko obronił).

Przebywająca na zgrupowaniu w Turcji Legia Warszawa przegrała 0-1 (0-1) w meczu sparingowym z wicemistrzem Kazachstanu Kajratem Ałmaty. Był to pierwszy z dwóch zaplanowanych na dzisiaj sparingów pomiędzy tymi drużynami.

W kazachskim zespole wystąpił Konrad Wrzesiński.

źródło: własne

Dodano: 26 stycznia 2020, 10:44:22

max - 26 stycznia 2020, 10:50:13 - *.centertel.pl
karne potrenujcie

Towarzystw - 26 stycznia 2020, 10:52:25 - *.adsl.inetia.pl
Polska piłka jest lepsza od stan-upu czy kabaretu.
Apogeum śmiechu będzie w lipcu, może sierpniu. Jak w stolycy szykują Kostorza za Niezgodę, to szykuje się zderzenie niczym ostatnio w Obornikach.

Popo - 26 stycznia 2020, 10:52:37 - *.centertel.pl
3 zmiany?

wks - 26 stycznia 2020, 10:53:05 - *.175.182.132.static.ttnet.com.tr (*.168.89.2)
Dwie czerwone za pobicie, to niezła rozpierducha tam była. Już się mogę doczekać tego drugiego meczu...

Jaro - 26 stycznia 2020, 10:55:10 - *.30.52.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To jest cala Legia oni tak potrafią

Borubar - 26 stycznia 2020, 11:14:14 - *.icpnet.pl
Wielka Legia hahaha ,dobry wynik i prognostyk przed ligą.

terry - 26 stycznia 2020, 11:21:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A były śmiechy, że Jacek Góralski idzie do Kajratu.I co teraz powiecie prześmiewcy?

ueo - 26 stycznia 2020, 11:22:13 - *.ptr.magnet.ie
uszi, uszi

Kks - 26 stycznia 2020, 11:22:39 - *.icpnet.pl
Już w sparingach się kompromitują

pan_w - 26 stycznia 2020, 11:35:14 - *.43.117.173.ipv4.supernova.orange.pl
Poziom jest. Czy to Legia czy kto inny, zachowane jest miejsce polskiej ekipy w szeregu. Jesteśmy dnem i tyle, rozwiązać pzpn - od tego trzeba zaczac budowac polska piłkę.

XXD - 26 stycznia 2020, 11:38:09 - *.146.102.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do Kks
Twój klub 300 tysięcy za Ramireza chce płacić w trzech ratach wiec XD

x. - 26 stycznia 2020, 11:41:52 - *.087.c64.petrotel.pl
Porażka, dwa karne nietrafione, awantura na boisku, dobry sparing! Niezgodę to już odnaleźliście?

kibicka - 26 stycznia 2020, 12:03:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
fansport - czekamy na twoje komentarze na temat gry
dumy stolycy

SuperSamie - 26 stycznia 2020, 12:23:26 - *.internetia.net.pl
masakra ile nienawisci i szydery

Neutral60 - 26 stycznia 2020, 12:24:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyżby mecz sędziował swój sędzia z Płocka (dwa karne).Stepowa drużyna za mocna ?

hahaha - 26 stycznia 2020, 13:09:40 - *.dynamic.mm.pl
hahahah gratulacje. nikt tak nie kompromituje Polski i tej amatorskiej ligi, jak warszawska legia

G.O. - 26 stycznia 2020, 13:11:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fansport dawaj 3,2,1...Ich liga lepsza 5 klas. To był pokaz sił. Rozjechani aż miło

... - 26 stycznia 2020, 13:17:16 - *.146.134.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Słoiki jak zawsze - za granicą obija ich kto chce.

paprykarz - 26 stycznia 2020, 14:03:18 - *.dynamic.mm.pl
fansport tylko o Lewandowskim potrafi pisać? A karne w Turcji to taki lokalny folklor - zakłady idą o karne.

Conquista - 26 stycznia 2020, 14:04:00 - *.dynamic.chello.pl
Minimalna porażka z lepszym i bogatszym klubem to nie wstyd

Jondek - 26 stycznia 2020, 14:15:02 - *.na5.pl
Ważne że Legia drużyna jednej z najsłabszych lig na świecie powalczyła!

G.O. - 26 stycznia 2020, 15:09:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Okras najbogatszy i najlepszy klub nie sprzedaje najlepszych a skupuje. No i najlepszy jest mistrzem i ma puchar. Typowe zera. Wiki literowka...miałem na myśli Majeckiego. Oddajecie to za bezcen. Biedaki z was. Jeszcze Karbownika sprzedajcie.

Bolesław - 26 stycznia 2020, 15:11:55 - *.centertel.pl
Ranking Krajowy UEFA nie kłamie.

xD - 26 stycznia 2020, 15:12:23 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Wstyd

... - 26 stycznia 2020, 15:18:24 - *.146.134.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@G.O. - bo to jest troll, a nie dyskutant. Celowo wrzuca na forum te pierdy o Lewym.

Mareczek - 26 stycznia 2020, 15:28:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Majecki na testach medycznych podpisze kontrakt i na półroku wypożyczony do Legii (kwota transferu z bonusami =rekord ekstraklasy )

xD - 26 stycznia 2020, 15:36:34 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Majecki w Kajrat Ałmaty xD

PZPN - 26 stycznia 2020, 15:48:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale ta nasza ekstraklasa jest cienka prawie każdy baty dostał z jakimś armenami.

Pl - 26 stycznia 2020, 15:56:43 - *.dynamic.chello.pl
...
Znowu napisał te swoje brednie on na widok nazwiska lewandowski dostaje ataku i toczy pianę z ust

Kura - 26 stycznia 2020, 15:58:26 - *.147.104.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
no cóż, jak mocna liga, tak mocny jej mistrz ;-) Europa nam uciekła, ten wynik to żadna niespodzianka. Zamiast powiększać ligę do 18 słabych drużyn,lepiej by było zrobić ligę na 8 drużyn i grać 4 rundy. Przynajmniej takie kluby jak Legia, czy Lech grały by więcej ciężkich meczy ,a co za tym idzie poziom trudności by wzrósł.

kicha - 26 stycznia 2020, 16:30:28 - *.centertel.pl
To legii tak juz siada psychika, że na sparingach biją się z rywalami? szkoda że w pucharaxh później nie widać tego zawziecia

fansport - 26 stycznia 2020, 17:00:50 - *.dynamic.chello.pl
legia to duma Mazowsza, dumą stolicy jest ten klub, którego nie ma (na p).

Pl - 26 stycznia 2020, 17:41:36 - *.dynamic.chello.pl