26 stycznia 2020, 15:30 - Belek (Regnum Carya Golf & Spa Resort)
Arka Gdynia 2-3 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Damian Zbozień 25, Fabian Serrarens 45 - Miloš Degenek 15, Adam Deja 62 (s), Aleksa Vukanović 75

Arka Gdynia: Pāvels Šteinbors - Damian Zbozień (65 Michael Olczyk), Christian Maghoma (65 Frederik Helstrup), Luka Marić (65 Adam Danch), Adam Marciniak (65 Jakub Wawszczyk) - Adam Deja (65 Michał Kopczyński), Maciej Jankowski (65 Santi Samanes), Michał Nalepa (65 Marcus Vinícius), Marko Vejinović (65 Marcin Budziński), Mateusz Młyński (65 Nemanja Mihajlović) - Fabian Serrarens (65 Rafał Siemaszko, 83 Kamil Antonik).

FK Crvena zvezda (Belgrad): (I połowa) 82. Milan Borjan - 2. Milan Gajić, 5. Miloš Degenek, 19. Nemanja Milunović, 23. Milan Rodić, 7. Miloš Vulić, 8. Mirko Ivanić, 31. El Fardou Ben Nabouhane, 11. Mateo García, 99. Nikola Krstović, 9. Milan Pavkov. (II połowa) Nikola Vasiljević - Marko Gobeljić, Srđan Babić, Radovan Pankov, Njegoš Petrović, Veljko Nikolić, Veljko Simić, Aleksa Vukanović, Željko Gavrić, Tómané, Richmond Boakye.

żółta kartka: Rodić.

W 45. minucie Michał Nalepa (Arka) nie wykorzystał rzutu karnego (Milan Borjan obronił).
W 75. minucie Richmond Boakye (Crvena zvezda) nie wykorzystał rzutu karnego (Pāvels Šteinbors obronił).

Przebywająca na zgrupowaniu w Turcji Arka Gdynia przegrała 2-3 (2-1) z mistrzem, finalistą pucharu i liderem serbskiej ekstraklasy - FK Crvena zvezda.

W serbskiej drużynie zagrał m.in. Milan Borjan (w przeszłości Korona Kielce).

źródło: własne / Arka Gdynia / FK Crvena zvezda

Dodano: 26 stycznia 2020, 17:21:35

Leo - 26 stycznia 2020, 17:26:31 - *.router7.tygrys.net
Pozdrowienia dla tych co na morzach!!!
Hej Arka gol!!!

Mih - 26 stycznia 2020, 17:29:30 - *.dynamic.mm.pl
Zdecydowana przewaga Arki w 1 połowie. Wysokie posiadanie i fajny pressing. W drugiej połowie mecz się wyrównał, a jak wszedł drugi skład w Arce to Crvena już zdominowała. Ogólnie to sparing na duży plus pod kątem pierwszej 11ki, a Deja i Nalepa rządzili w środku.

Mol - 26 stycznia 2020, 17:33:27 - *.58.141.220
Leo już zapomniałeś jak na Bałtyk jeździłeś przeżucie

on - 26 stycznia 2020, 17:58:33 - *.146.39.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Widzicie jak się w sparingu robi łamaka

dzl - 26 stycznia 2020, 17:58:44 - *.44.213.186 (*.168.1.97)
Druga 11 nic nie pograła.Mol co to jest przeŻucie hehe gamo, niu

Power1930 - 26 stycznia 2020, 18:49:55 - *.30.32.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Hej Bałtyk!Pomorze jest Nasze!

Jan - 26 stycznia 2020, 19:48:25 - *.bruck.dyn.salzburg-online.at
Dobrze graliśmy w pierwszej połowie, kiedy u nas grał I skład i nawet prowadziliśmy 2-1 z drużyną grającą w Lidze Mistrzów.
Świetnie, że można było obejrzeć bezpośrednią transmisję tv z tego meczu.
Później po zmianach i kontuzji Siemaszki trochę się posypało.
Ale sparing jak najbardziej na plus.

Goto - 26 stycznia 2020, 22:54:01 - *.centertel.pl
Wreszcie polskie drużyny ida po rozum do głowy. Sparing i piękna ustawka. Szanuje i oby więcej. Zanim dogonimy taki Cypr albo Chorwacje mina lata swietlne

paprykarz - 27 stycznia 2020, 8:20:26 - *.static.ip.netia.com.pl
Znowu lipne karne były? Ta Turcja to patologia.

KadlubB - 27 stycznia 2020, 13:25:36 - *.centertel.pl
Mam nadzieje ze drugi gdynski klub kiedys wroci do extraklasy i wygra derby!pozdrawiam bialo_niebieska czesc miasta.
Baltyk
Gdynia!

Kadlub - 27 stycznia 2020, 13:29:15 - *.centertel.pl
Baltyk przetrwa i bedzie wielki!

asd - 28 stycznia 2020, 10:22:35 - *.dynamic.chello.pl
Sparingi się fajnie obstawia ale trzeba mieć info że hegemon w I połowie gra dzieciarnią wtedy zwykle 2:0 prowadzą ogóry, i kurs jest 10 wtedy, dajesz od 10-50zł na hegemona.
I to się kończy zazwyczaj 2:3 :D
Polecam też 3 tercję w hokeja gdy klasowy zespół prowadzi 1 bramką, i gra ze średniakiem wtedy na 10 minut przed końcem wystarczy postawić 0 goli wchodzi często bo dobry zespół skupia się na obronię wyniku,a średniak boi się ryzyka i nie robi pustej bramki na minutę przed końcem.

Diali - 28 stycznia 2020, 15:18:20 - *.30.51.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl