30 stycznia 2020, 15:00 - Belek (Sueno Hotels)
Jagiellonia Białystok 2-3 Wolfsberger AC
Bartosz Bida 64, Karol Struski 70 - Michael Liendl 43 (k), Shon Weissman 63 (k), 72

Jagiellonia Białystok: (I połowa) 1. Dejan Iliev (71, 96. Damian Węglarz) - 7. Jakub Wójcicki, 4. Wojciech Błyszko, 41. Dawid Szymonowicz, 19. Böðvar Böðvarsson (82, 30. Bartłomiej Wdowik) - 77. Martin Košťál (58, 8. Ognjen Mudrinski), 16. Przemysław Mystkowski (75, 32. Mikołaj Nawrocki), 6. Taras Romanczuk (66, 22. Ołeh Horin), 11. Jesús Imaz (58, 35. Karol Struski), 10. Juan Cámara (63, 13. Mile Savković) - 31. Bartosz Bida (82, 44. Krzysztof Toporkiewicz).

Wolfsberger AC: (skład wyjściowy) 31. Alexander Kofler - 4. Manfred Gollner, 5. Stefan Perić, 7. Lukas Schmitz, 8. Cheikhou Dieng, 9. Shon Weissman, 10. Michael Liendl, 11. Alexander Schmid, 16. Mario Leitgeb, 24. Christopher Wernitzing, 27. Michael Novak.

czerwona kartka: zawodnik nieznany (88. minuta, Wolfsberger).

W 78. minucie Ognjen Mudrinski (Jagiellonia) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

Jagiellonia Białystok podczas zgrupowania w Turcji przegrała 2-3 (0-1) w meczu sparingowym z Wolfsberger AC - czwartą drużyną austriackiej ekstraklasy.

źródło: własne / Jagiellonia Białystok

Dodano: 30 stycznia 2020, 16:40:40

RTSiak - 30 stycznia 2020, 16:47:43 - *.wtvk.pl
z wolfsburgiem przegrać to nie wstyd. w koncu bundesliga

@RTSiak - 30 stycznia 2020, 17:00:02 - *.centertel.pl
To nie Wolfsburg z Niemiec, a Wolfsberg z Austrii, ale tez uczestnik fazy grupowej LE.

Lechita - 30 stycznia 2020, 17:00:46 - *.toya.net.pl
złote czasy tego klubu, gdy grali w nim takie sławy jak Krzysztof Nowak, Stefan Effenberg czy Claudio Pizarro już minęły, ale to i tak całkiem dobry wynik. Brawo trenerze Petew!

ZIENIU - 30 stycznia 2020, 17:02:59 - *.10.208.209
Mudrinskiego nie pogonią - wydali na niego 600 tys euro !

dudelange - 30 stycznia 2020, 17:04:58 - *.178.009.pools.vodafone-ip.de
wolfsburg chyba drugim skladem, bo nie znam nikogo. Przeciez graja w sobote wazny mecz w bundeslide

Thrud - 30 stycznia 2020, 17:09:18 - *.215.196.211-internet.zabrze.debacom.pl
Całkiem niezły wynik, mimo 3 goli w plecy. Wolfsberger nieźle w grupie LE mieszał.

@Zieniu - 30 stycznia 2020, 17:52:45 - *.135.192.14
Mudriński w 30 minut gry zrobił asystę przy golu BIdy, asystę drugiego stopnia przy golu Struskiego i wywalczył karnego ... obrażanie go po dzisiejszym sparingu jest mocno niesprawiedliwe - zrobił w ofensywie mnóstwo dobrej roboty. A że nie strzelił karnego? Zdarza się ... nie było na murawie Pospy, który będzie etatowo wykonywał 11-ki w tym sezonie.

euzebio - 30 stycznia 2020, 18:08:45 - *.30.52.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
kononowicz grał?

Roco - 30 stycznia 2020, 18:33:55 - *.76.81.54.ipv4.supernova.orange.pl
Ustawiony mecz przez Turków. Jak jest obstawianie u buka to wiadomo że przekręt. Jakby ktoś przeanalizował to szybko wyłapie. Nieuznane gole, karne itp.

Mars - 30 stycznia 2020, 18:36:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten austriacki klub w lidze europejskiej pokonał Borussia Munchengladbach aż 40 ,ale nie wyszedl z grupy podobnie jak Borussia ,grali z Roma i i tureckim Klubem że Stambulu.

Mars - 30 stycznia 2020, 18:42:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Liendl strzelił 2 gole a Weissman jednego z Borussia w Munchengladbach pod koniec listopada 2019 w lidze europejskiej ,z Jagiellonia więc tych dwóch strzeLilo też 3 gole.

max - 30 stycznia 2020, 19:11:21 - *.dynamic.mm.pl
zmeczeni są okresem przygotowawczym. W europejskich pucharach na pewno pokażą się z dobrej strony

fansport - 30 stycznia 2020, 20:42:34 - *.dynamic.chello.pl
marny klubik przegrywa z innym marnym klubikiem ze słabej bundesligi.

Hajnowka - 30 stycznia 2020, 21:56:00 - *.9-3.cable.virginm.net
Jaga Jaga Jaga Jagiellonia. Dumni Po Zwycięstwie Wierni Po Porazce

Hajnowka - 30 stycznia 2020, 21:58:36 - *.9-3.cable.virginm.net
Młodzi Polacy strzelają co chcec więcej. Serce się raduje Brawo

leon - 30 stycznia 2020, 22:18:02 - *.231.23.173.koba.pl
A co z Runie? Ciekawe za co te karne, no ale to tylko sparing. A Mudryński lepiej,że teraz nie strzelił, niech sobie przemyśli sprawę i będzie strzelał w lidze (niekoniecznie z karnych). Tak czy inaczej jeszcze ktoś do ataku by się przydał. No i obrona bo jak wypada ktoś z duetu Arsenic-Runie robi się dziura.
@Jankes-niezłe zestawienie, szkoda tylko straconych 7 bramek.

San - 30 stycznia 2020, 22:54:05 - *.ten.net.pl
Strzelają młodzi Polacy

Kibic - 30 stycznia 2020, 23:25:10 - *.as13285.net
Bramkarzem Wolfsburga jest były kolega Stocha ze skoczni czyli Kofler. Zmienił dyscypline

paprykarz - 31 stycznia 2020, 6:41:55 - *.static.ip.netia.com.pl
Turcja = karne. Wyniki meczów z tych zgrupowań można se rozbić o kant piłki.

leon - 31 stycznia 2020, 7:25:46 - *.30.52.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl