31 stycznia 2020, 13:30 - Kumköy (Limak Arcadia Golf and Sport Resort)
Michał Nalepa 30 - Ante Aralica 13, Parwizdżon Umarbajew 28, Dimityr Ilijew 48, Mirza Hasanbegović 64

Arka Gdynia: 1. Pāvels Šteinbors - 26. Adam Danch (64 Michael Olczyk), 3. Christian Maghoma, 23. Luka Marić, 17. Adam Marciniak (73 Jakub Wawszczyk) - 35. Mateusz Młyński (73 Santi Samanes), 16. Adam Deja, 10. Marko Vejinović, 14. Michał Nalepa, 7. Maciej Jankowski - 91. Fabian Serrarens (56 Nemanja Mihajlović).

Łokomotiw Płowdiw: (skład wyjściowy) 71. Martin Łukow - 5. David Malembana, 61. Dinis Almeida, 50. Josip Tomašević, 34. Petyr Witanow, 15. Mihovil Klapan, 10. Parwizdżon Umarbajew, 6. Akinsola Akinyemi, 9. Birsent Karagaren, 14. Dimityr Ilijew, 77. Ante Aralica.

żółte kartki: Maghoma - Witanow.

sędziował: Paweł Dziopak (Tychy).

Przebywająca na zgrupowaniu w Turcji Arka Gdynia przegrała w meczu sparingowym 1-4 (1-2) z Łokomotiwem Płowdiw - zdobywcą pucharu i trzecią drużyną bułgarskiej ekstraklasy.

W bułgarskiej drużynie zagrał m.in. Dimityr Ilijew (w przeszłości Wisła Płock i Podbeskidzie Bielsko-Biała).

źródło: własne / Arka Gdynia / Sportal

Dodano: 31 stycznia 2020, 15:19:15

Jan - 31 stycznia 2020, 15:23:14 - *.bruck.dyn.salzburg-online.at
Sparingi wypadły różnie. Były przegrane, była wygrana. Teraz liga, myślę, że zespół jest dobrze przygotowany.

Wojtek - 31 stycznia 2020, 15:25:01 - *.146.224.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
"Z tej mąki chleba nie będzie". Midak i pozostali, czy wy tego nie widzicie?

Janusz - 31 stycznia 2020, 15:25:25 - *.centertel.pl
Chyba najgorszy wynik polskiej drużyny w sparingach w tej przerwie. I to już na finiszu przygotowań. Ciekawe, czy wynik odzwierciedla poziom gry Arki, bo jak tak, to będą mieli kiepsko.

JohnyKSG - 31 stycznia 2020, 16:19:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak trzuymać.Wyrzucic w końcu ten klubik z Extraklasy!

ciekawski - 31 stycznia 2020, 16:22:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dlaczego nie było na murawie Siemaszki, przecież on mógłby coś wepchnąć do bramki ręką i nie byłoby blamażu.

PM - 31 stycznia 2020, 16:34:57 - *.dynamic.chello.pl
Szacun dla Arki za to, że wzięli na sparing lepszą drużynę z Bułgarii!

kaszub - 31 stycznia 2020, 17:12:54 - *.dynamic.mm.pl
ciekawski-ręka boga zadziałała w najlepszym dla Nas momencie,ruch spadł i całujemy medalik z tego powodu.TAG

Woytek - 31 stycznia 2020, 17:36:43 - *.58.140.173
Ty Johnny ile twoj klubik ma dlugow I dlaczego jeszcze gra w ex,a juz wiem za zaslugi dla partii

irek - 31 stycznia 2020, 17:47:00 - *.dynamic.chello.pl
No to kibice Arki śpiewajcie ze grało 10 młodzieżowców.

Darko - 31 stycznia 2020, 17:51:13 - *.147.22.216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A pewnie niech ta Arka w końcu poleci

Ben 10 - 31 stycznia 2020, 21:33:35 - *.51.20.136
W Arce grało 11 młodzików. Dobry wynik.

TaG - 1 lutego 2020, 1:58:31 - *.mbb.telenor.dk
Idziemy po mistrza! areczka drugim składem, a i tak dała radę strzelić 3. drużynie w Bułgarii. Dobry mecz małolatów (Šteinborsa, Dancha), gdyby jeszcze Siemaszko i Vinicius zagrali, to już w ogóle byśmy ich ograli do zera, a tak udało im się coś strzelić. TaG

CRACOVIA - 2 lutego 2020, 11:13:16 - *.sub-97-34-7.myvzw.com
Nigdy nie spadnie!!!! Areczka nigdy nie spadnie!!!!

marecco - 2 lutego 2020, 14:55:18 - *.dynamic.mm.pl