[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - II liga - lato 2019
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Błękitni Stargard  
11.06

08.07-13.07 Stargard
  29.06 Miedź Legnica
  03.07 Bałtyk Koszalin
  06.07 Chojniczanka Chojnice
  10.07 Kotwica Kołobrzeg
  13.07 Świt Skolwin (Szczecin)
  17.07 Hutnik Szczecin
  20.07 Chemik Police

Bytovia Bytów  
17.06
  22.06 nieznany
  28.06 Lechia Gdańsk
  06.07 Radunia Stężyca
  10.07 Bałtyk Koszalin
  13.07 Gwardia Koszalin
  20.07 Chojniczanka Chojnice

Elana Toruń  
12.06
  22.06 Arka Gdynia
  26.06 Chojniczanka Chojnice
  29.06 Olimpia Elbląg
  02.07 nieznany
  03.07 Chrobry Głogów
  06.07 Mieszko Gniezno
  12.07 Stomil Olsztyn
  13.07 KP Starogard Gdański
  20.07 KKS 1925 Kalisz

Garbarnia Kraków  
  29.06 Stal Stalowa Wola
  10.07 GKS Katowice

GKS Katowice  
12.06

24.06-30.06 Rybnik-Kamień
  22.06 Górnik Zabrze
  26.06 GKS Tychy
  29.06 Podbeskidzie Bielsko-Biała
  29.06 Skra Częstochowa
  06.07 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  10.07 Garbarnia Kraków
  13.07 ROW 1964 Rybnik
  13.07 Górnik II Zabrze
  20.07 Rozwój Katowice

Górnik Łęczna  
10.06
  22.06 GKS Bełchatów
  26.06 Znicz Pruszków
  30.06 Sokół Adamów
  03.07 Pogoń Siedlce
  06.07 Stal Stalowa Wola
  10.07 Stal Rzeszów
  13.07 Legionovia Legionowo
  20.07 Radomiak Radom

Górnik Polkowice  
  09.07 Miedź Legnica
  12.07 Zagłębie Lubin
  19.07 Odra Opole

Gryf Wejherowo  
  20.07 Olimpia Grudziądz

Lech II Poznań  
  20.07 Stomil Olsztyn

Olimpia Elbląg  
  29.06 Elana Toruń
  09.07 Arka Gdynia

Pogoń Siedlce  
12.06

01.07-06.07 Siedlce
  22.06 Jagiellonia Białystok
  28.06 nieznany
  03.07 Górnik Łęczna
  05.07 Wigry Suwałki
  06.07 Legia Warszawa
  13.07 Motor Lublin
  17.07 Hapoel Kfar Saba
  20.07 Legionovia Legionowo

Resovia  
17.06

08.07-13.07 Rytro
  29.06 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  30.06 MKS Kańczuga
  03.07 Stal Mielec
  06.07 Siarka Tarnobrzeg
  10.07 ŠK Odeva Lipany
  13.07 Hutnik Kraków
  20.07 Stal Sanok

Skra Częstochowa  
24.06
  29.06 nieznany
  29.06 GKS Katowice
  06.07 RKS Radomsko
  12.07 Raków Częstochowa
  13.07 Stal Brzeg
  20.07 Górnik II Zabrze

Stal Rzeszów  
  10.07 Górnik Łęczna
  13.07 Znicz Pruszków
  20.07 Stal Mielec

Stal Stalowa Wola  
  22.06 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  29.06 Garbarnia Kraków
  06.07 Górnik Łęczna
  10.07 Wólczanka Wólka Pełkińska
  13.07 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  16.07 AÉK (Ateny)
  20.07 Hapoel Katamon Jerozolima

Widzew Łódź  
12.06

22.06-29.06 Opalenica
  22.06 Lech Poznań
  25.06 Zagłębie Lubin
  29.06 Chrobry Głogów
  03.07 Stomil Olsztyn
  06.07 Warta Poznań
  13.07 nieznany
  20.07 Warta Sieradz

Znicz Pruszków  
17.06
  26.06 Górnik Łęczna
  29.06 Stomil Olsztyn
  03.07 Raków Częstochowa
  06.07 Sandecja Nowy Sącz
  13.07 Stal Rzeszów

 

Napisz do nas