[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - II liga - lato 2019
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Błękitni Stargard  
11.06

08.07-13.07 Stargard
  29.06 Miedź Legnica 1-2
  02.07 Bałtyk Koszalin 2-0
  06.07 Chojniczanka Chojnice 1-1
  10.07 Kotwica Kołobrzeg 0-1
  13.07 Świt Skolwin (Szczecin) 0-2
  17.07 Hutnik Szczecin 8-0
  20.07 Chemik Police 4-0

Bytovia Bytów  
17.06
  06.07 Lechia Gdańsk 1-7
  10.07 Bałtyk Koszalin 3-0
  13.07 Gwardia Koszalin 5-1
  15.07 Beitar Jerozolima 1-4
  17.07 Radunia Stężyca 1-2
  20.07 Chojniczanka Chojnice 1-3

Elana Toruń  
12.06

24.06-29.06 Wielka Nieszawka
  22.06 Arka Gdynia 1-3
  26.06 Chojniczanka Chojnice 3-3
  29.06 Olimpia Elbląg 1-0
  03.07 Chrobry Głogów 0-3
  06.07 Mieszko Gniezno 2-0
  13.07 KP Starogard Gdański 2-0
  14.07 Lechia Gdańsk 0-3
  20.07 KKS 1925 Kalisz 1-2

Garbarnia Kraków  
17.06
  21.06 Garbarnia II Kraków 3-1
  29.06 Stal Stalowa Wola 1-1
  06.07 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 5-0
  13.07 Pniówek Pawłowice Śląskie 2-0
  17.07 Wisła Sandomierz 1-0
  20.07 Podhale Nowy Targ 1-0

GKS Katowice  
12.06

24.06-30.06 Rybnik-Kamień
  22.06 Górnik Zabrze 0-2
  26.06 GKS Tychy 0-0
  29.06 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2
  29.06 Skra Częstochowa 0-1
  06.07 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2
  10.07 MFK Frýdek-Místek 6-0
  13.07 ROW 1964 Rybnik 2-1
  13.07 Górnik II Zabrze 0-3
  20.07 Rekord Bielsko-Biała 2-2

Górnik Łęczna  
10.06
  22.06 GKS Bełchatów 0-2
  26.06 Znicz Pruszków 1-2
  30.06 Sokół Adamów 13-0
  03.07 Pogoń Siedlce 0-1
  06.07 Stal Stalowa Wola 1-0
  10.07 Stal Rzeszów 3-1
  13.07 Legionovia Legionowo 2-0
  20.07 Radomiak Radom 0-0

Górnik Polkowice  
01.07
  06.07 Falubaz Zielona Góra 3-2
  10.07 Miedź Legnica 1-4
  12.07 Zagłębie Lubin 1-2
  19.07 Odra Opole 1-3
  29.07 Mouloudia Club d'Alger 1-2

Gryf Wejherowo  
18.06
  06.07 Concordia Elbląg 2-2
  13.07 Olimpia Elbląg 0-2
  16.07 Stolem Gniewino 1-0
  19.07 Olimpia Grudziądz 3-3

Lech II Poznań  
01.07
  13.07 Polonia Środa Wielkopolska 0-0
  13.07 Warta Sieradz 0-0
  20.07 Stomil Olsztyn 0-1

Legionovia Legionowo  
04.07
  06.07 Broń Radom 2-1
  13.07 Górnik Łęczna 0-2
  17.07 Motor Lublin 2-3
  20.07 Hapoel Kfar Saba 1-3

Olimpia Elbląg  
17.06
  25.06 Olimpia Grudziądz 2-0
  29.06 Elana Toruń 0-1
  06.07 Sokół Ostróda 0-0
  09.07 Arka Gdynia 1-2
  13.07 Gryf Wejherowo 2-0
  20.07 Bałtyk Gdynia 3-0

Pogoń Siedlce  
12.06

01.07-06.07 Siedlce
  22.06 Jagiellonia Białystok 0-3
  03.07 Górnik Łęczna 1-0
  05.07 Wigry Suwałki 1-1
  06.07 Legia Warszawa 0-6
  13.07 Motor Lublin 1-0
  17.07 Hapoel Kfar Saba 0-2

Resovia  
17.06

08.07-13.07 Rytro
  29.06 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1
  30.06 MKS Kańczuga 7-0
  03.07 Stal Mielec 1-1
  06.07 Siarka Tarnobrzeg 1-0
  10.07 ŠK Odeva Lipany 3-0
  13.07 Hutnik Kraków 0-0
  20.07 Ekoball Sanok 1-1

Skra Częstochowa  
24.06
  29.06 GKS Katowice 1-0
  03.07 Reprezentacja PFA 1-1
  06.07 RKS Radomsko 1-1
  12.07 Raków Częstochowa 0-1
  13.07 Stal Brzeg 1-1
  20.07 Górnik II Zabrze 2-2

Stal Rzeszów  
25.06

01.07-06.07 Sanok
15.07-20.07 Wola Chorzelowska
  03.07 Partizán Bardejov 2-1
  06.07 Ruch Chorzów 0-0
  10.07 Górnik Łęczna 1-3
  13.07 Siarka Tarnobrzeg 4-2
  13.07 Znicz Pruszków 2-1
  19.07 Stal Mielec 0-4

Stal Stalowa Wola  
17.06
  22.06 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-3
  29.06 Garbarnia Kraków 1-1
  06.07 Górnik Łęczna 0-1
  10.07 Wólczanka Wólka Pełkińska 3-1
  13.07 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-1
  16.07 AÉK (Ateny) 1-1
  20.07 Hapoel Katamon Jerozolima 0-1

Widzew Łódź  
12.06

22.06-29.06 Opalenica
  22.06 Lech Poznań 0-3
  25.06 Zagłębie Lubin 1-1
  29.06 Chrobry Głogów 3-2
  04.07 Stomil Olsztyn 2-0
  12.07 MFK Frýdek-Místek 4-0
  20.07 Warta Sieradz 9-2

Znicz Pruszków  
17.06

05.07-13.07 Gorlice
  26.06 Górnik Łęczna 2-1
  29.06 Stomil Olsztyn 3-2
  03.07 Raków Częstochowa 0-5
  06.07 Sandecja Nowy Sącz 4-2
  10.07 Hutnik Kraków 0-1
  13.07 Stal Rzeszów 1-2
  20.07 Pelikan Łowicz 4-2
  20.07 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0

 

Napisz do nas