30 czerwca 2019, 16:00 - Adamów (stadion Sokoła)
Paweł Wojciechowski 12, 36, 45, Marcin Stromecki 37, Jakub Cielebąk 43, Igor Korczakowski 49, 85, Dawid Dzięgielewski 61, 66, Rafał Szady 67, 88, Donatas Nakrošius 80, Aron Stasiak 82

Sokół Adamów: 1. Marcin Dzido - 20. Maciej Domański, 86. Paweł Szlaski, 16. Karol Nowicki, 4. Dariusz Alikowski - 99. Mateusz Baran, 11. Marcin Sokołowski, 24. Albert Strzyżewski, 77. Rafał Cąkała, 14. Michał Domański - 17. Jacek Piotrowski. Grali także: 17. Kamil Dzido, 9. Grzegorz Wysokiński, 27. Jakub Nowicki, 5. Paweł Kryjak, 6. Grzegorz Jóźwik.

Górnik Łęczna: 1. Patryk Rojek (46, 77. Adrian Kostrzewski) - 18. Paweł Sasin (46, 4. Maciej Orłowski), 2. Tomasz Midzierski (46, 23. Paweł Baranowski), 19. Kamil Pajnowski (66, 22. Jakub Jaroszyński), 5. Karol Turek (46, 16. Jakub Zagórski) - 17. Dawid Dzięgielewski (66, 21. Rafał Szady), 7. Tomasz Tymosiak (46, 24. Adrian Szczerba; 66, 31. Donatas Nakrošius), 8. Marcin Stromecki (46, 20. Przemysław Skałecki), 10. Krystian Wójcik (46, 27. Igor Korczakowski), 11. Jakub Cielebąk (50, 3. Szymon Klepacki) - 28. Paweł Wojciechowski (46, 9. Aron Stasiak).

sędziował: Mateusz Połynka (Biała Podlaska).
widzów: 250.

W 23. minucie Krystian Wójcik (Górnik) nie wykorzystał rzutu karnego (Marcin Dzido obronił).

W meczu towarzyskim obchodzący 70-lecie występujący w klasie okręgowej Sokół Adamów przegrał 0-13 (0-5) z Górnikiem Łęczna.

nicram - 30 czerwca 2019, 20:22:55 - *.olsztyn.vectranet.pl
Gol Rafała Szady podciął skrzydła rywalom.

LEON - 1 lipca 2019, 5:04:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale Łomot

Mara - 1 lipca 2019, 6:15:21 - *.dynamic.chello.pl
Dobry jest ten Górnik, awans w tym roku pewny.

Miki - 1 lipca 2019, 19:20:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do 12 minuty dzielnie się Sokół spisywał bo 00 było .78 minut to 13 goli czyli co 6,minut gol.

najlepsi ł - 1 lipca 2019, 22:20:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Już mogli dać sobie spokój z takim strzelanie w dniu takie Święta Sokoła Adamów 😎 pozdro Kadet Lisów