29 czerwca 2019, 17:30 - Rybnik-Kamień (Hotel Olimpia)
GKS Katowice 0-1 Skra Częstochowa

GKS Katowice: Szymon Frankowski (70 Tomasz Spałek) - Thomas Skiba, Arkadiusz Jędrych, Mateusz Kamiński (80 Michał Gałecki), Adrian Frańczak - zawodnik testowany, Jakub Habusta, Patryk Grychtolik, Michał Gałecki (70 Miłosz Poloczek), Dominik Bronisławski - Bartosz Marchewka (65 Szymon Małecki).

Skra Częstochowa: (I połowa) Mikołaj Biegański - Konrad Gerega, Mariusz Holik, Adrian Błaszkiewicz, Oktawian Obuchowski, Dawid Niedbała, Adam Olejnik, Radosław Gołębiowski, Krzysztof Napora, Piotr Nocoń, zawodnik testowany. (II połowa) Mateusz Kos - zawodnik testowany, Mariusz Holik, Adrian Błaszkiewicz, zawodnik testowany, Sebastian Rogala, Adam Olejnik, Piotr Nocoń, Krzysztof Napora, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Artur Kowalczyk, Adrian Żabik.

W swoim drugim dzisiejszym sparingu GKS Katowice przegrał ze Skrą Częstochowa 0-1 (0-0).

W Skrze wystąpił m.in. 16-letni Adrian Żabik z drużyny juniorów.

źródło: własne / GKS Katowice / Skra Częstochowa / gieksainfo.pl

Dodano: 29 czerwca 2019, 19:17:11

CIErPLIWY - 29 czerwca 2019, 19:22:32 - *.host.pobb.as13285.net
Rumin zmęczony był. ..pewne info!

Dexter - 29 czerwca 2019, 19:24:59 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawe kto to był ten zawodnik testowany w Gieksie.

Papa - 29 czerwca 2019, 19:32:48 - *.dynamic.chello.pl
Jeżeli wziąć pod uwagę, że w Gieksie grali właściwie młodymi to wynik nie jest zły. Tym bardziej, że mieli sytuację bramkowe.

Olo - 29 czerwca 2019, 19:34:35 - *.92.148.46.multiplay.pl
To nie są boiska hotelu tylko mosiru, od lat robicie im reklamę

Skrzat - 29 czerwca 2019, 19:34:52 - *.dynamic.mm.pl
dobry wynik dla Skry mimo, ze nie zagral nawet 2 wyjsciowy sklad, brawo!

M - 29 czerwca 2019, 19:44:31 - *.146.150.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Skra zagrała jeszcze młodszymi. Dobry wynik dla Skry.

Ohhh - 29 czerwca 2019, 23:03:10 - *.play-internet.pl
Ohh co ja widzę gieksa będzie w 3 lidze...

heinz - 29 czerwca 2019, 23:14:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
geksa śladami rucha. Serdecznie witamy

Kol - 30 czerwca 2019, 0:27:26 - *.dynamic.chello.pl
Ekstraklasa albo śmierć. Tzn okregówka albo smierc.

d - 30 czerwca 2019, 9:31:05 - *.dynamic.chello.pl
Przegraną z Częstochową jeszcze bym zrozumiał ale pod warunkiem gdyby chodziło o Raków jakby nie patrzeć beniaminek ex ale Skra i wy się cieszycie że 0-1 ?

Xp25 - 30 czerwca 2019, 12:33:15 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Bartnik BIS nakupowal towaru ale zapomniał że nie w ilości ale jakości zawodników ten cały interes polega.

Xp25 - 30 czerwca 2019, 12:35:07 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Szym - 30 czerwca 2019, 15:11:53 - *.ibselektronics.pl
Szkoda mi Rumina. Chłopak myślał że się w Gieksie wypromuje a tu teraz jego klub Skra ogrywa a on nawet w sparingu nie gra. Mógł wtedy iść gdzieś do Puszczy czy Wigier. Gks go zniszczył.

@Szym - 1 lipca 2019, 2:27:34 - *.centertel.pl
Niezłe prowo! Rumin strzelił 2 gole w sparingu z tsp w tym samym dniu, kiedy grali że Skrą.