13 lipca 2019, 10:00 - Boguchwała (Izo Arena)
Stal Rzeszów 4-2 Siarka Tarnobrzeg
Patryk Kapuściński 5 (s), Nikolas Wróblewski 14, Damian Michalik 18 (k), Adrian Ligienza 50 - Artur Lenartowski 3, Adrian Gębalski 24 (k)

Stal Rzeszów: Dominik Kalinowski - Damian Sierant, Łukasz Trałka, Radosław Sylwestrzak, Dariusz Jarecki (60 Jakub Kądziołka), Damian Michalik (60 Mateusz Olejarka), Michał Nawrot, Adrian Ligienza, Nikolas Wróblewski, Tomasz Płonka, Sebastian Pociecha (85 Mateusz Gul).

Siarka Tarnobrzeg: (I połowa) Bartosz Kieliszek - Jakub Głaz, Patryk Kapuściński, Mateusz Wawrylak, Bartosz Sulkowski - Mateusz Janeczko, Piotr Kasperkiewicz, Artur Lenartowski, Kamil Kargulewicz - Adrian Gębalski, Paweł Mróz. (II połowa) Hieronim Zoch - zawodnik testowany, Sebastian Duda, Kacper Józefiak, zawodnik testowany - Bartłomiej Wiktor, Łukasz Świderski, Eryk Galara, zawodnik testowany, zawodnik testowany - Krzysztof Ropski.

sędziował: Paweł Charchut (Rzeszów).

W 80. minucie meczu Michał Nawrot (Stal) nie wykorzystała rzutu karnego (Hieronim Zoch obronił).

W swoim pierwszym dzisiejszym meczu sparingowym Stal Rzeszów wygrała z trzecioligową Siarką Tarnobrzeg 4-2 (3-2).

W Stali wystąpił m.in. testowany Nikolas Wróblewski (GKS Tychy).

źródło: własne / Stal Rzeszów / Siarka Tarnobrzeg

Dodano: 13 lipca 2019, 11:41:48

niki56 - 13 lipca 2019, 11:47:06 - *.centertel.pl
Michalik na niezłym Kacu

yogi - 13 lipca 2019, 11:47:15 - *.dynamic.chello.pl
W Stali obrona do poprawy, bo w lidze będziemy dużo tracić goli. Kto znowu karnego zmarnował ?!

Janekxs89 - 13 lipca 2019, 11:55:08 - *.centertel.pl
Niedźwiedź out 3 liga ! 3liga grająca młodzieżą strzela2 bramki ... Sparingi marnie wyglądają. Oglądałem na żywo , ten z Chorzowem 0;0 i teraz

Kex - 13 lipca 2019, 12:07:21 - *.ostnet.pl
spokojnie obrona się zgrywa, zresztą w tym meczu w obronie po raz pierwszy zagrał Łukasz Trałka

HB - 13 lipca 2019, 12:31:55 - *.play-internet.pl
Janek OUT buraczana klasa C

darek - 13 lipca 2019, 12:36:59 - *.play-internet.pl
co sie dzieje z Piotrem Ceglarzem

Lublin - 13 lipca 2019, 13:08:02 - *.30.49.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ceglarz odchodxi że Stali niby chce go Motor ale konkretów nie ma.pewnie szuka czegoś wyżej

vvo - 13 lipca 2019, 15:39:47 - *.ostnet.pl
Dobry mecz Stali, Michalik widać ma potencjał. Trener Niedźwiedź robi kawał dobrej roboty. W lidze Stal stać na miejsce w pierwszej ósemce.

Siarka - 13 lipca 2019, 16:21:42 - *.dynamic.chello.pl
Ile szans można dawać temu Ropskiemu? Gość się nie nadaje do rezerw nawet, raz na 10 meczów może coś trafi fartem, ale taki "napastnik" to tylko osłabienie dla drużyny!!! Zamiast walczyć o powrót do II ligi to będziemy przez niego walczyć o utrzymanie w III lidze :/ Potrzebny w Siarce prawdziwy napastnik, i to bardzo szybko, bo sezon już niedługo startuje.