29 czerwca 2019, 10:30 - Dankowice (stadion Pasjonata)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 GKS Katowice
Radek Dejmek 56 (s), Damian Hilbrycht 76 - Daniel Rumin 54, 62

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Patrik Macej - Filip Modelski, Dmytro Baszłaj, Kamil Wiktorski (46 Aleksander Komor), Kacper Gach - Karol Danielak (79 Konrad Sieracki), Adrian Rakowski (46 Tomasz Nowak), Rafał Figiel (63 Michał Studnicki), Michał Rzuchowski (46 Damian Hilbrycht), Miłosz Kozak - Kevin Levis (46 Marko Roginić, 79 Kevin Levis).

GKS Katowice: Bartosz Mrozek (70 Konrad Piskorz) - Kacper Michalski, Grzegorz Janiszewski, Radek Dejmek, Mateusz Mączyński (60 Michał Gałecki) - Adrian Błąd, Maciej Stefanowicz, Bartłomiej Poczobut, Marcin Urynowicz, Szymon Kiebzak - Daniel Rumin.

czerwona kartka: Radek Dejmek (79. minuta, Katowice, za faul taktyczny).

Podbeskidzie Bielsko-Biała zremisowało 2-2 (0-0) z GKS-em Katowice, dla którego był to pierwszy z zaplanowanych na dzisiaj sparingów.

W Podbeskidziu zagrali czeski bramkarz Patrik Macej (FC DAC 1904 Dunajská Streda), ukraiński obrońca Dmytro Baszłaj (Arsenał Kijów) i argentyński napastnik Kevin Levis (Mérida AD).

west - 29 czerwca 2019, 13:33:06 - *.43.204.166.ipv4.supernova.orange.pl
Sparing jak sparing tyle ze obrona zwłaszcza w drugiej połowie Podbeskidzia dramatycznie słaba. Nowy bramkarz też na razie nie przekonuje zero gry na przedpolu,nowy napastnik Levis też bez żadnego błysku może dostanie jeszcze szansę, Przeciętnie Figiel i Danielak. Nowak się starał więc jeszcze ciężko go ocenić. Na razie brak porządnego napastnika Roginić trochę apatyczny Na plus Kozak oraz Hilbrycht bardzo ładny strzał i bramka.

Tsp - 29 czerwca 2019, 15:01:35 - *.icpnet.pl
Mecz ciekawy lepiej piłka operowała drużyna Podbeskidzia.dobry występ Nowaka i kozaka wyróżniający się zawodnicy w tym meczu

pysio - 29 czerwca 2019, 16:32:09 - *.systel.pl
Tylko GIEKSA Katowice jestesmy z toba kochamy cie GIEKSA Katowice

kuna - 29 czerwca 2019, 17:43:13 - *.play-internet.pl
A dlaczego Podbeskidzie nie sprawdzi młodego Więzika ?CW masuper.

Kame - 29 czerwca 2019, 19:06:48 - *.dynamic.chello.pl
Super, obie drużyny wystawiły swoich najlepszych zawodników w pierwszej połowie i nikt nie oszczędzał. Także należy szanować ten wynik.

Kame - 29 czerwca 2019, 19:09:10 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Daniel Rumin! Mam nadzieję, że będzie tak dalej strzelał i wróci do pierwszego składu GieKSy w lidze.

Ruchu - 29 czerwca 2019, 21:14:41 - *.centertel.pl