[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - Ekstraklasa - zima 2021
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Cracovia  
05.01
  13.01 Puszcza Niepołomice 3-1
  16.01 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-0
  20.01 GKS Katowice 1-2
  23.01 MŠK Žilina 3-2
  31.01 Górnik Zabrze 1-2

Górnik Zabrze  
06.01
  19.01 AS Trenčín 4-1
  23.01 ŠK Slovan Bratysława 2-2
  31.01 Cracovia 2-1

Jagiellonia Białystok  
06.01

10.01-22.01 Belek
  14.01 Zagłębie Lubin 2-1
  17.01 FK Radnički (Nisz) 3-0
  18.01 Ballkani Suharekë 1-2
  20.01 Konyaspor Kulübü (j) 4-1
  21.01 Rotor Wołgograd 1-1

Lech Poznań  
07.01

10.01-23.01 Belek
  14.01 Bandırmaspor Kulübü 1-0
  17.01 Dinamo Moskwa 2-0
  21.01 FK Rad (Belgrad) 0-0
  21.01 Szachtar Donieck 1-1

Lechia Gdańsk  
04.01
  15.01 Sokół Ostróda 3-0
  19.01 Olimpia Grudziądz 9-1
  22.01 Wisła Płock 2-0

Legia Warszawa  
04.01

06.01-22.01 Jebel Ali
  09.01 Liwa FC 8-0
  18.01 Dynamo Kijów 2-0
  21.01 FK Krasnodar 0-0
  27.01 Stomil Olsztyn 3-1
  24.02 Legia II Warszawa 3-0

Piast Gliwice  
07.01

10.01-22.01 Lara
  15.01 Zoria Ługańsk 2-1
  21.01 FK Proleter (Nowy Sad) 4-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
02.01

16.01-23.01 Poreč
  09.01 Slezský FC Opawa 1-0
  13.01 MŠK Žilina 2-1
  19.01 NK Olimpija (Lublana) 2-0
  23.01 Lewski Sofia 0-1

Pogoń Szczecin  
04.01
  15.01 Warta Poznań 0-2
  22.01 Arka Gdynia 2-2

Raków Częstochowa  
06.01

10.01-22.01 Belek
  12.01 Zoria Ługańsk 2-2
  16.01 FK Mariupol 2-2
  20.01 Zagłębie Lubin 2-2
  21.01 Dinamo Moskwa 0-2

Stal Mielec  
04.01

10.01-22.01 Kargıcak
  13.01 CSKA Sofia 0-0
  17.01 FK Napredak (Kruševac) 1-0
  21.01 FK Montana 1-1
  21.01 CSKA 1948 Sofia 2-1
  02.02 Radomiak Radom 1-1
  20.02 Stal Rzeszów 3-4

Śląsk Wrocław  
05.01

13.01-25.01 Lara
  16.01 FK Novi Pazar 4-1
  19.01 Olimpik Donieck 2-2
  22.01 FK Crvena zvezda (Belgrad) 0-4

Warta Poznań  
04.01

11.01-16.01 Grodzisk Wielkopolski
21.01-23.01 Grodzisk Wielkopolski
  15.01 Pogoń Szczecin 2-0
  22.01 Widzew Łódź 3-1

Wisła Kraków  
04.01
  13.01 Podhale Nowy Targ 5-0
  16.01 MŠK Žilina 2-2
  20.01 Zagłębie Sosnowiec 2-2
  23.01 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1

Wisła Płock  
07.01

13.01-20.01 Siedlce
  16.01 Wigry Suwałki 2-0
  19.01 Motor Lublin 2-1
  22.01 Lechia Gdańsk 0-2
  25.01 Wisła II Płock 4-0

Zagłębie Lubin  
04.01

09.01-23.01 Belek
  14.01 Jagiellonia Białystok 1-2
  17.01 FK Partizan (Belgrad) 1-2
  20.01 Raków Częstochowa 2-2
  22.01 Arda Kyrdżali 3-1

 

Napisz do nas