23 stycznia 2021, 12:00 - Zelena Laguna (Zelena Laguna Football Camp)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Lewski Sofia
Martin Petkow 23

Podbeskidzie Bielsko-Biała: 40. Michal Peškovič - 20. Dmytro Baszłaj (86, 77. Konrad Gutowski), 3. Rafał Janicki, 4. Milan Rundić, 6. Petar Mamić (80, 22. Kacper Gach) - 8. Karol Danielak (72, 50. Maksymilian Sitek), 15. Jakub Bieroński (46, 44. Dominik Frelek), 21. Gergő Kocsis (72, 19. Michał Rzuchowski), 10. Desley Ubbink (72, 32. Serhij Miakuszko), 17. Mateusz Marzec (46, 7. Łukasz Sierpina) - 9. Kamil Biliński (72, 90. Jakub Hora).

Lewski Sofia: 1. Zvonimir Mikulić (46, 13. Nikołaj Michajłow) - 6. Iwajło Najdenow, 2. Aleks Petkow (61, 5. Rebin Sulaka), 3. Żiwko Atanasow, 22. Patrik-Gabrijeł Gałczew (61, 41. Georgi Aleksandrow) - 79. Martin Petkow (61, 77. Ilija Jurukow), 28. Thomas Dasquet (61, 8. Simeon Sławczew), 4. Martin Rajnow, 88. Marin Petkow (61, 9. Stiwyn Petkow), 11. Ilija Dimitrow (61, 15. Ante Vrljičak) - 17. Nigel Robertha (83, 86. Waleri Bożinow).

żółte kartki: Rundić - Martin Petkow, Marin Petkow.

W 90. minucie Serhij Miakuszko (Podbeskidzie) nie wykorzystał rzutu karnego (Nikołaj Michajłow obronił).

W meczu sparingowym rozegranym w Chorwacji Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało 0-1 (0-1) z Lewskim Sofia - dziewiątą drużyną bułgarskiej ekstraklasy.

W Lewskim Sofia zagrał m.in. Simeon Sławczew (kiedyś Lechia Gdańsk).

źródło: własne

Dodano: 23 stycznia 2021, 13:40:55

Kibic - 23 stycznia 2021, 14:00:32 - *.static.ip.netia.com.pl
Masakra....bez wzmocnień bo na razie takowych transferów w klubie nie było to nie ma co myśleć o 15 miejscu w tabeli na koniec sezonu

Tt - 23 stycznia 2021, 14:09:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
4 Petkowów w Lewskim

1 liga - 23 stycznia 2021, 14:12:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bardziej niż wynik matwi mnie ten skład, brak PO, Marcem na skrzydle też daleko nie zajedziemy.

Efi - 23 stycznia 2021, 18:01:57 - *.centertel.pl
Lewski zawodnikami rezerw i ich zmienikami,czyli przeciwnikiem była 4 liga bułgarska

Tuomas - 23 stycznia 2021, 18:15:26 - *.elisa-laajakaista.fi
@Efi: nie wiem, jak z Twoich obliczeń wyszedł Ci poziom 4.Ligi, ale sprawdź te nazwiska jeszcze raz...

Tomek.k. - 23 stycznia 2021, 21:42:17 - *.play-internet.pl
Trzeba pamiętać o budżecie. Ciężko o transfery typu Łał super znakomity transfer tak trzymać.Gram w managera fantasy Ekstraklasa i też nie na każdego zawodnika mogłem sobie pozwolić. Nazwiska nie grają,tak samo wyniki sparingów,ani też skład na papierze.Można wygrywać wszystkie cztery-pięć sparingów trzema,czterema bramkami ale co z tego jeśli w lidze będzie się miało serię remisów lub porażek różnicy jednej bramki.Lub można mieć na papierze jednych z najlepszych piłkarzy w całej Ekstraklasie ale co z tego jeśli nie będzie tam drużyny. Więc trzeba poczekać. Ja myślę że nawet 12 miejsce jest możliwe

Tuomas - 23 stycznia 2021, 23:24:43 - *.elisa-laajakaista.fi
@Tomek.k.: Zgadzam się z Tobą, choć 15. miejsce biorę w ciemno.

Efi - 24 stycznia 2021, 10:45:34 - *.centertel.pl
Tuomas. Trolowalem. Myślałem że wkurzę paru gimbusów, ale PBB jakimś niewielkim zainteresowaniem się cieszy.