16 stycznia 2021, 13:30 - Siedlce (stadion ROSRRiT)
Wisła Płock 2-0 Wigry Suwałki
Dawid Kocyła 20, Mateusz Szwoch 30 (k)

Wisła Płock: (I i II tercja) 1. Krzysztof Kamiński - 24. Ángel García, 25. Jakub Rzeźniczak, 18. Alan Uryga, 7. Piotr Tomasik - 14. Mateusz Szwoch, 94. Dušan Lagator, 23. Filip Lesniak, 6. Damian Rasak, 9. Dawid Kocyła - 8. Patryk Tuszyński. (III tercja) Bartłomiej Gradecki - Damian Zbozień, Julio Rodríguez, Damian Michalski, Milan Obradović - Fryderyk Gerbowski, Torgil Gjertsen, Hubert Adamczyk, Piotr Pyrdoł, Giorgi Merebaszwili - Cillian Sheridan.

Wigry Suwałki: Jan Balawejder - Michał Ozga (6 zawodnik testowany), Adrian Piekarski, Adrian Karankiewicz, Michał Orzechowski, Daniel Liszka, Bartłomiej Babiarz, Denis Gojko, Patryk Czułowski, Mateusz Sowiński, Kamil Adamek. Grali także: Filip Kozłowski, Wojciech Łada, Patryk Mularczyk, Cezary Sauczek, Piotr Słowikowski, Christian Suski, Jakub Świątek, Hieronim Zoch, Aleksander Waniek.

Grano 45+30+30 minut.

W 98. minucie zawodnik testowany (Wigry) nie wykorzystał rzutu karnego (Bartłomiej Gradecki obronił).

Przebywająca na zgrupowaniu w Siedlcach Wisła Płock wygrała 2-0 (2-0, 2-0) w sparingu z Wigrami Suwałki.

W Wigrach zagrali m.in. Wojciech Łada z drużyny rezerw oraz Aleksander Waniek (Legia II Warszawa).

źródło: własne / Wisła Płock / suwalki24.pl

Dodano: 16 stycznia 2021, 15:42:29

Bury - 16 stycznia 2021, 15:50:10 - *.146.199.42.internetia.net.pl
Jakby chcieli przekładać mecze za miesiąc to ten mecz i aura pokazują, że można grac

Wisła P. - 16 stycznia 2021, 16:37:45 - *.as13285.net
Nasi napastnicy w formie 💪

braqwo! - 16 stycznia 2021, 17:01:13 - *.204.51.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Sobol brawo Jóźwiak!! oby tak dalej i na pohybel prowincjonalnym po litykom którzy położyli swoje brudne łapy na Wiśle!
w ogóle to dobrze ze jest kim grac bo transfery „prezesa” ktory mial STAWIAĆ NA WYCHOWANkOW a sciaga młody szrot powalają 🙁

\Visla - 16 stycznia 2021, 17:41:50 - *.centertel.pl
do braqwo!
A Jacek dalej swoje. Pewnie, dobrze ze jest kim grać w szczególności Sheridanem czy Zbozieniem.
Może daj już sobie spokój z ciągłym tu komentowaniem?

Płock - 16 stycznia 2021, 17:44:44 - *.9.125.222
Młody szrot... ten młody szrot zdobył ostatnio 2 bramki w gierce wewnętrznej, wynik 2:2, a grali przeciwko podstawowym zawodnikom. Na wychowanków to trzeba poczekać, szkoda, że Kruszewski nic z tym nie robił.

Hultaj - 16 stycznia 2021, 17:56:09 - *.170.c66.petrotel.pl
Do \Visla.Czlowieku co ty tak się uczepiles tego Kruchego,wruszka jesteś czy trollujesz bez opętania.Znawca wielki od narzekania.

Płock Petr - 16 stycznia 2021, 18:11:16 - *.31.235.169.ipv4.supernova.orange.pl
Sobol podobno niezły trener ale człowiek to zwykła.....!!!!
Dlatego piłkarze nigdy za niego nie będą umierać na boisku!!!

ignac46 - 16 stycznia 2021, 20:45:49 - *.centertel.pl
Najlepszy na boisku - Irek Jeleń !!

Zes - 16 stycznia 2021, 22:17:46 - *.77.111.123
Wigry spadek , pewne info....

P - 17 stycznia 2021, 19:50:38 - *.centertel.pl
Oglądałem ten mecz, ale jak na grę ze zespołem 2 poziomy niżej, to niestety Wisła słabo. Gdyby nie Gradecki byłoby 2-1, a przecież 1 i 2 tercję grał najmocniejszy skład.