21 stycznia 2021, 15:00 - Belek (Regnum Carya Golf & Spa Resort)
Raków Częstochowa 0-2 Dinamo Moskwa
Wiaczesław Grulow 1, Nikołaj Komliczenko 75

Raków Częstochowa: 33. Dominik Holec - 4. Kamil Piątkowski, 6. Andrzej Niewulis (79, 89. Daniel Mikołajewski), 17. Petr Schwarz (76, 91. Jarosław Jach) - 7. Fran Tudor (76, 13. Piotr Malinowski), 20. Marko Poletanović (76, 15. Giánnis Papanikoláou), 10. Igor Sapała (79, 35. Iwo Kaczmarski), 27. Daniel Bartl (73, 23. Patryk Kun), 43. David Tijanić, 11. Ivi López (36, 14. Daniel Szelągowski; 46, 11. Ivi López; 79, 14. Daniel Szelągowski) - 21. Vladislavs Gutkovskis (79, 9. Oskar Zawada).

Dinamo Moskwa: (I połowa) 1. Anton Szunin - 65. Władimir Moskwiczow, 24. Roman Jewgieńjew (36, 62. Bogdan Zorin), 5. Roman Neustädter, 2. Guillermo Varela - 20. Wiaczesław Grulow, 77. Charles Kaboré, 53. Sebastian Szymański, 22. Igor Szkolik, 10. Sylvester Igboun - 70. Konstantin Tiukawin. (II połowa) 31. Igor Leszczuk - 50. Aleksandr Kutickij, 18. Iwan Ordeć, 3. Zaurbiek Plijew, 23. Władisław Karapuzow - 12. Danił Lipowoj, 47. Arsien Zacharian, 8. Nikola Moro, 74. Daniił Fomin, 19. Daniił Lesowoj - 11. Nikołaj Komliczenko.

żółta kartka: Jewgieńjew.

Przebywający na zgrupowaniu w Turcji Raków Częstochowa przegrał w meczu sparingowym 0-2 (0-1) z szóstą drużyną rosyjskiej ekstraklasy - Dinamem Moskwa.

W rosyjskim zespole wystąpił Sebastian Szymański.

źródło: własne

Dodano: 21 stycznia 2021, 16:41:53

vip - 21 stycznia 2021, 16:43:30 - *.96.242.183.tvksmp.pl
Obnażony na maxa brak napastnika w Rakowie. Z Gutkiem i Zawadą można tylko pomarzyć o TOP3.

Legia - 21 stycznia 2021, 16:43:58 - *.play-internet.pl
Słabo.

krzysiek - 21 stycznia 2021, 16:46:38 - *.8.187.36.ipv4.supernova.orange.pl
rzeczywiście brak napastnika jest aż nadto widoczny

sprawiedli - 21 stycznia 2021, 16:50:59 - *.centertel.pl
Raków -> dobry trener, bramkarz + 9 w polu + trykot wysoki na przedzie.

Zajmon Leg - 21 stycznia 2021, 16:54:54 - *.146.98.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rakow większość meczu w najsilniejszym składzie z checia zwycięstwa a Rosjanie na luzie wymienili caly skład i pukneli jak chcieli.

Racovia - 21 stycznia 2021, 17:01:08 - *.ppp.as43234.net
@Zajmon Legia
Rakow w najsilniejszym skladzie, dodatkowo na dopingu farmakologicznym.
Dynamo wystawilo zespol "old boys" a po przerwie grali "trampkarzami" i na pelnym luzie nas ograli.
Taka prawda.

F - 21 stycznia 2021, 17:19:38 - *.play-internet.pl
Brak napastnika do tego nieskuteczność reszty zespołu jak można nie wykorzystać 5 sytacji sam na sam.

cvg - 21 stycznia 2021, 17:27:08 - *.204.21.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zespół mocno spięty, walczący o wynik, najsilniejszy skład. Dnamo treningowo. Piast jeśli porównać mecze gra w innej lidze. Ciekawe..
Nie ma co się rozwodzić nad atakiem bo nie istnieje. Zastanawia tylko średnia 2 goli tracona na mecz i niemożliwa niemoc pomocników gdy przychodzi kopnąć w światło bramki. Tak to tylko sparingi i tak w cyklu treningowym yle że każdy ma tak samo.Może to i dobrze, że oczekiwania spadną nieco do realiów. U mnie póki nie będzie napastnika miejsce 5- 8 będzie ok.

Bolo - 21 stycznia 2021, 17:44:55 - *.rev.snt.net.pl
Wielki Rakuf się skończył. Teraz środek tabeli a w następnym sezonie spadek. Papszun out.

Edi - 21 stycznia 2021, 17:50:15 - *.play-internet.pl
@cvg jak zawsze oderwany od rzeczywistości piszesz jakby na jesień był napastnik a teraz miałoby go nie być bo skoro teraz zajmują bez napastnika 2miejsce to czemu mieliby go nie utrzymać.

tebe100 - 21 stycznia 2021, 17:52:46 - *.106.130.223
Podniecacie się sparingiem...

Racovia - 21 stycznia 2021, 17:59:58 - *.ppp.as43234.net
@Bolo
Bedzie jeszcze gorzej bo spadniemy w tym sezonie... na wiosne 0 pkt. Dodatkowo stadion zostanie niedokonczony i startujemy od B klasy.
Trudno, bedziemy sie odbudowywac jeszcze raz...

Miki - 21 stycznia 2021, 18:22:12 - *.2-4.cable.virginm.net
Nic sie nie stalo.Legia by z nimi przegrala 0:6

derock - 21 stycznia 2021, 19:10:30 - *.2-1.cable.virginm.net
Zobaczymy w lidze, na razie to mecze o nic. Albo nasz Raków rzeczywiście nie jest taki dobry jak miejsce w tabeli, albo polska liga po prostu jest - jaka jest. A kąpanym w gorącej wodzie hejterom RKS-u proponuję zaczekać do początku ligi.

airforce1 - 21 stycznia 2021, 19:50:01 - *.net.internetunion.pl
@ja
No jest Dynamo na razie na 6 miejscu, więc twoje życzenie by nie dostali się do pierwszej 3 jest realne.

RAKOW1921 - 21 stycznia 2021, 20:30:18 - *.228.215.62
Gdybysmy wykorzystali polowe swoich sytuacji to powinsmy wygrac minimum 4-2, no ale nie wykorzystane sytuacje sie mszcza...Dobrze ze to sparing....W lidze wszyscy dostaniecie surowa lekcje gry w pilke nozna od RAKOWA !

viv - 21 stycznia 2021, 21:14:15 - *.238.133.93
@RAKOW1921 Oby tak, było że damy popis gry w lidze, z tym że dzisiaj byliśmy jednak piłkarsko słabsi niż Moskwa. Ale spokojnie, krok po kroku, nie ma co się napalać, że po jednej dobrej rundzie w Ekstraklasie będziemy lać czołowe kluby ligi rosyjskiej. Kto wie, może w pucharach będzie okazja do rewanżu w meczu o stawkę .

Zagłębiak - 22 stycznia 2021, 9:47:36 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Stal! Rywal wygląda na bułgarską wersję hydrozagadki. Wyobraźcie sobie u nas derby w wykonaniu dwóch Zawiszy... W Bułgarii to się dzieje - gra CSKA z CSKA