12 stycznia 2021, 15:00 - Belek (Susesi Football Centre)
Vladislavs Gutkovskis 53 (k), Michał Litwa 65 - Artem Hromow 55, Denys Faworow 81 (k)

Raków Częstochowa: 1. Branislav Pindroch - 4. Kamil Piątkowski (46, 16. Oskar Krzyżak), 6. Andrzej Niewulis (46, 89. Daniel Mikołajewski), 17. Petr Schwarz (46, 91. Jarosław Jach) - 7. Fran Tudor (46, 13. Piotr Malinowski), 20. Marko Poletanović (46, 15. Giánnis Papanikoláou), 10. Igor Sapała (46, 32. Piotr Owczarek), 11. Ivi López (46, 14. Daniel Szelągowski), 77. Marcin Cebula (37, 43. David Tijanić), 27. Daniel Bartl (46, 23. Patryk Kun) - 21. Vladislavs Gutkovskis (60, 40. Michał Litwa).

Zoria Ługańsk: 73. Mykyta Szewczenko (46, 23. Nikola Vasilj) - 90. Denys Faworow, 15. Witalij Wernydub (56, 3. Joel Abu Hanna), 21. Dmytro Iwanisenia, 98. Władysław Jemeć (75, 48. Maksym Kazakow) - 11. Władłen Jurczenko (56, 10. Dmytro Chomczenowśkyj), 22. Władysław Kabajew (75, 6. Juninho), 9. Jehor Nazaryna, 7. Władysław Koczerhin - 28. Artem Hromow (68, 17. Serhij Hryń), 96. Allahyar Sayyadmanesh (68, 19. Danyjił Ałefirenko).

żółte kartki: Niewulis, Malinowski, Mikołajewski - Kabajew, Chomczenowśkyj.

Przebywający na zgrupowaniu w Turcji Raków Częstochowa zremisował 2-2 (0-0) z czwartą drużyną ukraińskiej ekstraklasy - Zorią Ługańsk.

W zespole gości grał m.in.: Dmytro Chomczenowśkyj (kiedyś Jagiellonia Białystok).

źródło: własne

Dodano: 12 stycznia 2021, 16:41:29

Jarek - 12 stycznia 2021, 16:45:35 - *.136.137.125
Dobry mecz Rakowa z uczestnikiem fazy grupowej Ligi Europy, setka Gutka przy 0-0 i ewidentny karny nie podyktowany w 40 minucie na Łotyszu , po przerwie sporo zmian i brakło niewiele do zwycięstwa

cvg - 12 stycznia 2021, 16:53:03 - *.anonymizing-proxy.digitalcourage.de
Ługańsk dużo lepszy. Atakowali tylko prawą stroną Rakowa ale to wystarczyło. Łotysz w ataku tak jak w lidze- trzymajcie go dalej. Bramkarz na plus.
Patrząc na 2 połowę mocno szczęśliwy remis. Z drugiej strony forma ma być pod koniec stycznia a nie teraz.

@cvg - 12 stycznia 2021, 17:10:59 - *.play-internet.pl
Co ty chłopie gadasz. Pierwsza połowa dla Rakowa zdecydowanie. Druga do 60 minuty też Raków. Potem wyrównany mecz. Prawa stroną Maliny i Krzyżaka odkryta faktycznie. Remis jak najbardziej sprawiedliwy.

JaroWaw - 12 stycznia 2021, 17:46:35 - *.static.ip.netia.com.pl
Czytam prawie wszystkie wpisy cvg. Autor stara się być krytyczny dla Rakowa, ale do obiektywizmu to mu daleko.

Olo - 12 stycznia 2021, 17:47:10 - *.dynamic.mm.pl
W drugiej połowie Papszun wymienił cały skład.
Gole padły w drugiej połowie...

syrena - 12 stycznia 2021, 18:01:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cvg gdzie ogladales mecz,na mikrofalowce?Rakow lepszy 3 klasy,zabrakło szczęścia.Lotysz to jeden z najlepszych napastników ligi,pochwal się lepiej swoim regionalnym klubikiem.

vip - 12 stycznia 2021, 18:01:59 - *.96.242.183.tvksmp.pl
Dobry mecz Rakowa. Błąd Krzyżaka w obronie, który pewnie i tak nie zagra nawet minuty w ekstraklasie. Gutkovskis bez zmian, dla mnie do odstrzału. A dla tych, którzy twierdzą że Raków był słabszy to mecz jest do obejzenia na yt.

asass - 12 stycznia 2021, 18:20:51 - *.111.247.181
wiadomo że ukraińcy zagrali takim rezerwowym raczej składem ale mecz bardzo wyrównany brawo Raków

Seb - 12 stycznia 2021, 18:39:41 - *.bb.sky.com
Warszawiak mowiacy o pokorze :D Legia tez nic nie osiagnela i nic nie osiagnie oprocz mistrzostw polski rodzacych sie w bolach. Przy takim budzecie i mozliwosciach to jest smieszne

cvh - 12 stycznia 2021, 19:04:13 - *.r3.darknet.dev
JaroWaw
teo ode mnie nie wymagajcie.. kibicuję temu klubowi od lat... a w gablocie wisi koszulka na poważanym miejscu - więc obiektywny nie będę..
fakt jest że w pierszej połowie pierwszy skład pokazał różnicę vs 2. Krzyżak niedojeżdża póki co. Nie wiem kto zrobił karnego. Natomiast pisanie że Raków był 3 klasy lepszy bo się ktoś napuszył to jakiś żart niestety..
napastnik do wymiany full stop.
napas

emet4 - 12 stycznia 2021, 19:36:15 - *.protonet.pl
Gutek miał setkę w 1 połowie nie wykorzystał
40 min kopnięty nie ma karnego można polemizować
druga połowa większe luzy na boisku i dlatego bramki w Rakowie 5-6 młodych
co do straconych bramek 2 razy wina Mikołajewskiego 1. leciał obok zamiast ciałem wejść 2. spowodował karnego i żółta
cieszy bramka młodego Litwy

Haha - 12 stycznia 2021, 19:48:54 - *.play-internet.pl
@cvg to gość który nie ma o niczym pojęcia ile razy pisał że Raków licencji nie dostanie że nie zostanie wbita łopata na stadionie wszystkie jego wpisy okazały się zwykłymi bredniami!

dobrytowar - 12 stycznia 2021, 19:56:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To mam rozumieć, że ta łopata już została wbita? Bo póki co cały czas mecze w Bełhatowie, a stadionu jak nie było, tak nie ma. No, przynajmniej ja nic nie wiem, żeby był, albo żeby coś się tam działo konkretnego.

Edi - 12 stycznia 2021, 20:07:08 - *.play-internet.pl
Jak to się nic nie dzieje najdłużej miała trwać instalacja podgrzewanej murawy to już jest skończone stadion ma postać na czas!

JaroWaw - 12 stycznia 2021, 20:13:24 - *.static.ip.netia.com.pl
@cvg. Wyobraź sobie, że ja także kibicuję Rakowowi i to od prawie 50 lat. Nie mam za to ślepaków zasłoniętych bielmem nieodwzajemnionej miłości do klubu i staram się być obiektywny dla wszystkich; przynajmniej tak mi się wydaje. Koszulka wisząca w gablocie nie zwalnia od tego; u mnie wisi szal hehe.

cvg - 12 stycznia 2021, 20:37:37 - *.ip-51-77-135.eu
co za brednie.. - pisałem że nie będzie nowego stadionu i nie będzie. A jeśli masz wątpliwości to idź na Limanowskiego i pocałuj dziurę w ziemi w d.. zamiast ruszyć swoje d i wymusić na sld aby cokolwiek zrobili. Za 3 miesiące miał być nowy stadion..

cvg - 12 stycznia 2021, 20:41:24 - *.angarod.net
JaroWaw szacun
btw teraz są wypasione szalki zimowe Rakowa (w kratkę). Nawet moje żonie się podobają co nie jest normalne :-

cvg - 12 stycznia 2021, 20:42:13 - *.192.103.26
btw teraz są wypasione szaliki zimowe Rakowa (w kratkę). Nawet moje żonie się podobają co nie jest normalne :-

Franko - 12 stycznia 2021, 20:48:41 - *.204.18.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gutkek za Slaby na pierwszy skład twierdze tak po rundzie a nie po tym meczu

Haha - 12 stycznia 2021, 21:05:19 - *.play-internet.pl
@cvg a jak będzie to po każdym meczu zamiatasz słonecznik ok?

JaroWaw - 12 stycznia 2021, 21:06:48 - *.static.ip.netia.com.pl
@cvg. Dzięki, wiem. Na bieżąco zaglądam do klubowego sklepu, niestety tylko przez Internet.

widzew - 12 stycznia 2021, 21:14:05 - *.centertel.pl
zoria drugim składem

lolo - 12 stycznia 2021, 21:29:30 - *.play-internet.pl
Dobra ta Litwa. Strzeliła Ukraińcom.

Racovia - 12 stycznia 2021, 22:37:11 - *.ppp.as43234.net
@widzew Nie znasz się. Zoria wyszła oldbojami i to ich trzecim składem z roczników 1936 - 1942. Ale to i tak świetny wynik dla naszego Rakowa!

pep - 13 stycznia 2021, 8:04:59 - *.centertel.pl
Ładnie Raków-trzymam kciuki. Pozdrowienia od kibica ŁKSu!

JohnyKSG - 13 stycznia 2021, 9:38:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cieniutko bardzo...

leon - 13 stycznia 2021, 10:01:23 - *.231.52.226.koba.pl
Tak myślalem,ze jak 2;2 to musi być karny. Ciekawe czy słuszny czy taki z innej planety jak w meczu z Jagiellonia. Zoria w lidze Europy nie pokazała NIC!!! A wystarczy porównać skład i widać,ze to nie ten sam skład. Ale niech się bezdomni pocieszą. Następny sezon nie pójdzie już tak łatwo, nawet z karnymi.

K - 13 stycznia 2021, 10:12:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chłopaki wyżej, proszę nie brandzlujcie się i nie obrzucajcie inwektywami, to tylko sparingi. Liga za 3 tygodnie dopiero

cum - 13 stycznia 2021, 10:46:34 - *.dynamic.mm.pl
mecz rakowa tragedia

limmmm - 13 stycznia 2021, 11:38:15 - *.dynamic.chello.pl
Raków dramat

airforce1 - 13 stycznia 2021, 12:20:56 - *.net.internetunion.pl
Faktycznie porównałem skład Ukraińców ze sparingu, ze składem który grał w LE. Masz rację. Z Rakowem zagrały bardzo głębokie rezerwy. W wygranym przez Zorię 3:0 meczu w Atenach z AEK było w pierwszym składzie tylko 8 zawodników, którzy wyszli też w podstawowej jedenastce na mecz z Rakowem.

... - 13 stycznia 2021, 16:44:30 - *.147.37.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A yaya, gimbusy się jarają wynikami sparingów, jakby to były eliminacje do LM...
Widać, jak zjechał poziom polskiej ligi, skoro się kłócą zawzięcie o takie mecze.

Miki - 13 stycznia 2021, 19:12:46 - *.2-4.cable.virginm.net
Rakow to jest 1 sezonowiec jak kiedys górnik to wszystko.

piotslorfh - 24 marca 2021, 1:15:08 - *.com
Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?